Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2421 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

COVIDOWY- BISNES - STRACH, ZNIEWOLENIE.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

■ Walka z przymusem, walka o prawdę. Szanse na zwyciestwo ? czy klęska w konfrontacji z covidową machiną propagandy strachu i szczepień... ? !. ■

 

Pytanie jest merytoryczne.

Czy ludzie niechcący ulec masowej agresywnej propagandzie ze strony covidowej światowej organizacji mają szanse na zwycięstwo w obliczu kolaboracji nie tylko rządów różnych państw ale i mediów i medyków z bardzo dobrze zorganizowaną covidową kryminalną organizacją posiadającą do swojej dyspozycji ogromne finanse i wpływy oraz  im całkowicie uległych a tym skorumpowanych polityków ?.

 

To że świadomie i celowo uruchomiono ogólnoświatowy kryzys pod tworem Covid -19,  to dla każdego uważnego obserwatora i samodzielnie myślącego człowieka jest oczywiste i bez żadnej zbędnej dyskusji.

Obecny już w skali globalnej wywołany szok w kwestii Covid - 19  jest tylko następstwem dużo wcześniej rozpoczętych zabronionych biologicznych eksperymentach na ludziach.


W tej kwestii Stany Zjednoczone są światowym niekwestionowanym liderem.

Stany Zjednoczone mimo zakazu przeprowadzania na ludziach biologicsnych zbrodniczych testów już w 1950 roku i to zaledwie po 3 latach od wprowadzenia na świecie obowiązującego międzynarodowego  KODEKSU NORYMBERSKIEGO ! 

Stany Zjednoczone, armia amerykańska przeprowadziła wówczas w San Francisco test z bronią biologiczną na własnych niczego nieświadomych obywatelach .

Pod kryptonimem  „Sea-Spray”.  A celem było sprawdzenie, czy panująca nad zatoką celowo rozpylona mgła może być wykorzystana do rozprzestrzenienia groźnych dla zdrowia i życia ludzkiego mikrobów. 

Amerykanie dokonywali w następnych latach jeszcze wiele innych zbrodniczych testów także na terenie całego kraju. Ten biologiczny eksperyment na ludziach w San Francisco był jedynie początkiem zbrodniczej działalności amerykańskich biolabs i nie tylko na terenie Stanów Zjednoczonych ale i w różnych krajach na świecie a wszystko pod egidą kryminalnych reżimów w Waszyngtonie.


W San Francisco dokonano zbrodni na mieszkańcach USA, tym samym dokonano jedną z największych zbrodni przeciwko ludzkości określonych w KODEKSIE NORYMBERSKIM, ale  władze USA wyzbyte skrupułów i moraności uznały to za sukces. 

Info.

Kodeks Norymberski zabrania wszelkich doświadczeń z udziałem ludzi ! Zezwala jedynie  na badania, eksperymenty gdy wyrażona jest ■ dobrowolna i świadoma zgoda ■ wszystkich uczestników. W sytuacji gdy przeprowadzane na ludziach badania, eksperymenty lub testy mogłyby prowadzić do śmierci lub utraty zdrowia, wyżej wymienione badania eksperymenty, doświadczenia z ludzmi są zakazane.

Wiadomo, że mieszkańcy San Francisco nie mogli wyrazić żadnej zgody by z ich udziałem mogły być dokonywane biologiczne eksperymenty i doświadczenia przy udziale mikrobów. Ponieważ nikt ich o zgodę nie pytał a tym bardziej amerykańska armia. Rezultatem była śmiertelna ofiara i wielu ciężko chorych.

Amerykański okręt wojenny przebywający u brzegu San Francisco przez wiele dni rozpylał przy pomocy specjalnych ogromnych pomp i węży mgłę w której znajdowały się bakterie ■ Serratia marcescens (pałeczka krwawa) i Bacillus globigii ■.

Ofiarami tej zbrodni byli nie tylko mieszkańcy San Francisco po rozpyleniu mgły ale wraz z wiatrem wiejącym od strony morza te mikroby dotarly też do innych regionów kraju i bakterie Serratia dotarły do Albany, Berkeley, Daly City, Colma, Oakland, San Leandro, i Sausalito.

Na Zachodzie (gdzie podobno władze tak bardzo troszczą się o prawa człowieka) dokonywano jeszcze więcej zbrodniczych eksperymentów na ludziach.

Poza USA także rządy w Wielkiej Brytanii dopuszczały się łamania prawa i przez wiele lat  popełniano zbrodnie przeciwko ludzkości po przez dokonywane eksperymenty na własnych mieszkańcach w W.B. Czynili to na ludziach niczego nieświadomych, że są ofiarami zbrodniczych badań z bronią biologiczną, zleconych przez ich własny rząd...
Eksperyment "Dorset Biological Warfare Experiments. 
Eksperymenty związane z bronią biologiczną w Dorset. 


Tu tylko krótki wgląd : 
" Eksperymenty Dorset broni biologicznej,  była to seria eksperymentów przeprowadzonych w latach
1953i1975 w celu określenia zakresu, w których pojedynczy statek lub samolot mógł dozować biologiczne środki bojowe nad Zjednoczonym Królestwem. ( W.B.)".

Testy w latach 
1971-1975 były znane jako próby DICE .

"Testy zostały przeprowadzone przez naukowców z Porton Down, początkowo przy użyciu siarczku cynku i kadmu (ZnCds) jako symulowanego czynnika.
Wczesne wyniki jasno pokazały, że jeden samolot lecący wzdłuż wybrzeża podczas rozpylania środka może skazić teren w odległości 
100 mil, na obszarze 10 000 mil kwadratowych. Ta metoda ataku bronią biologiczną i program testowy do jej zbadania były znane jako koncepcja pokrycia dużego obszaru (LAC)" .

"We wczesnych latach sześćdziesiątych Porton Down został poproszony o rozszerzenie zakresu swoich testów w celu ustalenia, czy użycie żywych bakterii zamiast ZnCds znacząco zmieniłoby wyniki. Naukowcy z Microbiological Research Establishment w Porton Down wybrali South Dorset jako miejsce następnej fazy testów, z Bacillus subtilis (znanym również jako Bacillus globigii lub BG) wybranym jako czynnik testowy".

Bakterię tę rozpylono w całym South Dorset bez wiedzy i zgody mieszkańców.

Eksperymenty związane z bronią biologiczną w Dorset. 

Dorset_Biological_Warfare_Experiments

Więcej na: 

https://pl.xcv.wiki/wiki/Dorset_Biological_Warfare_Experiments

Eksperymenty na ludziach w Stanach Zjednoczonych.

Projekt SHAD
Operacja Dew
Stacja Doświadczalna Suffield Dugway Proving Ground
Eksperymenty związane z bronią biologiczną w Dorset.-
https://pl.xcv.wiki/wiki/Dorset_Biological_Warfare_Experiments

Na temat ataku biologicznego odsyłam zainteresowanych również na:

https://www.wprost.pl/profil/49/bozena-kastory.html

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔ 

Covid 19, dostarczony z USA do Wuhan jest ponad wątpliwość że nie wymkną się przypadkiem z laboratorium w Chinach. Wydostanie się wirusa ze strony twórców było świadomie zaplaniwane i zrealizowane na terenie obcego państwa najchętniej tysiące kilometrów od USA . 

W to kłamstwo, że wirus wydostał się przypadkiem i bez ingerencji człowieka  wierzą tylko ci którzy ślepo wierzą we wszystko co im głoszą mainstreamowe media, "niezależni eksperci"  które nota bene są calkowicie zależne od właścicieli, korporacji przemysłu farmaceutycznego wchodzącego w struktury NWO.

 Więc wracam ponownie do podstawowego zadanego na początku mojego pytania:

Czy ludzie nie chcący ulec masowej agresywnej propagandzie ze strony covidowej światowej mafii mają szanse na obronę przed terrorem i przymusem do szczepień i szansę na zwycięstwo ?


W obliczu kolaboracji rządów różnych państw z bardzo dobrze zorganizowaną covidową kryminalną organizacją posiadającą do swojej dyspozycji ogromne finanse i  wpływy na politykę uległych im rządów albo z głupoty czy ze strachu  i jeszcze mają większe wpływ na im bardziej uległych wszelkiej maści skorumpowanych polityków ? ... . !

Ja obawiam się, że wszyscy jeszcze samodzielnie myślący ludzie na świecie, walczący ze światową mafią nie mają jednak szans by zwyciężyć w konfrontacji z tak zorganizowana machiną.

Wśród członków tej struktury istnieje moralne zepsucie. W kręgach  multimiliarderów rządzących światem ponad rządami i naszymi głowami  (chociaż nikt ich w żadnych wyborach nigdy nie wybrał), zepsucie moralne jest już tak głębokie, że tylko globalny kataklizm może zmienić niekorzystny dla całej ludzkości bieg historii.

 

Twórcy i winni obecnej " pandemii ".

A tym samym powstałego z tego powodu niszczycielskiego stanu dotyczącego nie tylko zdrowia ale i normalnego bytu każdego człowieka są winni tego ogromnego marazmu w obecnej opiece zdrowotnej, ekomomii i w kwestiach społecznych.

Ale by im wymierzyć sprawiedliwą karę za ten celowy marazm i za eksperymenty medyczne na ludziach, pod krypto "covid" niestety nie ma takiej obecnie możliwości. 

Ponieważ główni twórcy i sprawcy są poza zasięgiem  normalnie działającego wymiaru sprawiedliwości, sprawcy zarazy są otoczeni bardzo mocnym murem zbudowanym z miliardów dolarów i służącą im armią bezwzględnych pożytecznych sługusów, działających głównie na poziomie rządowym i decyzyjnym oraz w masmediach nadających ton ciągłego zagrożenia, strachu i przymusu... .

 
To właśnie tego rodzaju osobniki są do ich dyspozycji i wydają w ich imieniu szkodliwe dekrety, zakazy, nakazy w formie psychicznego strachu i przymusu, a przy pomocy środków represji osiągwją swój cel, używając - sądy i policję a nawet wojsko w celu ograniczenia i pozbawienia ludzi swobód obywatelskich gwarantowanych w każdej cywilizowanej konstytucji. 

KOMENTARZE

 • Autorze 5!
  Dlaczego mamy finansować bandytów farmaceutycznych za produkt za, który nie odpowiadają. Czy ktoś kupi nowy telewizor, samochód bez gwarancji. Żydolewacka hołota chce nas mordować jak w Oświęcimiu czy w Dachau!
 • @Autor
  "To że świadomie i celowo uruchomiono ogólnoświatowy kryzys pod tworem Covid -19, to dla każdego uważnego obserwatora i samodzielnie myślącego człowieka jest oczywiste i bez żadnej zbędnej dyskusji". -

  --- No właśnie: kto to jest samodzielnie myślący człowiek. Ciągle większość wierzy w covida i jest to niezależne od jego ogólnej wiedzy i wykształcenia. Statystycznie to ludzie z wykształceniem zawodowym najczęściej myślą rozsądnie w temacie coronawirusa. Dość trudno to zrozumieć.

  Pozdrawiam serdecznie :)

  *****
 • Zaszczepieni roznoszą...
  wirusa znacznie bardziej niż niezaszczepieni, gdyż chorują bezobjawowo i mają przywileje w przemieszczaniu się - przykład:

  https://swprs.org/the-failure-of-vaccine-passports/ Nawet producenci nie nazywają tego wyrobu szczepionką tylko szarlatani.
  Szczepionka na Covid19 zawiera: „Vaxzevria” Jedna dawka (0,5 ml) zawiera: Adenowirus szympansi z sekwencją kodującą glikoproteinę S…
  https://pacjent.gov.pl/sites/default/files/2021-04/2021-04-12_Vaxzevria_PIL.pdf

  Uchwała RE nr 2361 (2021) Rada Europy - „Brak obowiązku szczepienia!” https://www.p-tv.nl/wiadomosci/306,rada-europy-brak-obowiazku-szczepienia
 • @zygmuntbialas 08:47:58
  Pfizer ma przede wszystkim swój do zrobienia Mega Interes. A zdrowie ludzi? Kto by się tym przejmował. Zaraz "starsi i ważniejsi" wydadzą rozkaz i wszystkie światowe media głównego ścieku będą od rana do wieczora paplać o konieczności brania kolejnej szprycy i kolejnej . . . Najpierw cudowna szczepionka jednodawkowa, potem druga dawka miała w pełni chronić a nie powodować łagodne przechodzenie. Teraz potrzebna będzie trzecia ratunkowa chyba przed pozostałymi dwoma
 • Eksperci: Zagrożenie gwałtownego rozszerzenia pandemii
  Według ekspertów pięć dużych skupisk niezaszczepionych ludzi, głównie w południowej części USA, grozi gwałtownym rozszerzeniem pandemii.
  Z badań naukowców waszyngtońskiej uczelni wynika, że pięć największych ognisk wirusa mieści się przede wszystkim w częściach ośmiu stanów: Georgii, Teksasu, Missouri, Alabamy, Arkansas, Luizjany, Oklahomy i Tennessee. W większość z nich obserwuje obecnie wzrost liczby przypadków COVID-19. Pięć najbardziej znaczących skupisk obejmuje łącznie ponad 15 milionów ludzi. Spośród nich tylko 27,9 proc. jest w pełni zaszczepionych, znacznie mniej niż krajowy wskaźnik wynoszący 47,6 proc. Dużo osób bez szczepienia. CNN zwraca uwagę, że blisko jedna trzecia Amerykanów nie otrzymała nawet jednej dawki szczepionki przeciw Covid-19. "Część kraju jest narażona (na wirusa) tak samo, jeśli nie bardziej niż w grudniu 2020 roku" podkreśliła cytowana przez CNN prof. biologii Shweta Bansal z Uniwersytetu Georgetown. Wtórował jej dr Jonathan Reiner, analityk medyczny CNN i jednocześnie profesor medycyny na Uniwersytecie Jerzego Waszyngtona. "Te skupiska nieszczepionych ludzi stoją na drodze do trwałego wyeliminowania tego wirusa" ocenił. Obejmują one kilka dużych miast, ale też 92 hrabstw, z populacją mniejszą niż 100 tys. mieszkańców.

  Groźna Delta
  "Wariant Delta, który obecnie stanowi ponad połowę przypadków wirusa w Stanach Zjednoczonych, jest najnowszym w długim szeregu mutacji Covid-19, które rozprzestrzeniają się łatwiej i w niektórych przypadkach powodują poważniejsze choroby. Dlatego właśnie są tak niepokojące" – twierdzi CNN. Cytuje także przestrogi głównego doradca medycznego prezydenta Joe Bidena. "Wiemy, że jeśli dasz wirusowi możliwość rozprzestrzeniania się i replikacji, stwarzasz mu szansę na wygenerowanie większej liczby wariantów" tłumaczył dr Anthony Fauci. CNN wskazuje na to, że Delta jest w niewielkim stopniu odporna na szczepionki przeciwko Covid-19. Wciąż oferują one jednak doskonałą ochronę przed ciężką chorobą i hospitalizacją. "Istnieje obawa, że następny wariant może być w stanie przechytrzyć szczepionkę, powodując problemy nawet w tych częściach kraju, które mają wysokie wskaźniki szczepień" przekonuje CNN. Tymczasem koncern Pfizer zamierza złożyć wniosek o dopuszczenie przez regulatorów trzeciej dawki szczepionki przeciwko Covid-19 powiedział w czwartek szef wydziału badań i rozwoju firmy Mikael Dolsten. Dodatkowa dawka miałaby zapewnić lepszą ochronę przed wariantem Delta. Amerykańscy regulatorzy Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) nie są jednak w tej chwili przekonani o takiej potrzebie. Poinformowali o tym w czwartek we wspólnym oświadczeniu. "Jesteśmy przygotowani na dodatkowe dawki, ale tylko wówczas, kiedy będą one potrzebne" podkreślili.

  Ps...Jak zwykle „światli” naukowcy z lewackich północnych stanów stwierdzają wbrew wszelkim statystykom, że niezaszczepieni są zagrożeniem, a Pfizer składa wniosek o trzecią dawkę i nikt tego nie krytykuje choć wg tych samych naukowców preparat eksperymentalny nazywany przez nich szczepionką miał chronić najpierw po pierwszej dawce, następnie po drugiej już na pewno, a teraz się okazuje, że będzie potrzebna trzecia dawka. Powinniśmy mieć zero zaufania do takich naukowców, bo to nie są naukowcy tylko hochsztaplerzy! Co zrobimy przeciwko pandemii hemoglobiny? Wszyscy z czerwonymi ciałkami krwi umierają, IFR=100%. Gdzie "eksperci" i rządy?! Mafie farmaceutyczne mają ogromne parcie na kasę! Jeszcze więcej chcą zarobić? Albo planują zarobki wieloletnie w układach z rządami.
 • Szczepią dzieci, mimo sprzeciwu rodzica. Kontrowersyjne decyzje sądów
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/190767/izrael-dzieci-moga-byc-szczepione-mimo-sprzeciwu-rodzica.html

  Jeśli potrafię czytać ze zrozumieniem to z artykułu wynika, że mimo 85% zaszczepienia nie osiągnięto odporności stadnej czyli wbrew twierdzeniom ekspertów preparat eksperymentalny nie działa. Wszyscy polscy eksperci, którzy twierdzili i zresztą nadal twierdzą strasząc, próbując jednocześnie wprowadzać zamordystyczne prawa, że osiągniemy odporność stadną gdy poziom zaszczepień będzie wynosił 70-80% powinni wylecieć z roboty i stracić możliwość wykonywania zawodu dożywotnio!
 • Loterie szczepionkowe nie działają? Nie ma wzrostu szczepień
  Systemy motywacyjne oparte na loteriach z nagrodami wcale nie zwiększają wskaźników wyszczepialności. O wynikach swojego badania poinformowali na łamach „JAMA Network” naukowcy z Boston University School of Medicine. „Czy byłbyś bardziej skłonny zaszczepić się przeciwko COVID-19, gdybyś mógł wygrać cenne nagrody lub pieniądze?” takie pytanie zadali uczestnikom badania naukowcy z grupy prof. Allana J. Walkey’a. Odpowiedź była dla nich zaskoczeniem: zdecydowana większość ankietowanych powiedziała „nie”.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/190658/zachety-oparte-na-loteriach-nie-zwiekszaja-ilosci-szczepien.html

  Ps...Dla osoby, która obawia się szczepionki ze względu na niepewność długofalowych skutków, loteria szczepionkowa wygląda jak kawałek kiełbaski zaczepiony w sidłach na niedźwiedzie. Nie wiem jakim degeneratem trzeba być, żeby zostać zaskoczonym odpowiedzią "nie". Jest chyba oczywiste, że w tego typu decyzji, normalni, zdrowi na umyśle ludzie, robią kalkulację niebezpieczeństw i zysków dla zdrowia (bo to o nie chodzi). Postawię jeszcze bardziej szokującą tezę, większość ludzi nie zgodziłaby się na wycięcie nerki w zamian za cenne nagrody lub pieniądze.
 • Covidowa hucpa trwa.
  Już pfizer ogłasza że chce złożyć wniosek o dopuszczenie przez "regulatorów" trzeciej dawki szczepionki przeciwko Covid-19 - delta ❗ Oznajmił szef badań Mikael Dolsten.

  I tak po delcie opracują kolejną czwartą, piątą i dziesiątą edycję zarazy i pseudo szczepionkę by rzeka dolarów płynęła wartkim strumieniem i wpadała do oceanu zwanego Pfizer - czy innego oceanu wchłaniającego zyski w dolarach.

  Salut ✔
 • @kula Lis 69 09:42:24
  "Jest chyba oczywiste, że w tego typu decyzji, normalni, zdrowi na umyśle ludzie, robią kalkulację niebezpieczeństw i zysków dla zdrowia (bo to o nie chodzi). Postawię jeszcze bardziej szokującą tezę, większość ludzi nie zgodziłaby się na wycięcie nerki w zamian za cenne nagrody lub pieniądze."

  Tak powinien zachować się racjonalnie myślący człowiek ale jak widać i słychać po ilości już zaszczepionych to miliony ludzi nie używa komórek mózgowych tylko ekranu telewizyjnego i będzie musiała się szprycować i korygować trzecią a nawet ...entą dawką jakiejś substancji psychotropowych bełtów.

  Salut ✔
 • @kula Lis 69 08:40:36
  O to dokładnie się rozchodzi, że ludzie nie przewidują konsekwencji gdy poddają się szczepieniom nie do końca przebadanym pod kątem ubocznych nieznanych szkodliwych substancji zawartych w tych preparatach zwanych szczepionkami przeciwko covid 19.

  Jak widać w ciągu 1,5 roku istniejacej wykreowanej w biolab zarazy i intensywnie dozowanego strachu po przez przedstawicieli władz i środki medialne ludzie stracili w jakimś też stopniu zdrowy rozsądek a przy tym instykt samozachowawczy w obronie swojego zdrowia i życia.

  Żeby zdecydować się na leki, to w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na uboczne szkodliwe działanie a w sytuacji Pfizer'a czy innych na kolanie opracowanych "szczepionek" nie dość że nie znane są skutki uboczne to producenci są z immunitetem i bezkarnie mogą eksperymentować na ludziach.

  Pozdrawiam.
 • @Leonardo da Vinci 10:37:37 znowu straszenie tym razem nas emerytów..
  "W tej grupie wirus zbierze krwawe żniwo". Dr Grzesiowski: Będzie rzeź. Wirus to odbezpieczony karabin. Jeśli człowiek nie ma kamizelki kuloodpornej w postaci szczepienia, to obrywa, a nawet umiera mówił dr Grzesiowski. Co gorsza, jeżeli mamy niewielu zaszczepionych seniorów, to niestety, ale znów wirus w tej grupie zbierze krwawe żniwo. Będą obłożone szpitale, a zgonów zanotujemy tak dużo jak jesienią 2020, a może i więcej, bo według naukowców z Indii wariant Delta jest bardziej zjadliwy przestrzegał. Dopytywany, co z takimi gminami, jak Biały Dunajec, gdzie zaszczepiło się zaledwie 12 proc. mieszkańców, stwierdził: "w takich gminach będzie rzeź".

  https://dorzeczy.pl/opinie/190777/dr-grzesiowski-czwarta-fala-moze-byc-gorsza-niz-poprzednie.html


  Ps...Prawdziwe pieniądze zarabia się na frajerach. Będzie 10 fal. Problem w tym panie ekspercie Naczelnej Rady Medycznej, że to wy macie problem, a ludzie mają gdzieś wasze problemy. Wzięli pieniądza za określoną liczbę szczepień a tu nitka. „Pracodawca” będzie bardzo zły. Nie lękajcie się "pandemii" z IFR=0,15% ... Za to hemoglobina ma IFR=100% a doktory na to nic nie radzą? Jeżeli komuś powinno się zabrać prawo do wykonywania zawodu lekarza, to na tej liście na pewno powinien znaleźć się ten lekarz. Grzesiowski jak widać bardzo odważny po wyroku Izby Lekarskiej (czy jak tam zwał tą kaściarską instytucję) uniewinniającym go od kary pozbawienia wykonywania zawodu za wprowadzenie opinii publicznej i pacjentów w błąd, a przez to narażenia ich życia. Dlaczego tego psychola dr Grzesiowskiego i jemu podobnych jeszcze nikt nie nie puścił wolno z wieżowca? Drogi panie dohtorku, rzeź to będzie ale jeszcze nie teraz. Jak wszystko wyjdzie na jaw to bydło na którym robicie eksperymenty molekularne przed śmiercią będzie chciało zemsty. Wasi żydowscy mocodawcy jak to oni umyją swoje parchate łapska i zwalą wszystko na was bo i tak mają was za bydło tylko jeszcze użyteczne. I wtedy faktycznie trzeba się z tym twierdzeniem zgodzić będzie rzeź! Będą was wyrzynać i wasze rodziny bez litości bo nic innego im nie pozostanie i tak już są straceni.
 • @Leonardo da Vinci 10:37:37
  Ciekawe ilu globalistów będzie się jeszcze rozwodzić i zakopywać swoje pieniądze, kiedy pojawią się żądania odszkodowania za tę wojnę biologiczną!
 • @zygmuntbialas 08:47:58
  Ja także umieszczam link do Twojego artykułu.

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162647,komitety-szczepien-w-usa-09-07-2021


  Podzielam zdanie, że "Dość trudno to zrozumieć" gdy w obecnych czasach przynajmniej w Polsce każdy ma w końcu przecież takie czy inne wykształcenie.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @kula Lis 69 11:20:40
  Trudna to sprawa, na obecne czasy. Ci globaliści dysponujący miliardami dolarów mają wpływ na podległych im polityków, a wręcz na tych sprawujących rządy które wydają dla ich ochrony dekrety nietykalności i do dyspozycji armię czyhających na wysoki zysk adwokatów chroniacych przestępców.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 11:29:16 Obecnie mam zaszczyt być antyszprycerem! Mamy przeciwko sobie globalnych zbrodniarzy!
  Chyba niedługo zabraknie alfabetu na te kolejne warianty. Polecam! Opatentowana Plandemia...
  https://bacologia.files.wordpress.com/2021/07/szczepionki.jpg?w=768

  A tu z ostatniej chwili przykład nagłej poszczepiennej śmierci, opisywanej w poprzednim artykule – kiedy szczepan pada wpół słowa jak porażony piorunem:
  https://www.bitchute.com/video/vrHLsLLWdJcS/
  Nawet ładna dupa… dobrze że patelnia zamortyzowała jej upadek…. hmm… jak widać walka o tegoroczną nagrodę Darwina jest coraz bardziej zażarta ale już chyba wchodzi w fazę finałową. Tak czy siak, nie wolno w taki sposób zabijać ludzi tylko dlatego że są głupi. Wszystkim skurwysynom którzy to ludobójstwo, zaplanowali, zrealizowali i którzy w tym ludobójstwie biorą nadal udział, życzę ze szczerego serca bolesnej i nagłej śmierci z rąk rozwścieczonych tłumów, które ich rozerwą na kawałki, poćwiartują lub powywieszają na latarniach. Chcę żebyście wszyscy winni tego zdechli! A teraz proszę sobie taką śmierć wyobrazić nie w przytulnej kuchni ale za sterami autobusu, lokomotywy, samolotu… https://bacologia.wordpress.com/2021/07/08/opatentowana-plandemia/
 • @Alfax 11:29:16
  Delta groźna dla szczepionych. Niemcy boją się wariantu delta. „Groźna dla zaszczepionych. Siedem proc. poważnie się rozchorowało”

  next.gazeta.pl/next/7,168930,27308145,niemcy-boja-sie-wariantu-delta-grozna-dla-zaszczepionych.html
 • @Alfax 11:29:16 POZDRAWIAM!
  Informacja Prezesa Urzędu z dnia 21.12.2020 r. w sprawie komunikatu Europejskiej Agencji Leków dot. rekomendacji wydania warunkowego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu dla szczepionki Comirnaty wyprodukowanej przez firmę Pfizer BioNTech. Zwłaszcza ostatni akapit PRZECZYTAJ.

  http://urpl.gov.pl/pl/informacja-prezesa-urz%C4%99du-z-dnia-21122020-r-w-sprawie-komunikatu-europejskiej-agencji-lek%C3%B3w-dot
 • @Alfax 11:29:16
  Ponoć przymusowo będą SZCZEPIĆ, także na plebaniach, oraz w zakrystii?
  Bez paszportu covidowego nie będzie rozgrzeszenia?
 • @Alfax 11:29:16 teraz piszą, że...
  „W ciągu doby wykonano ponad 49,4 tys. testów na koronawirusa” i udało się uzyskać tylko 107 „pozytywnych” wyników? Testy się popsuły? Ile to nas kosztuje? Czyli będą dążyć za wszelką cenę do zaszczepienia wszystkich, bez ponoszenia odpowiedzialności. Covid jak grypa jest w ściśle określonym czasie i fale możemy przewidzieć siedząc w fotelu. Jednak celem są szczepionki, które nie leczą, ale które wiadomo, chociaż czas ich istnienia jest niewielki i skutki do końca nieznane, ze działają na wszystkie odmiany jakie są i będą. :) Na początku miała być 1 dawka, potem 2. Na początku szczepionka miała zapobiegać zarażeniom, a teraz już wiadomo, że co najwyżej zapobiegnie śmierci z powodu covid (o ile to prawda). Wiadomo, że są ludzie i to całkiem sporo, którzy nie chorowali i nadal nie chorują, i zdaje się to ci, nie dają spać ekspertom i politykom. Zobaczymy za pół roku, ile osób zapadnie na kolejne fale i ile wśród nich będzie zaszczepionych. Oczywiście za to odpowiedzialności nikt nie będzie ponosić. 20 razy więcej zamordowali teleporadami niż zmarło na Covid z czego w dużej mierze zamordowali respiratorami a raczej z brakiem wiedzy jak je obsługiwać.

  Strona międzynarodowego funduszu walutowego, szukać o Polsce https://www.imf.org/en/Topics/imf-and-covid19/Policy-Responses-to-COVID-19#P

  Wszyscy muszą być zaszczepieni najpóźniej do początku 2023!
 • Autor 5*
  DK
 • PODWOJENIE stanu posiadania
  .
  może oczekiwać ok. 2400 miliarderów (altualnie 2365) po dwóch latach plądrowania ludzkości w operacji "Pandemia".

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  Być może, że tego rodzaju wojenne operacje, testowane już w latach 2009 (patasia) 2010 (świńska pandemia)

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  przynoszą więcej łupu niż organizawane przez nich i ich pomocników wojny ze światowymi włącznie.

  Organizatorzy operacji "Pandemia" chwałą się przed swymi zleceniodawcami, że udału im się jak dotąd wymordować 4 miliony ludzi, centrala operacji Johns Hopkins University, przypomnijmy, że w II. Wojnie wymordowano 50-60 milionów, dlatego organizatorzy zaplanowali też ok. 65 milionów ofiar

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon

  pewnie aby przekonać inwestorów, ale jak widać są daleko od tej zapowiedzi, jedyna nadzieja, że preparat genetyczny nazwany "szczepionka" rozwinie swą skuteczność.

  Wyjaśnijmy wyszczepińcom, dlaczego powinni umrzeć.

  Miliarderzy i ich wspólnicy mniejszego rozmiaru dostrzegli, że co prawda mają prawo własności do 5-10% Ziemi (tylko miliiarderzy), ale że w efekcie ich działalności "inwestorów", która przyniosła im ten udział na Ziemi, zniszczyli środowisko naturalne. Ktoś, kto posiada 10% Ziemi zagnojenej i zatrutej chce aby ta własność sprawiała przyjemność, a oceany wygłądają dziś tak:

  - https://www.sonnenseite.com/wp-content/uploads/2017/11/CarolinePowerPhotography_Plastik00.jpg

  przy czym to jest jedynie ta widoczna część.

  Proste rozumowanie miliardera prowadzi go niuchronnie do wniosku, że ludzkość jest tą zarazą, która odbiera mu rozkosz użytkowania JEGO Ziemi, czy można mu się dziwić, że chce on/ona tę zarazę zniszczyć. Jakże może się on oprzeć nęcącej prespektywie wymordowania licznych milionów ludzi przy pomocy operacji "Pandemia" ?

  Spróbuj czytelniku wczuć się w osobę miliardera/-ki, dla niego/niej jesteś jednym z robaków spośród 7 miliardów podobnych, jakież to może mieć znaczenie czy nadal będziesz istniał, jedynie to, że będziesz w obrzydliwy sposób nadal zanieczyszczał JEGO własność, Ziemię. Z jakąż ulgą może przyjąć możliwość pozbycia się takiej zarazy jak ty i miliony czy miliardy podobnych, dla nich bezwartościowych w końcu istnień o charakterze robactwa, pasożytów. Czy ty sam nie odnosisz satysfakcji, kiedy uda ci się zabić natrętną pluskwę czy komara. Dla niego/niej to jest to samo.
 • Jeżeli po owocach ich ludzie nie poznali
  i nie przedsięwzięli adekwatnych działań - to oni dostarczają i będą dostarczać wciąż nowe owoce - coraz bardziej śmierdzące i coraz bardziej toksyczne.
  Wniosek?
  Po owocach ich poznacie! Te słowa nie padły kiedyś tak sobie - dla jaj.
 • Smieszny filmik o szczepieniach po domach.
  https://www.youtube.com/watch?v=k29PCOFXSKc&t=163s
 • @kula Lis 69 12:48:53
  Histeria covidowa jest obecnie na nowo rozkręcana.
  W Holandii po osłabieniu restrykcji dziś ich premier Rutte wydał ponowny zakaz prowadzenia działalności rozrywkowej i nocnej do 13.sierpnia 2021. Podobno dziennie zanotowano prawie 7000 nowych zarażonych.

  Ja mam wątpliwości co do wiarygodności tych podawanych danych.

  Natomiast na Interi podano, że w Izraelu

  " izraelskie ministerstwo zdrowia ogłosiło, że wszyscy odwiedzający Izrael muszą poddać się 24-godzinnej kwarantannie, nawet jeśli są zaszczepieni, bądź przechorowali COVID-19.

  Najbardziej zaszczepiony kraj na świecie notuje nagły wzrost liczby zakażeń. Ostatniej doby zgłoszono 450 przypadków".

  Tak więc o czym to świadczy ?.

  Sami demaskują się, że wszyscy zaszczepieni nie są chronieni tymi pseudo szczepionkami.

  Dlatego też nie należy ufać tym wszystkim naganiaczom bo kroi się potężna afera z nadużyciem i oszustwem dotyczącym skuteczności tego wstrzykiwanego świństwa które wręcz nie tylko że jest nieskuteczne ale jeszcze szkodliwe dla zdrowia.

  Pozdrawiam :)
 • @Rzeczpospolita 14:33:15
  Ważne by nie ulegać naciskom i szantażom.

  Pozdrawiam :)
 • @Laznik 15:45:10
  Bardzo dziękuję za zamieszczone linki.

  Polecam by wszystkie czytelnicy otworzyli i zagłębili się w treści tam opublikowane.

  Polecam szczególnie ten:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi/#Prehi

  oraz naturalnie także i pozostałe.

  Pozdrawiam :)
 • @Leonardo da Vinci 10:37:37
  Może po ostatnich informacjach, że mimo szczepień nie ma ochrony przed covidem, ludzie w końcu przejrzą na oczy i zachowaja zdrowie i nie będą służyć jako ludzkie króliki doświadczalne dla twórców tej czy innej zarazy.

  Pozdrawiam; )
 • @kula Lis 69 09:38:04
  Dokładnie, takie konsekwencje powinny być wyciągnięte w stosunku do naganiaczy i reklamodawców tych podejrzanych preparatów zwanych szczepionkami.

  Pozdrawiam :)
 • @demonkracja 19:06:12
  Jak do tej pory to twórcy pandemii serwują ludzkości zgnite i trujące owoce.

  Pozdrawiam :)
 • @staszek kieliszek 19:22:42
  Niestety, agresywne naciski ze strony pożytecznych sługusów na ludność może skończyć się tak jak w tym clipje.

  Tak kobieta kilka razy dała nasłanemu natrętowi wyraźnie do zrozumienia, że jej body jest tylko jej własnością i nic nikomu do tego... . Kazała mu się wynosić a ten natręt dalej swoje i arogancko oznajmił że "NIE" ! Więc otrzymał adekwatną odpowiedź. .. .

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 11:09:22
  Szczerze mówiąc, mamy się czego bać. Neon24 nie posiada korespondentów w Indiach, aby naocznie sprawdzić stopień zjadliwości wirusa Delta, doniesieniom mediów nie da się w żadnym stopniu ufać, ale jeśli stosunkowo łagodny covid-19 powstał w laboratorium i został rozpylony nad różnymi krajami celem przeprowadzenia wielkiego resetu, można założyć, że tym razem wypuszczono na ludzkość znacznie skuteczniejszy straszak. Dochody firm farmaceutycznych byłyby wówczas drugorzędnym skutkiem ubocznym, zaś celem głównym może być wdrożenie projektu Klubu Rzymskiego, którego założenia już wszyscy znamy. Również przy okazji cel depopulacyjny dałby się osiągnąć w znacznie większym zakresie, gdyby wpuścili na światowe rynki szczepionkę gdzie 2/3 szpryc zawierało by tylko wodę destylowaną. Ich sztuczny wirus by uśmiercił. Ci ocaleni dzięki skutecznym antidotum, stanowiliby żywą reklamę i zachętę dla reszty przerażonych ludzi.
 • @kula Lis 69 11:17:52
  "Wirus to odbezpieczony karabin. Jeśli człowiek nie ma kamizelki kuloodpornej w postaci szczepienia, to obrywa, a nawet umiera mówił dr Grzesiowski."


  To niech ktoś ustawi na strzelnicy tego pajaca, nawet w dwóch kamizelkach kuloodpornych, a ja mu strzelę w kłamliwą mordę. . Mimo tych kamizelek nie tylko oberwie, ale nawet na pewno umrze :)
 • @Autor (II)
  "Ja obawiam się, że wszyscy jeszcze samodzielnie myślący ludzie na świecie, walczący ze światową mafią nie mają jednak szans by zwyciężyć w konfrontacji z tak zorganizowana machiną". -

  --- Tak, kasta miliarderów jest bardzo silna i pozbawiona jakichkolwiek hamulców moralnych, a jednak nie należy tracić nadziei. Myślę, że nadchodzi czas, że ludzie dobrej woli potrafią skupić większość i silne grupy nacisku, by przezwyciężyć covidowe szaleństwo.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Leonardo da Vinci 10:27:02
  "I tak po delcie opracują kolejną czwartą, piątą i dziesiątą edycję zarazy i pseudo szczepionkę by rzeka dolarów płynęła wartkim strumieniem". -

  --- O ile mi wiadomo, ilość ludzi zaszczepionych w Polsce nie przekroczyła 40% i... utknęło. W Suwałkach zamknęli centrum szczepień z braku chętnych. Ten strumień musi wyschnąć. Szkoda, że z tak ogromnymi stratami w ludziach i w gospodarce.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 19:39:52
  "Podobno dziennie zanotowano [w Holandii] prawie 7000 nowych zarażonych. Ja mam wątpliwości co do wiarygodności tych podawanych danych". -

  --- Trzeba mieć wątpliwości, a właściwie być pewnym, że te dane są z sufitu :)
 • @viridiana 21:26:53
  "Szczerze mówiąc, mamy się czego bać. Neon24 nie posiada korespondentów w Indiach, aby naocznie sprawdzić stopień zjadliwości wirusa Delta,...". -

  --- Niekoniecznie trzeba korespondentów, by łatwo rozpoznać hucpę z deltą. Coś na ten temat jest w mojej notce, link:

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162545,smutna-opowiesc-o-zwlokach-na-brzegach-gangesu-02-07-2021
 • @zygmuntbialas 21:59:36
  Tak, oczywiście czytałam, jednak Pan Alfax wychodzi z bardzo prawdopodobnego założenia, że sztucznie stworzony wirus został celowo rozwleczony po świecie, a ja pytam, dlaczego tak mało złośliwy, ba - w wielu wypadkach nawet... bezobjawowy ?! I ciągle się obawiam realizacji pomysłu, że następna mutacja będzie zabójcza a "szczepionki " w większości bezskuteczne, ale nadal dochodowe. Przecież tym sposobem cel depopulacyjny można osiągnąć znacznie skuteczniej i drożej. W przeciwieństwie do Pana, nie odmawiam naszym wrogom inteligencji i sprytu. Po prostu, aby uprzedzić fakty, trzeba myśleć tak, jak oni.
  Bardzo też chciałabym wiedzieć w jakim tempie rzeczywiście mutuje ten wirus (dni, tygodnie, miesiące?) i jaki jest zakres tych mutacji. Informacje z Wiki nie wydają mi się wiarygodne. W końcu wirus eboli, czarnej ospy, żółtaczki zakaźnej, różyczki, w ogóle nie mutuje. Więc mutacje covid to fałsz, czy prawda?
 • Pytanie, pozornie bezsensowne.
  Co dobrego niesie hucpa kowidowa.
  Ano wszelkie niewtajemniczone mendy wyższego i średniowyższego stopnia szlag trafi.
  Ich rodziny również.
  Prawdopodobnie uszkodzenie gonad nie pozwoli im się rozmnażać.
  Dzieci Złego?
  Selekcja dobrowolna(oby).
  I po nich.
  Prawdopodobnie szlag trafi również przytłaczającą część tzw. menadżerów sektora bankowego, sprzedajnych cwele brytów, robiących wodę z mózgów. Wszelkich marketingowców od rozbuchanych złodziejskich akcji dawniej nazywanych "kup pan cegłę".
  Czy lżej będzie oddychać?
  Nie wiem.
 • @viridiana 22:48:11
  "Pan Alfax wychodzi z bardzo prawdopodobnego założenia, że sztucznie stworzony wirus został celowo rozwleczony po świecie, a ja pytam, dlaczego tak mało złośliwy, ba - w wielu wypadkach nawet... bezobjawowy?! -

  --- Ja nie twierdzę, że koronawirus został stworzony przez człowieka. Jestem przekonany, że jest to naturalny wirus, który istnieje tysiące lat, a za prof. K. Pyrciem powtarzam, że przyczepił się do człowieka około X - XI wieku. Czasem wzmiankuję o tym delikatnie na moim blogu. Widzę podobieństwo do świńskiej grypy, która szalała (w mediach) przed 12 latami. Świńska grypa zawiodła, nie tylko nie zabiła milionów ludzi, ale była wyjątkowo łagodną grypą.

  Czy 'mutacje covid to fałsz, czy prawda?' - Wirusy mutują, jedne szybciej, drugie wolniej, a jeśli o mutację delta i podobne idzie, czy też o panikę, wywoływaną przez media, to są to najzwyklejsze bzdury, jakich pełno w informacjach o covidzie.
 • @zygmuntbialas 16:33:37
  Tej hucpy końca nie widać.

  Wirus był jest i będzie, a metody walki z wirusem covid -19 są więcej przynoszące szkód niż pożytku.

  Jak się okazuje duża śmiertelność to efekt braku pomocy medycznej, operacji, a wręcz bagatelizowanie pacjentów z takimi chorobami jak rak, serce, czy nerek, wątroby.

  Serdecznie pozdrawiam :))
 • @Monaco 22:14:26
  "... metody walki z wirusem covid -19 są więcej przynoszące szkód niż pożytku'. -

  --- Rzecz w tym, że w ogóle nie przynoszą żadnego pożytku. Na covida zmarło około 400 - 500 osób (wszelkie informacje o tysiącach czy dziesiątkach tysięcy są bezczelnym kłamstwem). Koszty poniesione w związku z 'pandemią' idą w miliardy złotych.

  Na covida zmarło w Polsce 1 (jedno) dziecko do 12 lat oraz 1 (jeden) nastolatek w wieku do 17 lat. I teraz chcą ich szprycować. Szlag może człowieka trafić.

  Pozdrawiam serdecznie :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej