Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2428 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

▪ Covid 19. Propaganda szczepień, segregacja i szantaż ▪

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dobrowolne szczepienia ? Egzekwowane przez szantaż !

 

 

Szczepienia są egzekwowane przez szantaż.

  Po wszystkich „dobrych wiadomościach” o postępach w opracowywaniu szczepionek o ubocznych nieznanych działaniach rozpoczyna się kolejna agresywna ofensywa. 

Dosłownie wszystko zostanie wyciągnięte, aby „przekonać” ludność, że naprawdę powinni otrzymać szczepienie covidowe... . 

  Najbardziej optymistyczne historie są następnie umieszczane w mediach głównego nurtu (kupionych, opłaconych) o tym, jak fantastyczny jest rozwój różnych szczepionek covidowych, ale już przewidują problem z dystrybucją. 

A ten problem polega na tym: Jak śmiertelnie zastraszyć populację tak, by masowo przestraszeni ludzie ustawiali się w kolejkach do szczepień ? 

To pierwszy krok w kierunku totalnego manipulowania ludźmi i przekształcenia ich w zdalnie sterowane jednostki.

 Jeśli zdajesz sobie sprawę, że cała ta fałszywa pandemia została tak zaaranżowana, by ​​w końcu ludzie zostali połączeni z centralą która nie tylko że będzie ludźmi sterowała ale i całkowicie ich kontrolowała, to wiesz, że szczepienia staną się obowiązkowe. 

Wszyscy ci którzy jeszcze teraz są uspokojeni samokontrolą i wiadomościami, że coś takiego nie pasuje do ich mentalności do ludzi wolnych, ale nie dajcie się uśpić, propaganda w rękach wpływowych polityków i ogromnych koncernów farmaceutycznych oraz psychopatycznych despotów pracujących w biolabs nad bronią biologiczną ma potężne zasoby finansowe by przy pomocy korupcji, szantażu, presji mieć do swojej dyspozycji wszelkie najważniejsze masmedia, oświatę i tymi sposobami prać ludzkie mózgi zastępując je na stałe TV NEWS !. 

  To wszystko wydaje się science fiction, ale niestety tak nie jest:

Jeśli podejdziesz do tej sprawy za pomocą technik Trouble Shooter, Trouble Shooter przygotuje listę możliwych wskazówek i przejdziesz przez listę krok po kroku. Aby wykluczyć wskazówki lub znaleźć potwierdzenie. Spośród powyższych kombinacji najbardziej przerażające, a zarazem najważniejsze, biorąc pod uwagę ^ grozę przerażającego wirusa ^, to są szczepienia w połączeniu z nanotechnologią. 

Ponieważ wiele osób nie ma pojęcia, jak daleko posunęła się ta technologia i nad czym ci twócy tam pracują, polecam zastanowić się nad konsekwencjami. 

 Jeśli to prawda, jak twierdzą teoretycy spiskowi, że szczepionki zawierają nanotechnologię w szpiegowaniu, wywieraniu wpływu, kontrolowaniu lub cokolwiek innego, to potrzebna jest również globalna cyfrowa sieć wystarczająco silna, aby zbierać i przetwarzać wszystkie te dane. Ludzie nie mogą tego zrobić sami, a przy 4G nie jest to możliwe. 5G jest znacznie większej wydajności. 

  Z drugiej strony, poza tym mamy na świecie propagandę przerażającego wirusa, i propagandziści straszą nas dzień i noc o jeszcze groźniejszych nowych mutacjach, tak że ze strachu niedługo będziemy w panice stać w kolejce na szczepienie wcześniej niż nasz sąsiad. 

A tych opornych którzy nie wymienili swojego mózgu na TV NEWS,  to wiadomo że  nie zostaną dopuszczeni do "nowego" zaszczepionego społeczeństwa.

 Według twórców pandemii, jeśli nie zostaniemy zaszczepieni i przez to nie zaaplikują nam do  organizmu nanotechnologii.  To zadziała segregacja ! . A przecież ten "taki dobry", "szlachetny"  pan Gates który zrezygnował ze wszystkiego, aby "ofiarnie pomóc" światu w szczepieniach i rozwoju szczepionek. Ten "dobroczyńca" chce dla nas jak najlepiej, czy taki ktoś pozwoliłby nam wstrzyknąć coś z nanotechnologii ?. 

 Dziś wiemy że on skupia się na nowych technologiach, wystarczy spojrzeć na jego najnowszą opatentowaną technologię. Czy ten człowiek najwyraźniej ma tylko dobre intencje ?, prawda ?

Taka fałszywka jak oświadczenie , że nigdy nie będzie obowiązku szczepień bezpośrednich ani pośrednich, to fakt, bo nie gwarantuje, że ludzie nie będą mimo wszystko zobowiązani do zaszczepienia. Już tym zajmą się odpowiednie instacje by ludzi segregować i zakazywać wstępu, pracy, kontaktów dla nieszczepionych. 

Nie jest to obowiązek ?, ale powoduje wykluczenie społeczne i korzyści dla tych, którzy zostali zaszczepieni, w porównaniu z tymi, którzy nie zostali zaszczepieni. 

  Nie można też wykluczyć, że osoby, które przyjmują szczepionkę będą mogły w końcu korzystać z życia bez ograniczeń niż osoby, które nie zostały zaszczepione. Ponieważ czas tzw osłony jest bardzo ograniczony. 

  przekupstwie, szantażu, wymuszeniu paszportów covidowych siła argumentu 

Profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego zasugerował, aby dać ludziom, którzy przyjmują szczepionkę, pewną sumę pieniędzy, aby wynagrodzić ich za ich wkład w społeczeństwo. Kolejny możliwy „dar” dla zaszczepionych: możliwość gratisowego wyjazdu na wakacje. 

 Ostatnio na Zachodzie w drukowanej prasie całe strony były o tym, jak energicznie należy podjąć kolejny krok, aby przekonać zwłaszcza młodych ludzi do zaszczepienia się. Dzieje się tak dlatego, że ogólnie i słusznie, nie potrzebują oni w ogóle szczepionki przeciwko tej odmianie grypy, na którą i tak nie chorują lub prawie nie chorują. 

 I oczywiście w artykule zainteresowanego w masowej dystrybucji szczepionek wspomina się również o znanym sprzedawcy szczepionek Ab Osterhaus. W artykule tym omówiono, jakie kampanie (medialne) (propagandowe) można przeprowadzić, aby przekonać młodych ludzi.

Osterhaus ma pomysł: „Zaszczep się, żeby wrócić do pubu” na dyskotekę itp...

Możemy więc spodziewać się tego rodzaju okrzyków w kampanii propagandowej.

Ale jest jeszcze coś co ukazuje chwyty poniżej pasa ■.

Na Zachodzie w 2013 roku spróbowali podobnej strategii. Potem przeprowadzili kampanię, w której zaszczepione dzieci dostały kolorową bransoletkę z informacją, że nie są mięczakami. To oczywiście oznacza, że ​​każde dziecko, które nie zostanie zaszczepione, jest mięczakiem i to jest tak, jak chcą teraz, forma wykluczenia społecznego dzieci. 

Reklama skierowana do dzieci nie powinna sugerować, że posiadanie lub używanie określonego produktu zapewnia im fizyczną lub społeczną przewagę nad innymi dziećmi, ani że brak określonego produktu prowadzi do odwrotnego skutku. 

  Mamy już rozpoczęte gwałtowne i szeroko zakrojone kampanie propagandowe, aby przekonać wszystkich, zwłaszcza młodzież, do szczepienia się przeciwko koronie. Pieniądze nie grają w tym żadnej roli, a radio, telewizja, gazety i każda inna forma mainstreamowych (= kupionych) i oficjalnych mediów będzie pełna prób przekonania ludzi do zaszczepienia się. 

  Gdy znów łamią zasady, tak jak w 2013 roku, trzeba będzie przywołać ich do porządku i protestować a nawet za pośrednictwem sądu walczyć, tylko zeitgeist jest teraz zupełnie inny niż w 2013 roku bo z obserwacji wynika że większość ludzi już zamieniła swój niezależny mózg na TV NEWS. 

Zjawisko to jest obecnie na porządku dziennym wokół całego tego wirusa, nawet konstytucja jest deptana a ludzie nie reagują bo tak pracuje ich super  TV NEWS MÓZG ! 

 ■■■■■■■■●●●  Zadaj sobie pytanie, dlaczego są tak niesamowicie zaangażowani w szczepienie wszystkich. Dlaczego rząd to robi? Rząd, który raz po raz udowadnia, że ​​nie obchodzi go zdrowie ludzi, inaczej nie żylibyśmy w kraju, w którym są miliony przewlekle chorych ludzi.

Zadaj sobie pytanie, skąd pochodzi ta szalona liczba przewlekle chorych osób. W ciągu lat liczba osób z jedną lub kilkoma chorobami przewlekłymi ciągle rosła. Choroby przewlekłe są szczególnie powszechne wśród osób starszych. Jednak wzrost w ostatnich latach widoczny jest we wszystkich grupach wiekowych.

 A jeśli jest jasne, że rząd nie dba o twoje zdrowie, jaki mają interes w przeforsowaniu szczepień w ten sposób przeciwko odmianie grypy, która spowodowała mniej zgonów w trzech czwartych istnienia niż epidemia grypy sprzed kilku lat ! A gdzie się podziała grypa ?. ●●●●■■■■■■■■

  

 

KOMENTARZE

 • A la demonkracja.
  Gates=NWO=depopulation=vaccination=terror=hell on earth=other's evil
 • TV NEWS MÓZG !
  Wiosną 2020 pisałem, że problemem, największym i w zasadzie jedynym problemem, będą ludzie których znamy, mijamy na ulicy, spotykamy w pracy.
  Oni stanowią problem.
  Od nich zależy wszystko.
  Jeżeli "wszystko" decyduje przeciwko sobie, co można wobec tego zrobić...?
  To, że jakaś grupka geriatryków i psycholi, dąży do swego celu, jest sprawą drugorzędną. Zdrowy człowiek, szczególnie na rozumie, wie, że kiedy ktoś mu zagraża, najprościej jest go zostawić samemu sobie, ominąć, pozostać zwracać na takiego uwagę.
  To jest wytłumaczenie tego, dlaczego propaganda jest aż tak rozjuszona.
  Co tu dużo gadać.
  Ludzie w swej większości, lubią być gnojeni. A zdecydowana większość z tej większości jest zyskowna do tego stopnia, że dla kasy, jakże często drobnej, da się i psu wydymać, byleby mieć te parę złociszy więcej.
  A co potem...potem, to nogi śmierdzą.
 • @Autor
  Przeczytam później dokładnie Twój wpis i skomentuję. Teraz wkleję tylko krótki tekst z niemieckojęzycznej prasy:

  "Austriacka młodzież mówi "tak" szczepieniom

  Magazyn "Info-DIREKT" zaszokował ankietą przeprowadzoną wśród wiedeńskiej młodzieży. Na pytanie, czy są już zaszczepieni, większość odpowiedziała "tak". Powodem nie jest to, że obawiają się choroby. Ważne jest dla nich, aby mogli wyjechać beztrosko i bez zakłóceń. W tym celu już pozwoliliby sobie na "wstrzyknięcie trucizny", przecież też spożyliby dużo alkoholu, jaka byłaby różnica?

  Mniej empatyczni krytycy mówią: "Test IQ oblał". Inni jednak obwiniają rząd o nieustanną propagandę i ograniczanie podstawowych praw osób nieszczepionych. Mimo to, krótki dokument z Wiednia jest wstrząsający, a wielu młodych ludzi jest wyraźnie zachwyconych, że wreszcie mogą znowu "wyjechać". Pytanie tylko, za jaką cenę?

  https://report24.news/oesterreichische-jugendliche-sagen-ja-zur-impfung-um-fortgehen-zu-duerfen/

  Pozdrawiam serdecznie :)

  *****
 • Wolność
  "Covid 19. Propaganda szczepień, segregacja i szantaż "

  A, co się robi z szantażystami, którzy chcą wymusić określone działanie ?
 • @Autor (II)
  "Zadaj sobie pytanie, dlaczego są tak niesamowicie zaangażowani w szczepienie wszystkich. Dlaczego rząd to robi? Rząd, który raz po raz udowadnia, że ​​nie obchodzi go zdrowie ludzi, inaczej nie żylibyśmy w kraju, w którym są miliony przewlekle chorych ludzi". -

  --- Bardzo ładnie to ująłeś. Wszystko, w całym Twoim tekście. Tak to widzisz, tak widzę ja i inni, których jest mniejszość. Pozostali pytają mnie: "Przymus? Jaki przymus? Przecież szczepienia są dobrowolne". - Makabra!
 • @werka1321 08:26:43
  "A, co się robi z szantażystami, którzy chcą wymusić określone działanie?" -

  --- Odpowiedź byłaby łatwa, gdyby szantażyści byli słabeuszami.
 • Nie oszukujmy się - bo ci sami
  uwzględniając oczywiście wymianę pokoleniową - co ulepili ze smoły i siarki choćby pana, towarzysza Hitlera i jemu podobnych w późniejszym czasie - teraz ulepili oni tzw. plandemię.
  Wniosek?
  Nie oszukujmy się - zwłaszcza wtedy, kiedy pamiętamy do czego był zdolny pan, towarzysz Lenin potem Hitler, potem Mao, Pol Pot i cała plejada im podobnych. Po prostu czas powstać i to w wymiarze globalnym bo inaczej będziemy mieli w/w morderców - w następnym, jeszcze straszniejszym wydaniu. Kiedy jak nie teraz - przy okazji globalnej hucpy zwanej plandemia - bo te sprawę należy załatwić globalnie.
 • @zygmuntbialas 09:20:16
  Odpowiedź jest łatwa, bo "oni" bardziej się boja jak my ( mają więcej do stracenia ) i sa tak samo jak my podatni na ból i są śmiertelni.
 • O TOŻ TO . Autor ⚅⚅⚅⚅⚅⚅
  Celnie . W samo sedno trafiona diagnoza istniejącego stanu służby zdrowia i pacjentów w Polsce.

  Zero dbania o nasze zdrowie ze strony władzy.
  Od upadku PRL namnożyło się lekarzy i aptek prywaciarzy jak grzybów po deszczu tylko z myślą ograbienia ludzi chorych zmuszonych do prywatnych wizyt lekarzy za złodziejskie wygórowane ceny. A w aptekach poza paroma lekarstwami ludzie muszą mimo że płacą za ubezpieczenie kupować skandaliczne drogie leki np na przeciwdziałanie zakrzepowi i zagęszczenie krwi.

  A teraz fałszywa nagła dbałość o nasze zdrowie to mogę rządzący wciskać ten kit samym sobie.

  Im chodzi o wywołanie paniki, atmosfery strachu. O poddanie zagonionych milionów baranów eksperymentowi i udowodnienie że goowniane reżimy ta goowniana władza ma nad baranami całkowitą kontrolę.

  A prawa człowieka w pseudo demokracji to oni mają tam gdzie słońce nie do chodzi ❗❗❗❗❗

  Salut ✔☺
 • @demonkracja 09:27:31
  A teraz gdy nie ma hitlera / pol pota to jaki zwyrodnialec rządzi ⁉️⁉️⁉️
  Jak ma na imię ten obecny mefistofel czy lucyfer ale demonkracja konkretnie ❗❗❗

  Bili Gates ⁉️⁉️⁉️ A może Soros ⁉️⁉️⁉️ lub jakiś bankster z USraela ⁉️⁉️⁉️
 • @Leonardo da Vinci 10:21:51
  Państewko z dykty. A do lekarza dostać się nie można, to jest autentyczna zapaść służby zdrowia pod pretekstem Covid-19 za tą zapaść odpowiadają politycy. Blisko 800 tysięcy Polaków zmarło od marca 2020, w tym jedynie ok. 85 tysięcy na cokolwiek związanego z covid, ponad 160 tysięcy Polaków zmarło ponad „normę”, bo PiS zamknął Polakom dostęp do leczenia, to eutanazja chorych, seniorów.
 • @ABX 07:54:00
  "problemem, największym i w zasadzie jedynym problemem, będą ludzie których znamy, mijamy na ulicy, spotykamy w pracy.
  Oni stanowią problem.
  Od nich zależy wszystko.
  Jeżeli "wszystko" decyduje przeciwko sobie, co można wobec tego zrobić...?"

  Też tak uważam.
  A "co można w obec tego zrobić?"

  Należy rozmawiać, pisać, krytykować i otwierać im umysły że politycy to tylko marionetki słuchające swoich liderów a ich liderzy to też nie samodzielnie myslące byty gdyż mają powiązania polityczne i mentalne z wyżej stojącymi.

  A w mediach głównego nurtu pracują ludzie którym płacą by mówili i propagowali to co chcą ich zleceniodawcy mający sprzeczne interesy z narodem w imieniu którego tak bardzo się starają przyjąc postawę zatroskanych patriotów i na lewo i prawo agutują hasłami / wolność, demokracja, sprawiedliwość i solidarność / a w praktyce dbalość o zwykłych ludzi to dla nich nieznany teren.

  Pozdrawiam.
 • @Leonardo da Vinci 10:21:51
  Liczba zgonów to ogromna porażka rządu. Rząd winien podać się do dymisji. Przynajmniej to się pisowcom udało, jesteśmy w światowej czołówce jeśli chodzi o ilość zgonów na milion mieszkańców ale jak mówił Dera i Stalin to tylko statystyka. Największa w UE liczba zgonów a ten twierdzi, że sobie świetnie poradzili. Cyniczny kłamca czy zwykły debil?

  "to nie jest wina rządu, że ludzie umierali na koronawirusa." Oczywiście. To wina... koronawirusa. Ale za to, że umarło od marca 2020 prawie 160 tysięcy Polaków bo nie dostali opieki medycznej na czas bo morderca Niedzielski zakazał operacji oraz procedur medycznych i ludzie padali na zawały, udary, nie doczekawszy operacji wszczepienia bypassów, itd. za to będziecie sądzeni w Norymberdze II i pójdziecie siedzieć (w najlepszym dla was przypadku)
 • @zygmuntbialas 08:18:35
  Dziękuję za adres, link.

  Tak to jest całkowity upadek ... .

  Od dawna jest wiadome, że najlepiej, najłatwiej jest manipulować i ogłupiać młodych ludzi.
  Przecież te metod stosowane są od tysięcy lat w wojsku. Codziennie musztra, apele i rozkazy kształtują posłuszeństwo w stosunku do wyższego szczebla , stopnia, oficera.

  A obecnie w oficjalnych mediach są słyszalni tylko propagatorzy pandemii, szczepionek i ogromnego zagrożenia.
  A jedynym ratunkiem jest szczepionka i posłuszeństwo.

  Chcesz mieć wakacje na Ibizie ? No to tylko po zaszczepieniu i z paszportem covid 19, innaczej siedzisz w domu. Taka jest narracja i alternatywa ze strony władz i posłusznych jej mediów.

  Tu dołączam Twój adres:

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162375,nasza-wolnosc-dzisiaj-18-06-2021

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Leonardo da Vinci 10:21:51
  "Nie widzę upadających restauracji". Burza po słowach Niedzielskiego. Politycy opozycji nie kryją oburzenia słowami ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o sytuacji restauratorów w Polsce. W czwartek w RMF FM minister Zdrowia pytany był o rządowe wsparcie dla przedsiębiorców, w tym restauratorów, którzy reprezentują jedną z najbardziej dotkniętych przez pandemię koronawirusa branżę gastronomię. Gdy jadę do pracy po Nowym Świecie, to nie widzę upadających restauracji skomentował w RMF FM Adam Niedzielski.
  https://dorzeczy.pl/opinie/187816/opozycja-komentuje-slowa-niedzielskiego-o-restauracjach.html


  Ps..Rebe Niedzielski to socjopata niezdolny do empatii, który mija się z rzeczywistością i kłamie w oczy narodowi ..
  https://th.bing.com/th/id/OIP.DmXOEVjZ2dt_TNC9Lt5HzQHaE8?w=283&h=189&c=7&o=5&dpr=1.1&pid=1.7

  25 lat pierdla dla rebe Niedzielskiego! Marian Banaś już się tobą zajmuje. Licz dni.
 • @zygmuntbialas 09:18:20
  Tak, makabryczne to co się stało i będzie się jeszcze dalej działo.

  Małe są szanse że mniejszość zmieni bieg wydarzeń i ludzie powiedzą dość.

  Człowiek to taka istota, że daje się innym ( dominantom )
  "tresować" a bardziej dyplomatycznie nazywając - manipulować - więc ma to część ludzi mocno zakodowane w genach.

  A walka z genami to zupełnie inna sprawa i inny teren.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @werka1321 10:02:21
  Tak, oni mogą dużo więcej stracić. ... to fakt.

  Pozdrawiam.
 • @Leonardo da Vinci 10:21:51
  No cóż fałszywa troska ze strony rządowych oligarchów o przeciętnego Polaka jest widoczna na każdym kroku.

  Ale za to bardzo dbają o swoich przyjaciół w Kijowie i to pod każdym względem.

  Pozdrawiam :)
 • @Leonardo da Vinci 10:21:51
  Niedługo bez śmiercionośnego szczepienia nie będzie można skorzystać z publicznej toalety. Realizacja Great Reset i ludobójstwa idzie pełną parą bez większego sprzeciwu ze strony ofiar.

  Art. 32 Konstytucji RP:
  1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.


  Gowin pójdziesz siedzieć za granie pierwszych skrzypiec w forsowaniu faszyzmu sanitarnego. Ty bydlaku będziesz gnił w pierdlu za to, że proponowałeś i dalej ciśniesz segregację obywateli. Jeżeli planujesz przyznać hotelarzom, bramkarzom na dyskotekach i koncertach, restauratorem, kontrolerom biletów, itd. uprawnienie do wchodzenia w posiadanie MOICH medycznych danych osobowych to sprawa jest prosta: musisz zmienić konstytucję. Jeżeli nie zmienisz to wypad na kopach z tymi "pomysłami" (w najlepszym przypadku, bo w normalnych czasach stanąłbyś pod murem)
 • @Alfax 12:41:34
  Już teraz Chorwacja, Słowenia się otwiera na turystów bezwarunkowo!
  Za niedługo inne kraje, bo inaczej umrą z głodu...więc albo Narody się przebudzą i pogonią jawnych krętaczy albo wyzdychają!
 • @kula Lis 69 12:14:52
  @kula Lis 69 12:14:52

  On nie widzi bo wzrok jego aż tak daleko nie sięga.

  Pewni osobnicy, politycy mają ograniczone pole widzenia tylko do tego im wyznaczonego im obszaru i są sfiksowani na jednym zadaniowym punkcie.

  On jest głuchy bo otoczony jest murem który filtruje głosy mówiące o tragicznym położeniu restauracji i bankructwach, utracie miejsc pracy tysięcy osób.

  Ale za to tacy jak on pełną parą propagują samych siebie w mediach i na mównicy w sejmie jakimi to oni są niezłomnymi obrońcami zdrowia nas Polaków... .

  Tylko ktoś mało rozgarnięty im w to uwierzy.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 11:58:00"politycy to tylko marionetki słuchające swoich liderów a ich liderzy to też nie samodzielnie myslące byty"
  Jedno ale...
  Tłumaczenie tym "ludziom" tego, że politycy to marionetki, itp. jest tym samym, co powiedzieć wierzącym to samo o ich idolach.
  Na tych "ludzi" radą, by zmienili pogląd, jest wywołanie impulsu silniejszego od tego, któremu obecnie uwierzyli. Jednak, na to jest już za późno. Póki ofiarują swoim marionetkom swoje zdrowie i życie, póty będą jak najlepszy beton. Złamana psychika jest jak wścieklizna, leku na to brak.
  Tłumaczenie sprawia efekt odwrotny od zamierzonego a przy okazji można stać się ofiarą napaści.
  Gdyby nawet, któryś z tych marionetkowych polityków, oznajmił w tv, że: robiliśmy was w wała, robimy i robić będziemy....odzew na to będzie żaden. Ta informacja przez ich mózgi będzie odrzucona, mimo, że każdy z nich ją usłyszał.
  Dla nich, to jest mat.
  Chyba, że ktoś przetrąci całą szachownicę albo ...wystarczy wstać od stołu i skończyć grać.
 • @kula Lis 69 12:38:33
  Rzeczywista liczba zgonów poszczepiennych szokująco wysoka

  Wszystko, absolutnie wszystko, robi się tak by w głównym nurcie świata, aby nie kojarzyć zgonów ze szczepieniami.

  Ludzie wtedy formalnie umierają z powodu czegokolwiek i wszystkiego, ale nigdy od szczepionki. Faktem jest jednak, że wśród zaszczepionych osób dochodzi do wielu zgonów.

  Gdyby ludzkość wiedziała, jaka jest prawdziwa sytuacja pod względem zgonów spowodowanych szczepionkami, to od jutra nikt nie byłby w ogóle szczepiony.

  Oczywiście władze robią wszystko, co w ich mocy, aby stłumić rzeczywistą liczbę zgonów poszczepiennych, ponieważ jeśli wiesz, że istnieje duża szansa, że ​​nie dożyjesz do Bożego Narodzenia, jeśli się zaszczepisz, to oczywiście od razu oprzytomniejesz .

  Widzieliście, co się stało, kiedy świat głównego ścieku nie mógł zaprzeczyć, że zakrzepy krwi spowodowane są głównie przez szczepionkę AstraZeneca.

  Strach uderzył w ludzi, a sale szczepień pozostały puste.

  Dopiero, gdy ludzie mogli otrzymać „bezpieczną” szczepionkę od Pfizera i Moderny, niektórzy ludzie zaczęli ponownie skłaniać się ku strzykawkom. Nie przyszło im do głowy, że te szczepionki mogą być jeszcze bardziej niebezpieczne niż AstraZeneca. !!!!!!!

  Na szczęście jest wiele baz danych, które śledzą, ile osób umiera po szczepieniu, ale dobrze znanym faktem jest to, że większość rzeczywistych zgonów nie trafia do tej bazy danych.

  Na przykład w Ameryce znamy obecnie dobrze znaną bazę danych VAERS, a w Europie EudraVigilance. Mają też taką bazę w Wielkiej Brytanii, która zawiera następujące informacje o zgonach i poważnych skutkach ubocznych.

  Jednak teraz coś bardzo ciekawego.

  W Wielkiej Brytanii. ... .

  Formalnie w Wielkiej Brytanii zgłoszono 1295 zgonów, podczas gdy władze szkockie publikują dane pokazujące, że aż 3572 Szkotów zmarło w ciągu 28 dni od otrzymania szczepionki do końca maja 2021 r.

  A potem wchodzimy w obszar dyskusji i gier słownych.

  Nie można powiedzieć, że wszystkie te osoby, które zmarły w ciągu 28 dni ponieważ zostały zaszczepione ?. Więc pytanie brzmi, ilu z tych osób umarłoby, gdyby nie zostały zaszczepione ?

  To pytanie, na które nikt nie może odpowiedzieć.

  Co więcej, ten sam rząd próbuje nadać temu zupełnie dziwny zwrot, porównując liczby z ostatnimi pięcioma latami i mówiąc, że to dobra wiadomość, ponieważ zginęło mniej osób niż się spodziewano.

  Morał z tej historii jest taki, że rządy podają liczby w sposób, który im odpowiada, i z pewnością zmiatają pod dywan wszystko, co wskazuje na śmierć poszczepienną.

  A skoro tak kręcą i lawirują to:

  Przestań się szczepić, wtedy będzie wiadome na pewno, że przynajmniej nikt nie umrze od szczepionki.

  Pozdr. :)
 • @kula Lis 69 12:38:33
  Dane.

  https://pbs.twimg.com/media/E3ySpFeX0AEUwLL?format=jpg
 • @Alfax 12:53:19
  E-maile Dworczyka. Tak rząd wymyślał koronarestrykcje. Wyciekły szokujące informacje-
  https://nczas.com/2021/06/17/e-maile-dworczyka-tak-rzad-wymyslal-koronarestrykcje-wyciekly-szokujace-informacje/
 • Mnie tylko zastanawia
  dlaczego ludzie buntują się akurat przeciwko szczepionkom,
  a przeciwko centralnej bazie danych medycznych to już nie?

  Jest już tyle zamordystycznych mechanizmów wprowadzonych, że doprawdy, jakaś tam nanotechnologia nie robi znaczącej różnicy.
 • @Leonardo da Vinci 10:21:51
  To, że lekarze biorą wygórowane wynagrodzenia za poradę, i przepisują drogie leki z firmy, dla której pracują, nie jest tak złe,

  jak to, że nie leczą pacjenta, nie zwalczają przyczyny choroby, nawet nie zwalczają dolegliwości, jedynie korygują wyniki badań według procedur.

  A los pacjenta mają głęboko w .....
 • @kula Lis 69 12:14:52
  i słusznie, gospody (restauracje) są tylko dla dobrze sytuowanych,

  lepiej sprzedawać drogo przez miesiąc w roku, niż przez cały rok tanio.
 • @kula Lis 69 12:38:33
  a gdzie są owe toalety ?
 • @interesariusz z PL 15:03:36
  "dlaczego ludzie buntują się akurat przeciwko szczepionkom,
  a przeciwko centralnej bazie danych medycznych to już nie?"

  Dlaczego nie buntują się przeciw brakowi dostępu do leczenia mimo opłacania, co miesiąc NFZ?

  Dlaczego nie buntują się przeciw biedzie, bezdomności, emigracji zarobkowej, pracy na granicy możliwości biologicznych, braku zabezpieczenia socjalnego i podatków rzędu 70% wypracowanego dochodu ? Dlaczego nie buntują się przeciw narzucania im czyjejś woli - skoro maja swoją ?

  No, dlaczego ?

  Ja się buntuję !
 • @Leonardo da Vinci 10:46:10
  ---------------
  "Bili Gates ⁉️⁉️⁉️ A może Soros ⁉️⁉️⁉️ lub jakiś bankster z USraela ⁉️⁉️⁉️"
  ---------------
  Ci pociagajacy za sznurki - siedzą za parawanem tzw. demonkratury - ich nie widać.
 • @Monaco 13:25:56
  Instrukcje na temat pseudopandemii i tak przychodzą od tych, co naprawdę decydują i rządzą światem. Nasi pseudopolitycy mają wolną rękę co do szczegółów kosmetycznych, ilu klientów na metr, ilu w kościele, itd. W zeszłym roku upublicznili na stronach rządowych dokument w jednym miejscu nieprzetłumaczony na Polski, który przyszedł z za granicy po angielsku, tłumacz przeoczył lub celowo tak zrobił. Tak samo jest z „Agendą 2030”. Oni realizują wytyczne z zewnątrz. Sami w tej kwestii nic nie mają do powiedzenia. Na sam widok Pinokia flaki się wywracają a co dopiero mówić o prawdomówności, która jest zerową! Makrela nie lubi mośków i tu temat się zamyka! Druga Norymbergia już pracuje nad tym aby tych wszystkich co przyczynili się do tego bezprawia odpowiedzieli za to. Jest nadzieja że pociągną ich wszystkich do odpowiedzialności karnej. W skład tej grupy ludzi wchodzą wybitni światowi prawnicy i lekarze. Dużo więcej o tym na stronach Klubu Inteligencji Polskiej.
 • @Alfax 11:58:00
  Duża 5* za wnikliwy kawał dziennikarskiej pracy. Najbardziej wstrząsnęło mną zdanie, które chyba po raz pierwszy i jakże trafnie zostało użyte w tym kontekście - Wykluczenie Społeczne! Termin kojarzył się w oficjalnej narracji z krzywdą, zacofaniem, dyskryminacją i spychaniem na margines społeczny ludzi w jakiś sposób upośledzonych fizycznie, ekonomicznie bądź kulturowo nie z własnej winy. Powstawały wdrażane w życie programy przeciwdziałające wykluczeniu społecznemu, gromadzono na różnych zbiórkach pieniądze na ten cel...A teraz doczekaliśmy czasów, gdzie segregację na rampie prowadzi nasz rząd wspomagany przez kadrę medyczną, wobec swoich obywateli, z całym cynizmem odwołując się do najmroczniejszych kart historii - hitlerowskiej okupacji : "nur fur vacine". W tym kontekście uważam wojny światowe za bardziej uczciwą formę depopulacji, gdzie nikt nie ma wątpliwości o co chodzi.Dzisiaj jesteśmy traktowani jak dzieci: czekamy w kolejce do łaźni, przy wejściu dostajemy w rękę kostkę mydła aby się nią umyć, a gdy drzwi się zatrzasną, z prysznica zamiast wody leci ...cyklon B. Jedni umierają od razu, silniejsze organizmy trochę muszą się pomęczyć przed śmiercią. To są oczywiście tylko moje skojarzenia. Nie mogą ich mieć z racji wieku, doświadczeń życiowych i znajomości historii młodzi ludzie. Tym bardziej dzieci. Dla nich to jest pyszna zabawa, rozrywka, kolorowe gadżety. Oj, będą się mnożyć Pawki Morozowe, kablujące swoich niezaszczepionych rodziców wśród oklasków Ojców Narodu.
 • @Monaco 13:25:56 jeszcze o tumanie Dworczyku
  Dlaczego minister w XXI wieku, w czasach cyberwojen, naraża Rzeczpospolitą na zagrożenia i pośmiewisko bezmyślnie korzystając we wrażliwych sprawach państwowych z prywatnych kont mailowych! To państwo z tektury! Dworczyk do dymisji! Nie potrafisz rządzić harcerzyku! Do szkół uczyć się! Pisowcy mieli chytry plan żeby pozbyć się zagranicznych mediów. A koniec końców sami założyli sobie konta na Wirtualnej Polsce. Poczta Wirtualnej Polski
  Login : mdworczyk@wp.pl
  Hasło : harcerz1234

  https://t.me/s/poufnarozmowa
 • @Monaco 13:15:22
  Śmiertelność Covid-19(84) wynosi ok. 0,24% (IFR), zobacz

  https://swprs.org/facts-about-covid-19/
  Test PCR z ct>30 jest w 98% fałszywie pozytywny. Pacjentom i zmarłym przypisują Covid-19(84), bo to znaczy więcej forsy za nic. Ile ludzi umiera w Polsce? Zobacz

  https://www.indexmundi.com/g/g.aspx?v=26&c=pl&l=en
  Przy śmiertelność prawie 1,1%, to kwestia demografii, jest to więcej jak 1100 zgonów dziennie, codziennie. Ta statystyka z powodu Covid-19(84) ani nie drgnie, w końcu grypa jakoś znikła. Ale jakie konsekwencje będą miały działania naszych rządów, włącznie z eksperymentem genetycznym p.t. "szczepienia"? Czas pokaże. Pozwoliliśmy im. Chłopaki nie płaczą. Oni nawet łgać nie potrafią
  +2 878 466 łączna liczba wszystkich zakażeń - 74 782 zmarły oczekujący na wyniki testu)
  - 2 649 879 wyzdrowiało =153.805 ? zakażonych obecnie

  +63 472 na kwarantannie (czyli zakażeni + oczek. na wyniki testu) + 1 634 chorych w szpitalach = 65 106 wszyscy chorzy i zakażeni + oczek. na wyniki testu.
 • @kula Lis 69 07:33:35
  "Dlaczego minister w XXI wieku, w czasach cyberwojen, naraża Rzeczpospolitą na zagrożenia i pośmiewisko..."

  Bo mu naród na to pozwala ?
 • @Monaco 13:25:56
  Jak widać, szczepionki to kiepski towar, dlatego tak nachalnie jest wciskany ludziom na całym świecie. Ministerstwo Zdrowia żąda naszych telefonów | PL1.TV
  Masz się ZASZPRYCOWAC ASTRĄ I ZDECHNĄĆ.

  https://youtu.be/0booU2BOCyU
  INDIE: Osoby niezaszczepione będą miały blokowane karty SIM w telefonach
  https://nczas.com/2021/06/13/osoby-niezaszczepione-beda-mialy-blokowane-karty-sim-w-telefonach/

  Po szczepionce

  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/86e8c7ebbc4e858aee9bba81290decf0b0cc0a70.jpg
 • @Monaco 13:25:56
  Śmierć po SZCZEPIONCE!
  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/3adfc3b3a3d169470089b53b31b6fd29a0edda4f.gif
 • @Monaco 13:25:56
  Michael Yeadon – były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer: DEPOPULACJA przez SZCZEPIENIA

  https://stowarzyszenierkw.org/video/30/dr-michael-yeadon-byly-wiceprezes-i-dyrektor-naukowy-firmy-pfizer-wywiad-planet-lockdown-napisy-pl/


  Wariant Delta groźniejszy dla zaszczepionych? Według danych opublikowanych przez Public Health England śmiertelność z powodu wariantu Delta COVID-19 jest sześciokrotnie wyższa wśród osób w pełni zaszczepionych, niż wśród osób, które nigdy nie otrzymały szczepionki.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188614/koronawirus-wariant-delta-grozniejszy-dla-zaszczepionych.html

  Ps...Szczepionkowy "sukces goni sukces", teraz nowe szczepionki i kolejne mutacje epsilon, dzeta, eta,... koszerna zabawa nigdy się nie skończy.. Wiatr wieje, deszcz pada, słońce świeci, wirusy mutują: Zabraknie literek greckiego alfabetu; alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa lambda mu nu xi omicron pi rho sigma tau
  Jak już delta tak groźna, to co dopiero z epsilon zeta eta theta iota kappa lambda mu nu xi omicron pi rho sigma tau ..."Jak człowiek przestaje wierzyć w Boga to uwierzy w byle co", tak G. K. Chesterton 100 lat temu. W 21. wieku jak najbardziej w "naukowe" zabobony, jak kiedyś Rassenkunde i eugenikę a dzisiaj dalej w eugenikę, genderyzm, klimatyzm i Covid-19(84). POstępowe to i .Nowoczesne, pany kasę liczą. Jak widać zaczynają się sprawdzać słowa naukowców, lekarzy, że szczepienia mogą spowodować większą śmiertelność wśród zaszczepionych. Ci naukowcy z tytułami profesorskimi lub doktora byli wyśmiewani, zwalczani, robiono z nich oszołomów. A teraz co? Hasło:
  Zaszczep się - łagodnie przechorujesz ale masz mniejsze szanse na przeżycie niż niezaszczepiony, staje się więcej niż prawdopodobne.
  Pytanie teraz jakie działania zaczną robić rządzący, bo zabrnęli już na ok. 10 mln. w pełni zaszczepionych za daleko, nie wspominając o ile za daleko na całym świecie. Czas zacząć leczyć a nie szczepić i wyciągnąć surowe konsekwencje względem wszystkich doradców medycznych. Obawiam się jednak, że to pójdzie w zupełnie innym bardziej dystopijnym kierunku, o czym zdaje się mówił pan Wojciech Eichelberger w Polsatnews. Dodajmy do tego, że wyszczepieni generują nowe warianty wirusa. Zatem, tak jak mówił Fauci, najważniejszy jest szlachetny wirus, dopieszczony za pieniądze Amerykanów i Chińczyków, który jest obecnie podsycany przez pasożytnicze mikstury aplikowane nieszczęśnikom na zasadzie: zobaczymy co się stanie i co uda się wyhodować.
 • @Monaco 13:25:56
  Przeziębienie chroni przed COVID-19. Ekspozycja na rinowirusy, najczęstszą przyczynę przeziębienia, może chronić przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, wywołującym COVID-19. Potwierdzają to kolejne badania, o których informuje „Journal of Experimental Medicine”. Jak wykazali naukowcy z Yale, rinowirus uruchamia aktywność genów stymulowanych przez interferon, białko wczesnej odpowiedzi w układzie odpornościowym, które może zatrzymać replikację wirusa SARS-CoV-2 w tkankach dróg oddechowych zakażonych wirusem przeziębienia. Zapobiega infekcji
  Jak wyjaśnia Ellen Foxman z Yale School of Medicine, wyzwolenie tych mechanizmów obronnych na wczesnym etapie infekcji COVID-19 daje nadzieję na zapobieganie lub leczenie infekcji. Jednym ze sposobów jest leczenie pacjentów interferonami, które są również dostępne jako leki. Jednak skuteczność takiego leczenia zależy od podania interferonu w odpowiednim momencie. Wcześniejsze prace wykazały, że na późniejszych etapach COVID-19 wysokie poziomy interferonu korelują z cięższym przebiegiem choroby i mogą pobudzać zbyt gwałtowną odpowiedź immunologiczną. Jednak ostatnie badania genetyczne pokazują, że również geny stymulowane interferonem mogą mieć działanie ochronne w przypadku zakażenia COVID-19.

  Chronią też przed grypą
  Zespół Ellen Foxman chciał zbadać ten system obronny na wczesnym etapie infekcji COVID-19. Wcześniejsze badania naukowców z Yale wykazały, że wirusy przeziębienia mogą chronić przed grypą, dlatego też postanowiono zbadać, czy rinowirusy miałyby równie korzystny wpływ na wirusa COVID-19. Na potrzeby badania zainfekowano wyhodowaną w laboratorium ludzką tkankę dróg oddechowych SARS-CoV-2. Przez pierwsze trzy dni miano wirusa w tkance podwajało się co sześć godzin. Jednak replikacja wirusa COVID-19 została całkowicie zatrzymana w tkance wystawionej na działanie rinowirusa. Jeśli obrona przeciwwirusowa zostałaby zablokowana, SARS-CoV-2 mógłby replikować się w tkance dróg oddechowych wcześniej wystawionej na działanie rinowirusa.

  Te same mechanizmy obronne spowalniały infekcję SARS-CoV-2 nawet bez rinowirusa, ale tylko wtedy, gdy dawka zakaźna była niska, co sugeruje, że miano wirusa w momencie ekspozycji ma wpływ na to, czy organizm może skutecznie walczyć z infekcją. Naukowcy zbadali również próbki wymazów z nosa od pacjentów zdiagnozowanych blisko początku infekcji. Znaleźli dowody na szybki wzrost SARS-CoV-2 w ciągu pierwszych kilku dni infekcji, po którym nastąpiła aktywacja mechanizmów obronnych organizmu. Zgodnie z ich odkryciami, miano wirusa zazwyczaj gwałtownie wzrastało w ciągu pierwszych kilku dni infekcji, zanim uruchomiła się obrona gospodarza, podwajając się co około sześć godzin, jak w laboratorium. U niektórych pacjentów wirus namnażał się jeszcze szybciej.

  "Wydaje się, że na początku zakażenia COVID-19 istnieje wirusowy "sweet spot", podczas którego wirus replikuje się wykładniczo, zanim wywoła silną reakcję obronną" wskazała Foxman.

  Leczenie interferonem
  Chociaż terapia interferonem jest obiecująca, jej realizacja może być trudna, ponieważ najbardziej skuteczna byłaby w dniach bezpośrednio po zakażeniu, kiedy wiele osób nie wykazuje żadnych objawów. Teoretycznie leczenie interferonem może być stosowane profilaktycznie u osób wysokiego ryzyka, które miały bliski kontakt z innymi, u których zdiagnozowano COVID-19. Próby stosowania interferonu w COVID-19 są w toku i jak dotąd wykazują możliwą korzyść we wczesnej fazie zakażenia, ale nie w przypadku późniejszego podania. Jak mówi Foxman, nowe odkrycia mogą wyjaśniać, dlaczego w tych okresach roku, kiedy przeziębienia są powszechne, wskaźniki infekcji innymi wirusami, na przykład grypy, są niższe. Istnieją obawy, że w miarę zmniejszania się dystansu społecznego wirusy przeziębienia i grypy które były uśpione przez ostatni rok powrócą z większą siłą. „Istnieją ukryte interakcje między wirusami, które nie do końca rozumiemy, a te odkrycia są elementem układanki, na którą właśnie patrzymy”
  powiedziała Foxman.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188619/nowe-badania-przeziebienie-chroni-przed-koonawirusem.html

  Ps... Czy aby nie wynika z tego logiczny wniosek i postulat, by zamiast modyfikować ludziom DNA za pomocą preparatów eksperymentalnych, lepiej znacznie oraz zdrowiej byłoby masowo zarażać ich przeziębieniem? Tak tylko pytam...Niedawno odkryto, że niespokrewnione ze sobą Enterococcus i streptococcus przekazują sobie informacje genetyczne "ucząc" się nawzajem odporności na nowe antybiotyki.
 • @Monaco 13:25:56
  Produkcja szczepionek przeciw COVID-19 w Polsce możliwa jeszcze w tym roku.
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188622/szczepionka-na-covid-19-w-polsce-jeszcze-w-tym-roku.html


  Ps... Koniec pandemii nie jest przewidziany w ciągu najbliższych dwóch lat. Biorąc pod uwagę nakłady jakie poczynili, obawiam się że to może być stała procedura (niektórzy porównują to do aktualizacji Windows - ten sam komuch za tym stoi). Na jesieni będzie kolejna fala i lockdoun. Ale już ponoć kombinują nad obowiązkowymi szczepieniami (Gadowski podał takie informacje jakiś czas temu). Nie będzie żadnego wychodzenia. Za chwile kolejne "Fale". Eurokomuchy z UE już podpisały z Pfizer, zamówienie na dostawy szczepionek cyt: " "Ursula von der Leyen z jej Komisją Europejską Unii Europejskiej i Pfizer Inc. z jej prezesem zarządu Albertem Bourlą planują… koronawirusowe tsunami w latach 2022-2023. Na stronie internetowej Pfizer Polska Sp. z o.o. podano 20 maja 2021 r.: „Pfizer Inc. (NYSE: PFE) i BioNTech SE (Nasdaq: BNTX) ogłosiły dzisiaj podpisanie nowej umowy z Komisją Europejską (KE) na dostawę dodatkowych 900 mln dawek COMIRNATY®, szczepionki firm przeciw COVID-19, dla Unii Europejskiej (UE). Nowa umowa przewiduje możliwość zwiększenia ich liczby o dodatkowe 900 mln. Nowa umowa zwiększa liczbę 600 mln dawek do tej pory zamówionych przez UE na 2021 rok. Przewiduje się, że dodatkowe 900 mln uzgodnionych dawek zostanie dostarczonych zgodnie z harmonogramem miesięcznym od grudnia 2021 roku do roku 2023. W ramach umowy, KE ma również możliwość zwiększenia liczby dostarczanych dawek nawet o dodatkowe 900 mln sztuk, co zwiększa łączną liczbę potencjalnych dawek dla KE aż do 2,4 mld w ramach wszystkich zawartych umów." Materiał Zbyszka (w opisie link materiałów źródłowych):

  https://youtu.be/mpHw1G-vd9c
 • Jest wojna
  Zgodnie z zapowiedzia, zamowieniem i 'proroctwami' - wyprodukowano broń, która nie boi sie rakiet i nie można jej zniszczyc ani z pancerfausta ani z dronu..
  Producenci tej broni siedzą w fotelach i ...liczą dochody.

  Chyba jest to dotychczas najbardziej dochodowa wojna, jaką zna historia swiata. Sparaliżowany caly świat.

  Idziemy z postępem.
  Niestety, paraliż widac tez jest ...postępowy
 • @Tiamat 12:04:40
  Bardzo trafna konkluzja.

  Pozdrawiam :) )
 • @kula Lis 69 14:32:27
  Obawiam się że ta hucpa nie będzie mieć końca.

  Przecież, ciągle wymyślają nowe mutacje wczoraj angielska teraz indyjska jutro kanadyjska a twórcy to ciągle ci sami USA i ich kilkaset na całym świecie bio Labs produkujące broń biologiczną !!!
 • @Leonardo da Vinci 10:46:10
  re: Kto rządzi?
  Teraz rządzą te same spece co zawsze.
  A rozne narody, w tym Polska, popelniaja te same grzechy - co zawsze:

  Ignoranci sa wszechstronni.

  Nikt swego garbu nie widzi

  Kocham beton, kocham atom
  a nad życie - kocham NATO

  Indywidualizm v. socjalizm
  Wladza komunistyczna wyksztalcila naród. Demokratyczna - juz tego błędu nie popełni
  Wspólnymi silami Polska zaoramy

  We kill people who kill people because killing people is bad

  Byl romantyzm, pozytywizm a teraz jest wkurwizm

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej