Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2421 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

▪▪▪ W cieniu Covid -19. Ofiary ludzkie firmy Servier.▪▪▪

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Firma farmaceutyczna Servier która przez długie lata truła pacjentów "lekiem" Mediator między innymi powodującym chorobę serca i śmierć pacjentów.


W tle światowej "pandemii" covid 19 i od ponad roku trwającej histerii.


Jak można zaufać obecnym anty Covid-19 szczepionkom opracowanym w tak express'owym czasie.
Sprawca który może ma i tysiące ofiar na swoim sumieniu.
Jean-Philippe Seta, 
ex-numer 2 laboratoriów Servier, przed sądem w Paryżu, 29 marca.


Jean-Philippe Seta, były numer 2 i była prawa ręka wszechpotężnego Jacquesa Serviera, został skazany na cztery lata więzienia w zawieszeniu oraz grzywnę w wysokości 90 600 euro. Laboratorium będzie musiało zapłacić ofiarom 180 milionów euro.

Tylko co z tej rekompensaty mają ofiary,  które zmarły z powodu trutki Mediatora ?

■■■
Pacjenci ofiary i ich rodziny mieli nadzieję na „historyczny” wyrok, z grzywną w wysokości do miliarda euro, ale także bezwzględne kary więzienia dla byłych kierowników Servier, a przede wszystkim zakaz wykonywania zawodu przez Servier z powodu jego „przestępstwa farmaceutyczo-przemysłowego”., 

Dr Irène Frachon, która ujawniła sprawę, nazwała wyrok, wydany w poniedziałek przez paryski sąd karny, że  bardzo rozczarował tysiące ofiar . Oto wyrok, który jest przynajmniej ale w każdym razie znacznie poniżej oczekiwań.
■■■

Grzywna idąca w miliony euro dla francuskiej firmy farmaceutycznej za śmiertelny "lek", który pochłonął setki istnień ludzkich nie przywróci życie i zdrowie ofiarom przestępczej działalności firm farmaceutycznych między innymi takiej jak Servier... .

Francuska firma farmaceutyczna Servier została skazana przez sąd w Paryżu za oszustwo i śmierć setek pacjentów. Firma ta przez dziesięciolecia sprzedawała lek na cukrzycę Mediator, co doprowadziło między innymi do problemów z sercem, "lek" ten spowodował śmierć setek a może tysięcy osób.

Firma Servier od lat utrzymywała, że ​​nie zdawała sobie sprawy z problemów zdrowotnych.
Ale sędzia zarzucił firmie. „Chociaż wiedzieli o zagrożeniach od wielu lat, nigdy nie podjęli niezbędnych działań by zapobiec tragedii" .


Pacjenci Mediatora byli wprowadzeni w błąd. Firma farmaceutyczna przed sądem przyznała się, że skutki uboczne były znane a mimo to truła ludzi na przestrzeni tylu lat. 

Firma farmaceutyczna Servier musi zapłacić grzywnę w wysokości 2,7 mln euro. Sędzia orzekł również, że firma musi zapłacić ofiarom i członkom ofiar co najmniej 180 milionów euro odszkodowania.

Jeden z byłych dyrektorów, Jean-Philippe Seta, został skazany na cztery lata więzienia w zawieszeniu oraz grzywnę ponad 90 tysięcy euro.

Nadzorca ANSM odpowiedzialny za kontrolę i dopuszczenie leków zawiódł.

Ukarana jest również francuska agencja leków ANSM. Organizacja ta musi zapłacić grzywnę w wysokości ponad 300 000 euro, ponieważ zdaniem sędziego „zawiodła jako odpowiedzialna za dopuszczenie do obrotów pod względem bezpieczeństwa dla zdrowowia leków.

Ten " lek" Mediator był sprzedawany we Francji w latach 1976 - 2009. Początkowo sprzedawany jako lek na cukrzycę, był również powszechnie przepisywany jako środek zmniejszający apetyt u osób z nadwagą.

1998 roku jeden z lekarzy podniósł alarm o szkodliwych skutkach ubocznych. Lekarz stwierdził, że musiał po ujawnieniu szkodliwego działania tegoż "leku" wycofać swój raport pod presją farmaceutycznego lobby.

Dopiero w latach 1997-2004 Szwajcaria, Hiszpania i Włochy usunęły Mediator z rynku.

Do  2000  zgonów.

We Francji stało się to dopiero możliwe w2009 roku, po tym, jak inny francuski lekarz rozpoczął niezależne dochodzenie. Szacunkowa liczba zmarłych użytkowników Medatior waha się od500 do2000.

Ofiary które uniknęly śmierci miały również swój głos w dziesięciomiesięcznym procesie. Wiele osób  „Uważało, że lek jest wyjątkowy. Schudłam 10 kilogramów w pierwszym miesiącu” - powiedziała jedna z kobiet. Teraz żyje w ciągłym strachu, ze łzami w oczach zwróciła się do sądu. „Od czasu jak brałam Mediator  mam problemy z sercem. „Mediator wpłynął na mnie fizycznie i psychicznie. I musiałem długo czekać, aby podzielić się z kimś swoją rozpaczą”.
 

To jest ostrzeżenie dla tych którzy bez zastanowienia ufają wszelkim środkom medycznym, gdyż nie tylko firmy farmaceutyczne produkujące medykamenty oszukują i wprowadzą truciznę jako lek majac głównie za cel miliardowe zyski - ale co jest skandaliczne że  też specjalnie stworzone firmy do kontroli jakości i skutecznosci mające za zadanie nas chronić przed nadużyciami ze strony trucicieli  zaniedbują swoje obowiązki z fatalnym skutkiem  dla zdrowia i życia pacjentów.
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■

Cóż by uniknąć nowych ofiar i procesów o odszkodowania należy się poważnie zastanowić czy opracowane szczepionki w tak krótko rekordowym czasie i bez długiego procesu badawczego dotyczącego ewentualnego szkodliwego dzialania  Pfizer, Astra-Zenca czy też innych "cudownych" szczepionek nie okażą się po miesiącach a może i po latach, że zdrowi ludzie stali się ciężko chorymi pacjentami i wielu z nich z powodu tychże "cudownych" medicaments przedwcześnie opuściło ten świat.

Procès du Mediator : Servier s’en sort bien… avec le maximum.

Czytaj całość na:

https://www.liberation.fr/societe/sante/scandale-du-mediator-les-laboratoires-servier-reconnus-coupables-de-tromperie-aggravee-20210329_CJWVT2AMFJFFJKNBDKHR5UDJB4

 

 

  ■  Dr IRÈNE FRACHON doprowadziła do ujawnienia afery. ■

 

 

KOMENTARZE

 • Sprawa Mediatora.
  Sprawa Mediatora

  W 2007 roku Irène Frachon zaobserwowała przypadki zawałów serca u pacjentów, którzy byli lub wszyscy byli leczeni benfluoreksem (aktywnym składnikiem leku Mediator), lekiem szeroko rozpowszechnianym we Francji z tysiącami dokonanych zabiegów, który służył jako środek na zmniejszenie. - głodu w leczeniu cukrzycy : uważa się, że benfluoreks jest odpowiedzialny za przypadki choroby atakującej zastawki serca.

  W czerwcu 2010 roku, Irène Frachon opublikowała książkę, której tytuł brzmi Mediator 150 mg: ile zgonów?, Która opisuje całą jej walkę o zakaz stosowania benfluoreksa.

  Podtytuł "Ile zgonów?" był przedmiotem przyśpieszonego procesu przeciwko niej, wszczętego przez laboratoria Servier i sąd w Berest uznał to stwierdzenie za "poważne oskarżające, niedokładne i oczerniające ". Takie beznadziejne sądy są nie tylko w Polin ale jak widać i we Francji.

  Ale po odwołaniu ten wyrok na korzyść laboratorium został unieważniony w styczniu 2011 r. Przez Sąd Apelacyjny w Rennes.

  11 października 2011 r. Irène Frachon otrzymała nagrodę „Etyka” w kategorii „informator obywatelski” w „Etyka 2011” stowarzyszenia Anticor.

  W 2015 roku Irène Frachon publicznie protestowała przeciwko awansowi na stopień Komendanta Legii Honorowej Henri Nalleta, który był specjalnym i osobistym doradcą Jacquesa Serviera w latach 1997-2008, za haniebne wsparcie mimo wiedzy o fatalnym działaniu laboratoriów Servier. Po protestach kandydatura jego do wyróżnienia została wstrzymana.

  A ona sama odmawia przyjęcia Legii Honorowej.

  Film biograficzny La Fille de Brest z 2016 r. Przedstawia rolę w uwypuklaniu odpowiedzialności Mediatora w występowaniu chorób zastawkowych u użytkowników tego ^ Mediator ^ produktu.

  Pozdr. :)
 • 5*
  Niestety zbrodniarze Big Pharmy - podobnie jak banksterzy - są "too big to jail". W wolnym tłumaczeniu: "za grubi, żeby ich posadzić w pasiaki".

  A tak naprawdę, to to bandyctwo powinno dyndać na szubienicach, a ścierwo po egzekucji do dołu z wapnem.
 • MAŁA DYGRESJA
  Jako obserwatora zaintrygowała mnie dyskusja jaka rozgorzała pod notatką "Czy Zbawienie przyjdzie z Izraela" autorstwa
  Pana Berkeley'a wiodącego prym w dyskusji, któremu dzielnie
  sekundował dyżurny Tomasz M Wandala.

  Myślę, że w takich przypadkach nie nazywając rzeczy po imieniu
  najbardziej racjonalną formą zachowania, winno być zdystansowanie się,
  jeśli nie chcemy przezywać napięcia psychicznego, jakie niesie ze sobą dysonans poznawczy.
  Inną sprawą są próby przekonywania w takich wypadkach do swoich racji, które przypominają rzucanie grochem o ścianę aż do imentu, zanim spostrzeżemy brak sensu naszych działań.
  Jeśli ktoś twierdzi ze jest Napoleonem a przy okazji wygłasza
  napoleońskie tyrady, to przyznajmy mu rację ze szczyptą pozbawionej
  pogardy ironii, którą zauważą postronni, obdarzając nas szacunkiem
  i osłodzą Ego "Napoleona" uciszając jego wewnętrzne rozdarcie.
  Szczypta humanizmu w takich razach naprawdę nic nie kosztuje.
  Jeśli zaś w takich razach pochłonięci misją walczenia o prawdę stajemy się nieustępliwi, to mówiąc metaforycznie, przybyły sanitariusz będzie miał wątpliwości kogo ubrać w gustowny kaftan.
  To tak ku rozważeniu czy warto.

  5* zaś dla Pana Alfaxa
 • @Kmieć 09:10:19
  Już sam fakt tuszowania zbrodniczego procederu jest przestępstwem a co dopiero mówić o świadomej produkcji pseudo leków i mordowaniu z premedytacją pacjentów.

  Za takie zbrodnie to powinna być najwyższa kara a nie 4 lata, lub wyroki w zawieszeniu.

  Sędziowie w obecnych czasach są wyzuci sprawiedliwości a czasem można mieć wrażenie, że chronią przestępców.

  Ofiary leżą na cmentarzach a przestępcy na wolności. To są kpiny.

  Pozdr.
 • @Andrzej Obserwator 09:37:25
  Zbawienie nie przyjdzie tak długo jak długo człowiek nie odczepi się od TVPIS, TVN, POLSAT czy innych zakłamany propagandowych manipulujących mediów.

  Dziś TV RADIO PRASA to dla milionów a może i miliardów mózg bez którego ludziska nie potrafią samodzielnie myśleć i funkcjonować.

  A wystarczy zadać sobie pytanie, gdzie się w okresie 2020 / 2021 podziała grypa ?! Gdzie są zgony na sercem raka, wylew krwi ? Itd...

  Teraz codziennie umierają ludzie wyłącznie na Covid19 ?.
 • @Monaco 09:59:06
  Ja poszłam dalej i zastanawiam się dlaczego w ogóle debatować nad covid-19 skoro nie zbiera śmiertelnego żniwa większego jak w ubiegłych latach ? Po jakiego rozdmuchiwać temat wirusa, który AŻ TAKĄ śmiertelność ma tylko w mediach ?
 • @Monaco 10:26:09
  To dlaczego oni jeszcze istnieją ?
 • @werka1321 10:13:01
  Tak, tylko proszę to wyperswadować tym co siedzą przed kamerami TV i mikrofonami w Radio czy paper propagandzie.

  Tym którzy są sowicie opłacani by siać strach i manipulować masą ludzką niczym baca z psem który robi sobie co tylko chce ze swiom stadem baranów.

  Tak obecnie działa rządząca baranami światowa mafia i jej sługusy w mediach głównego ścieku.

  Pozdr :))
 • "śmiertelny "lek""
  .
  jest podstawą tzw. "medycyny rockefellerowskiej", której nowszą kreacją jest tzw. "pandemia", zresztą powtórzona po 10 latach, także preparat mRNA, nazywany w mendiach gównego nurtu "szczepionką", o wojnie semantycznej i jej znaczeniu jest mowa w :

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  preparat mRNA firmy od Pfizer po tę spod ciemnej gwiazdy Zeneca można także zaliczyć do klasy "śmiertelny "lek"".
 • @werka1321 10:13:01
  Polska 38 milionów mieszkańców.

  A cały kraj jest sparaliżowany od ponad roku, ludzie potracili pracę, i z tego też powodu zdrowie.

  A ilu chorych jest na wszelkie inne choroby jak covid ?

  Na pewno dużo więcej niż te podawane info o ...

  " Nowe przypadki z podziałem na województwa - 30 marca

  Nowe przypadki zakażeń dotyczą województw: mazowieckiego (3572), śląskiego (2812), dolnośląskiego (2110), wielkopolskiego (1892), małopolskiego (1655), pomorskiego (989), łódzkiego (1290), zachodniopomorskiego (728), kujawsko-pomorskiego (1181), podkarpackiego (919), lubuskiego (397), świętokrzyskiego (551), opolskiego (325), lubelskiego (1010), warmińsko-mazurskiego (786), podlaskiego (349). "

  Przecież chorych w Polsce jest na przeróżne choroby kilka milionów ludzi, a tych na Covid19 to 6% w skali 38 milionow ludzi w Polsce.

  Natomiast od początku do tej pory " zmarlo 0,14% na Covid " w stosunku do 38.000.000 ludzi w Polsce.

  Czy to jest powód by cały kraj był od ponad roku sparaliżowany i ludzie byli terroryzowani przez dyktatorski reżim zwany rządem.
 • @Monaco 10:53:53
  Piszesz mi o rzeczach oczywistych. Nikt z mojej rodziny ani ich znajomych, oraz znajomi znajomych nawet jeżeli zachowywał to nikt nie umarł. Rozgrzebywanie tego tematu mija się z celem, bo ludzie zaczną w końcu wierzyć w te brednie. O skutkach odcięcia od leczenia, a w perspektywie głodu też większość ma świadomość.
  Ja zadałam inne pytanie - dlaczego osoby, które rozkręcają ten temat, bazując na strachu jeszcze istnieją ?
 • @werka1321 10:59:28
  To proszę te wszystkie swoje celne uwagi skierować pod adres tych którzy przez 24 h i 365 dni w roku sieją i rozkrecają strach , czyli TVPIS, TVN, POLSAT, ONET, INTERIA, Wirtualna Polska, Gazeta.PL,
  Gazeta Wybiórcza i jeszcze wiele innych.

  Tam w mediach głównego ścieku a nie na Neon 24 szukać sprawców falszywej pandemii i codziennego trucia ludzi dawką covida 19.
 • @werka1321 10:59:28
  Szanowna Pani.
  Według mnie i wielu innych którzy ostrzegają ludzi o ewentualnych zawartych szkodliwych czynników w lekach i związanym z tym ryzykiem utraty zdrowia i życia nie jest żadnym rozgrzebywaniem tematu tylko jest to ostrzeżeniem. Tym bardziej że znane są afery dotyczące firm farmaceutycznych.

  Te infornacje o wykryciu skandali nie są służącym by ludzie zaniechali leczenia farmakologią ale by byli ostrożni w podejmowaniu decyzji zwłaszcza gdy nowe "cudowne" medykamenty nie są do końca sprawdzone pod względem ubocznych działań i katastrofalnych dla zdrowia i życia ewentualnych skutków.

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 11:26:32
  Coś rodem z Izraela.

  https://www.odkrywamyzakryte.com/izraelscy-naukowcy-koronawirusowe-szczepionki/

  " IZRAELSCY NAUKOWCY FINANSOWANI PRZEZ ROTHSCHILDÓW PROMUJĄ KORONAWIRUSOWE SZCZEPIONKI ".


  https://www.odkrywamyzakryte.com/seniorzy-padaja-po-szczepionce-covid-19/

  Pozdr. :)
 • @Alfax 11:26:32
  Jeżeli nie będzie tematu grypy to i temat szczepień zniknie - nie widzi Pan zależności ?
 • @Monaco 09:04:05
  Dziękuję za uzupełnienie tematu.

  Pozdrawiam
 • @werka1321 11:30:46
  Tu też jest ukazanie w pełnym wymiarze oszustwo ze strony firmy farmaceutycznej i polityków a nawet lekarzy i ludzka tragedia .

  https://vimeo.com/417745962

  https://vimeo.com/417833846

  A ile jeszcze spraw jest ukrytych przed opinią publiczną.

  O tym nie wolno milczeć.
 • @Autor
  "... należy się poważnie zastanowić czy opracowane szczepionki w tak krótko rekordowym czasie i bez długiego procesu badawczego dotyczącego ewentualnego szkodliwego dzialania Pfizer, Astra-Zenca czy też innych "cudownych" szczepionek nie okażą się po miesiącach a może i po latach, że zdrowi ludzie stali się ciężko chorymi pacjentami i wielu z nich z powodu tychże "cudownych" medicaments przedwcześnie opuściło ten świat". -

  --- Tak, trzeba się zastanowić i osobiście jestem zaskoczony, że ludzie tak łatwo ufają obłudnikom. Przecież w 2009 roku zaszczepiono przeciw świńskiej grypie 100 tysięcy osób w Szwecji i dzisiaj 700 osób (inne źródło podaje 1300) jest chorych na narkolepsje, tj. nieoczekiwane napady sny w trakcie codziennych zajęć. W miarę wcześnie odkryto zabójcze właściwości szczepionki. W Niemczech - pisałem niedawno o tym - dr Wolfgang Wodarg siłą swej argumentacji uratował Niemcy od (zakupionych już) szczepionek. Polaków uratowała - niechcący czy świadomie, nie wiem - Ewa Kopacz. Nie jest ona z mojej bajki, ale muszę stwierdzić, że nie kupując szczepionek, uczyniła ona coś dla Polaków.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Alfax 11:41:34
  Czy doprawdy wierzy Pan w to, że ktoś kto zdecydował się na szczepionkę to zrezygnuje po przeczytaniu Pana komentarza/artykułu ?
  Rozgrzebywanie tematu jeszcze rok po wprowadzeniu totalitaryzmu jest prostu szkodliwe, bo nie wnosi już nic wartościowego do tematu, a odsuwa uwagę np. od tego jak stawić realny "ruch oporu" Czy teraz wyraziłam się jaśniej ?
 • @zygmuntbialas 11:48:27
  Dziękuję za tą tu dodatkową informację.
  To bardzo ważne by ludzie podejmowali samodzielnie decyzję o podjęciu się ryzyka w kwestii nie do końca sprawdzonego ubocznego działania w tak szybkim czasie opracowanych szczepionek.

  Przecież już są znane ofiary śmiertelne. A starych ludzi rządy wielu państw chcą poddać szczepieniom w pierwszej kolejności, mają starzy ludzie być niczym króliki doświadczalne.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Monaco 10:53:53
  "... od początku do tej pory " zmarlo 0,14% na Covid " w stosunku do 38.000.000 ludzi w Polsce". -

  --- Przeliczyłem. Jeśli przyjmiemy ilość ponad 50 000 zmarłych, zgadza się. Ale gdy się wczytamy w dane, to faktycznie zmarło około 5 000 na covid. Pozostali zmarli na inne choroby, u których stwierdzono koronawirusa. Więc zmarło około 0,014% Polaków, a gdy weźmiemy pod uwagę, że te dane są w znacznej mierze z sufitu, to będzie to jeszcze mniejszy odsetek w stosunku do ogółu Polaków.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 12:00:16
  I przypomniałem sobie: trzeba ocenić wartość Twojego tekstu... Jak zwykle *****
 • @zygmuntbialas 12:14:48
  Dziękuję :)))))

  Pozdrawiam serdecznie i miłego wiosenno-letniego dnia :)
 • @werka1321 11:55:32
  Tu nie chodzi o tych którzy się zaszczepili tylko o otwarcie umysłów tym ślepo wpatrzonym w tzw rządowe i TV autorytety i sprowokowanie nie Panią ale innych do myślenia by zachowali ostrożność i nie podejmowali decyzji bez zastanowienia.

  Dlatego że w obecnych czasach firmy farmaceutyczne produkujące medykamenty nie zawsze kierują się dobrem pacjentów a tylko ogromnymi miliardowymi zyskami.

  Bloger Monaco słusznie napisał by Pani skietowała swoje zresztą słuszne uwagi pod adresy mainstreamowych mediów bo to tam jest uprawiana polityka zastraszania, siania paniki i prania mózgów nie kilku tysięcy czytelnikom a kilkadziesiąt milonom Polakom.

  Czy teraz z mojej strony wyraziłem się jaśniej ?

  Życzę sukcesów w kontaktach z mainstreamowym gremium nadawców.

  :) )
 • @Kmieć 09:10:19
  Faktycznie że w tak drastycznych sprawach jak śmierć i cierpienia ludzi po zażyciu pseudo leków to sprawcy tej zbrodni powinni być uznani za morderców i sądy nie powinny być łagodne a maksymalnie surowe.

  Bo przecież produkowano świadomie truciznę po nazwą leku czyli z premedytacją zabijano chorych ludzi.

  Pozdrawiam.
 • @Andrzej Obserwator 09:37:25
  Pozdrawiam :)
 • @Laznik 10:53:17
  To też jest warte uwagi.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 12:23:48
  Pewnie, że wyraził się Pan jaśniej - jestem pewna, że użyteczni idioci zarówno jak i opłacani klakierzy rządu światowego na samym końcu gdy nie będą już potrzebni - też zostaną sami czyli podzielą los reszty pospólstwa jak to w historii bywało. Miłego.
 • @Monaco 10:53:53
  "Przecież chorych w Polsce jest na przeróżne choroby kilka milionów ludzi, a tych na Covid19 to 6% w skali 38 milionow ludzi w Polsce.

  Natomiast od początku do tej pory " zmarlo 0,14% na Covid " w stosunku do 38.000.000 ludzi w Polsce.

  Czy to jest powód by cały kraj był od ponad roku sparaliżowany i ludzie byli terroryzowani przez dyktatorski reżim zwany rządem."

  Uważam że podjęte środki są nieproporcjonalne do istniejącego zagrożenia, stanowczo skrajne.

  Nie mówię że tego czy innego wirusa, że nie ma.
  Wirusy były są i będą, ale gdy chodzi o zagrożenia to obecnie jest to skrajnie przerysowane i nie powinno polegać na blokadzie całego świata i działalności gospodarczej, bo skutki będą ogromne na nie korzyść dla zdrowia ludzkiego gdy ludzie będą umierali w nędzy, bez środków do życia.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 12:43:53
  Sypie Pan statystykami. Większości nie są one potrzebne ( statystykami też można manipulować, ponadto osoby tworzące statystyki pobierają pensję z budżetu, a to w moich oczach czyni ich niewiarygodnym ) - bo jak stwierdziłam w którymś z moich postów wszyscy mamy oczy i tak np. nikt z mojej rodziny, znajomych i znajomych znajomi nawet jeżeli zachorował na grypę to nie umarł. I niech ten fakt będzie odnośnikiem rzeczywistości.
 • Mamy do czynienia z wojną
  gdzie na celowniku czarciego pomiotu od zawwsze jest ludzkość stworzona przez Boga. Jednym z frontów tej wojny jest właśnie świrus a raczej restrykcję pod pozorem świrusa.
  Wniosek?
  Jak do tej pory człowiek nie podjął rękawicy na żadnym z tych frontów tej swoistej wojny - więc ona staje się z niepojętych przyczyn - wojną jednostronną - czyli eksterminacją człowieka z tej Ziemi.
  Na koniec - czy świnia lub np. bukat zdaje sobie sprawę, że wiozą ją do rzeźni a jeżeli tak - to ona uznaje to za normalność? Czy też nie dopuszcza tej myśli do swojego łba do końca - bo zaufanie do ludzi nie pozwala jej inaczej? Jak to się dzieje, że ludzie wciąż nie poznają ich po owocach - i wciąż nie są zorganizowani?
  Słowem - przed ludźmi jeszcze długa droga aby stali się luźmi przynoszącymi chwałę Bogu i sromotę Szatanowi. Długa droga okupiona krwią ludzką, łzami i cierpieniem.
 • @demonkracja 13:40:18
  Kto nie podjął wojny ten nie podjął. Nie wszyscy z pospólstwa to użyteczni, przelęknięci idioci.
 • @Alfax
  Prawo sobie , biznes sobie .Tak się kręci w państwie z tektury . https://servier.pl/content/servier-polska-solidnym-pracodawca-roku-2020 Salute 5*.
 • @Alfax 12:23:48 "Bloger Monaco słusznie napisał by Pani skietowała swoje zresztą słuszne uwagi pod adresy mainstreamowych mediów
  trudno się powstrzymać o skomentowania tego komentarza....
  to tak, jakby pisać do przestępcy, by zechciał być uczciwym człowiekiem.

  Uwaga dla ogółu; co robisz, kiedy zorientujesz się, że stajesz się ofiarą osobnika, który ci zagraża?
  Czy analizujesz stan zagrożenia, dyskutując o tym z kim popadnie i dociekasz ilu poza tobą osobom zagroził i zaszkodził?
 • @Repsol 14:18:59
  Problem w tym że ze strony władz prawo jest jednak nadużywane naturalnie pod pretekstem dbania o Kowalskiego zdrowie.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @werka1321 13:24:03
  Ja nie sypię statystykami bo tak jak Pani nie mam co do rzetelności zaufania. Tym bardziej, że są przesłanki że do zmarłych dopisują pacjentów którzy mieli już wcześniej poważne problemy ze zdrowiem.

  Podałem jedynie w odpowiedzi na komentarz ▪
  Monaco 31.03.2021 10:53:53, że jego wyliczenia są demaskujace tak ostre wprowadzone rygory w Polsce i na świecie.

  Więc znowu zamiast skierować tą uwagę do blogera Monaco Pani obciąża mnie sypaniem statystykami :))

  Miłego dnia :)
 • @demonkracja 13:40:18
  " Słowem - przed ludźmi jeszcze długa droga aby stali się luźmi przynoszącymi chwałę Bogu i sromotę Szatanowi. Długa droga okupiona krwią ludzką, łzami i cierpieniem."

  Pewnie jestem pesymistą lecz obserwując to wszystko co dzieje się na świecie, wojny, rabunek, manipulacje, kłamstwa ludzi którzy udają że są uczciwi, walka o władzę, o surowce o dominację i hegemonię nie pozwala mi nawet na małą dozę optymizmu.

  Pozdrawiam :)
 • Ile polski podatnik zapłaci za prywatne szczepionki?
  W kapitalizmie ważny jest popyt i podaż.
  Wiec należy stworzyć sztuczny popyt bo podaż juz została zaplanowana.
  Wiec potrzebny jest wykreowany konsument.

  Kiedyś, każdy kraj miał prawo sprawdzać samodzielnie każdy importowany lek.
  Ja pamiętam, 'skargi i zażalenia' na przewlekły proces testowania importowanych leków.
  Było to w Australii. Oburzeni potencjalni pacjenci narzekali, ze każdy 'cudowny lek' sprowadzany do Australii jest testowany przez lokalne laboratoria i proces trwa czasami...11 (jedenaście) lat.

  Od jakiegoś czasu, międzynarodowa mafia, która spiskuje przeciwko ludzkości, załatwiła sobie bezwzględny monopol na ...intratny biznes.
  Lekarstwa za wszelką cenę i na każdą okazję podnoszą akcje na pirackich giełdach .
  A wszystko w ramach sztucznej troski o potencjalnych pacjentów.
  Znane sa przypadki 'znikania' lekarzy, którzy odważyli sie ostrzegać publicznie przed wadliwymi lekami.
  Firmy jak Monsanto i Big Farma działają na zasadzie 'państwa w państwie' , w którym niepotrzebne sa wybory i publiczna kontrola jakości produktów.
  Zalegalizowana została samowola i zmonopolizowany całkowicie skorumpowany ‘autorytet medyczny’ .

  Wielu lekarzy dało sie przekupić, inni dali sie ogłupić a jeszcze inni zginęli bez wieści.

  Obecny system komercyjnych leków zainfekowal cały swiat i niszczy naturalne srodowisko nie tylko ludzi, ale takze fauny i flory.

  Mamy oficjalne i właściwie legalne środki zarowno mordowania jak i leczenia ludzkości. A wszystko za publiczne pieniądze w ramach intratnych kontraktów państwowych ..

  To nie tylko napalm, broń atomowa, jądrowa i bakteriologiczna mają zniszczyć komunizm i terroryzm a także fundamentalizm i różne inne wydumane -izmy, kretynizmy, idiotyzmy, debilizmy komercyjnej, zboczonej socjopatii …'naukowej'.

  A z drugiej strony, mamy całą gamę ‘ cudotwórczych' leków i tabletek na wszelkie ule-bóle: na płodność i bezpłodność, viagrę i leki na podagrę , leki na brak chcicy i raka macicy, na porost piersi i redukcje brzucha , i leki na na poprawienie samopoczucia, na zatwardzenie i na rozwolnienie, na płodozmian intelektualny albo seksualny i wiele odmian leków antyrakowych: : na raka macicy, piersi, skóry, a także raka podrobów: mózgu, wątroby, nerek itp. leki 'na cześć i na pieśń’ a także całą game syntetycznych witamin i różnych toksycznych konkoktów i smarowideł i kropelki-duperelki do oka, nosa, uszów i części intymnych.

  Jednym słowem, cokolwiek nam dolega, albo nie wiemy, ze nam dolega - a może kiedyś dolegać - mamy gotową tabletkę, zastrzyk, infuzje, syropek, kropelki, maści, szczepionki, zastrzyki i różne podejrzane terapie.
  Do tego dochodzą różne medyczne parafernalia: termometry, bandaże maszynki do mierzenia ciśnienia, cukru, prezerwatywy , i inne środki ‘zapobiegawcze'..

  Nie jest żadną tajemnicą , ze mamy ogromnie bogaty przemysł…diabetyczny, dietetyczny i …septyczny i tabletko-idotyczny..,

  Dlatego w XXI wieku, profilaktyka stała sie bezużyteczną, bo nie przynosi nikomu żadnego dochodu a może , nie daj Bog, zapobiegać chorobom.
  Dlatego nie ma bezpłatnych basenów sal gimnastycznych, obozów wypoczynkowych i dostępnych, dla wszystkich pracujących, urlopów wypoczynkowych - mamy za to umowy smieciowe i tysiące pracownikow, którzy ze strachu nie biorą urlopu, żeby pracy nie stracic.

  Jak to sie dzieje, ze w Zachodnich krajach wysoko rozwiniętych, bogatych, demokratycznych, zasobnych w naturalne bogactwa i ogromny potencjał gospodarczy - jednym słowem, w krajach wysoce uprzemysłowionych i w których kwitnie nauka i technika - mamy tak ogromną ilość chorych osób? W tych wysoce rozwiniętych, pod każdym względem, państwach …brakuje szpitali, doktorów pielegniarek i sprzętu medycznego bo …podaż nie
  podąża za popytem; brak nawet łózek w szpitalach i chorzy na grypę zajmują miejsce w szpitalu chorym na raka?
  A wszystko przez chcicę finansowa, fetysz pieniądza i monopol na komercyjne lecznictwo.

  Era Goebbelsów i Mengele zawirusowala świat.

  Skorumpowane rządy państw wydają miliardy dolarów na niesprawdzone leki;
  Medycyna stała sie towarem…na pirackiej giełdzie.

  W krajach rozwiniętych ilość chorych ludzi jest przerażająca.
  Nie jest tajemnicą, ze nakręcanie strachu przed chorobami rozwinęło społeczną hipochondrie ( i dodatkowy dochód) i uzależnienie sie od często bezużytecznych tabletek i podejrzanych leków.

  Brak profilaktyki i państwowych programów dla dzieci, młodzieży i zwłaszcza osób starszych, jest bezprecedensowy w historii humanizmu.

  Państwowe pieniądze, czyli publiczne fundusze, sa przeznaczone na wojenki i hochsztaplerów - monopolistów którzy, w zdecydowanej większości nie mają medycznego wykształcenia.
  Ale mają potęgę grupy nacisku tzw. lobby, które ma władze nad każdym demokratycznie wybranym (nie)rządem

  Wyborca lekarz, wyborca -podatnik, wyborca - naukowiec, wyborca -humanista nie ma PRAWA głosu w parlamentach świata.
  Ostatnią ofiarą padł prezydent Tanzanii, który ośmielił sie sprawdzić jakość testów Covida.
  Zmarł nagle?
  Zginęło w tajemniczych okolicznościach wielu znakomitych lekarzy, którzy leczyli choroby płuc … tlenem.
  Zbombardowano im kliniki.

  Właściciele firm farmakologicznych, podobnie jak właściciele firm zbrojeniowych, pochłaniają wszelkie zasoby podatnika na tzw. państwowe kontrakty i inne pomysły np. szczepionkowe.

  Obecna sytuacja tzw. pandemii nie jest niespodziewanym zjawiskiem, które nagle spadło z nieba. Ale ma zakres…globalny.
  Jest kontynuacją zbrodniczego systemu wyzysku człowieka przez człowieka i przy pomocy wymuszania chorób, czerpania z tej przemocy zysku dla skorumpowanych monopoli.
 • @ABX 14:37:57
  Niestety Pani blogerka Werka1321 ma dużo uwag tylko że odpowiedzialni za panikę i wszelkie ograniczenia znajdują się nie wśród blogerów jak Monaco, czy innych blogerów którzy tylko wypowiadają tu na Neon 24 swoje prywatne opinie tak samo jak Pani ABX tu też to robi.

  A właściciele tej "absolutnej pandemii" nawet nie rezydują w Warszawie tylko daleko poza granicami Polski.

  Więc należy pisać krytycznie do prawdziwych przestępców ..., :)) , którzy są faktycznie odpowiedzialni za obecny stan rzeczy.

  Naturalnie bez szansy że zostanie wysłuchany... .

  Radzę każdemu to zrobić kto ma już dość rozpoczynania każdego nowego dnia od statystyk w TV i innych mainstreamowych mediach ile to jest zachorowań i ile ludzi straciło życie z powodu Covid -

  :))
 • @Alfax 16:20:16
  Jeżeli uraziłam to przepraszam. Nikomu nie zabraniam wygłaszania swoich prywatnych opinii, zwłaszcza w takim miejscu jak Internet, bo i cóż miałoby mi dać "zabranianie" ? Ja nie (nie) rząd aby komuś coś nakazywać, zakazywać czy zmuszać do rozmowy na tylko mnie interesujące tematy.
  Bardziej zastanawiam się dlaczego ten temat wałkowany jest dniami i nocami bez żadnych realnych rezultatów patrząc z perspektywy roku/czasu. No chyba, że rezultaty ma strona przeciwna w myśl, że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. Pozdrawiam.
 • @werka1321 16:32:21
  Dokładnie, właśnie ta strona przeciwna każdego dnia musztruje milonom ludzi mózgi i wpaja na siłę i powtarza notorycznie kłamstwa. Dzisiaj obecni uczniowie Goebelsa ministra propagandy III Rzeszy prześcigają swojego mistrza w powtórkach kłamstw i manipulowaniu odbiorcami - informacjami płynącymi rwącym potokiem z mainstreamowych mediów.

  Pozdrawiam :))
 • @Tiamat 16:20:14
  Trzy faktory które niszczą ludzkość.

  Wojny (przemysł zbrojeniowy po przez zużycie ogromnych ilości drogocennych surowców) marnotrawstwo.

  Przemysł farmaceutyczny ( w tym medykamentów które zamiast leczyć niszczą zdrowe organy ).

  Przemysł spożywczy oparty na wszechobecnej chemii ( sztuczne barwniki, konserwanty, smaki i manipulacje chormonalne i genetyczne).

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Tiamat 16:20:14
  Wymieniłem tylko trzy podstawowe faktory.

  A do tego dochodzą :
  Stres, przemęczenie, brak przyjaznych relacji międzyludzkich i pogoń za pieniądzem, karierą, dewastacja środowiska, brak empatii i etc ... .

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @werka1321 16:32:21 @Alfax 31.03.2021 16:20:16
  Warto wiedzieć, że istotą każdej manipulacji, jest wciągnięcie jak największej liczby komentujących do "dyskusji" w myśl zasady, by mówić/pisać i bez znaczenia co. Ważne że się mówi.
  To metoda stara i sprawdzona na wielu frontach.
  W taki sposób strona manipulująca dowiaduje się wszystkiego, co ją interesuje. Internet i co za tym idzie, fora dyskusyjne, różne miejsca na opinie, są wręcz wymarzonym sposobem na zbieranie informacji i badania wszystkiego tego, co do czasu powstania takich możliwości było pracochłonne i zabierało mnóstwo czasu. Trzeba było wyjść do ludzi i tam, prowokując i podsłuchując, dowiadywać się tego, co się chciało wiedzieć.
  Teraz, ludzie w swej naiwności i głupocie, mówią wszystko.
  Jak więc można cokolwiek zrobić/zorganizować, jeśli wszystko wiadomo a organizowaniem "sprzeciwów", "protestów" zajmuje się agentura?
  Jak bardzo żenujące są pokrzykiwania o latarniach i karze, która spotka oprawców i sprawców, wymyślanie sposobów na danie im rady, pisane wszem i wobec. Takie postępowanie, jest tak głupie, że aż przykro jest o tym przypominać. Piszę to do każdego, kto to czyta.
  Na tym forum, można w łatwy sposób wyłapać osoby, które chcą i namawiają właśnie do tego, by kontynuować pisanie wciąż o tym samym, argumentując, że im więcej ludzi się o tym dowie, tym lepiej.
  Z tym, że ludzie już wiedzą, tyle, że brak im odwagi na działanie, a lepiej, jest tylko dla mielenia tematu i podtrzymywania go bezsensownie.
  Możliwe, że wielu dostrzegło to, że, pozbawiając się swoich atrybutów i co za tym idzie, również wielu możliwości, dali się zrobić w jajo i dlatego publicznie są tak wylewni, bo im przykro i zwyczajnie głupio w swej bezsilności.
 • @ABX 17:13:32
  do tego dodam; wszechmocną potrzebę posiadania racji, tego, by ostatecznie było wiadomo, kto pisał to co pisał.
  To jest cel nadrzędny wielu "internetowych pisarzy" na którym, zależy im bardziej niż na swobodzie.
 • @ABX 17:13:32
  Bez obrazy, ale ze wszystkich tu piszących i komentujących to @ABX miele i miele ten czy inny temat i udowadnia że sama nie ma nic a nic auto refleksji.

  Całe to biadolenie na losem i głupotą innych pokazuje że chce tu każdemu udowodnić że wszyscy są zrobieni w jajo i durni tylko ona @ABX ma jedyną niepowtarzalną rację a inni mogą spadać gdzie pieprz rośnie.

  " na tym forum, można w łatwy sposób wyłapać osoby, które chcą "
  chodzić za fenomenalnie "mądre", no i taką właśnie udalo się mi wyłapać pod nickiem ABX.

  Czasem warto jest milczeć jak nie ma się nic sensownego do dodania w dyskusji na dany temat.

  I nie obnażać się zupełnie ze sowim "geniuszem"
 • Tak Covid 19 przysłania główny cel, jakim jest kontrola zastraszonych.
  I to jak widać w sporej części władzy się udało.

  Tylko jest jeszcze ten przeklęty dostępny internet gdzie słuchać głos rozsądnych ludzi.

  Teraz światowa covidowa mafia TROI się i pracuję w pocie czoła nad ukróceniem i na tej wokandzie wolności słowa i krytyki mafii.

  Salution ✔☺
 • @Monaco 17:48:34
  Dokładnie też tak uważam, że @ABX jest tu tylko po to by zniechęcać ludzi do dyskusji nie wnosząc nic merytorycznego na każdy temat.

  Pewnie to jakis bot i trrol w jednej osobie ☺☺☺

  Salut ✔☺
 • @Monaco 17:48:34 @Leonardo da Vinci 31.03.2021 18:13:36
  kolejny już raz, pojawiacie się w tym samym temacie, pod tym samym wpisem z tym samym "przesłaniem"?
  jeden pod drugim, tak, jakbyście siedzieli sobie na kolanach...
 • https://www.sott.net
  "Don't fancy the idea of carrying a 'vaccine passport' to partake in normal life again? For MSNBC's Joe Scarborough, that makes you an "idiot" and a "moron" who should crawl back to your "cave."

  https://www.sott.net/article/450792-Support-vaccine-passports-or-go-back-to-your-caves-idiots-MSNBCs-Joe-Scarborough-tells-Republicans-and-civil-liberties-fans
 • @ABX 19:15:02 i @werka1321
  My tylko wirtualnie na odległość może nawet setki kilometrów.

  A @ABX i @Werka1321 to jak jedna i ta sama osoba lub siostry syjamskie.

  Zawsze razem i takie same lub podobne uwagi.

  Salution ✔
 • @ABX 19:20:08
  No proszę znalazł się następny jaskiniowiec w USA IDIOT - DEBIL Joe Scarborough, który chce zmusić ludzi do szczepień byle czym, covidowe paszporty i szmaty na ryj a na nogi kajdany z żelazną kulą, ten pastuch to potomek debili którzy bez zaproszenia do domów Indian w brudnych buciorach przybyli i cudze ziemie ograbili.

  Chcą żyć pastuchy w totalitaryzm reżimie to niech zamienią Satan of America w nazistów raj, ale precz od Europy.
 • @Leonardo da Vinci 19:55:54
  Ale heca!
  Dzis pokazywali w TV jak w krajach Zachodniej Europy, sprytni agenci od turystyki organizuja wycieczki do Rosji, gdzie maja 'zalatwione' szczepienie rosyjska szczepionka.
  Z takich krajow jak Norwegia, Szwajcaria, powrocili juz piewsi "poszczepienni' turysci.
  Finowie sie szczepia w Okregu Kalingradzkim , a Rosjanie z Estonii, ktorzy maja rosyjkie paszporty, jezdza prywatnie do Rosji na szczepienia.
  Zdaje sie, ze Unia Europejska nie bardzo uznaje rosyjskie szczepionki - ale taka kobieta Estonii opowiadala, ze jej chodzi o zdrowie a do 'krajow Schengen' jezdzic nie musi.
 • @Tiamat 12:07:44
  "Dzis pokazywali w TV jak w krajach Zachodniej Europy, sprytni agenci od turystyki organizuja wycieczki do Rosji, gdzie maja 'zalatwione' szczepienie rosyjska szczepionka."

  Serbia oferuje darmowe szczepionki wszystkim chętnym. Oczywiście najwięcej przyjeżdża/przylatuje z krajów sąsiednich. Ale korzystają z tego także Niemcy.

  Flagowy okręt propagandowy brytyjskiego establishmentu - Economist informuje o tym w zjadliwy sposób oskarżając Serbię przy okazji o korupcję i brak demokracji:

  https://www.economist.com/europe/2021/04/03/serbia-is-outpacing-nearly-every-country-in-the-eu-at-vaccination

  Szczepionki w Serbii, zachodnie, chińskie i rosyjskie są oczywiście autokratyczne i skorumpowane.
 • @Pedant 12:36:45
  re: Serbia i szczepionki

  Rzeczywiscie, The Economist próbuje sie znęcać nad Serbią , ze to 'biedny, autokratyczny kraj, który ma fatalną prasę juz od I-ej wojny światowej.

  Ja myślę, ze opinia o Anglii nie jest lepsza w żadnej prasie od czasów ...Kampanii Wschodnio-Indyjskiej.
  Natomiast Serbia nigdy nie byla notowana jako kraj głodujących dzieci.

  A mnie bardzo ubawiła ta informacja o Serbii, która dostaje szczepionki z Rosji bezpłatnie i bezpłatnie szczepi wycieczki zagraniczne.

  Z doniesień prasy wynika, ze w demokratycznej, praworządnej, bogatej, nowoczesnej Anglii nie każdy ma dostęp nawet do szczepionki lokalnej produkcji..
  A ta lokalna produkcja nie cieszy sie wielkim powodzeniem na światowym rynku szczepionek.

  Biedna i zacofana Serbia?
  Niewatpliwie Jugoslawia zostala wymazana z map świata, miedzy innymi, dzięki Anglii i kraje NATO okradły Serbie z Kosowa i Dalmacji - i w ogole z dostępu do morza - ale serbskie dzieci nie głodują.

  Anglii nikt nie napadł i nie okradł Wielkiej Brytanii z terytorium i Anglia nie zostala zbombardowana zubożonym uranem - ani nikt nie bombardowal Londynu.
  Wiec czym wytłumaczyć głodujące dzieci w Anglii - juz właściwie od początku naszego stulecia?

  Jakie wtlumaczenie mają Anglicy, ze ich dzieci grzebią w smietnikach w poszukiwaniu jedzenia?.
  Dlaczego dzieci w Anglii przychodzą do szkoly głodne?

  rok 2014
  Głodne dzieci wygrzebują jedzenie ze szkolnych śmietników:

  Hungry children 'eating from school bins' in Morecambe - BBC News
  https://www.bbc.com/news/uk-england-lancashire-46827360

  01st January 2021
  Glodne dzieci w Anglii
  Hungry Children in the UK | Tomorrow's World
  https://www.tomorrowsworld.org/news-and-prophecy/hungry-children-in-the-uk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej