Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2421 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykańska firma farmaceutyczna Pfizer spodziewa się sprzedać w tym roku szczepionki o wartości 26 miliardów dolarów, -- Wykreowana w biolabs pandemiaia COVID -19 Jest idealnym środkiem do kontroli ludzkości i globalnego niewolenia i terroryzmu !

 

                    ⬛◼◾   Globalna kontrola i posłuszeństwo   ◾◼⬛


 


 COVIDOWY 19 BIZNES - MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW I PAŃSTWOWY TERROR !

 

Pfizer, zaciera ręce i liczy ogromne miliardowe zyski ze sprzedaży.

Mafia covid 19 wspierana przez polityków terroryzuje ludzkość i robi fortunę mając zyski idące w miliardach dolarów.

Pfizer zwiększa roczną sprzedaż szczepionek.

Amerykańska firma farmaceutyczna Pfizer spodziewa się sprzedać w tym roku szczepionki o wartości 26 miliardów dolarów, 
o 70 procent więcej niż oczekiwano trzy miesiące temu. W pierwszym kwartale szczepionka przyniosła zysk 3,5 miliarda dolarów.


Szczepionka, opracowana wspólnie z niemiecką firmą farmaceutyczną BioNTech, wydaje się stanowić ponad jedną trzecią rocznej sprzedaży firmy Pfizer. Obie firmy podzieliły się kosztami rozwoju i teraz każda z nich otrzymuje połowę wpływów. Spodziewają się, że w tym roku będą w stanie wyprodukować 3 miliardy dawek swojej szczepionki.

Konkurent Moderna również dobrze zarabia na pandemii koronowej.

Ta amerykańska firma farmaceutyczna spodziewa się zebrać zyski  w tym roku o wysokości 18,4 miliarda dolarów dzięki tej  szczepionce.

Pfizer, BioNTech i Moderna bezczelnie nie ukrywają, że chcą zarabiać miliardy dolarów  na swoich szczepionkach.

 
Natomiast mająca wiele śmiertelnych ofiar na sumieniu AstraZeneca odnotowała sprzedaż szczepionek w pierwszym kwartale 
w wysokości 275 milionów dolarów, mniej niż w całkowitej kwartalnej sprzedaży brytyjsko-szwedzkiej grupy.

Ministrowie w G7 mentalnie są połączeni od lat, dzialaja jak w zmowie.


Holenderski minister De Jonge: chce za wszelką cenę by obowiązywał dowód szczepień już latem.

Ustępujący minister De Jonge oczekuje, że holenderski rząd podejmie decyzję o wprowadzeniu świadectwa szczepień na początku czerwca.

Mafia covid 19 w Brukselii chce, aby rozporządzenie weszło w życie 21 czerwca. Następnie państwa członkowskie UE mają sześć tygodni na wdrożenie tego segregacyjnego dokumentu i środka. De Jonge nie chce czekać tak długo. „Biorąc pod uwagę początek wakacji, wkrótce od 21 czerwca, uważa, że ważne jest, aby nie tracić czasu i zaczynać tak szybko, jak jest to "uzasadnione medycznie" i możliwe technicznie.
 W NL część parlamentarnych p'osłow bez żadnej wiedzy medycznej ale służalczych .... zwróciła się już do De Jonge, aby nie czekał do lata z wprowadzeniem świadectwa szczepień.


Uważają że mając taki dowód, ludzie wkrótce będą mogli ponownie odwiedzać Holandię, bez wcześniejszego testowania się. Chodzi o to, aby negatywny certyfikat testu i świadectwo szczepień wkrótce pojawiały się w tej samej aplikacji.

Mafia covid 19 w USA ! przy wsparciu administracji Bidena i gubernatórw.

Mafia covid 19 w USA traktuje ludzi jak prostaków. Teraz za wsparciem reżimu Bidena który ma problem z rzeczywistoscia. Robią reklamę ... .
Naciągają ludzi na piwo za zaszczepienie się. Bezpłatna szklanka piwa dla tych którzy za szczepią się w New Jersey w miesiącu maju.

Stan New Jersey w Stanach Zjednoczonych próbuje przekonać obywateli, którzy jeszcze nie zrobili tego, oferując im bezpłatną szklankę piwa. Mieszkańcy, którzy ukończyli 21 lat, którzy zostaną zaszczepieni w tym miesiącu, otrzymają darmowe piwo w jednym z 13 barów i browarów biorących udział w promocji szczepionki  po okazaniu świadectwa szczepień. 

Tak zwany program Shot and Beer to jeden ze sposobów, w jaki gubernator New Jersey próbuje zaszczepić 4,7 miliona mieszkańców do końca czerwca. 3,2 miliona mieszkańców jest obecnie w pełni zaszczepionych, ale liczba rejestracji stale spada.


Nachalne nachodzenie ludzi.

W USA władze nachodzą ludzi i wywierają presję. Wysyłają również urzędników by odwiedzać w domu osoby, które jeszcze nie otrzymały szczepionki, lub dzwonić do nich w celu nakłonienia ich do szczepienia.

Reżim Bidena chce, aby 70 procent dorosłych zostało zaszczepionych do 4 lipca.

Rząd USA chce, aby 70 procent z 
260 milionów dorosłych Amerykanów otrzymało co najmniej jeden zastrzyk szczepionki  4 lipca.160 milionów Amerykanów musi wtedy zostać w pełni zaszczepionych.

4 lipca Amerykanie świętują Dzień Niepodległości. Biden powiedział w swoim pierwszym przemówieniu telewizyjnym w godzinach największej oglądalności w marcu, że jest duża szansa, że ​​Amerykanie będą mogli świętować ten dzień „niezależnie od wirusa”. Nadal jest do tego coś potrzebnego. Biały Dom mówi, że w ciągu następnych 60 dni należy podać100 milionów szczepień.

W USA rząd zdecydował również o przeniesieniu dawek szczepionek ze stanów, w których zapotrzebowanie na szczepienia jest niskie, do stanów, w których istnieje taka potrzeba. Może to również zwiększyć wskaźnik szczepień.

Rząd USA przygotowuje się również do szczepienia dzieci w wieku12-16 lat. FDA czeka na pozwolenie na użycie szczepionki Pfizer / BioNTech, stworzonej specjalnie dla tej grupy wiekowej.

Więcej miejsca dla szczepionych w Niemczech.

Jeśli zależy to od rządu niemieckiego, osoby zaszczepione i osoby, które zostały wyleczone z korony, nie muszą pokazywać wyniku testu podczas zakupów lub odwiedzania muzeum lub zoo. Zniknie również ograniczenie liczby osób, które mogą robic zakupy i oglądać jednocześnie. Maski na ģębie i trzymanie dystansu są nadal obowiązkowe, „ale będzie dla nich dużo swobody” - mówi korespondentka Judith Holsek.

Relaks prowadzi do nieprzestrzegania zasad, mówi holenderski minister fanatyk szczepień  De Jonge.

De Jonge mówi, że złagodzenie środków ochronnych w zeszłym tygodniu spowodowało, że ludzie mniej przestrzegają zasad. Tłok w sklepach i relaks staje się przyczyną zarażenia - powiedział podczas wizyty w szpitalu Zuyderland w Sittard. On odradza wprowadzanie nowych ulg.


Dowód szczepień na lato • „Turyści wrócą do Włoch w czerwcu”

Turytów z krajów UE Włochy witają ponownie w czerwcu, myśli włoski premier.
Ale koszt testu PCR sprawia, że ​​latanie jest dla wielu niedostępne, mówi przedstawiciel linii IATA.

Włoski premier Draghi uważa, że ​​turystyka we Włoszech może zostać wznowiona w połowie maja. Włosi, którzy wyjeżdżają na wakacje do własnego kraju, mogą następnie skorzystać z włoskiej „zielonej przepustki”, przynajmniej jeśli mogą udowodnić, że przeszli koronę, zostali zaszczepieni lub przeszli negatywny test.

Draghi uważa, że ​​cyfrowa przepustka koronowa UE będzie dostępna w połowie czerwca, dzięki czemu turyści z innych krajów UE będą mogli podróżować do Włoch. „Świat chce pojechać do Włoch, a Włochy są gotowe na ponowne powitanie świata” - powiedział włoski premier po spotkaniu z ministrami turystyki z 20 krajów. „Zarezerwuj wakacje, nie możemy się doczekać, aby Cię powitać”.

Koszty testów PCR sprawiają, że latanie jest dla wielu ludzi nieosiągalne, mówi przedstawiciel linii IATA.


Międzynarodowa organizacja linii lotniczych IATA obawia się, że latanie stanie się dla wielu osób nieosiągalne, jeśli będą musieli na własny koszt przejść test PCR przed podróżą i po jej zakończeniu. Koszt takiego testu byłby również znacznie wyższy niż to konieczne.

Organizacja zbadała ceny testów w szesnastu krajach.
330 euro należy zapłacić w USA,290 euro w Japonii i Korei Południowej oraz200 euro w Niemczech. „Uważamy, że rzeczywisty koszt testu wynosi około 12,5 dolara” - powiedział agencji prasowej DPA prezes IATA, Willie Walsh.„Nie możemy dopuścić do powstania sytuacji, w której mogą podróżować tylko bogaci”.

Paszporty szczepień będą miały różne kształty i rozmiary.

W zeszłym tygodniu Parlament Europejski zatwierdził stosowanie paszportu Corona; kilka krajów europejskich twierdzi, że już chce otworzyć swoje granice dla turystów. Między innymi Hiszpania i Grecja ogłosiły już swoją strategię otwarcia.

Holandia chce korzystać z aplikacji CoronaCheck podczas wyjazdów zagranicznych. Jest teraz używany w imprezach pilotażowych, aby pokazać negatywny wynik testu. Chodzi o to, że wkrótce będą w stanie udowodnić, że ktoś został zaszczepiony. Według rzecznika Ministerstwa Zdrowia, jak ta aplikacja ma się do europejskich planów przepustki koronowej, nie jest jeszcze jasne.

W Hiszpanii obecnie cztery osoby mogą siedzieć razem przy stole w pomieszczeniu i sześć osób na zewnątrz.

Rząd Hiszpanii pozwoli 17 regionom samodzielnie zdecydować, które ograniczenia koronowe będą obowiązywać od niedzieli. Wtedy narodowa lockdown i sytuacja nadzwyczajna, którą rząd ustanowił sześć miesięcy temu w celu zwalczania wirusa, dobiegnie końca.

Władze regionalne wymagają zgody sądu okręgowego w przypadku decyzji ograniczających wolność obywateli, takich jak godziny policyjne lub blokady. W przypadku odrzucenia środka region może odwołać się do Sądu Najwyższego. Orzeczenie tego sądu jest wiążące dla wszystkich regionów w odniesieniu do tego konkretnego środka.


Mimo negatywnych udokumentowanych dot. śmiertelnych ofiar u zaszczepionych. Prezes NICE, Dave Dongelmans, zakłada, że ​​śmiertelność ulegla dalszemu zmniejszeniu po 1 kwietnia, ponieważ od tego czasu wzrosła liczba szczepień.

Odsetek osób w wieku powyżej 80 lat wśród pacjentów z koronawirusem gwałtownie spada. Na początku roku 27,5 proc. Pacjentów miało ponad 80 lat, 1 kwietnia było to tylko około 15 proc. Bo w szpitalach wykończono ich i rządy pozbyły się starców i wypłacania im emerytury... .


OGROMNA PRESJA na szczepienia ! . REKLAMA w MEDIACH !


Według zwolenników szczepień,  mutacja  brytyjskiej odmiany wirusa spowodowała, że więcej młodszych osób z COVID trafiło do szpitala. Szczególne obawy budzą osoby w wieku od 40 do 60 lat. mówi Susan Mc'Lyess. Zdecydowana większość osób z tej grupy nie została jeszcze zaszczepiona. W porównaniu z młodszą grupą mają większe szanse trafienia do szpitala po infekcji. I argumentuje to że większość osób powyżej 60 roku życia została zaszczepiona.

Falszywa troska Susan - „Martwimy się o grupę, która po prostu nie została zaszczepiona”. Ona bardziej martwi się o zyski ...

APARTHEID  !!!

Mafia covid 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie  lekarza, profesora, polityka, medialnego nadawcę by dla jej potrzeb manipulowali, kłamali, straszyli i wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty.

A zdrowy sposób myślenia jest tabu. Po przez paszporty chcą wprowadzić segregację na zaszczepionych i nie, by móc ludziom zabraniać, nakazywać i karać i kontrolować przy pomocy covidowych paszportów oraz informować przy pomocy tablic informacyjnych z napisem: 

NUR FÜR MENSCHEN DIE ETWAS BEDDEUTEN KÖNNEN WIRKLICH MIT CORONA PASSPORTS ... !.

DO TEGO JUŻ DOSZŁO ŻE DLA INNYCH WSTĘP BĘDZIE ZAKAZANY.- VERBOTEN und UNTERSAGT  !!!


             Czy nie ma już obrony przed tym globalnym szaleństwem ? !

KOMENTARZE

 • Wolność
  Bardziej mnie moje zyski interesują. Cóż mi do tego kto i ile ma pieniędzy ?
 • Liczby Covidowego przemysłu
  .
  obok przemysłu holokaustu otrzymała ludzkość kolejny przemysł: przemysł Covidowy, który równie obficie musi zaopatrzyć w pieniądze, i czyni to już ponad rok.

  Jedynie skromna banda przeszło 2 tys. miliarderów świata powiększyła swój majątek w ciągau roku pomiędzy 18.03.2020-18.03.2021 o 4 biliony dolarów:

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  spoóród tych 2 tys. jedynie 20 z nich przejęło z tego bez mała 20%, głównie w Chinach (ChRL ?) i USA. Wszyscy znają udział ChRL w przygotowniu tzw. "pandemii", mniej znany jest udział miliarderów USA:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/
 • Dobrze o tym wiedzieć.
  To było jasne, że po rozpętaniu na tak ogromną skalę histerii i wszech panikę która sparaliżowała cały świat, w tym przemysł, turystykę, szkolnictwo, rekreację, kontakty między ludzkie, rodzinne itd.

  Że jedynymi mającymi z tego pożytek i profity co ludzkości urządzono, będą producenci szczepionek, masek, środków do dezynfekcji i medycy pracujący dla tej panik/pandemii.

  No i oczywiście a jakże mogłoby by być inaczej spreparowane bez podstaw prawnych państwo policyjne, które zdziera haracze z obywateli, pałuje i aresztuje, rzuca na bruk opornych, którzy nie chcieli być rzeszą niewolników policyjnego systemu sprawowania władzy.

  Pozdr. :)
 • @Monaco 16:23:40
  I jeszcze ten fragment z artykułu u Pana Białasa.
  Warto i tu o tym wspomnieć.

  "Mikrobiolog i epidemiolog prof. Sucharit Bhakdi uważa je za bezużyteczne.

  Swoimi wypowiedziami naraził się profesor wielu naukowcom, jest szykanowany i obrażany. A jednak pozostaje niezłomnie wierny swym poglądom. Także teraz - w czasie kampanii szczepień prowadzonych na całym świecie, które - jego zdaniem - są nieodpowiedzialne" !!!

  Proszę tu jest całość.

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/161676,prof-s-bhakdi-ludzie-musza-sie-bac-by-dac-sie-zaszczepic

  Pozdr. :)
 • @werka1321 15:22:20
  Nikogo tu nie interesuje co ciebie nie interesuje . :-)
 • @Nibiru 16:26:48
  Fakt :)))

  Nie chce to nikt jej nie zmusza do czytania.
 • @Nibiru 16:26:48
  Wolność wypowiedzi : Nie interesują mnie czyjeś, a moje zyski. W czym problem ?
 • @werka1321 16:39:42
  //W czym problem ?//

  Ano w tym, że pod wieloma notkami czy komentarzami wypisujesz tę samą mantrę, że "cię coś nie interesuje", tak jakbyś oczekiwała od autorów zaspokajania wyłącznie twoich zainteresowań. Weź proszę pod uwagę fakt, że czytają to też inni, których temat akurat może interesuje czy uważają za ważny. Standardem jest że jeśli coś kogoś nie interesuje, to się w to po prostu nie angażuje (tu:, nie czyta, lub nie odnosi do wątku), a nie przy każdej okazji wszem i wobec okazuje swe "muchy w nosie".
  Powiedzmy, że przeciętnego człowieka nie interesuje 20 tys aspektów naszej rzeczywistości. Czy uważasz że powinien on wejść na każdy blog im poświęcony po to tylko by wpisać tam: "mnie to nie interesuje". Czy widzisz teraz absurdalność swojej perspektywy?
 • Dzięki za obszerne rozeznanie. A konkretnie co i jak w Hiszpanii.
  Muszę być końcem maja w Andaluzji w Torremolinos. A liczę na slońce i plaże bez masek i mandatów. I nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym dla żadnych pfizerów czy innych hochsztaplerów i dilerów swiństwa zwanego szczepionką.

  W 6 osób bez szmaty na ustach na tarasie, to prima ☺

  Salut ✔
 • @Nibiru 17:17:30
  Od nikogo nic nie oczekuję. Wyraziłam tylko swoją opinię. Przykro mi, że autor czeka tylko na pozytywne komentarze.

  Może kubeł zimnej wody się przyda ?
 • @Laznik 16:10:40
  Dobry link.

  "Demon tzw. pandemii: Bill Gates
  Bill Gates: Demon tzw. pandemii   i    
  Demon wojny: Buffett 
  Cel szczepionek Billa Gatesa 

  PLAN „PANDEMII” – dokonanie zmiany genetycznej ludzkości 

  Kontrola populacji ludzkiej – czyli operacja “Frankenstein”

  Lepiej bym tego nie ują.
 • @werka1321 17:41:43
  Autor czeka ?

  Człowieku opamiętaj się przecież Nibiru nie jest autorem ❗

  Własnie.
  Tobie przyda się kubeł lodowatej wody byś się ogarneła.

  Naprawdę masz poważny problem, bo Nibiru słusznie napisał
  " Ano w tym, że pod wieloma notkami czy komentarzami wypisujesz tę samą mantrę, że "cię coś nie interesuje"

  Załóż blog i wysil mózg, umieść tu to co cię interesuje a zobaczymy dla ilu ludzi będzie to co tu wyskrobiesz interesujące.

  Sukces. ...
 • Dzisiaj na spotkaniu G7 w Londynie, delegacja Indii okazała się
  być zawirusowana i została umieszczona w kwarantannie.

  Co do zarobków na szczepionkach i lekach, to jakoś nikomu nie przeszkadzają zarobki na używkach; papierosach i alkoholu.
 • @Leonardo da Vinci 17:55:55
  Zastanawiałam się dlaczego takie informacje są podawane do ogólnej wiadomości - doszłam do wniosku, że spełniają one pewne zadanie - zatem pogrywają na bardzo niskim uczuciu jakim jest zazdrość - bardzo mały % jest odbiorców, których nie interesują czyjeś zyski. Pozostały procent jara się zazdroszcząc, często złorzecząc, a więc takie informacje skutecznie odsuwają uwagę od własnych problemów.

  Mam nadzieję, że osoby rozpowszechniające takie informacje nie robią tego świadomie. Mimo wszystko mam nadzieję. Żegnam.
 • @werka1321 17:41:43
  //Od nikogo nic nie oczekuję. Wyraziłam tylko swoją opinię. Przykro mi, że autor czeka tylko na pozytywne komentarze.
  Może kubeł zimnej wody się przyda ?//

  Chodzi o to że to nie jest negatywana opinia tylko "zademonstrowany ostentacyjnie, nie wiadomo po co, brak zainteresowania". Sądzę że każdy niezależny autor liczy na zarówno pozytwne jak też negatywne poglądy, bo dzięki temu jest debata i można się samodoskonalić.

  A kubeł zimnej wody to czasem przydaje się każdemu. Ja mam na podorędziu ręcznik i suszarkę do łysiny :-)
  PZDR
 • Jak się zarabia na zabijaniu! Nikt kto pisze o szkodliwości maseczek
  o tym nie wspomina. W czasie palenia papierosów do płuc jest nie tylko dostarczany C02, ale trujący CO (2CO2) i inne substancje smoliste.

  Polska jest drugim, po Niemczech, największym producentem wyrobów tytoniowych w Unii Europejskiej.
  W 2016 r. w Polsce wyprodukowano 175 mld sztuk papierosów oraz ok. 27 tys. ton pozostałych wyrobów tytoniowych.

  Branża tytoniowa tworzy 560 tys. miejsc pracy w kraju, Z tego 50 tys. osób pracuje przy uprawie tytoniu, 10 tys. – przy produkcji wyrobów tytoniowych, a prawie pół miliona jest zatrudnionych w handlu.

  Do tego dochodzą zarobki z przemytu papierosów z Białorusi i Ukrainy, a to już czysty, nieopodatkowany dochód przemytników.
 • @werka1321 18:03:53
  Nie zawsze tam gdzie jest spór to chodzi tylko o pieniądze.
  Po przeczytaniu całości, kwestia miliardów jest jak widać jednym z wielu tam poruszanych aspektów.

  Że wejdę w miejsce autora.

  Autor szeroko opisuje jakie są plany, intencje w oparciu o wiadomości z Unii , z USA a dotyczące zasad i ograniczeń i obostrzen oraz paszportów, więc objektywnie nie jest ze strony @werka1321 czepiać się tylko tematu pieniędzy.

  Chociaż ten punkt dotyczący fortuny dolarów jest bardzo ważny bo Autor w tej kwestii podkreśla że wymienione miliardowe zyski są bardzo ważnym sygnałem co i kto kryje się za tą zaplanowaną pandemią.

  I tyle na ten temat.
 • @Anna-PK 18:16:04
  Pani Aniu. Ta "pandemia" ma wszelkie znamiana ściemy, a związku z tym zyski uzyskane tą drogą, oprócz tego że są niemoralne, to przede wszystkim są kryminalne.

  Co do porównania z papierosami. Do palenia tytoniu nie ma przymusu, ponadto pali tylko pewien nieduży % populacji. Natomiast do poddania się szczepionkom na covid jest jak na razie szantaż i presja oraz przymus w niektórych zawodach. Mówi się też o potencjalnym wykluczeniu niezaszczepionych z życia społecznego.
 • Unijna komisarz ds. zdrowia oskarżona przez węgierską agencję o korupcję. To ona podpisywała feralne kontrakty z AstraZeneca
  https://media.wplm.pl/thumbs/76e/OTYwL3VfMS9jY180ZjE0ZC9wLzIwMjEvMDUvMDUvMTIwMC83NjAvY2YyMzE4N2E4MWU2NGEzMjk1NWNjMzQ1YTIyYTRhMmYuanBlZw==.jpeg

  Stella Kyriakides European Parliament Odpowiedź na pytanie, dlaczego Unia Europejska podpisała tak fatalne umowy z koncernami farmaceutycznymi w sprawie zakupu szczepionek ułatwiają, być może, ujawnione właśnie przez węgierski portal informacje, które określane są nieco na wyrost mianem „największego skandalu korupcyjnego” w dziejach Cypru.

  4 mln euro na cypryjskim rachunku unijnej komisarz
  Chodzi o opublikowane przez Miklos Omolnara, znanego węgierskiego dziennikarza i blogera prowadzącego specjalizującą się w wykrywaniu afer korupcyjnych stronę Black & White, informację, że Stella Kyriakides, unijna eurokomisarz odpowiadająca za zdrowie, która podpisywała feralne kontrakty z koncernem AstraZeneca, otrzymała właśnie na swój rodzinny rachunek, który posiada z mężem w jednym z cypryjskich banków, 4 mln euro. Omolnar powołuje się na wyniki audytu przeprowadzonego przez cypryjskiej władze, z którego ma wynikać, że kwota, która znalazła się na rachunku małżeństwa Kyriakides w cypryjskim Cooperative Bank, miała uchodzić za „pożyczkę”, jednak bardzo dziwną, bo unijna komisarz nie dysponuje majątkiem, który mógłby służyć jako zabezpieczenie kredytu w tej kwocie. Po tym, jak afera wybuchła, Kyriakides starała się przekonać media, że podejrzana operacja finansowa nie ma związku z podpisanymi przez nią kontraktami na dostawy szczepionek przeciw Covid-19, jednak jej wyjaśnienia uznano za nieprzekonujące.

  Już wcześniej założona przez węgierski rząd, a przez liberalne media oskarżana o propagowanie narracji Budapesztu, V4 News Agency z siedzibą w Londynie opisywała wątpliwości związane z postepowaniem unijnej komisarz ds. zdrowia. Dziennikarze zwrócili się z oficjalnym listem do Stelli Kyriakides w którym pytali czy wiedziała ona podpisując kontrakt z firmą AstraZeneca na dostawę szczepionek przeciw Covid-19, że zawarte w nim klauzule nie wiążą koncernu, a warunki umowy są znacznie gorsze niźli miało to miejsce w przypadku podobnego kontraktu, który zawarł rząd Wielkiej Brytanii. Z uzyskanej od szefa jego gabinetu odpowiedzi wnosić można było, że podpisany przez Kyriakides kontrakt nie zawierał żadnych gwarancji ze strony producenta na dostawy szczepionek.

  Zarzuty węgierskiej agencji
  Węgierska agencja zarzuca również Kyriakides, że ta przed laty doprowadziła na Cyprze do prywatyzacji ośrodków zajmujących się leczeniem nowotworów, co doprowadziło do drastycznego wzrostu cen świadczeń i zmniejszyło ich dostępność. W obliczu fiaska tej operacji parlament Cypru zmuszony był do podjęcia decyzji o ponownej nacjonalizacji szpitali onkologicznych. Ponadto dziennikarze zwracają uwagę, że w latach kiedy Kyriakides kierowała europejską organizacją Bella Donna walczącą z rakiem piersi, ta otrzymywała hojne dotacje od firm farmaceutycznych w tym AstraZeneca i Pfizer. Wszystko to razem wzięte, zdaniem węgierskiej Agencji może świadczyć o tym, że znaczne opóźnienie europejskiego programu szczepień może być efektem nie tylko wyboru przez Komisję Europejską złych priorytetów w toku negocjacji i nadmiernym skoncentrowaniu się na cenie kupowanych specyfików ze szkodą dla pewności i tempa dostaw, ale również możemy mówić o wątpliwościach innej natury. Warto jednak zwrócić też uwagę na fakt, iż tematu możliwej korupcji europejskiej komisarz ds. zdrowia nie podjęły media głównego nurtu. Artykuły na ten temat do tej pory ukazały się prócz Węgier jedynie w Macedonii Płn. i na Słowenii.

  Wcześniej niemiecki Bild opublikował zdjęcie Kyriakides wypoczywającej na tarasie swego domu na Cyprze w czasie, kiedy jak sama mówiła, uczestniczyła w trudnych negocjacjach z AstraZeneca w sprawie zakupu szczepionek. Jak pisał grecki portal ekathimerini.com, to po tym jak Bild opublikował zaczerpnięte z Instagram zdjęcie cypryjskiej eurokomisarz, niemiecki minister zdrowia Jens Spahn miał ostrzec kanclerz Merkel, że unijny program szczepień przeciw Covid-19 może być zagrożony.

  Drugie dno sprawy
  Cała sprawa ma również drugie dno jako, że Budapeszt jest jednym z najgorętszych krytyków unijnego programu szczepień przeciw Covid-19. Rząd Victora Orbana, który jako jeden z pierwszych w Unii Europejskiej dopuścił do używania rosyjski Sputnik V od początku argumentuje, że zmuszony został do tak radykalnego kroku w wyniku nieudolności urzędników Komisji Europejskiej odpowiadających za program szczepień. Spotkała go za to krytyka i etykieta prorosyjskiego. Może zatem chodzić teraz o wykazanie, że fiasko unijnego programu szczepień związane było nie tylko z fatalnie przeprowadzonymi negocjacjami, ale jest również przejawem znacznie poważniejszej choroby trapiącej brukselskie elity. Rząd w Budapeszcie, który właśnie poinformował o tym, że pierwsza dawkę szczepionki otrzymało już 4 mln Węgrów i w związku z tym w kraju znoszone są kolejne ograniczenia, w obliczu opóźnienia w dostawach preparatów zakupionych przez Komisję Europejską, zamówił prócz rosyjskich również chińskie szczepionki. Jeszcze w marcu szef gabinetu Victora Orbana Gergely Gulyás zwrócił się z oficjalnym listem do Stelli Kyriakides, aby ta ujawniła umowy, które zawarła z koncernami farmaceutycznymi na dostawy szczepionek, tak jak zrobił to rząd Węgier publikując kontrakty na dostawy chińskich preparatów i rosyjskiego Sputnika V. Jednak Komisja Europejska zdecydowała się ujawnić tylko fragmenty kontraktów.
  Ps...Ten klub pederastów zwany UE to jeden wielki przekręt. Od samego początku. To tak unijni ministrowie i urzędnicy dorabiają sobie do pensji pod stołem i naszym kosztem. Co ona robi jeszcze na tym stanowisku? Powinna być już oskarżona o malwersacje i przekupstwo. Jak mawiał mój dziadek: Jak się jeden Grek rodził - dziesięciu żydów płakało. Swoją drogą, skąd na szczytach władz EU tylu przekręciarzy? Wszyscy w świecie wiedzą, że UE to grupa cokolwiek słabo ogarniętych ludzi i nie ma co się z nimi zbytnio liczyć. Nie potrafią poprawnie zredagować umowy, nie potrafią negocjować i nie potrafią nawet ocenić co i kiedy jest ważne. Spodziewać się należy, że treści umów jakie płodzą w Brukseli są na tym samym poziomie, co całe unijne prawo, czyli nieprecyzyjne i skupiające się nie na tym, co naprawdę istotne. Nie znajdą się w takiej umowie zatem żadne kary za opóźnienia ale na pewno wspominają w nich o tym, że np. szczepionki nie mogą dyskryminować osób LGBTQ+.
 • @Anna-PK 18:16:04
  Troszeczkę porównań Covid i szczepionki i zyski do produkcji papierosów i zyski i w kwestiach jak palenie i szkodliwości z tego powodu to szanowna Pani Anna się zagalopowała.

  Do szczepień chcą zmuszać lub już zmuszają i to pod groźbą dyskryminacji i braku wstępu oraz ograniczeń bez posiadania dokumentu lub kowidowego paszportu.

  A co do palenia papierosów nikt nikogo nie zmusza by się truł i szkodził sobie na zdrowiu.

  Wydaje na truciznę pieniądze to robi to z własnej woli i sam sobie jest winny że producenci papierochów zarabiają tym samym miliardy dolarów.

  Jednak w sytuacji zaplanowanej pandemii, mamy ograniczenia, przymus, policję i szantaż jak się nie zaszczepisz to pozbawiają praw i potraktują człowieka jak wyrzutka lub gdy się zaszczepisz to jak niewolnika przymusu, represji.

  Salut ☺✔
 • @werka1321 15:22:20
  Przychlylam się do opinii innych komentatorów. Skoro u @werka1321 jest brak zainteresowania tym tematem to proszę zainteresować się innymi artykułami.

  Nie ma nikt tu przymusu. By się męczyć w brew swojej woli.

  :))
 • @Laznik 16:10:40
  Zawsze chętnie czytam linki by porównać i ewentualnie uzupełnić informacje.

  Pozdrawiam :)
 • @Monaco 16:23:40
  W prasie zachodniej jest więcej krytyki niż to o możemy przeczytać w naszych mainstreamowych mediach.

  Pozdrawiamy :)
 • @werka1321 18:03:53
  Bywa takie widzenie świata że rozmówcy opadają ręce a i gacie.... Dyskusja z Tobą do takich należy...
 • @Monaco 16:25:11
  Tak czytałem o tym mikrobiologu prof. Sucharit Bhakdi na blogu Pana Zygmunta Białasa.

  Zgadzam się.
 • @Nibiru 16:26:48
  Bardzo dobry komentarz. Adekwatny.

  Pozdrawiam :)
 • @werka1321 17:41:43
  Dla ścisłości autorem jestem ja a nie Pan Nibiru.

  I ja nie oczekuję żadnych pochwał gdyż to co publikuję jest dla czytających informacją nie oczekującą na pochlebstwa a mająca za cel uzupełnienie wiedzy o aktualnej sytuacji związanej z planami na przyszłość ( ze strony władz ) nie tylko tej w Polsce.
 • @Leonardo da Vinci 17:55:55
  Tez bym tak to ują :)

  Pozdrawiam :)
 • @Nibiru 18:33:19 Pandemia nie ma znamion ściemy.
  //Pani Aniu. Ta "pandemia" ma wszelkie znamiana ściemy, //

  Wystarczy popatrzeć na masową śmierć w Indiach.

  Co do palenia, to może jest "nieduży % populacji", ale trwa to długie lata i choroby palaczy kosztują wszystkich, nie mówiąc o obciążeniach budżetów prywatnych rodzin palaczy.
 • @Anna-PK 18:16:04
  Mój komentarz jest chyba już zbyteczny, skoro mam podobne zdanie jak Pan Nibiru i Pan Leonardo w tej sprawie, covid'19 a palenie tytoniu.

  Pozdrawiam :)
 • A dlaczego ci co nie wierzą w epidemię chcą się mieszać z resztą
  populacji? Mogą się spotykać we własnym antykowidowym, antyszczepionkowym gronie. Tam ich wpuszczą.

  //Do szczepień chcą zmuszać lub już zmuszają i to pod groźbą dyskryminacji i braku wstępu oraz ograniczeń bez posiadania dokumentu lub kowidowego paszportu.//
 • @kula Lis 69 18:51:22
  Dziękuję za tą ważną i obszerną informację.
  I mamy obraz jak to wszystko jest ukartowane. Łącznie z korupcją.

  Polecam ten Pana komentarz innym by przeczytali od A do Z.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 19:19:37 5+++++! i
  dziękuję oraz pozdrawiam.
 • Ja rozumiem, że część populacji ludzkiej, głównie mężczyźni
  mdleje na widok, krwi, na myśl szczepieniu i nawet na widok strzykawki. To jeszcze nie jest powodem prowadzenia rozległej dezinformacji o chorobach, czy konkretnie o kowidzie. A najmniej już do tego pasuje robienie propagandy w oparciu ile kto na epidemii zarabia.
  Czy chodzi o to, aby się nie szczepić i chorować, a nawet umrzeć z tego powodu aby ktoś nie zarobił? Takie jest przesłanie?

  Ja wszystkim tym, którzy nie chcą się szczepić radzę zorganizować się w ruch, czy partię Odszczepieńców. Zobaczycie ile Was jest; własne kluby, własne restauracje, jednym słowem oddzielne życie odszczepieńców!
 • @zbyszek77 19:04:56
  wzajemnie
 • @Anna-PK 19:14:17
  //Wystarczy popatrzeć na masową śmierć w Indiach.//

  Tych śmierci byłoby kilkatrotnie mniej gdyby nie wprowadzono ogólnoświatowego zakazu używania skutecznych leków na covida i nie jest to moja opinia ale ogromnej liczby naukowców z tej branży i lekarzy nie dopuszczanych do oficjalnych mediów . Zresztą jak widać po lokalnych manipulowanych medialnie statystykach i selekcji newsów to wiarygodność mediów a także nieludzkich rządów spadła w ostatnim 1.5 roku do prawie zera.
 • @Nibiru 20:07:30 Ogólnoświatowy? Gdzie i kto wprowadził zakaz,
  a szczególnie jak ten zakaz działa w Indiach, gdzie ludzie duszą się zanim dostaną się do szpitala.
  //gdyby nie wprowadzono ogólnoświatowego zakazu używania skutecznych leków na covida//

  A dlaczego tam w tym Waszym Peel jest tyle zachorowań? Na "ściemę" chorują? Jeżeli to jest "sciema", to kto tam zmusza kogo aby szli do lekarza?
 • @Nibiru 20:07:30 A nawet Peel mieli demonstrację 1-majową!
  'Save Peel'. Domagają się większej pomocy dla regionu. Podobno "sciema" jest tam zbyt groźna.
  https://www.youtube.com/watch?v=SLeg8sTmylw
 • @Anna-PK 19:17:13
  Tak Pani Anno.
  Dokładnie to fanatycy szczepień jak minister De Jong w NL chce utworzyć segregację a nie odwrotnie. To tacy ludzie za wszelką cenę będą zmuszać do szczepień NIE DO KOŃCA PRZETESTOWANYMI SZCZEPIONKAMI i ja tu nie krzyczę tylko podkreślam, że od szczepionki AstraZeneca zmarło już wiele osób a to nie oznacza ze te inne szczepionki nie zadziałają z opóźnionym negatywnym efektem po miesiącach a nawet po latach.

  Więc Pani pretensje do przeciwników poddawania się na życzenie fanatyków szczepień jest niestety nie adekwatne do zagrożenia zdrowia i życia.

  Człowiek nie może w brew swojej woli być dla producentów medykamentów królikiem doświadczalnym.
  To jest po 1945 roku i skazaniu na śmierć. nazisty zbrodniarza Mengele prawem międzynarodowym zakazane!

  Niech każdy się poddaje eksperymentom dobrowolnie a nie pod groźbą wykluczenia, dyskryminacji, apartheidu.

  Pozdrawiam.
 • @Anna-PK 20:21:46
  //Gdzie i kto wprowadził zakaz,//

  WHO wprowadziło, i covid, który jest odmianą grypy przechodzącej w wirusowe zapalenie płuc, nie może być już leczony jak dotąd, a także paroma innymi skutecznymi tanimi terapiami. Zmieniono nazwę oraz procedury, co generuje tak potrzebne propagandzie strachu zgony. To jest zbrodnia. Lekarze boją się przepisywać i stosować skuteczne terapie bo grozi im za to utrata licencji.

  //A dlaczego tam w tym Waszym Peel jest tyle zachorowań? Na "ściemę" chorują?//

  W Regionie Peel mieszka duża populacja osób pracujących w tzw. dziedzinach niezbędnych dla funkcjonowania kraju i nie mających płatnych dni chorobowych. Ponadto żyje tu mnóstwo ludzi w strukturach wielopokoleniowych. Coraz więcej ludzi boi się iść do lekarza czy na pogotowie, bo wiedzą że tam nie mogą liczyć na skuteczną pomoc. Ta więc coraz więcej ludzi decyduje się umrzeć w domu, o czym przedwczoraj mówili w CTV News.
 • @Nibiru 20:54:40 Coraz więcej? Jeżeli nie ma pandemii, to dlaczego
  ludzie masowo chorują i masowo boją się iść do lekarza? A może zdrowi umierają? Powinno być coraz mniej, a nie coraz więcej!!!

  // Coraz więcej ludzi boi się iść do lekarza czy na pogotowie, bo wiedzą że tam nie mogą liczyć na skuteczną pomoc. Ta więc coraz więcej ludzi decyduje się umrzeć w domu, o czym przedwczoraj mówili w CTV News.//

  Dlaczego taki nagły strach: chorzy się boją, lekarze się boją, czego oni się tak boją? Propaganda strachu? Przed kim i przed czym?
  Tak wszyscy się boją WHO? Większość o WHO nawet nie słyszała.
 • @Anna-PK 21:09:00
  Proszę tu ma Pani dokument jak działa lobby, politycy, lekarze i producenci leków.
  Do celu po trupach oby tylko były miliardowe zyski.

  https://vimeo.com/417745962

  https://vimeo.com/417833846

  Warto posłuchać obu części.
  Idealne ostudzenie zbyt nieprzemyślanych decyzji.

  I do czego są zdolni politycy ...

  Pozdrawiam.
 • @Anna-PK 19:43:09
  Moje przesłanie jest takie, że gooowno mnie interesuje grypa, szczepionki i kto, ile na tym zarobił. Interesuje mnie mój byt.
 • @Alfax
  Idzie nowe czy stare ?. https://prchiz.pl/storage/app/media/Grafika/2020/02/opaska-gwiazda-dawida/cropped-images/opaska-gwiazda-dawida-0-37-600-300-1581330914.jpg Salute 5*.
 • Przecież tutaj nie chodzi
  tylko o kasę!
 • @Anna-PK 21:09:00
  Coś mnie Pani Aniu podkusiło żeby znowu z Panią polemizować i dopadło mnie na wieczór PTSD, a na to nie ma jeszcze szczepionki :-)
  Lepiej nakarmię wiewiórki. Dobranoc.
 • @demonkracja 21:53:22
  Dokładnie.
  Napisałem o istotnych aspektach związanych z obecnym działaniem polityków i ich planach na przyszłość a zwłaszcza tych którzy mają wpływ na Brukselę ( Unię Europejską ).

  Pieniądze które uzyskują producenci są bardzo ważne gdyż będą zachętą by wirus mutował a w przyszłości gdy zajdzie potrzeba to w biolabs opracują nowego jeszcze bardziej agresywnego jako broń do regulacji wielkości populacji na Ziemi.

  Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:27:52
  Może pasuje określenie, nowostare ? Albo staronowe :))

  Coś w tym jest, wymyślono bez użycia czołgów i bombardowań z powietrza wojnę biologiczną przeciwko słabszym.

  PS. Wpradzie istnieje broń "neutronowa" która zabija życie i pozostawia budowle w stanie nienaruszonym, ale robi dużo hałasu.

  A ta covid 19 po cichu i stopniowo niszczy, uśmierca słabszych i z chorowanych.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Alfax 21:14:33 A kto jest ten facet? On robi propagandę z dobrego
  serca?
  Leki są dzisiaj produkowane masowo bez potrzeby kreowania epidemii. Jak ja oglądam czasem polskie programy, to są długaśne reklamy leków przeróżnych i dziw mnie bierze, że można je kupić nawet bez recepty. W Kanadzie reklam leków prawie nie ma, bo większość jest dostępna tylko na receptę, a jak tak, to albo płaci rząd, albo ubezpieczalnia.

  Stąd jest taki wniosek, że oto kanadyjski rząd wymarzył sobie, żeby wydać kupę pieniędzy, których nie ma, na szczepionki i wzbogacić kogoś tam.

  A z tego co słychać, to szczepionek brakuje. Rosja ma takie zamówienie na tego Sputnika, że nie może nadążyć z produkcją i daje recepturę, za darmo, Indiom, bo tam jest masowa śmierć.

  Liczenie cudzych pieniędzy jest zawsze podejrzane, bo sugeruje zwykłą zawiść. A już twierdzenie, że jest zmowa, tych, tamtych i owamtych, to jest nawet śmieszne. Ja w takie bajdurzenie nie wierzę.
  Także pozdrawiam.
 • @Autor
  "Rząd USA przygotowuje się również do szczepienia dzieci w wieku12-16 lat. FDA czeka na pozwolenie na użycie szczepionki Pfizer /BioNTech, stworzonej specjalnie dla tej grupy wiekowej

  --- To i w Polsce nie lepiej. Cytuję:

  "Badania nad szczepieniami dla dzieci i młodzieży są daleko posunięte. Wnioski z tych badań są bardzo dobre – powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

  Na antenie Programu 1 Polskiego Radia szef MEiN był pytany o perspektywy szczepień dzieci i młodzieży przeciwko koronawirusowi. Przemysław Czarnek poinformował, że w zeszłym tygodniu zadał pytanie na ten temat przewodniczącemu Rady Medycznej ds. COVID-19 przy premierze.

  Informacje prof. Horbana były optymistyczne. Badania nad szczepieniami dla dzieci i młodzieży są daleko posunięte. Wnioski z tych badań są bardzo dobre. Zdaniem profesora mogę te informacje przekazać, wakacje będą tym terminem, w którym dzieci i młodzież będą mogły się szczepić, będą im zaproponowane szczepionki".

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Autor (II)
  "Mafia covid 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie lekarza, profesora, polityka, medialnego nadawcę by dla jej potrzeb manipulowali, kłamali, straszyli i wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty". -

  --- Coś makabrycznego, czego nie można było sobie wyobrazić jeszcze półtora roku temu, stało się faktem. Większość ludzi przyjęło to letnio lub z aprobatą. Też coś niepojętego. Kiedy nastąpi odwrót? - Jestem ciągle przekonany, że on nastąpi.

  *****
 • @Monaco 16:23:40
  "... jedynymi mającymi z tego pożytek i profity co ludzkości urządzono, będą producenci szczepionek, masek, środków do dezynfekcji i medycy pracujący dla tej panik/pandemii". -

  --- Jeszcze jedna grupa zyska. Koncerny, które umieją grać na giełdzie i potrafią wykupić za bezcen bankrutujące, dziś unieruchomione, firmy.

  Pozdrawiam :)
 • @Anna-PK 22:12:21
  Widocznie nie czyta Pani albo nie dokladnie i powtarza swoje racje bez uwzględnienia innych opinii. I wcale nie chodzi mi o moim spojrzeniu na problemy,

  Wiec powtórzę i wkleję raz jeszcze ten mój tekst.

  " Tak Pani Anno.
  Dokładnie to fanatycy szczepień jak minister De Jong w NL chce utworzyć segregację a nie odwrotnie.

  To tacy ludzie za wszelką cenę będą zmuszać do szczepień NIE DO KOŃCA PRZETESTOWANYMI SZCZEPIONKAMI i ja tu nie krzyczę tylko podkreślam, że od szczepionki AstraZeneca zmarło już wiele osób a to nie oznacza ze te inne szczepionki nie zadziałają z opóźnionym negatywnym efektem po miesiącach a nawet po latach.

  Więc Pani pretensje do przeciwników poddawania się na życzenie fanatyków szczepień jest niestety nie adekwatne do zagrożenia zdrowia i życia.

  Człowiek nie może w brew swojej woli być dla producentów medykamentów królikiem doświadczalnym.
  To jest po 1945 roku i skazaniu na śmierć. nazisty zbrodniarza Mengele prawem międzynarodowym zakazane!

  Niech każdy się poddaje eksperymentom dobrowolnie a nie pod groźbą wykluczenia, dyskryminacji, apartheidu."
  ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪

  I tu jeszcze dodam, że skąd kanadyjski rząd ma takie pieniądze ! ?
  by wydawać na te szczepionki, to musi Pani zapytać się rządu w Kanadzie. A skąd rząd kanadyjski ma takie pieniądze by zbroić i szkolić na Ukrainie banderowców ? , bo od lat ich finansuje !


  PS.
  A pisanie tu o jakiejś zazdrości , zawiści to jest dopiero bez sensu bajdurzenie.

  Pani wywody oparte są chyba na własnych potrzebach konfrontacji bo ja podaję tu fakty które nie mają nic wspólnego z liczeniem pieniędzy ani z zawiscią a jedynie opisują rzeczywistość związaną z celowo wykreowaną tzw pandemią i profitami dla wąskiej grupy która żeruje na nieszczęściu tego świata.


  Pozdrawiam.
 • @Alfax 22:48:00
  "a podaję tu fakty które nie mają nic wspólnego z liczeniem pieniędzy "

  Tytuł : " COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !."

  Nie zapamiętał Pan tytułu ?
 • @Anna-PK 19:14:17
  "Wystarczy popatrzeć na masową śmierć w Indiach". -

  --- W statystykach. Realnie umiera na covid tyle co w poprzednich latach. Na tyle mało, że nie wyszczególniano tej choroby, klasyfikowano ją jako grypę. Jest paru uczonych dużej klasy, którzy o tym piszą.
 • @Anna-PK 19:17:13
  "A dlaczego ci co nie wierzą w epidemię chcą się mieszać z resztą
  populacji?" -

  --- Może ten krótki filmik coś wyjaśni:

  https://www.youtube.com/watch?v=82DwofW0ydk&t=150s
 • @zygmuntbialas 22:32:53
  Tak w Polsce, jest dokladnie tak samo jak i w innych krajach.
  Morawiecki i min. zdrowia stosują się strikt do poleceń WHO.
  A nawet chcą być jeszcze bardziej święci od świętych :)

  O tak, ciężko jest żyć od ponad roku w "pandemii" mroku.

  Dzieci zatracić przez ten czas dużo z normalnego funkcjonowania wśród rówieśników. Już nie wspominając o prawidłowym przebiegiem nauki. A dorosłych potraktowano jak za okupacji. Wyxnaczono limity, na życie społeczne, zabroniono pracować w normalnych warunkach, chodzić do teatru, kina, uprawiać sport i być wśród innych ludzi.

  A teraz chcą za wszelką cenę zmusić szczepień eksperymentalnymi szczepionkami z ryzykiem powikłań a nawet śmierci.
  Oraz ograniczenie dostępu dla tych którzy nie godzą się być królikiem doświadczalnym. Jednym słowem rodzaj apartheidu.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @werka1321 22:52:05
  Bardzo miło będzie jak przeczyta pani całość dotyczącą także planów związanych z funkcjonowaniem ludzi, a nie tylko skupi całą swoją uwagę na tytule.

  Wiem że są ludzie którzy mają pamięć selektywną. A to uniemożliwia na rzeczowe argumenty dyskusję.

  Dobranoc.
 • @Alfax 23:20:38
  Tytuł nie brzmi zachęcająco, a skoro w artykule mowa o czymś innym to, po, co taki tytuł ?

  Również dobranoc.
 • @zygmuntbialas 22:46:17
  Zawsze w czasach kryzysu, spekulanci i złodzieje wykorzystują sytuację i robią interesy.

  A ten film który Pan udostępnił mówi więcej niż krytyka nas tu wszystkich. Kobieta wie co znaczy być oznakowaną.

  https://www.youtube.com/watch?v=82DwofW0ydk&t=150s

  Dziękuję.

  Pozdrawiam :))
 • Nikt jeszcze wirusa Covid 19 nie wyodrebnil w probowce, na talerzyku.
  Nikt nie zrobil zdjecia mikroskopem elektronowym. Jak wiec mozna zrobic szczepionke na cos czego w probowce sie nie ma? Zagadka przyrodnicza.
 • @Anna-PK jest na drugiej fotografii w pierwszym rzędzie czwarta od lewej.
  .


  https://m.neon24.pl/b352ad0ad12ec75ee25ed55425515228,14,0.jpg
  https://m.neon24.pl/0a9c9b39d56e265e85f6e942a3b8cff5,14,0.jpg
  https://m.neon24.pl/ed4f48d04d508db72d4e2fbf0da441b0,14,0.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Anna-PK "Leki są dzisiaj produkowane masowo bez potrzeby kreowania epidemii."
  .


  https://m.neon24.pl/c2a877a1aeb7d29285cc84ced50e67d3,14,0.jpg
  https://m.neon24.pl/a85bafd2532eb25b3b520095cd3d078a,14,0.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @werka1321 "Moje przesłanie jest takie, że gooowno mnie interesuje grypa, szczepionki i kto, ile na tym zarobił. Interesuje mnie
  mój byt."


  A to ciebie interesuje?


  https://m.neon24.pl/50cdac74fabe4e6fe7cadaec5c641111,14,0.jpg
  https://m.neon24.pl/fa0080b9331dc0162caea9449a32ffba,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Anna-PK "na spotkaniu G7 w Londynie"
  .


  https://m.neon24.pl/d35fd2e46af3996db22958111b9c2eea,14,0.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @werka1321 "Tytuł nie brzmi zachęcająco, a skoro w artykule mowa o czymś innym to, po, co taki tytuł"
  .


  https://m.neon24.pl/93d12b5e9fb1edf4c5d576fefff84782,14,0.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Alfax 19:19:37
  Gigantyczne zyski Pfizera ze sprzedaży szczepionki przeciwko COVID-19. Amerykański koncern farmaceutyczny Pfizer prognozuje zysk w wysokości 26 mld dolarów z rocznej sprzedaży szczepionek przeciwko COVID-19.
  O sprawie donosi brytyjski "The Guardian". Pfizer zrewidował właśnie swoje prognozy dotyczące sprzedaży w obecnym roku. Według wyliczeń ekonomistów koncernu sama sprzedaż szczepionek przeciwko COVID-19 ma przynieść 26 mld dolarów przychodu. Zyski ze sprzedaży preparatu mają wynieść ponad jedną trzecią rocznego dochodu firmy.

  Niebotyczne zyski
  Początkowo szefowie koncernu szacowali, że sprzedaż szczepionki przyniesie w tym roku 15 mld dolarów przychodu. Teraz te szacunki zostały zrewidowane i firma oczekuje przychodu rzędu 26 mld dolarów. Część analityków podkreśla jednak, że finalnie i ta kwota może być niedoszacowana, ponieważ uwzględnia tylko zamówienia otrzymane do połowy kwietnia. Najprawdopodobniej do końca roku Pfizer podpisze jeszcze kilka wielomiliardowych kontraktów na dostawy swojego preparatu.

  Nowe szacunki sprzedaży opierają się na podpisanych dotychczas umowach, które zakładają dostarczenie w tym roku 1,6 mld dawek do państw na całym świecie. Firma już zaopatruje między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, UE, Japonię i Izrael. Media donoszą, że koncern jest bliski podpisania kontraktu z Brazylią na 100 mln dawek szczepionki.

  Sama Unia Europejska zwiększyła niedawno swoje zamówienie do 600 mln dawek. Najprawdopodobniej na tym nie skończy się zapotrzebowanie państw Wspólnoty i nowe kontrakty z Pfizerem mają być tylko kwestią czasu.

  Produkt Pfizera
  Szczepionka o nazwie Comirnaty lub BNT162b2 została opracowana we współpracy z niemiecką firmą BioNTech i kosztuje 39 dolarów za wymagane dwie dawki w USA i około 30 dolarów w UE. Firma twierdzi, że przychody ze sprzedaży szczepionki już oscylują na poziomie 3,5 mld dolarów w pierwszych trzech miesiącach 2021 roku, a lepsza niż oczekiwano sprzedaż przełoży się na wyższe zyski.

  Dzięki sukcesowi szczepionki Pfizer spodziewa się wygenerować w tym roku łączne przychody w wysokości od 71 do 73 miliardów dolarów. Wcześniej prognozowano, że całkowite roczne przychody firmy sięgną 61 mld dolarów.

  Ps...No to prezes Pfizera może już zakończyć swoje urzędowanie. Skasuje nieźle za ten wynik. Chyba ze dwie wyspy na Karaibach sobie kupi i parę gadżetów typu samolocik odrzutowy, czy Maserati, albo jakie Bugatti. Teraz już wiecie po co żydzi Horban, Simon, Niedzielski i Morawiecki w pocie czoła straszą codziennie Polaków i zmieniają część z nich w nowych żydów w gettach i z opaskami? Pecunia non olet! Statystyka pogrąża całą tą pandemię, szczepienia i obostrzenia. Można wmówić ludziom wszystko? Można.

  Nikt inny jak te parchy, potrafi dbać o wirusy i ich szczepy. Uchronić świat może tylko nowoczesny Gaz. Szczepionka to płynne złoto, ciekawe co na to węgiel, niegdyś nasze czarne złoto. Największy biznes na ludzkiej głupocie i naiwności? W Polsce już eksperymenty na dzieciach od 6 m-cy a w wakacje masowe szczepienia dzieci, ale 3 dawka dla wszystkich jesienią! Biznes się kręci. A, że w UK zaszczepieni znowu chorują? Przemilczymy, nikt się nie dowie...Dobra robota, Morawiecki! Polacy niech się szczepią! Nasze konta, wasze trumny! Emerytowany naukowiec Pfizera twierdzi że zaszczepieni rzygają inwazyjnym białkiem spike na lewo i prawo. Jestem za opaskami dla zaszczepionych bym wiedział do kogo się nie zbliżać. Jednak szału nie ma, zanim przetłumaczymy i opublikujemy jakiś artykuł warto popatrzeć w to co się znajduje wewnątrz pacjenta..

  https://iv.pl/images/3dea5dbb201c737f9d3f54b2fefdcab4.jpg

  https://iv.pl/images/bdb9d3d340328df54fa549b8619c467d.jpg

  COVID-19 to największy przekręt w historii!
  A sekwencja była taka:

  1. medialna histeria, którą można traktować chyba tylko jako element wojny hybrydowej prowadzonej przez Chiny;
  2. zwietrzenie interesu przez finansistów, koncerny medialno-internetowe, producentów szczepionek i innych środków zapobiegania "zbrodniczemu koronawirusowi";

  3. ogłoszenie, że tylko szczepionka nas może uratować;
  4. wykorzystanie całego zamieszania do niebotycznych zysków, celowego zadłużania państw u banksterów, wprowadzania zamordyzmu i dyskryminacji na niespotykaną skalę.

  A prawda jest taka, że wirus jest w skali populacji mało niebezpieczny i jego śmiertelność jest znacznie mniejsza od śmiertelności innych chorób nękających od lat cały świat. Wirus ma jednoniciowe RNA, a to oznacza, że będzie mutował jak grypa, czyli wszystkie te szczepionki są nic nie warte w perspektywie większej niż rok, dwa.
 • @Alfax 19:19:37 NOWE BADANIE!
  NOWE BADANIE! Dzięki białkom kolczastym korona wirus przyczepia się do komórek ciała i ostatecznie do nich przenika.

  Badacze korony: Covid-19 nie jest chorobą układu oddechowego.
  Badanie koronowe pokazuje, że tak zwane białko szczytowe Sars-CoV-2 odgrywa znacznie większą rolę w wyzwalaniu Covid-19, niż zakładano. ⚠️

  Frankfurt / San Diego - Naukowcy z Salk Institute for Biological Studies w La Jolla, dzielnicy San Diego, odkryli, że Covid-19 jest głównie chorobą naczyniową. Instytut ogłosił to w komunikacie prasowym. Tak zwane białko wypustkowe odgrywa kluczową rolę w chorobie Covid 19 wywoływanej przez wirusa Sars Cov-2. Te białka kolców znajdują się w skorupie koronawirusów i umożliwiają wirusowi wejście do nowej komórki. Nowe badanie, które jednoznacznie potwierdza, że szczepionki MRNA działają jak wirusy i to one ponoszą rolę za falę poszczepienną!
  Dzięki białkom kolczastym korona wirus przyczepia się do komórek ciała i ostatecznie do nich przenika.

  Badacze korony: Covid-19 nie jest chorobą układu oddechowego. ⚠️
  Badanie koronowe pokazuje, że tak zwane białko szczytowe Sars-CoV-2 odgrywa znacznie większą rolę w wyzwalaniu Covid-19, niż zakładano. ⚠️

  Frankfurt / San Diego - Naukowcy z Salk Institute for Biological Studies w La Jolla, dzielnicy San Diego, odkryli, że Covid-19 jest głównie chorobą naczyniową. Instytut ogłosił to w komunikacie prasowym. Tak zwane białko wypustkowe odgrywa kluczową rolę w chorobie Covid 19 wywoływanej przez wirusa Sars Cov-2. Te białka kolców znajdują się w skorupie koronawirusów i umożliwiają wirusowi wejście do nowej komórki.

  Jak dotąd białko koronawirusa było związane głównie ze szczególnym ryzykiem zakażenia Sars-Cov-2. Teraz nowe badanie opublikowane w czasopiśmie Circulation Research pokazuje, w jaki sposób wirus Sars-Cov-2 uszkadza i atakuje układ naczyniowy na poziomie komórkowym. Wśród naukowców panuje już coraz większa zgoda co do tego procesu. Ale jak dokładnie to się dzieje, nie było jeszcze znane. Podobnie naukowcy badający inne koronawirusy od dawna podejrzewali, że białko kolca przyczynia się do uszkodzenia komórek śródbłonka naczyniowego, ale jest to pierwszy raz, kiedy udokumentowano ten proces.

  Odkrycie korony: Covid-19 nie jest w końcu chorobą układu oddechowego ⚠️

  Odkrycie korony: Covid-19 nie jest w końcu chorobą układu oddechowego
  W swoich badaniach naukowcy odkryli również, że Covid-19 nie jest chorobą układu oddechowego, jak wcześniej zakładano: „Wiele osób uważa, że jest to choroba układu oddechowego, ale w rzeczywistości jest to choroba naczyniowa” - mówi Uri Manor, jeden z autorów badania, w komunikacie prasowym z Salk Institute. To mogłoby wyjaśniać, dlaczego niektórzy ludzie mają udary lub powikłania w innych częściach ciała, mówi Manor: „To, co ich łączy, to fakt, że wszyscy mają naczynia krwionośne”.

  Naukowcy kontynuowali to odkrycie w naczyniach krwionośnych w swoich badaniach. W tym celu stworzyli „pseudowirusa”, który był otoczony klasyczną koroną z białek kolczastych z Sars-Cov-2, ale który nie zawierał prawdziwego wirusa. Ten pseudowirus spowodował uszkodzenie płuc i tętnic modelu zwierzęcego. Zdaniem naukowców to dowodzi, że samo białko kolca wystarczy, aby wywołać chorobę. Próbki tkanek wykazały również stan zapalny w komórkach śródbłonka wyściełających wnętrze naczyń krwionośnych.

  Odkrycie Covid-19: niebezpieczne białko kolca uszkadza układ naczyniowy ⚠️
  Zespół powtórzył ten proces w laboratorium i wystawił zdrowe komórki śródbłonka na działanie białka kolca. Stwierdzono, że białko wypustki uszkodziło komórki przez wiązanie ACE2. Enzym konwertujący angiotensynę 2 (ACE2) jest wytwarzany głównie przez komórki płuc, gdzie może służyć jako punkt wejścia wirusa na powierzchnię komórki. Wiązanie zakłóciło sygnalizację molekularną ACE2 do mitochondriów (organelli, które wytwarzają energię dla komórek), tym samym uszkadzając i fragmentując mitochondria.

  Poprzednie badania wykazały podobny efekt, gdy komórki były narażone na działanie wirusa Sars-Cov-2, ale jest to pierwsze badanie, które pokazuje, że uszkodzenie występuje, gdy komórki są narażone na działanie samego białka kolca.

  https://www.fr.de/wissen/corona-covid19-coronavirus-spike-protein-lungen-atemwege-gefaesse-erkrankung-90487114.html
 • @Krystyna Trzcińska 05:06:11
  I w tym się zawiera moje przesłanie - zamiast się interesować zyskami czyimiś byłoby lepiej ( dla nas ) abyśmy zainteresowali się tym, co z nami się dzieje. Teraz jaśniej ?
 • @staszek kieliszek 04:11:40
  Vice Harris tydzień temu już zapowiedziała na przyszły rok pandemie nowego wirusa. Czyli będą nowe szczepy, nowe szczepionki i nowi milionerzy, bo ludzie łykną wszystko gdy są zastraszeni, a ten przemysł się bardzo opłaca. Szczepienia: 2 porcje co 6 miesięcy do końca życia albo kaplica (jeżeli ktoś zaczął to brać)
  https://twitter.com/i/status/1377491768049025025

  będzie można robić legalną eutanazję.
 • @werka1321 07:25:57
  I w tym się zawiera moje przesłanie - zamiast się interesować zyskami czyimiś byłoby lepiej ( dla nas ) abyśmy zainteresowali się tym, co z nami się dzieje. Teraz jaśniej ?

  Dopiero teraz poczytałem tą dyskusję i widzę, że ciężko Ci idzie z popularyzacją tego przesłania.
  - BARDZO MĄDREGO I SŁUSZNEGO PRZESŁANIA

  Bo tak naprawdę to w działalności gospodarczej czy pracy zarobkowej to idzie o zarobek, a nie o zysk, nie o odsetki ze spekulacji czy z lichwy.
  Te trzy grupy dochodów to patologia systemu gospodarczego. Tych pieniędzy tak naprawdę nikt nie wypracowuje - one są tylko doliczane do tego co jest wypracowane. Tym są obciążani i kontrahenci biznesowi i konsumenci detaliczni.

  Naprawdę bardzo słusznie tu wychwytujesz, że dla nas zwykłych obywateli i konsumentów, ale i obywateli interesujących się polityką, w tym jej dziedzinami jakimi są gospodarka i ekonomia najważniejsze jest "abyśmy zainteresowali się tym, co z nami się dzieje".
  A dzieje się dużo, bo i płacimy za wszystko więcej jak powinniśmy, i i władze państwowe otrzymują w rezultacie dużo pustego pieniądza (nie mającego pokrycia w realnej produkcji społecznie użytecznej).
  - Tak więc żeby państwo funkcjonowało (nawet bez finansowania z budżetu lewackich globalistycznych i unijnych brewerii), władze państwowe obciążają nas gigantycznymi kosztami podatkowymi, a przy tym i rabują dobra wspólne narodu - jego własność niepodzielną i niezbywalną.
  - Nadto popełniają mnóstwo innych zbrodni gospodarczo-finansowych które niszczą i gospodarkę narodową i narodowy pieniądz, a przy tym i samemu narodowi jak tylko mogą to uniemożliwiają pełnienie roli władzy zwierzchniej nad nimi roli Suwerena.
  To właśnie w rezultacie tego państwo traci niepodległość, bo skoro z wielkim poparciem międzynarodowym Narodowi Polskiemu jako Suwerenowi odebrali możliwości instytucjonalnego funkcjonowania (Rady Narodowe zlikwidowano już w latach 90-tych - w III RP), to i na konto "próżni po nim wprowadzają zdradziecko "kogoś z zewnątrz".
  - Kogoś do kogo idą Nasze wielkie pieniądze i majątek narodu.
  I to nie są prezenty - oni się właśnie powołują na zyski.
  UE załatwiła nam umowę CETA z punktami takimi, że firmom (w praktyce korporacjom prywatnym" należy się PRAWO DO ZYSKU
  - I TO ZYSKU OCZEKIWANEGO, ZYSKU PLANOWANEGO, CO W PRAKTYCE OZNACZA TEŻ PODATEK.

  Zyski, odsetki ze spekulacji czy z lichwy to są uzurpacje - to się nikomu nie należy - tych pieniędzy po prostu niema ani na Ziemi, ani w kosmosie.
  To sa pieniądze urojone za którymi idą urojone, wirtualne, fikcyjne długi.
 • @miarka 08:20:38
  Dziękuję. Mam nadzieję, że autorzy podobnych notek, artykułów nie robią tego świadomie ( hobbystycznie ? ) - czyli nie odsuwają naszej uwagi od tego, co się z nami aktualnie dzieje, kierunkując naszą uwagę na czyjeś zyski, pogrywając na tak niskich uczuciach jak zazdrość i zawiść. Pozdrawiam serdecznie.
 • @kula Lis 69 07:22:36
  COVID-19 to choroba zakaźna wywoływana przez nowy wirus koronowy.

  Większość osób z COVID-19 ma łagodne do umiarkowanych objawy i wyzdrowieje bez specjalnego leczenia.

  Tak więc co roku ludzie masowo chorują na grypę. Jedni po paru dniach zdrowieją a inni niestety chorują z powikłaniami a jeszcze inni umierają.

  Jednak tym razem celowo wykorzystano virus Covid 19 do zaplanowanej zbrodni przeciwko ludzkości na zasadzie globalnej pandemii.

  Cel osiągnięto. Ludzi zastraszono do tego stopnia, że umożliwiło to politykom, rządom całkowitą kontrolę nad ludzmi a dla opornych były policyjne represje, mandaty, kary, pozbawienie wolności i przymus i terror.

  Ludzi oznakowano nakazem zakładania masek na twarz tak jak to czyniono w gettach zmuszając do noszenia gwiazdy Davida czy opasek na ramieniu. A opornych karano i prześladowano.

  Najgorsze jest to, że w tej globalnej histerii masowo wspieranej przez media dotyczącej covid 19, w tej histerii pozbawiono miliony ludzi chorujących na inne groźne choroby dostępu do pomocy medycznej, dostępu do szpitali i przeprowadzenia ratujacej życie operacje.

  Dopuszczono się w ten sposób zbrodni po przez uniemożliwienie na czas pomocy ratującej życie.

  W tym czasie światowa mafia farmaceutyczno-polityczna i banksterska doprowadziła po przez terror i kontrolę do globalnej recesji do kolosalnego spadku dochodów po przez ograniczenie a nawet pozbawienie milionów ludzi ich pracy, doprowadzenia do bankructwa firm. Ale zapewniając tylko wąskiej grupie przeogromne zyski jak twórców celowej "pandemii" , farmaceutycznym twórcom szczepionek o podejrzanym składzie i dla będących na ich pasku
  polityków i liderów idące w miliardy dolarów.

  Tak, mając tak przeogromne zyski będą mieli możliwość i bodziec by covid 19 bez końca mutował i a zastraszeni ludzie byli regularnie poddawani medycznym eksperymentom - typu nazistowski dr Mengele - A wszyscy ludzie byli rejestrowani, kontrolowani i traktowani jak bydło przeznaczone do selekcji i pozbawione praw człowieka.

  ■ Więc tym zagorzałym zwolennikom szczepień czymś co nie jest lekiem ani do końca z ujawnionym składem i ubocznym krótko i długo terminowym szkodliwym działaniem radzę uważać !

  Zastanowić się nad wyborem, nad swoim życiem i losem. ■

  Bo tak jak napisałem w tytule COVIDOWY BIZNES I TERROR jest w tym wszystkim głównym powodem globalnej histerii zwanej "pandemią" i totalnego ograniczenia swobód i praw człowieka po przez kontrolę i dyktature wąskiego czerpiącego ogromne zyski z tej zaprogramowanej sytuacji. !.
 • @kula Lis 69 08:08:43
  Dziękuję za linki.

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 13:33:20 ⚔⚔⚔⚔⚔
  Szkoda energii i czasu bo tym którym covid wyprał mózg już nic nie przywróci rozumu. Muszą się zaszczepić bo innaczej nie przeżyją dnia ☺☺☺☺☺

  Salution ✔✌
 • @werka1321 08:33:44
  Mam nadzieję że autorka tego coment nie pisze tego świadomie bo dla niej ważny jest tylko czubek własnego nosa i na tym czubku jej własne zyski.

  I przez to nie widzi nadużyć o miliardowych zysków globalnej mafii pod nazwą mutujący covid ❗❗❗
 • @kula Lis 69 08:08:43
  "Czyli będą nowe szczepy, nowe szczepionki i nowi milionerzy, bo ludzie łykną wszystko gdy są zastraszeni, a ten przemysł się bardzo opłaca. Szczepienia: 2 porcje co 6 miesięcy do końca życia albo kaplica (jeżeli ktoś zaczął to brać)
  https://twitter.com/i/status/1377491768049025025

  będzie można robić legalną eutanazję."

  Ale mimo tej wiedzy mamy tu na Neon24 fanatyków stosowania nazistowskich metod szczepienia nie znaną substancją i dokonywania badań na ludziach.
 • @Leonardo da Vinci 13:58:13
  Manipuluje Pan - zarzucając mi, że ja widzę czubek własnego nosa. Oczywiście to fakt, że mój własny byt jest dla mnie istotny dlatego uważam, że każdy z nas powinien się koncentrować na własnych potrzebach/ zyskach. Domyślam się, że władzuni mogłoby się nie podobać, że zamiast uwagę skupiać na informacjach prowokujących zawiść, zazdrość - ludzie mogliby koncentrować się na własnym bycie/sytuacji, a w dalszym planie mogliby zacząć zadawać niewygodne pytanie ? Mylę się ?

  Napiszę raz jeszcze - nie interesuje mnie kieszeń czyjaś, a moja własna.
 • @werka1321 14:14:39
  Nie manipuluj moimi komentarzami ❗❗❗

  Wciskając swoje słowa. Jesteś egoistką i zawistnà i zazdrosna że inni mają miliardy dolarów więcej niż możesz sobie wyobrazić.
  Dlatego widzisz jak egoistka tylko swój czubek nosa.

  A to że pod przykryciem pandemii świat jest zdominowany przez mafię to jak jest wiadomo dla każdej egoistki jest nie istotne.

  Ja ukazuję tu fakty i krytykuję zaplanowaną zarazę covid19, zresztą tak jak Autor, Kula Lis , Staszek kirlisze, Nibiru, Zygmuntbiałas i inni.

  Bye bye , ✔❕
 • @werka1321 14:14:39
  "Napiszę raz jeszcze - nie interesuje mnie kieszeń czyjaś, a moja własna."

  Idealnie,
  raz jeszcze napiszę że tu nikogo nie interesuje zawartość kieszeni @werka1321. Forum Neon24 nie jest by @werka1321 użalała się nad swimi dochodami.❕
 • @Leonardo da Vinci 18:19:44
  ok, ale dalej nie wiem dlaczego tak prowokujący tytuł, prowokujący do zazdrości i zawiść. Autor to tak świadomie czy hobbistycznie ?
 • @Leonardo da Vinci 18:19:44
  "Nie manipuluj moimi komentarzami"

  Sugestia żeby w dyskusji skupiać się na zyskach pochodzi od autora notki i zawarta jest w tytule. Owszem werka1321 też tej sugestii uległa, jednak napisała też jaśniej o konsekwencjach dla siebie (a zarazem i dla nas wszystkich) tego że ci wielcy nastawieni są na pierwszoplanowe osiąganie zysków.


  Używasz tu błędnego rozumienia słowa "manipulacja". Ona jest wtedy, kiedy manipulant skłania Cię do podjęcia złej dla Ciebie decyzji. - Tutaj jest tylko dyskusja. - Tu starczy wykazać że masz rację w tym co twierdzisz.

  werka1321 też napisała "Manipuluje Pan - zarzucając mi, że ja widzę czubek własnego nosa", a więc i źle użyła słowa manipulacja, bo powinna napisać "trolluje Pan popełniając błąd logiczny w postaci ataku na osobę dyskutanta zamiast wypowiadać się logicznie i merytorycznie", tyle że ona to uzasadniła, więc szło się domyślić o co jej chodzi.
  - Natomiast u Ciebie jest już wyraźna zła wola i próba zakrzyczenia jej.

  Poza tym piszesz "Jesteś egoistką i zawistnà i zazdrosna że inni mają miliardy dolarów więcej niż możesz sobie wyobrazić",
  a to już jest kłamstwo - przecież to ona przeciwko takiej postawie występuje,
  Kłamstwo dla każdego kto śledzi dyskusję oczywiste, bo werka1321 napisała
  "I w tym się zawiera moje przesłanie - zamiast się interesować zyskami czyimiś byłoby lepiej ( dla nas ) abyśmy zainteresowali się tym, co z nami się dzieje. Teraz jaśniej ?
  werka1321 06.05.2021 07:25:57"

  "Nami", proszę Pana, "nami" - nie "czubek własnego nosa":
  "@werka1321 08:33:44
  Mam nadzieję że autorka tego coment nie pisze tego świadomie bo dla niej ważny jest tylko czubek własnego nosa i na tym czubku jej własne zyski.

  I przez to nie widzi nadużyć o miliardowych zysków globalnej mafii pod nazwą mutujący covid ❗❗❗
  Leonardo da Vinci 06.05.2021 13:58:13"

  Jest tu i drugie kłamstwo, bo ona wcale nie odnosi się do "nadużyć o miliardowych zysków globalnej mafii".
  - Czy musiała podejmować emocjonalnie zorientowane sugestie autora notki?

  Dla każdego kto zauważył jej komentarze jest oczywiste, że ona tylko wskazuje drogę walki ze zbrodnią (nie tylko nadużyciem) "globalnej mafii". - Wskazuje drogę przez "patrzenie co z nami się dzieje" (na skutki dla nas) celem podjęcia walki o nasze nie dawanie się krzywdzić i podejmowanie obrony koniecznej.
 • @Leonardo da Vinci 18:26:19
  "raz jeszcze napiszę że tu nikogo nie interesuje zawartość kieszeni @werka1321. Forum Neon24 nie jest by @werka1321 użalała się nad swimi dochodami".

  Mylisz się. Ona się nie chwali stanem swojej kieszeni, tylko zwraca (na swoim przykładzie) uwagę wszystkich, że i im to może grozić.
  Normalni ludzie, gdy zauważą grożący im ubytek zawartości kieszeni nagłaśniają sprawę innym, a jeżeli ci zrozumieją groźbę, organizują się na rzecz wspólnych działań obronnych.

  Myślę że skoro nie masz na tyle empatii żeby zrozumieć jej obawy to sam żyjesz w jakiejś iluzji rzeczywistości, i to Ty masz problemy ze swoim "ego".
 • @miarka 20:52:47
  Dziękuję - naprawdę bardzo dziękuję - jest Pan jedną z nielicznych osób, które rozumieją o czym piszę i dlaczego to robię. Konkluzją te naszej ( mojej ) pisaniny niech będzie to, że gdybyśmy poświęcali czas, uwagę oraz energię własnym sprawom/finansom takie mafie nie miały by szans zaistnieć.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @miarka 20:39:36
  "Poza tym piszesz "Jesteś egoistką i zawistnà i zazdrosna że inni mają miliardy dolarów więcej niż możesz sobie wyobrazić",
  a to już jest kłamstwo - przecież to ona przeciwko takiej postawie występuje,"

  Dokładnie, bo zazdrość i zawiść pożera nasz czas i energię - gdyby ten czas poświęcić swoim sprawom to mafia nie miałaby szansy zaistnieć. Dlatego zadałam pytanie autorowi czy takim tytułem specjalnie chce odsuwać uwagę odbiorców od spraw istotnych czy robi to nieświadomie ?
 • @werka1321 21:39:11
  "Konkluzją te naszej ( mojej ) pisaniny niech będzie to, że gdybyśmy poświęcali czas, uwagę oraz energię własnym sprawom/finansom takie mafie nie miały by szans zaistnieć".

  Oczywiście - tylko trzeba uniknąć pułapki zadowalania się patrzeniem na stan finansów aktualnych bo to potrafi być bardzo zwodnicze.
  Ważna jest przede wszystkim stabilność gruntu na którym stoimy (a są to przede wszystkim prawda i prawość oraz człowieczeństwo, oraz spojrzenie dalekowzroczne, bo uwzględniające priorytet duchowości przed materią.

  Nasze dobro jest celem, ale nie patologiczne, złudne i krótkotrwałe, ale dopiero oparte o ustabilizowane warunki życia.
  - Dlatego w naszych ocenach naszej sytuacji najpierw musi iść dobro wspólne i to jest dopiero zapowiedź tego czy nam będzie dobrze.
  - Jak ono będzie bezpieczne i będzie wspierało sfer naszej moralności człowieczeństwa dojrzałego, to dopiero wtedy możemy ewentualnie uznawać że jest nam dobrze.
  - Swoistym tu papierkiem lakmusowym jest stan moralności. - Tam gdzie nie mamy władzy moralnej jesteśmy zobowiązani do obywatelskiego nieposłuszeństwa nawet wtedy gdy nasze kieszenie prywatne są zasobne.
  Niemoralność władzy to i jej zdrada i korupcja i zapowiedź dowolnej zbrodni dowolnego spiskowania z naszymi wrogami.

  To że nam jest dobrze dziś, może przy takich władzach oznaczać tylko tyle że jesteśmy w przededniu totalnego bankructwa
  To, że nasza ocena naszej sytuacji wskazuje że może nam być źle w przyszłości musi nas mobilizować do ofiarnej walki o naszą dobrą i mądrość przyszłość jako wspólnot i osób już dziś, bez czekania na "szkodę".

  Ja widzę że Ty to rozumiesz, ale i że wielu nie rozumie.
 • @Anna-PK 19:14:17
  "Wystarczy popatrzeć na masową śmierć w Indiach"
  Oczywiście, w telewizji i innych mediach mainstreamu.
  Naprawdę wierzy Pani we wszystko co podają media ?
 • @miarka 20:39:36
  Niestety nie zgadzam się, bo obrona @werka1321 jak i twoje tu manipulowanie jest tylko dowodem, ze mam ja rację.

  Tego rodzaju ataki at personam są trollowaniem nie mającym nic wspólnego z rzeczowymi argumentami na temat szkodliwości wymyślonych na prędce tzw szczepionek. Autor główną uwagę skupił na tym problemie.

  A wy atakujecie at petsonam Autora i jeszcze czepiacie się tych blogerów którzy was korygują.

  Mam dla @miarki radę, naucz się czytać całość artykułu ze zrozumieniem a nie próbuj pouczać innych gdyż tylko ośmieszasz się i wchodzisz w rolę manipulatoską i trolla.

  A co do @werka1321 to obserwując jej tzw coment, to ona nigdy nie ma nic konkretnego na dany temat do zakomunikowania tylko czepia się zawsze wybiórczo kogoś lub czegoś ciągle z pretensjami do różnych autorów i komentatorów, jest maruderem i nic poza tym.

  Bye bye , The end ❕❗
 • @miarka 22:18:51
  Przeczytaj to kilka razy, żeby w końcu to dotarło, że taki stosunek jest tylko i wyłącznie marudzeniem a nie adekwatny i nie dotyczący całego poruszanego w temacie zagadnienia.

  "@werka1321 16:39:42

  //W czym problem ?//

  Ano w tym, że pod wieloma notkami czy komentarzami wypisujesz tę samą mantrę, że "cię coś nie interesuje",

  tak jakbyś oczekiwała od autorów zaspokajania wyłącznie twoich zainteresowań. Weź proszę pod uwagę fakt, że czytają to też inni, których temat akurat może interesuje czy uważają za ważny.❗

  ❕ Standardem jest że jeśli coś kogoś nie interesuje, to się w to po prostu nie angażuje (tu:, nie czyta, lub nie odnosi do wątku), a nie przy każdej okazji wszem i wobec okazuje swe "muchy w nosie". ❕

  Powiedzmy, że przeciętnego człowieka nie interesuje 20 tys aspektów naszej rzeczywistości. Czy uważasz że powinien on wejść na każdy blog im poświęcony po to tylko by wpisać tam: "mnie to nie interesuje". Czy widzisz teraz absurdalność swojej perspektywy?

  nadużycie link skomentuj

  Nibiru 05.05.2021 17:17:30"

  Jeżeli tego nie zrozumieliście to nie mam ochoty z wami tu dalej dyskutować.

  Żegnam. ❗
 • @Leonardo da Vinci 01:24:06
  "twoje tu manipulowanie".

  Moje? - Wyraźnie Ci się fragment tekstu nie wkleił. Chyba że nie znasz znaczenia słów.


  "Tego rodzaju ataki at personam są trollowaniem ..."

  "Tego rodzaju"? - Wyraźnie Ci się fragment tekstu nie wkleił.


  "A wy atakujecie at petsonam Autora ..."

  Odniesienie się do tego co autor napisał to atak personalny?
  - No chyba że Ci się fragment tekstu nie wkleił.

  Przecież ja się do autora nigdzie nie odnosiłem (poza stwierdzeniem/oceną w pytaniu do Ciebie": "- Czy [werka1321] musiała podejmować emocjonalnie zorientowane sugestie autora notki?
  Czy odnosząc się do tego krytycznie atakowała jego - i to by miało być "personalnie"?

  Co Ty to wypisujesz?

  A może to werki 1321?:
  "Bardziej mnie moje zyski interesują. Cóż mi do tego kto i ile ma pieniędzy ?"

  - Skrytykowała pierwszoplanowe nakierowanie notki na pieniądze (z zysków osiąganych przez korporacje prywatne zainteresowane trwaniem covida).
  Przecież nie tylko tytuł i początek ale i zdecydowana większość tekstu kręci się wokół pieniędzy.
  Oczywiście mogła pójść dalej. Wszak to są sprawy pieniędzy, a te budzące silne emocje. - Tu się naprawdę warto zastanowić dlaczego autor tak od początku ustawił notkę - bo jak emocje to i kłótnie.

  Mówisz o ataki personalnym, ale przecież to nie ona zaatakowała, tylko ją zaatakował Nibiru, najpierw zniekształcając jej wypowiedź:
  - Napisał "Nikogo tu nie interesuje co ciebie nie interesuje ", podczas kiedy ona nie pisała że jej to nie interesuje.
  - Pisała: "Bardziej mnie moje zyski interesują. Cóż mi do tego kto i ile ma pieniędzy ?"

  Jeżeli Tobie zależało na potępianiu ataków personalnych to jego powinieneś zaatakować, a nie ją.

  Zauważ, że "Bardziej mnie interesuje..." to tyle co "Z mojego punktu widzenia ważniejsze jest..." (to tylko inne słowa, ale o to chodzi)..
  - Jej wypowiedź więc była zorientowana konstruktywnie.

  Jej wypowiedź zwracała uwagę na to że notka nie powinna toczyć się wokół emocji które wzbudzają pieniądze a wokół krzywdy jaką wyrządzaja covidowi magnaci ściągając swoje zyski kosztem takich jak ona zwykłym ludzi.

  - Jednak po jej przekręceniu na jakoby "mnie to nie interesuje" to już wychodzi na destrukcyjne.

  Okazuje się że Nibiru dopuścił się tu poważnego naruszenia dyscyplinarnego.

  W końcu ta manipulacja logiczna Nibiru miała brzemienne skutki. - Bo poszliście jeszcze dalej - I Tobie który poparłeś trolla Nibiru w całej rozciągłości, a później jeszcze zaatakowałeś mnie za to że broniłem skrzywdzonej i autorowi tylko w to było graj.

  - Najwięcej dołożył autor, bo przypisał zaatakowanej to iż "w ogóle nie zainteresował jej jego artykuł" i poradził na tej (wymyślonej przez siebie) "podstawie", żeby poszła sobie gdzie indziej.
  Wygodne, co nie? - Teraz by miał tylko przychylne komentarze pod notką.

  - Ty się chwyciłeś przekręconego, włożonego w jej usta przez Nibiru zwrotu że ją to "nie interesuje" żeby to łączyć kłamliwie z wypowiadanymi wcześniej słowami w innym temacie i przy innych notkach i przyklejając jej jakąś brzydkie łatki (a były tam i "muchy w nosie " - razem tendencyjnie, kłamliwie i jak najgorzej ją oceniając osobę która ośmieliła się wyrazić krytykę,

  Razem zupełnie pomijjają w tej ocenie to co postawiła jako zarzut wobec jej zdaniem błędnego zorientowania notki na sprawy pieniędzy.

  - Pytanie dlaczego? - Przecież ten zarzut jest jak najbardziej merytoryczny, a więc powinien być uszanowany i doczekać się merytorycznej odpowiedzi niezależnie od tego, czy się to waszej trójce podoba czy nie.

  Moim zdaniem anty werrce1321 nastąpił tutaj trolling nakierowany na odwracanie uwagi od tego co chciała przedstawić merytorycznie.
  To nie jest normalne ... - Skrzywdzić żeby nie przyznać racji, żeby nie poprawić błędu??
 • @miarka 08:49:15
  Dodam jeszcze od siebie, że krytykę ( chociaż nie o nią mi tak naprawdę się rozbija ) potrafi przyjąć na pierś - tylko dojrzała emocjonalnie osoba. I ma tu Pan rację - oni nie atakowali mojego myślenia ale personalnie, a tak postępuje osoba, której brak argumentów lub mentalnie zatrzymała się na etapie dziecięcym.

  Ponadto ten Pan mnie śledzi aby wypunktować moje ( jego zdaniem ) "nienormalne" zachowanie. Są tematy, które mnie interesują jak i tematy, które uważam za mało istotne jak i tematy, które szkodzą ogółowi, mamy wolność wypowiedzi więc korzystam aby zaakcentować jakie tematy są wartościowe, a jakie nie - oczywiście według moich wartości. Wypunktowałam, że interesując się czyimiś pieniędzmi/zyskami tracimy czas, który można wykorzystać aby dla siebie coś zrobić ( tutaj mam na myśli nas jako naród )
  Pozdrawiam.
 • @Leonardo da Vinci 01:37:50
  "Standardem jest że jeśli coś kogoś nie interesuje, to się w to po prostu nie angażuje (tu:, nie czyta, lub nie odnosi do wątku),"

  Mój mądry Bóg dał mi po to Wolną Wolę abym z niej korzystała. I to nie Pan będzie mi mówił jakie są "standardy" bo swoje standardy ustanawiam JA !!!
  Nikomu nie ubliżyłam, nikogo nie atakowałam personalnie. Wyraziłam swoje zdanie - że zainteresowanie czyimiś zyskami, dochodami jest szkodliwe dla nas, bo odsuwa naszą uwagę od spraw istotnych dla nas samych.

  Czego więc chcesz ode mnie Panie ?
 • @Leonardo da Vinci 01:37:50
  " "mnie to nie interesuje""

  Powtarzasz to " "mnie to nie interesuje"" kolejne parę razy tak jak spece od wojny propagandowej swoje "plujcie plujie a może coś sie przylepi", czy "klamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą".

  To wasze poważne kłamstwo. - W poprzednim komentarzu pisałem.


  "tak jakbyś oczekiwała od autorów zaspokajania wyłącznie twoich zainteresowań. Weź proszę pod uwagę fakt, .

  Widzę, że powtarzasz tutaj to co już było.
  To jeszcze i tutaj dodam, że przekręcasz jej intencje. - powyżej tłumaczyłem że jej słowa dotyczyły wagi sprawy.
  Słowa "Bardziej mnie interesuje..." to tyle co "Z mojego punktu widzenia ważniejsze jest..." (to tylko )" .
  @werka1321 powiedziała prościej, innymi słowami, ale czy musimy mówić w pełni literackim językiem w dyskusji. W noce tak, ale w dyskusji? Czy tak trudno zrozumieć, że tutaj to o to chodzi?

  Tymczasem wasza trójka skupiła się na tym żeby nie dopuścić do dyskusji "o wadze sprawy".
  - Sam nawet podkreślasz że
  "czytają to też inni, których temat akurat może interesuje czy uważają za ważny", a więc według Ciebie im wolno mieć swoją "wagę sprawy" a jej nie?
  Nie widzisz że to chore?
  Nie widzisz absurdalności swojej perspektywy?


  "Powiedzmy, że przeciętnego człowieka nie interesuje 20 tys aspektów naszej rzeczywistości. Czy uważasz że powinien on wejść na każdy blog im poświęcony po to tylko by wpisać tam: "mnie to nie interesuje"."

  Nie widzisz tu swojego błędu logicznego w postaci dokładania elementu obcego żeby generalizować swój osąd celem wyciągnięcia wygodnych sobie ale fałszywych wniosków? - Nie widzisz że fałsz by był nawet gdyby tak powiedziała, czy tak robiła, bo to się nie łączy, nie wiąże w sensie przyczynowo-skutkowym?

  Kogo chcesz tu oszukać, kogo zwodzić, i po co?


  "Jeżeli tego nie zrozumieliście to nie mam ochoty z wami tu dalej dyskutować"

  Czy Ty nie widzisz, że my jeszcze nie dyskutujemy? - Że to wciąż tylko przygotowywanie gruntu do dyskusji - "o ile zaiskrzy między nami element zgody na rzecz wspólnego celu"?
 • @werka1321 09:23:55
  Dziękuję za cenne uzupełnienie mojej wypowiedzi.
 • @Monaco 16:23:40
  Racja. I wszystko układa się teraz w dawno zaplanowaną, logiczną całość. Globalny, faszystowski obóz koncentracyjny w którym będą tylko 3 klasy społeczne:
  Klasa korporacji - panów
  Klasa zaszczepionych - niewolników
  Klasa pariasów, czyli tych nie zaszczepionych i całkowicie pozbawionych Praw Człowieka. Budynek ETPCz zostanie zamieniony na tancbudę dla wyznawców covidowej wiary.
 • @Nibiru 17:17:30
  Bardzo słuszna uwaga, w dodatku wyrażona w sposób kulturalny. Większość nie ma obowiązku stosować się do egocentrycznych zainteresowań Pani Werki.
 • @werka1321 17:41:43
  Nie. Kubeł zimnej wody zwykle należy wylać na gryzące się kundle. Ale tutaj logiczna i rzeczowa argumentacja przyda się na pewno.
 • @viridiana 10:45:24
  "Większość nie ma obowiązku stosować się do egocentrycznych zainteresowań Pani Werki."

  he he - nie oczekuję.
 • @viridiana 10:48:34
  I taką tez próbował wdrożyć - dopóki nie zostałam sponiewierana personalnie.
 • @Anna-PK 19:17:13
  Czyli proponuje Pani segregację religijną we wszystkich dziedzinach życia społecznego? Segregację towarzyską, zawodową, usługową, prawną itp. No cóż, wobec tego należałoby jak najszybciej zacząć budowę odrębnych szkół, banków, sądów, sklepów, osiedli, ulic, parków, kin, teatrów, sal koncertowych, środków transportu, lokali usługowych miejsc pracy dla niewiernych, do których "ich wpuszczą".
  Widzi Pani, co sama napisała?! Ta scypionka najwyraźniej potrafi również zdolność racjonalnego myślenia zniszczyć i rozpętać antyludzką, hitlerowską dyskryminację.
 • @Anna-PK 19:43:09
  Ale racjonalnie myśląc, najprościej byłoby kopniakami pogonić proszczepionkowców z infrastruktury zbudowanej wysiłkiem całego narodu, do której z nieuzasadnionych przyczyn, rości sobie Pani wyłączne prawa. Pani chce, aby garstka ogłupionych tendencyjną propagandą ludzi zamknęła tych myślących w leprozorium, jak trędowatych?
  "Czy chodzi o to, aby się nie szczepić i chorować, a nawet umrzeć z tego powodu aby ktoś nie zarobił? Takie jest przesłanie?"
  Nie, chodzi o prawo do dysponowania własnym ciałem, zdrowiem i życiem. Jeśli zachoruję i umrę na covida, to jest to wyłącznie mój, odszczepieńca problem. Pani zaszczepiona - na pewno się nie zarazi. Ale wara zamykać przede mną drzwi szpitala, na funkcjonowanie którego przez 30 lat przymusowo płaciłam składkę chorobową i zdrowotną w wys. 1/4 mojej miesięcznej pensji.
 • @zygmuntbialas 22:32:53
  Ale badania są objęte tak ścisłą tajemnicą, że opinia publiczna nie ma żadnych szans na uzyskanie wiadomości ile dzieci zmarło wskutek tych "badań". Nie mówiąc już o samej procedurze badawczej. Cóż, pozostaje nam tylko czekać na następną kampanię przerażenia w mediach i czerwony pasek w wiadomościach tv - ile dzieci zachorowało, wyzdrowiało i zmarło z powodu coronavirusa. Będą zdjęcia dzieci leżących pod respiratorami, ciężarówek wiozących trumny ze zmarłymi dziećmi do zbiorowych mogił, zakaz obecności rodziców w szpitalu i pogrzebie dziecka, telewizyjne wywiady z "zrozpaczonymi" matkami - tworami graficznych programów komputerowych, które "nie zaszczepiły". Będzie też parę pokazowych procesów lekarzy, którzy odradzili szczepienie i... dziecko zmarło. Placówki oświatowe znów zostaną na parę miesięcy zamknięte, na onecie pojawią się wywiady z rozwrzeszczanymi furiatkami, które nie wyślą swojego dziecka do przedszkola "na śmierć". Ciekawe, co jeszcze Rząd wymyśli nowego?
 • @viridiana 10:45:24
  "Bardzo słuszna uwaga, w dodatku wyrażona w sposób kulturalny. Większość nie ma obowiązku stosować się do egocentrycznych zainteresowań Pani Werki."

  Gdyby Nibiru napisał prawdę, że kierują nią "muchy w nosie", że w tym przypadku napisała "mnie to nie interesuje", także że to co napisała ma związek z jakimiś jej wcześniejszymi i na innych blogach wypowiedziami, to mogła by Pani użyć słów "kulturalnie" i "egocentryzm".

  Nie zauważyła Pani tego bo nie wczytała się w temat i w wymianę zdań pod notką a się wypowiada - chwali, gani... - Po co? - Gdzie się Pani spieszy?
  - Dolewać oliwy do ognia pod jakiś ukryty plan?
  Nibiru tu zasłużył na karę dyscyplinarną a nie na pochwałę. - On pierwszy zniekształcił wypowiedź werki1321, a więc zaczął awanturę.
 • @zygmuntbialas 22:41:29
  "Większość ludzi przyjęło to letnio lub z aprobatą. Też coś niepojętego."

  To nie tak. Reżym zaczyna mówić o obowiązkowych szczepieniach, ponieważ udało się zaszczepić mniejszość, nawet nie połowę, chociaż najpierw zastosowano propagandę masowej niedostępności szczepionki, opłacony wyścig celebrytów po szczepionkę, kampanię zagrożenia, kija i marchewki. Ale najwyraźniej normy nie wyrobili. Oczywiście, półtorej roku temu scenariusz brzmiał jak radiowe słuchowisko Wellsa "Wojna Światów", ale ta kampania strachu poszerzyła granice naszej wyobraźni. Potrafimy z dużym procentem trafności prognozować co będzie dalej i bynajmniej nie są to prognozy spiskowe. Jeszcze półtorej roku temu robotnicy budowlani porzucili wykonawstwo w dużych miastach ze strachu przed wirusem. Dzięki temu udało nam się zatrudnić brukarzy do wykonania podjazdu do garażu. Woleli mniej zarobić, ale bezpiecznie. Dzisiaj ci sami ludzie z budowlanki śmieją się na całe gardło z wirusa, wielu zachorowało, wyzdrowiało i ani myśli lecieć do szczepienia. Co do namordników, przede wszystkim jest to sensowna alternatywa wysokich mandatów.
 • @miarka 09:38:08
  " Kogo chcesz tu oszukać, kogo zwodzić, i po co? "
  No właśnie to zdanie wypisz wymaluj dotyczy was razem @miarka i @werka1321. Nic dodać nic ując.

  A o ile chodzi o waszą niedojrzałość emocjonalną tu i na innych blogach okazywsna, to także jest nic w tym temacie nowego.

  Bo okazujecie po przez ataki i muchy w nosie że kierujecie się nie kontrolowanymi emocjami zamiast merytoryczną dyskusją.

  Raz jeszcze podkreślę , że to ja mam rację i już wcześniej
  〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  wymienione osoby także wam udowodniły że wy nie macie nic a nic racji. Ale atakujecie bo nie potraficie przyznać się do klęski.
  I tylko i wyłacznie atakujecie gdyz jesteście niedojrzałe emocjonalnie... . Taka jest prawda ❗❗❗

  Salution ☺ ✔
 • Panie i Panowie, ▪ Miarka i Werka1321 oraz Leonardo da Vinci ▪
  Uprzejmie prosze, tu zaprzestać dyskusji ad personam.

  To prowadzi jedynie do eskalacji, a jak czytam to stwierdzam, że każdy już wyraził swój pogląd i pozostaje przy swoim zdaniu.

  By zatrzymać ten ciąg sprzeczności, na jeden dzień zablokuję tu dla Państwa możliwość komentowania i mam nadzieję że każdy w tym czasie ochłonie.

  Pozdrawiam :)
 • Panie i Panowie, ▪ Miarka i Werka1321 oraz Leonardo. Nie chcę by na moim blogu toczyły się spory kto jest mądry a kto głupi.
  Tu jest miejsce dla każdego który ma swoje krytyczne poglądy ale polegające na publikacji swoich uwag związanch z tematem.

  A nie miejsce na kłutnie i poniżanie dyskutsntów.

  Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia.
 • @Monaco 16:34:00
  Chodzi nawet nie o to, kto ile zarabia - ale kto ile traci.

  1. Traci przede wszystkim podatnik. Bo w kapitalizmie rządy nie reprezentuja wyborcow i nie sa na uslugi calego spoleczenstwa - tylko służą krewnym, znajomym i kumplom i oligarchów.
  Podtnik utrzymuje gansterstwo świata. Czyli socjalizm jest tylko dla miliarderow.
  Za wszyskie szczepionki placi podatnik. Bo przeciez rząd nie ma swoich pieniędzy tylko budzetowe fundusze uciułane z podatkow.
  Kiedys, uczciwie nazywalo sie to zniewoleniem narodu, a właściwie niewolnictwem, bo podatnik nic z tego nie ma, ze go okradaja z zarobionych pieniędzy. Jest to klasyczny przyklad niewolnictwa.

  2. Traci najbardziej drobny biznes, bo trzymanie ludzi w areszcie domowym, nie pozwala na korzystanie z uslug drobnego przedsiebiorcy.
  Duze firmy nie narzekają bo mają zapewnione ...pieniądze podatnika na wykupienie z opresji. Wielkie firmy lotnicze, banki, itp, tez potraciły pieniądze ale sie nie martwia, bo podatnik kocha kapitalizm i jest w stanie poświęcić własną rodzine, żeby tylko oligarcha i jego dzieci miały co jeść.
  Zniewolenie narodow, żeby sluzyly wielkim tego swiata.

  3. Traci oświata i wyksztalcenie mlodego pokolenia, a wiec traci młodzież
  Nie tylko, ze nie maja prawa do normalnej nauki ale zabrano im prawo do wiedzy i rozwoju zarowno umyslowego - jak i fizycznego.
  Jako żywo przypomina to ustroj niewolniczy a moze tylko... pieszczoty przez szybe.

  4. Traci bardzo dużo przeciętna rodzina. Nie może planowac nie tylko wakacji ale i całego budzetu rodzinnego a musi dalej płacić rachunki i różne opłaty. No i policja sciga niesfornych i dobija mandatami za ...nieposłuszeństwo.
  A przecież nikt nie ogłosił stanu wyjątkowego, wiec karanie za nieposłuszeństwo jest zwyklym rabunkiem..
  Obecny, narzucony system kastowy nie pomaga rozwijaniu indywidualnych możliwości, zdolności, talentów i normalnego rozwoju dzieci i młodzieży.
  Nie zapewnia nawet opieki lekarskiej.
  Przeciętny obywatel nie ma prawa kształcić dzieci wychowywać, dbać o rodzine , zdrowie kazdego czlonka swojej rodziny.
  Wszstkimi rząd i policja
  Nawet Stalin nie mógłby sobie wymarzyc takiej władzy !

  Jest to łamanie wszelkich praw humanitarnych zagwarantowanych w Karcie Praw Czlowieka. Karta Praw Czlowieka została podpisana przez wszystkie narody członkowskie ONZ i obowiązuje większość narodów świata.
  Obecnie zalegalizowano niewolnictwo rodziny i obywateli świata

  5. Traci rolnik. Skarżą sie sadownicy i rolnicy ze nie moga sprzedawać swoich produktow na wolnym rynku , bo rynkiem zawladnela kleptokracja
  i zabronila rolnikom nawet mleka produkowac w nadmiarze.

  6. Traci konsument. Teraz wolno kupować przez internet: Buty, ciuchy, kapelusze, płaszcze, bluzki, suknie ślubne: Nie ma radosci w przymierzaniu, wybieraniu i chodzeniu po sklepach ani pogaduszek przy zakupach. Do tego wprowadzili wariackie rozmiary butów: europejskie, angielskie, amerykanskie. A wszystko i tak robione w Chinach.
  Wiec konsument nie ma prawa wyboru ani przymierzania i pogadania ze sprzedawca na temat innych nowości. No i po zakupach nie mozna iść na kawe, pogadac z kolesiami.
  Zrobilo sie ludzkie Zoo

  7. Skończyły sie zabawy, festyny, wycieczki za miasto i za granice, wizyty do teatru, opera juz dawno niemodna; wyjce z estrady sa raczej monotonne..
  A poza tym - to tak naprawde nic sie takiego nie dzieje.

  Ale widac sa jeszcze osoby zadowolone z obecnego stanu zniewolenia.
  bo wszysko co przynosi demokracja USA - dobre jest i pożyteczne.

  Stalin sie nie podobał?
  Bo dzieci mial bezplatna nauke - i to bardzo dobra nauke; i lekarza w szkole. I gotowane obiady w szkole. W programie szkolnym byla obowiazkowo muzyka, spiew, sport, szkolne wycieczki, po Polsce i na miedzynarodowe obozy; mieszkania byly kwaterunkowe i rodzice nie byli zadluzeni w zadnych bankach.
  Policja nie byla uzbrojona bo nie miała prawa używać broni palnej ani żadnych gazow łzawiących..
  Społeczeństwo bylo zdrowe bo nie bylo Monsanto ani Big Farmy.
  Nie bylo narkomanow i ulice były bezpieczne. Można bylo tańczyć na ulicy i urządzać festyny i inne zabawy na świeżym powietrzu.

  I...byly szczepionki: BCG i p/gruzlicy, ospie , kokluszowi

  W XXI wieku w krajach wielkiej zamaskowanej demokracji wystarczyła jedna komercyjna szczepionka, żeby z całego swiata zrobic jedno wielkie Guantanamo.
  Nie wolno latać samolotami. Nie wolno sie modlić, brać ślubów, urządzać Sw. Komunii, jezdzic na sankach, urzadzac hucznych zabaw... a w ogóle...niczego nie wolno bo wszedzie czyha policja i mandaty.
  A to wszystko podobno w trosxc o ....zdrowie!
 • @Tiamat 15:55:04
  Bardzo mnie ucieszyła wiadomość, ze Putin obiecuje rozdawac rosyjskie szczepionki ...bezplatnie.
  Pewnie jest to znakomity sposób na wygasniecie komercyjnej pandemii.
 • @Tiamat 15:55:04
  Dziękuję Pani za komentarz.

  Najgorsze jest że światowa covidova mafia jest sprawą tragedii ludzkiej i wielu ludzi chorych na inne groźne choroby zmarło tylko dlatego że nie doczekali się medycznej pomocy.

  Straty finansowe są dla firm ogromne, wzrost bankructwa i bezrobocia. A tym samym finansowe problemy.

  Pozdrawiam serdecznie :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej