Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2421 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

W krajach Europy. ■ Przemoc i dyktat ■.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielka Brytania, czy to już dyktatura ? Policja, brutalnie pałkami bije i rozpędza demonstrantów. Przy pomocy pałek i gazu zamyka usta sprzeciwu i żądań skierowanych do tych którzy powinni narodowi służyć a nie panoszyć się nie licząc się z narodem.

 Wielka Brytania,  sobota 24.04.2021.

 W wyniku starć z policją dziesiątki protestujących zostało przez policję pobitych i rannych. 

Także  ośmiu policjantów zostało rannych podczas zamieszek w sobotę w czasie demonstracji związanej z covid'19 w londyńskim Hyde Parku. Policja aresztowała pięć osób za napaść na agentów.

Funkcjonariusze zaatakowali pokojowo protestujących ludzi i w odpowiedzi zostali obrzuceni butelkami i innymi przedmiotami w parku. Dwóch funkcjonariuszy ostatecznie musiało trafić do szpitala, ale nie odnieśli poważnych obrażeń, donosi policja. Policjantom udało się rozpędzić tłum pałkami. Ilu protestujących zostało rannych i trafiło do szpitala,  policja nie podała danych. 

W ten sposób dzień masowych protestów w Londynie zakończył się ponuro. Zamieszki nastąpiły po marszu Unite For Freedom przez Londyn, w którym dziesiątki tysięcy Brytyjczyków zebrały się, by protestować przeciwko ogłoszonym ▪▪▪  paszportom szczepionkowym ▪▪▪ . 

Decyzja ta jest pod ostrzałem po tym, jak brytyjski rzecznik praw obywatelskich stwierdził, że środek ten jest niezgodny z prawem, i po ukazaniu się tej wiadomości w The Guardian na pierwszej stronie. Przeciwnicy mowią że taki ▪▪▪ paszport (szczepionki) ▪▪▪  może również spowodować rozłam w społeczeństwie.

Protestujący nieśli flagi i tabliczki z napisem „żadnych nowych norm dyskryminacj” i „żadnych paszportów szczepionkowych”. Byĺa wśród nich prezenterka telewizyjna Beverly Turner i było dwóch kandydatów na burmistrza Londynu, Piers Corbyn i Laurence Fox.

Protestujący nie mieli masek na twarzy. Według Reuters, niektórzy z protestujących nękali podczas marszu ludzi, którzy nosili maski, Noszenie masek jest obowiązkowe w Londynie.

Źródło Reuters.

  A w Polsce ?,

Policja napada na ludzi i nielegalnie legitymuje, wymusza i zatrzymuje  zachowuje się agresywnie nadużywając uprawnień atakując ludzi na ulicy. ... 

 " Ilona Michalak w grudniu 2020 r. poszła na bydgoski Stary Rynek, żeby przyłączyć się do akcji "Stop zastraszaniu obywateli". To był początek jej kłopotówPo początkowym nieudanym wylegitymowaniu policjanci złapali kobietę, gdy ta otwierała drzwi do klatki schodowej. - (...) z wozu policyjnego wyskoczyła policjantka. Włożyła nogę między futrynę a zamykające się drzwi. Za chwilę wpuściła do środka kolejnych czterech policjantów - relacjonuje Michalak3 marca br. sprawa znalazła się na wokandzie bydgoskiego sądu rejonowego. Jednak sędzia odmówił wszczęcia postępowania, bo, jak stwierdził, "czyny Ilony Michalak nie stanowią wykroczenia"W bydgoskim sądzie rejonowym kobieta złożyła zażalenie na zatrzymanie. – Bo co tu dużo ukrywać. To zatrzymanie było jak napad" - mówi Michalak. 

  " 30 grudnia zeszłego roku, tuż przed godz. 13, Ilona Michalak, inżynier budownictwa po pięćdziesiątce, wyszła ze swojego biura projektowego przy ul. Długiej w Bydgoszczy i poszła na pobliski Stary Rynek, żeby przyłączyć się do akcji "Stop zastraszaniu obywateli". Ludzie, którzy zetknęli się z policjantami nadużywającymi władzy na manifestacjach ulicznych, mieli tam podpisywać list protestacyjny. Bydgoszczanka nie zapomniała o włożeniu maseczki. Wzięła też karton po pizzy, na którym wymalowała dwa hasła: "Solidarni z sędziami" i "Stop represjom politycznym". Na Rynku stanęła trochę z boku, od najbliższych ludzi dzieliło ją jakieś 40 m."

 Całość czytaj na:

■■■●●●   

 www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bydgoszcz-legitymowanie-na-protestach-wazny-wyrok-sadu/2c8k4gh,79cfc278  

 ●●●■■■

 https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bydgoszcz-legitymowanie-na-protestach-wazny-wyrok-sadu/2c8k4gh,79cfc278 

I tak to kraje niegdyś znane ze swobód są zamieniane w reżimy policyjne.

Niestety już doszło, do terroru ze strony tych którzy powinni dbać o bezpieczeństwo obywateli.

To co się obecnie dzieje przypomina faszyzm i państwowy terroryzm i nie ma nic wspólnego z wolnością osobistą oraz prawami człowieka.  

Pod przykrywką covid'19 rządy uchwalają przepisy ograniczające podstawowe prawa ludzkie i dzieje się to wbrew gwarancji  która jest zapisana w konstytucji  każdego suwerennego kraju. 

 

Zachód krok za krokiem podąża w kierunku całkowitego totalitaryzmu i państwa policyjnego.

 

KOMENTARZE

 • Rządzą nami żydo-globalni bandyci !
  Siłą tych żydo-globalnych bandytów są dowódcy policyjni !!! którzy są na usługach żydo-globalistów !

  Gdy się mówi bandycie z prewencji że łamie prawo i Konstytucje to często
  słyszymy odpowiedz bandyty że TAKI MAJĄ ROZKAZ i ich jakieś prawo czy Konstytucja nie obchodzi !!!! Słyszycie ?

  PRAWO W POLSCE USTANAWIA DOWÓDCA POLICYJNY !!! a nie jakąś Konstytucja

  MAMY w POLSCE RZĄDY żydo-globalnych BANDYTÓW !!
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Policja na usługach żydowskich globalistów w Europie !
  Cała siła mniejszości żydowskich w Europie Opiera się tylko na policji i na żydowskich mass-mediach. !

  ALBO CIĘ OGŁUPIĄ ! ALBO ZATŁUKĄ ! ALBO CIĘ ZAGAZUJĄ !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ Autor, All
  "Wielka Brytania, czy to już dyktatura ?"

  NATO. Chyba tu jest problem. Szwecja i Białoruś nie są w NATO i nie ma ciśnienia na wcielanie "pandemii".

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • To jest wojna - tym razem globalna - czarciego
  pomiotu z ludzkością i im szybciej to owa ludzkość zrozumie - tym dla niej lepiej.
  Wniosek?
  Kiedy jak nie teraz jest okazja w wymiarze globalnym do opamiętania się ludzkości i zlokalizowania wreszcie tego piekielnego, prawdziwego wirusa, który niszczy ludzkość od czasu szlabanu na Raj - dla Adama i Ewy.
 • @Jasiek 07:44:12
  "  Szwecja i Białoruś nie są w NATO i nie ma ciśnienia na wcielanie "pandemii ".

  Skrajnym przeciwieństwem tych państw jest obowiązujący covidowy reżim z godzinami policyjnymi i całkowitym zakazem wychodzenia z domów we Francji , Belgii i Holandii.

  W Holandii premier Rutte, który kłamał w parlamencie i w mediach i celowo zatajał prawdę w związku ze skandalem nadużyć popełnionych przez instytucję fiskusa i część jego współpracowników kłamiących i manipulujących opinią publiczną
  są dziś decydującymi co wolno obywatelom a czego im nie wolno.
  Takie to dziś "autorytety" rządzą niegdyś demokratycznym krajem.
  Chwalacym się poszanowaniem wolności i praw człowieka i walką z dyskryminacją.

  Obecnie dominuje nie tylko w Holandii ale w całej Unii dyktatura pod płaszczem covid - 19.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Alfax 08:58:06
  "Obecnie dominuje nie tylko w Holandii ale w całej Unii dyktatura pod płaszczem covid - 19."

  A o to rezultaty tej dyktatury ! Gestapowska policja w Polin !

  Coraz bardziej bandycka i bezkarna za sprawą pis chazarsko -ukraińskich neobanderowskich gnomów.

  https://m.youtube.com/watch?v=7AZur49YzvM

  Pozdr.
 • @Monaco 09:31:48
  Koszmar trwający od ponad roku, trwa i ma się dobrze.

   A sprawcy tego koszmaru czują się wyśmienicie i zamieniają świat w obóz zniewolonych zastraszonych ogłupionych ludzi.

  A tych którzy nie poddają się rygorom władzy i widzą w tym szaleństwo i terror, pacyfikuje się i pałkami przywołuje się do porządku narzuconego przez sprawców koszmaru zarabiających w tym czasie ogromne pieniądze na sprzedaży antywirusowych szczepionek, środków do dezynfekcji, obowiązkowo powtarzających się testów i obsługi "klientow" chorych na covid w szpitalach i firmy pogrzebowe notujące nie mniej intratne zyski za sprawą twórców i sprawców tej opracowanej z premedytacją zarazy zwanej covid 19.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • Autor
  A gdzież to komentarze Pana JAM.M. ? W Rosji zbierze się 10 przygłupów na jakiejś manifestacji to mu klawiatura nie stygnie.
 • @demonkracja 08:41:18
  Jest spora część świadomych ludzi widzących bezprawie ze strony czarciegopomiotu, która pokojowo protestuje ale czarcipomiot ma gaz, pałki, kajdanki, areszty i nie rozawia z ludzmi i nie słucha ludzi tylko bije, karze i zastrasza, aresztuje oraz terroryzuje.

  Wygląda na to że ludzie świadomi ale bezbronni muszą walczyć z uzbrojonymi po zęby sługami czarciegopomiotu sowicie opłacanymi z podatków tych których pałkami biją.

  Pozdrawiam :)
 • @marek500 09:45:11
  Pewnie czeka na zlecenia z konsulatu upa padalców albo jeszcze śpi. :)))

  Trolle też muszą kiedyś spać ;)))

  Pozdr. :)
 • @Monaco 09:31:48
  Fakt.
  Niestety coraz więcej ukazuje się w internecie filmów ukazujących niezgodne z prawem działania policji w Polsce.

  Bardzo źle się dzieje, jest dużo gorzej niż to co jest nam wiadomo, ponieważ nie wszystkie ekscesy których dopuszczają się nadgorliwi policjanci są publikowane w internecie i ujawniane opinii publicznej.

  Pozdrawiam :)
 • @marek500 09:45:11
  Może on innaczej nie może ? :)
  Nawalny też robi to za co mu zza granicy płacą.

  Pozdrawiam :)
 • Cuda w Niemczech ⚅⚅⚅⚅⚅ ⭐⭐⭐⭐⭐
  We niemieckiej wsi Lieg mieszka 400 osób i nikt nie był i nie jest tam chory na żadnego wirusa świrusa ❗

  Tam gdzie wszyscy znają się na wzajem. Kłamstwo świrusowe nie działa ❗❗❗

  A w mediach głównego ścieku kłamstwa czują się wyśmienicie.

  Salut ✔☺
 • @Autor
  "Wielka Brytania, czy to już dyktatura ? Policja, brutalnie pałkami bije i rozpędza demonstrantów. Przy pomocy pałek i gazu zamyka usta sprzeciwu". -

  --- Biją też w Polsce, a rzeczywistość ponura. W poniższym filmie policjant rzuca kobietę na ziemię, właściwie bez przyczyny. Może dlatego, że ta emerytowana nauczycielka powiedziała parę mądrych słów na demonstracji. Link:

  https://www.youtube.com/watch?v=7AZur49YzvM

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Alfax 09:54:09
  -------------
  "Wygląda na to że ludzie świadomi ale bezbronni muszą walczyć z uzbrojonymi po zęby sługami czarciegopomiotu sowicie opłacanymi z podatków tych których pałkami biją."
  -------------
  Tak - i modelowym przykładem jest tutaj casus wojny Jaruzelskiego z narodem - gdzie dla przykładu odstrzelono 9 górników na "Wujku" polskimi rękami i z 10-cio milionowego zrywu zeszło kompletnie powietrze. Tę tramę przeżywają do dzisiaj uczestnicy tamtych wydarzeń cierpiąc z bezsilności. Dzisiaj ta bezsilność to ludzie na ulicach w kagańcach - bo taki osobnik w kagańcu przędzej będzie strzelać do tego bez kagańca - niż za swój cel obierze prawdziwych sprawców jego nieszczęścia.
  Wniosek?
  Tu należy zaznaczyć, że tamtą komunę obalali ci sami - co ją w byłej Polsce zaflancowali po wojnie i nie mam na myśli Rosjan - bo komuna to nie jest rosyjski wynalazek. To jest patent światowego, czarciego pomiotu.
 • @Alfax 09:54:09
  "Wygląda na to że ludzie świadomi ale bezbronni muszą walczyć z uzbrojonymi po zęby"

  Idiotyzmem jest wychodzić na ulicę nieuzbrojonym do walki z uzbrojonymi. Chyba tylko idiota tak robi, który naoglądał się komiksów pt. " Supermen" lub jakiś masochizm, męczeństwo ?
 • Autor 5*
  DK
 • Tak.To prawda;przemoc i dyktatura.
  Należy jednak uzupełnić że "przemoc" rozumiana dosłownie czyli policyjne pałki to zaledwie tylko cień jaki rzuca prawdziwa przemoc i dyktatura.

  Oto czeskie państwo mające,spośród wszystkich demoludów, do niedawne najlepsze relacje z Rosją na jedno skinienie USA doprowadzają do ciężkiego kryzysu dyplomatycznego który najprawdopodobniej zakończy się zerwaniem dyplomatycznych relacji.Najprawdopodobniej bo blokadą czeskiego eksportu do Rosji to na 100%

  Właśnie dobiegała finalizacji umowa o budowie w Czechach elektrowni atomowej przez rosyjską firmę a w przeddzień głośnego skandalu premier Czech miał odbyć wizytę w Moskwie i podpisać umowę o zakup szczepionek antykowidowych.

  W ostatnim odruchu samozachowawczym prezydent Zelman w zapowiedzianym w piątek "nadzwyczajnym apelem do narodu" https://vz.ru/news/2021/4/25/1096362.html powiedział że nie ma i od początku czyli 2014 r w trwającym śledztwie nie było śladu działania rosyjskich służb https://vz.ru/news/2021/4/25/1096394.html

  Wcześniej niemieckojęzyczne World Economy poddała w wątpliwość to że sprawcą wybuchu magazynu miało jakikolwiek związek z Rosją i zasugerował że jest to "informacyjny atak na Moskwę"

  Zaś Waldemar Gerdt, członek Komisji Spraw Międzynarodowych Bundestagu, mówił, że kryzys dyplomatyczny między Rosją a Czechami należy rozpatrywać z punktu widzenia zainteresowania USA.

  I choć Czesi już zdążyli ułożyć dziesiątki kawałów o agentach Pietrowie i Baszerowie ,nie zmienia to faktu że są bezsilnymi zakładnikami własnego rządu.
  Czeski rząd ale i wszystkie inne środkowo europejskie rządy na jeden sygnał z USA są gotowe rzucić na szalę każdy interes państwa i narodu jaki ponoć reprezentują.
 • Ciekawe co corono "sceptycy" powiedzą za kilka miesięcy ?
  Ludzie się poszczepią, ograniczenia zostaną zdjęte przez te żydowskie dyktatury..
  Jak wtedy będą wyglądać te wszystkie idiotyczne teorie corono sceptyków?
  że co żydowskie rządy się przestraszyły, media przestały kłamać że wirusa nie ma bo już nie będzie jak ludzie się poszczepią ?

  Głupota ma króciutką perspektywę do przodu w czasie.. króciutką w zakresie logicznych konsekwencji takich corono sceptycznych bredni.

  Chińczycy już nie mają Corona wirusa a kłamali że mają kilka miesięcy temu co się stało ? To już nie chcą zniszczyć swojej gospodarki ? Już zniszczyli.. i fajrant ?
 • @Leonardo da Vinci 11:21:06
  W Polsce jest pełno miejscowości także doświadczonych cudem.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 13:12:33
  Tragicznie to wszystko wygląda dla ludzi przymuszonych do ograniczeń, rygorów i poddanych presji ze strony twórcy tej globalnej katastrofy.

  Ludzie mają już dość.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @demonkracja 13:21:31
  "Dzisiaj ta bezsilność to ludzie na ulicach w kagańcach - bo taki osobnik w kagańcu przędzej będzie strzelać do tego bez kagańca - niż za swój cel obierze prawdziwych sprawców jego nieszczęścia.
  Wniosek?"

  Dokładnie, są już takie sytuacje i to jest tragiczne. Człowiek zastraszony atakuje drugiego człowieka.

  Pozdrawiam.
 • @werka1321 14:06:04
  Nie chyba,
  tylko napewno idiota tak robi.

  Ale przecież wśród mas idiotów nie brakuje rzuca się ... .
  (Don Quichot).

  Masochizm też jest wśród mas nie nowym zjawiskiem, stawanie przed czołgiem (plac Niebiańskiego Spokoju w Pekinie 天安门广场 )

  https://s3.amazonaws.com/gs-geo-images/593bea55-a1ab-440d-b563-779253faf07a_l.jpeg
 • @ikulalibal 15:14:31
  Stany Zjednoczone Ameryki Północnej nie mają łeb od parady.

  Kundelki wywodzące się z byłego bloku wschodniego krótko sà trzymane na smyczy i w kagañcach. Swojego nie ukryzą a na Rosję na każdą absurdalną komendę z Białego Domu zawsze poszczekają.

  To są dobrze wytresowane pieski. Słuchają posłusznie swojego pana zza oceana.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Alfax 15:44:04
  Ten czyn, to bardziej DESPERADO !!!

  W Polsce też byli tacy co rzucali się przed samochód zomo.

  I dziś takich nie brakuje, którzy dokonują samospalenia na oczach publiki.

  " Zwykle jest to forma demonstracyjnego protestu, zwłaszcza o charakterze politycznym.

  Samospalenie Thích Quảng Ðứca (1963)

  Niektóre systemy filozoficzne i religijne dopuszczają samospalenie jako poświęcenie się w imię wyższego celu – na przykład w Indiach dobrowolne spalenie się wdowy po śmierci męża."

  Moje kondolencje dla głupoty i fanatyzmu .

  Pozdr. :)
 • @Leonardo da Vinci 11:21:06
  To się zdarza w miejscach oddalonych od masztów telefonii komórkowej . U nas tez sa takie miejsca ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej