Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

■ Wybór między Polską a Polin ■ 12.07.2020

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak nadchodzi czas. Zdecyduj się Polaku. Chcesz Polskę ! czy Polin ?

 
 
Dla każdego myślącego powinno być jasne, że wybór przeciwko 447 i wybór przeciwko przekształcaniu Polski w Polin to jest wybór słuszny. 
 

Należy dokonać wyboru za Polską suwerenną, wolną... 

Wolną od nacisków, szantaży i ingerencji ze strony Stanów Zjednoczonych w nasze narodowe wewnętrzne sprawy.

■ Uwaga ! ■

Nienależne amerykańskim żydom mienie bezspadkowe oszacowane na 300 miliardów dolarów ("mienie bezspadkowe” to majątek pozostawiony przez ofiary Holokaustu, po których nie ma spadkobierców).

Te żydowskie żądania 300 miliardów ($) dolarów nigdy nie powinny być przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej zaakceptowane,  ponieważ nie sa zgodne z naszym POLSKIM PRAWEM,  a w przypadku gdy nie ma spadkobierców to wedlug POLSKIEGO PRAWA bezspadkowy majątek przechodzi na własność państwa, na własność Polski.

Przecież oficjalnie uważamy że Polska to kraj suwerenny a nie jakaś podległa amerykańskiej jurysdykcji amerykańska kolonia, wyrok niezgodny z Polski racją stanu, który wydał na nie korzyść Polski obcy sąd lub opublikował wrogą przeciwko Polsce  ustawę obcy parlament, wbrew polskiemu prawu pod naciskiem żydowskiego lobby obcego państwa, musi być dla Polski nie do zaakceptowania... .

Każdy uczciwy i szanujący się  prezydent i kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej powinien zdecydowanie przeciwstawić się ingerencji obcego państwa i potępić ten akt  jako wymuszenie haraczu i zastosowane bezprawie .

 Mafijne wymuszenie haraczu... przez amerykańskich bezspadkowych Żydów... .

Nienależne żydom 300 miliardów to są ogromne pieniądze które powinny służyć na poprawę naszego standardu życia po przez stymulację inwestycji w naukę, w inwestycje mające za cel  rozwój własneg przemysłu i w ogólny rozwój kraju.

Tak naprawdę to wybór kandydata na urząd prezydenta  12.07.2020 wcale nie będzie trudny gdy ma się na uwadze dobro naszej Polski dla Polaków,  każdy myślący nie powinien mieć wątpliwości na kogo powinien zagłosować.

■ Radzę by każdy oddając swój głos dobrze się zastanowił niczym podejmie ostateczną decyzję. ■

▪▪▪ Bez obaw ▪▪▪  

Ani Trzaskowski ani Duda nie mają takich kompetencji i możliwości by oni swoja decyzja mogli odebrać gwarantowane 500 plus czy 13 emeryturę.

Przyszły prezydent powinien zadbać na arenie międzynarodowej o suwerenność Polski. Powinien dbać nie tylko o porządek prawny w Polsce między innymi o zgodność tworzonego prawa z obowiązującą w Polsce Konstytucją ale też o to by Polska miała w jego postaci autorytet międzynarodowy i godnie broniła swoich politycznych i gospodarczych interesów narodowych dla dobra i rozwoju Polski.A nie jak jest do tej pory za sprawą obecnie rządzących i obecnego prezydenta Dudy broniąca bez wzajemnosci interesów Stanów Zjednoczonych czy jeszcze innych państw jak np. Ukrainy. 

Warto naprawdę dobrze się zastanowić niczym zapadnie decyzja by umieści swój (x)...!

Powtórzę raz jeszcze:

Ani Trzaskowski ani Duda nie mają takich możliwości by odebrać polskim rodzinom 500 plus oraz 13 emeryturę, w tej kwestii oni nie mają takich możliwości ani kompetencji.

Oni nie mają też kompetencji (▪ by bez władzy ustawodawczej ▪ sejmu ▪ )by mogli zalegalizować LGBT czy zmusić by w polskich szkołach uczono dzieci "gwałtów i masturbacji". Tego rodzaju sensacje to fake news i nic innego  jak prymitywne propagandowe brednie. Edukacja jest w kompetencji polskieg rządu i jego ministra a programy nauczania nie piszą prezydenci !.

Prezydent ma stać na straży suwerenności Polski i obowiazującego w Polsce prawa a nie je łamać i profanować taki człowiek nigdy nie powinien być prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.  Taki człowiek jest hańbą dla Polski !


Czy my Polacy nie mamy wśród milionòw Polaków godnego na to stanowisko prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej godnego zaufania i mądrego patrioty Polaka ?   Czy muszą nami rządzić zawsze obcy ?   


Wybór nie jest trudny ... , to tylko kwestia użycia rozumu czyli kwestia zdrowego rozsądku.

Niestety w obecnej aktualnej na dzień dzisiejszy sytuacji, gdy możemy wybierać tylko między kandydatami przyklejonymi  do POPIS i  przy tak mizernym stanie świadomości politycznej sporej części wyborów, w głównej mierze  ukształtowanej  przez mainstreamowe media.

■ ■ ■  To wiec należy niestety dokonać wyboru między Polską a Polin. ■ ■ ■ 

Ponieważ na obecnym etapie, innej dla Polski opcji i dla nas Polaków nie ma i nie mamy innego wyboru  !!!

 

 

KOMENTARZE

 • Ot, info od Andre Chęcińskiego z Kalifornii: w USA jest nowa ustawa edukacyjna HR943 imputująca Polakom winę za Holokaust:
  w USA - od 29 maja 2020 jest nowa ustawa edukacyjna HR943

  zwalajaca wine "ery holokaustu" [to juz nie 2 wojna swiatowa] na Polske. A po 40 latach po wojnie, okolo 1985 roku, gdy wymarla wiekszosc ludzi pamietajacych wojne, zaczela sie powolna i systematyczna praca nad przelozeniem winy za obozy koncentracyjne z Niemcow na Polske i Polakow.

  https://wprawo.pl/holokaustowa-hagada-zaleje-usa-prezydent-trump-podpisal-ustawe-edukacyjna-nigdy-wiecej/ ...
  Duda nic o tym nie wspomina, a wiec mozna sie domyslec, ze to popiera. https://www.youtube.com/watch?v=XKPc7jgHwbQ
 • Autor ⭐ x 5
  Tam jest mój komentarz pasujący i do tego artykułu.

  https://spiritolibero.neon24.pl/post/156356,polska-odrodzi-sie-z-chaosu

  Salution:)))))✔
 • @Berkeley72 09:34:23
  Brak słów kluczowych by to do czego doprowadził na czele Kaczyński z Dudą włażąc na sucho amerykańskim żydom w zad..

  ⚡Salution ✔
 • Na razie jedyną OPcją jest rafael,
  bo nowogrodzka rżnie głupa nie widząc żydo_łap !
 • Autor usiłuje zrobić z Polaków głupa.
  To klasyczna podstępna, wybiórcza propagandówka za Trzaskowskim.
  Trzaskowski to Michnik, to LGBT, to Wybiórcza, to Soros, to wprost mafia żydowska.. i to ta najgorsza ta neoliberalna grabiąca globalnie to
  "deep state" w USA ale nie tylko w UE też.
  I oni bezczelnie straszą Polaków "żydami" ... czyli sobą że PIS ich popiera..
  PIS nie ma wyjścia.."MUSI i miły" być grzeczny inaczej straci władzę..

  globalna mafia neoliberalna, pro prywatyzacyjna LGBTowska a na Polskim podwórku pro Niemiecka i w konsekwencji pro banderowska, pro Sorosowska czyli pro emigrancka czyli to chyba oczywiste ANTY POLSKA anty Narodowa ...

  I oni usilnie starają się zrobić z Polaków głupa..
  Raz im się udało..razem z KK za JPII...teraz tego wsparcia już nie mają (skończyło się razem z JPII).

  Nie dajcie się robić w konia wrogom Narodu Polskiego (żydzi banderowcy, volksdojcze).

  Lepszy Polak katolik niż żyd, banderowiec czy Volksdojcz.
  to w sensie Narodowym znacznie mniejsze zło.
 • U Żabińskich Kaczyński nazwał Izraael
  cudem świata. Tu mówi o przyczółku naszej kultury: https://www.youtube.com/watch?v=JoW7N2veq8c
  Pis i Duda (tu niewiadomo, czy szczerze) na każdym kroku pokazują nieodwzajemnioną miłość do Żydów. Pozorują patriotyzm w sposób ordynarnie powierzchowny na użytek gawiedzi (bez względu o dokształt).
  Rosyjski Żyd zadecydował, że prezydent Polski do Yad Vaszem może przylecieć, ale się nie odzywać. Spłynęło jak po kaczce.
  Braun mówi, że w raporcie, o którym oficjalnie się nie mówi, a ludzi wręcz oszukuje jest napisane o prowadzonych rozmowach w sprawie 447 - rozmowy z MSW. MS. władze miasta Krakowa i Warszawy: https://www.youtube.com/watch?v=mCOlWMZjVDU&t=98s
  (od 15:00)
 • @Oscar 11:07:42
  Nie i jeszcze raz nie. By bylo jasno.

  Autor nie chce z Polaków zrobić głupa !

  Autor chce wyraźnie dać do zrozumienia że każdy powinien dobrze się zastanowić czy chce mieć Polskę czy chce żyć w Polin.

  Dla autora Kaczyński wraz z Dudą to banderowców sponsorzy to żydowscy niszczyciele Polski i Polskości. W PiS też są volksdojcze a na dodatek faszystowskie typy.

  WIDAĆ , że bloger @Oscar robi propagandę mafii żydowskiej pisowskiej która z brudnymi buciorami urzadziła sobie w Krakowie KNESET !
  I opluwała będąc w cudzym domu gospodarzy Polaków.

  Czyż by Oscar miał tak krótką pamieć czy wybiórczą tylko ? pamięć !

  Dla mnie PiS i PO to dla Polski zło, ale PiS to jawne Polin i wolę żyć w Polsce chociaż nie w takiej jakà powinna być czyli nie zależnej od Stanów Zjednoczonych, Izraela i UE.

  Ja nie muszę tu z ludzi nic nie robić ani ģłupa ani mądrych, odwołuję się do samodzielnego myślenia i poważnego zastanowienia się przed dokonaniem wyboru, by później nie żałować.

  Gdy ludzie obudzą się z reką w ... .
 • @Oscar 11:07:42
  Czytać ze zrozumienie.

  " Powtórzę raz jeszcze:

  Ani Trzaskowski ani Duda nie mają takich możliwości by odebrać polskim rodzinom 500 plus oraz 13 emeryturę, w tej kwestii oni nie mają takich możliwości ani kompetencji.

  Oni nie mają też kompetencji (▪ by bez władzy ustawodawczej ▪ sejmu ▪ ) mogli zalegalizować LGBT czy zmusić by w polskich szkołach uczono dzieci "gwałtów i masturbacji".

  ▪▪▪ Tego rodzaju sensacje to fake news i nic innego  jak prymitywne propagandowe brednie ▪▪▪ .

  Edukacja jest w kompetencji polskieg rządu i jego ministra a programy nauczania nie piszą prezydenci !.

  Prezydent ma stać na straży suwerenności Polski i obowiazującego w Polsce prawa a nie je łamać i profanować. ■

    Wybór nie jest trudny ... , to tylko kwestia użycia rozumu czyli kwestia zdrowego rozsądku.

  Albo Polin albo Polska (nie moich marzeń) ale jeszcze Polska .
 • @wercia 11:15:47
  PIS musi mamy przecież dyktat globalnej mafii ..
  PO też musi ...

  Pytanie jest takie kto musi choć nie chce a kto musi i chce..
  Moim zdaniem znacznie bliżej mafii jest PO (Michnik, Soros, Bufetowa..włodarze dużych miast w Polsce...media...)
  PIS jest znacznie bardziej narodowy ..ale MUSI..
  PIS podobnie jak Tramp który też jest Narodowy ale MUSI ulegać naciskom..globalnej mafii i ulega by przetrwać.
  .. bo tylko żywy Narodowiec jest pożyteczny ..martwy już nic nie zdziała no może użyźni trochę Polską ziemię...ale nie o to chodzi..
  Lepper powinien żyć i działać dla Polski...wydawało mu się że nie musi zginać karku...a powinien taktycznie.. po to by móc działać dla Polski.

  Z tych dwóch sił PO jest autentycznie pro żydowskie, proniemieckie i pro banderowskie i co oczywiste anty Polskie a PIS to Polski niestety katolicki nacjonalizm wijący się po żydowskim butem globalnej mafii.

  Mam też prywatne obserwacje.
  Miałem znajomą żydówkę z USA z mężem Polakiem i z dziećmi w Polsce wychowywanymi w Polskich szkołach (kilkunastoletnie dzieci).
  Nie mogła się doprosić Polskiego obywatelstwa u Lecha.
  Chciałem jej nawet pomóc bo miałem jak mi się wydawało dojścia do Lecha ... ale wydarzył się Smoleńsk...
  Znajoma z mężem i dziećmi wyjechała do USA.
  Dzieci wyrosły...czasem na fejsie się produkuje.
 • @Alfax 11:39:39
  Prezydent podpisuje lub wetuje ustawy...a rząd rządzi przy pomocy ustaw które kreuje Sem.
  Paraliż państwa paraliż reform to nie jest to czego potrzeba Polsce.
 • @Oscar 12:03:53
  Martwią Oskara zatory w kotwiczeniu Polin?
 • @wercia 12:20:52
  Jesteście wredni...
  Jestem zdecydowanym przeciwnikiem Pollin..
  ale też jestem przeciw IV Rzeszy w Polsce pod żydowskim nadzorem.
  Wygrana PO to liberalna grabież Polski , IV Rzesza, LGBT..odebranie Polakom 500+ innego socjalu.. odebranie opieki medycznej (prywatyzacja służby zdrowia)..

  ..że Prezydent nie ma uprawnień ? Ma wystarczające by razem z Senatem sparaliżować Państwo... a to prowadzi do nowych wyborów a to oznacza now ryzyko przejęcia władzy przez liberastów..
  a to oznacza ...już pisałem na początku..
  a tego nie chcę.
 • @Oscar 12:01:35
  chłopczem to jesteś ty dla mniei i to pod każdym względem.

  Sam bredzisz i popierasz najgorsze ze wszyskich możliwych kreatur ktore Polskę sprzedały banderowcom tym którzy wysławiają zwyrodniałych swoich przodków z pod znaku SS GALIZIEN I WIDEŁ I TOPORA, ludobójsców Polsków.

  Tym samym ujawnia swoje prawdziwe oblicze kim ty taj naprawde jesteś, jesteś zajadły wrogiem Polaków i plujesz na Ofiary ukrainskich siepaczy, czyli na ponad 200 tysięcy w bestialski sposób zamordowanych moich Rodaków Polaków.

  A poza tym udawania patriotyzmu przez pseudo chrześcijan których nie brakuje w PiSie każdemu który ma rozum już ten fałsz bokiem wychodzi.

  Żydzi w polskim sejmie

  https://i1.wp.com/xportal.pl/wp-content/uploads/2017/11/PiS_u_Danielsa.png

  Na zdjęciu: Arkadiusz Mularczyk (na pierwszym planie po lewej), Adam Bielan (obok Mularczyka), Mateusz Morawiecki (na drugim planie po lewej), Jonny Daniels (na drugim planie w centrum, obok Morawieckiego), Ajjub Kara (obok Danielsa), Piotr Gliński (na dalszym planie po prawej, obok Kary... .

  Teraz chłopcze juź wiem z kim mam tu do czynienia. Z pro banderowskim antypolskim chłopcem !
 • @Alfax 12:38:24
  Rozwalisz PISiorów i co z tej Polski pozostanie pod rządami liberastów ?
  Może ty i Polski patriota jesteś ale z tych z malutkim rozumkiem ale za to z wielkim sercem, wielkimi mocjami... a to nie dobrze.. tu trzeba mądrości, roztropności ..
  a nie "...kupą mocium panie.."
  albo innym staropolskim zwyczajem .."zesraj się a postaw się"
  tak niewiele się zdziała.

  tylko rozum, cierpliwość, działanie.. i jeszcze raz rozum..
  To Chińska strategia... mnie się podoba..

  Ty rób jak chcesz..tylko obyś Polsce nie szkodził jak solidaruchy w latach 80 tych..
 • @Oscar 12:50:26
  .. w latach 80 tych było "kupą mocium panowie" pod kontrolą mafii żydowskiej..
  a teraz PIS robi "zesraj się a postaw się" np w zakresie gazu dla Polskich domów.
  To niedobrze bardzo niedobrze...
  obawiam się że PIS się zesra...w tym temacie...a to wielka szkoda dla Polski.
  a mimo to uważam że PIS to mniejsze zło.
 • @Oscar 12:55:43
  Chwilowo ciebie zablokowałem, ale odblokuję jak tu powrócę,

  Mam jeszcze inne obowiązki.
 • @Alfax 13:07:53
  Wiesz jeszcze dalczego "PiS jest najgorszą dla Polski gangreną"?
  Bo udaje czystą dziewicę!
  Sprzedajne, zdradzieckie, antypolskie łajzy ubierające się w patriotyczne szaty. Czasami nawet posługują się dobrymi hasłami ale nic w praktyce w tej dziedzinie nie robią.
  Tacy są najgorsi bowiem ośmieszą idee narodowe i patriotyczne na lata.
 • @Oscar 12:50:26
  Ja ciebie waźam że jesteś ogłupionych pisiorem z malutkim rozumem i nie zauważasz sedna spawy, braterstwa PiS zdrsjców Polski z neobanderowcami i to tacy jak ty wraz z pisiorami szkodzisz nam Polakom i robisz to wbrew Polskiej racji stanu oraz włażenia tak przez PiS jak i przez samego ciebie w tylną część Stanom Zjednoczonym które kierują się jedynie swoimi egoistycznymi celami a nas Polaków i calą Polskę poświęcą bez wahania na ołtarzu atomowej zaglady.

  Jesteś aź tak ograniczony interektualnie ? Czy mając swój malutki móżdżek nie możesz tego sam o wlasnych siłach dostrzeć ? Bo przerasta to twoją ograniczoną wyobraźnie.

  Co tobie osobiście po 1989 roku Rosja zlego zrobiła? i co zrobiła po 1989 roku Polsce ?, zniszczyła przemysł w Polsce ? , rozkradła wszystko co bylo do rozkradzenia ? Czy zrobili to ci z UW, AWS, SLD, PIS, PO, PSL ? 

  Zakończ te twoje żałosne i w dodatku antypolskie wywody, broniąc najgorszysz szubrawcow PiS. .Kłamców i manipulatorów , juź dość tego bredzenia że PiS wywodzący się z solidarności to cacy , żadna partia od 30 lat nie jest cacy, a PiS to najgorsze zło które Polskę spotkało.

  Dla mnie wszytkie partie są nic nie warte, ale z tego grona PiS jest najgorszą dla Polski gangreną bo wspiera okrywajac się na zawsze hańbą banderowców na Ukrainie tym samym pluje na groby ponad 200.000 Polaków i wbija nóż w plecy rodzinom Ofiar barbarzyńsko zamordowanych przez UPA Polaków. PiS popiera też zbrodniarzy amerykańskich i okupantów Afganistanu, Iraku i Syrii , złodziei ropy i LGBT amerykanskich dewiantów żołdaków oraz pisowskie i amerykańskie poparcie w miliardach dolarów dla junty bandersynów w Kijowie. 

  Dość chłopczyku , daj sobie na odprężenie bo już zdjąłeś pisowską maskę i każdy teraz ciebie chłopczyku z mikro móżdżkiem widzi kim ty naprawdę w Polsce jesteś. Aak chłopczyku. Dość !
 • @Alfax 15:55:14
  Nie dyskutuje z facetem który zatyka adwersarzom gębę.
  Niech inni ocenią kto zidiociał.
 • @Alfax 15:55:14
  Autor * * * * *

  Szkoda czasu na Oscara :))

  Zamiast argumentów to on atakuje zawsze personalnie, robi dokładnie tak jak ja pisałem w swojej notce,,, by adwesarza ośmieszyć, wyprowadzić z równowagi i zrobić z dyskusji pyskówkę, awanturę. 
  Jego zachiwanue to jest takie typowe właśnie dla pis fanatów.. 

  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/156313,wybory-12-07-2020-tuz-tuz-tylko-sie-nie-pozabijajcie 

  Alfax. 
  Masz rację PIS i PO to samo ZŁO , ale Trzaskowski może w końcu ukrucić pisiacką samowolę i bezczelne dewastowanie faktów historycznych w celu utworzenia z Polski żydowsko-banderowską Polin z knestetem w roli głównej w miejsce sejmu !!

  Pozdrw. :)
 • @Oscar 16:15:18
  Jak to ? Przecież piszesz ! Nie masz jak widać zamkniętej gęby.

  Ja napisałem notkę w której podkreśliłem że są blogerzy którzy mając inne zdanie bombardują ad personam zamiast przedstawić swoje rzeczowe argumenty. Takie ataki podchody i najazdy wywołują zbytecze kłutnie które nic nie wnoszą pozytywnego do dyskusji.

  Powstaje jedynie bez sensu przepychanka kto jest głupszy a kto mądrzejszy.
 • @Monaco 16:26:29
  zablokował mnie na jakiś czas...
  tak postępuje człowiek niegodny... dyskusji..
 • @Oscar 16:30:12
  Zablokowałem poniewaź chciałem ostudzić atmosferę by skończyć z personalnymi atakami. A poza tym musiałem opuścić forum.

  Monaco ma rację. Należy dyskutować bez ataków per persona, bo takie ataki to zwykłe obrażanie adwersarza. A ty niestety rozpocząłeś na mnie atak zamiast przedstawić swój pogląd i go uzasadnić.
 • @Monaco 16:18:11
  Dziękuję za przypomnienie i umieszczenie tego linku.

  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/156313,wybory-12-07-2020-tuz-tuz-tylko-sie-nie-pozabijajcie


  Warto mieć ten post na uwadze, by się nie pozabijać :)

  Pozdrawiam.

  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/156313,wybory-12-07-2020-tuz-tuz-tylko-sie-nie-pozabijajcie
 • @Oscar 16:30:12
  Tak jak napisalem , blokada byla czasowa, bo skoro o 16:30:12 napisales to znaczy ze nie ma blokady !
 • Problem z logowaniem ? Problem z certyfikatem ! ?
  Problem z certyfikatem i logowaniem ? !

  Podpowiadam dla tych którzy nie wiedzą.

  Należy cofnąc w systemie date o pare dni i wówczas można bez problemu zalogować się !


  Pozdrawiam :)
 • ☆ ALL ☆
  Certificate był ważny od 09.04.2020 do 08.07.2020

  Więc wystarczy cofnąć w systemie datę przed 08.07.2020 i wszystko będzie dostępne, oké .
 • @Alfax 21:05:24
  :))) PIS i demokracja ?. Salute :)
 • @Repsol 22:13:28
  PiS to faszyzacja, mają swojego wodzą który kryje się i rządzi z za kulis. Z demokracją tam jest całkiem na bakier.

  Dyktatura jednego wodza :)

  Pozdrawiam :)
 • Kaya o Trzaskowskim.
  Ciekawy wywiad z Kayah w pozytywnym świetle o Trzaskowskim.

  Fragment.

  " Moi Drodzy pragnę się z Wami czymś podzielić. Z Rafałem Trzaskowskim, mimo że uczęszczaliśmy do tej samej podstawówki, spotkałam się tylko raz - niecałe 2 lata temu. Przyszedł wraz z Rodziną na mój świąteczny koncert, po którym podeszli do mnie, by pogratulować występu i złożyć świąteczne życzenia. Pojawili się bez obstawy, a jego wizyta obyła się bez anonsu służb specjalnych, choć był już włodarzem stołecznego miasta - wspomina Kayah.

  Dalej pisze o Trzaskowskim jako o zwykłym człowieku "bez manii wielkości", który nie boi się ludzi.

  Wskazuje, że Trzaskowski nie jest obojętny na prawa kobiet, dba o bezpieczeństwo wszystkich Polaków, zwraca uwagę na kwestie ekologii i tolerancji, nazywa go człowiekiem z klasą, przypomina o jego znajomości języków, kulturze i wysokim wykształceniu. "

  Kayah w punktach tłumaczy, dlaczego zdecydowała się poprzeć go w nadchodzącej drugiej turze wyborów.

  https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/wybory-2020-rafal-trzaskowski-i-kayah-chodzili-razem-do-szkoly/ld34c27,681c1dfa#
 • @Robik 13:24:27
  PISzambo to " Sprzedajne, zdradzieckie, antypolskie łajzy ubierające się w patriotyczne szaty. Czasami nawet posługują się dobrymi hasłami ale nic w praktyce w tej dziedzinie nie robią.
  Tacy są najgorsi bowiem ośmieszą idee narodowe i patriotyczne na lata.".

  PIS nie ms nic wspólnego z patriotyzmem. To żydo mafia kolabirantów z uSSraelem i banderUPA.

  Salution :)))))✔
 • @Oscar 16:30:12
  A tak postępuje oscar nie godny dyskusji który zachowuje się jak dziecko w piaskownicy i robi docinki innym a sam ma umysł o wielkości orzeszka laskowego.

  Taczki na dudka już czekają, :))))))
 • @SolidarnyX 00:44:38
  https://valconetti.files.wordpress.com/2017/01/c3z1d3cweaablf_.jpg
 • @Leonardo da Vinci 01:14:16
  https://i.postimg.cc/1tq89ZLm/kaczy-scy-UE-CETA.jpg
 • wy PAD......
  https://cdn.natemat.pl/001537451a58371f5d75723690c38950,780,0,0,0.jpg
 • @provincjał 10:26:18
  Dla długoPISu nowy adres to Izrael.

  A pałac prezydencki dla Trzaskowskiego.

  Salution :))))))✔
 • @wercia 11:15:47
  Wyraźnie widać że on to juda.......

  https://m.youtube.com/watch?v=JoW7N2veq8c

  Czy polski Katolik takie profanacje własnej wiary zrobi ?❗

  duda chwaląc zbrodniarzy izraelskich jest hańbą dla Polski to cyniczny obcy Polskim Wartościom i Polsce typ który bezczelestnie porównuje żydowskie zbrodnie na tysiącach Palestyńskich dzieci do walki o wolność żydo israela.

  Każdy pisowski ślepiec i głupol musi ten film zobaczyć.

  Polacy jeszcze nie jest za późno ❗

  Pokażcie wyPAD temu judzie ❗
 • @Oscar 11:07:42
  To akurat ty zdrajco, próbujesz z |Polaków zrobić głupków. Sprzedawczyku. Do tego, bardzo tanio Cię kupili
 • Tak temu długo-PIS-owi już dziękujemy za zniszczenia i budowę Polin ❗
  Wasalska polityka w stosunku do USA i junty banderowskiej musi się zakończyć. Wraz z Dudą i PIS'em.

  Dla takiej facjaty Polacy mają już adres w Izraelu, niech tam byduje Polin.

  https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2016/11/duda-monroe.jpg

  12.07.2020. Taczki czekają z nawigacją do Izraela.

  Albo TRYBUNAŁ STANU.
 • @Leonardo da Vinci 12:44:27
  Wygląda jak "Paździoch"
 • @Leonardo da Vinci 13:17:55
  https://m.neon24.pl/5f84559c467dbf8d274fc797503480dd,14,0.jpg
 • @Leonardo da Vinci 13:25:05
  Dla ogłupionych wierzących Katolików popleczików Dudy.

  Tak wygląda chrześcijaństwo w wykonaniu Dudy.

  Fakty mówią same za siebie.......
 • @SolidarnyX 15:55:24
  Wypuścili ciebie chloptasie z Tworek ? czy sam im uciekleś i jesteś bez leków. Bredzisz to tylko ty chłoptasie ❗

  Z pisowskim głupolem nie ma dyskusji bo móżdżek z jednym zwojem i tak nic nie zrozumie !

  Wracaj z tą psycho chorobą do Tworek i nie przerywaj leczenia bo sam sobie szkodzisz a przy okazji i Polsce.

 • Autor
  5*
  Nie musimy się zastanawiać, żeby mieć tego pewność. Polin tutaj nie chcemy! Ale napiszę Wam jak się Duda reklamuje w małych miasteczkach i wsiach niedaleko Krakowa. Wrzucają ludziom to g...o do skrzynek listowych Nie potrafię zrobić zdjęcia i wysłać, to opiszę:
  Rozmiar: 15 x 20,5 U góry na czerwonym jak krew pasku (1/3 ulotki) biały napis: UWAŻAJ! Niżej biało czerwonym tekstem Wraz z Trzaskowskim wrócą: Konflikty, kryzys gospodarczy, podział na Polskę A i B, bieda, afery (tu mowa o aferze reprywatyzacyjnej, której PiS przez 5 klat nie rozliczyła)
  Dołem na czarnym tle zdjęcia Tuska, Schetyny, Budki, Kidawy i samego Trzaskowskiego z zaciśniętą jak do lewego sierpowego pięścią. Na odwrocie: tło białe, napis: Prezydent polskich spraw, niżej panoramiczne zdjęcie Dudy wśród wiwatujących tłumów a niżej napisy: Wybierasz: Godne życie rodzin i seniorów - obrona wielkich programów społecznych - 500+, 13 emerytura, wyprawka dla ucznia 0% PIT dla młodych. Polskie rodziny muszą mieć wsparcie. Pracę dla Polaków - Plan Dudy to inwestycje, które przełożą się na milion miejsc pracy. W ostatnie 5 lat płaca minimalna wzrosła o 850 zł a minimalna stawka godzinowa wynosi dziś 17 zł. Ta droga musi być kontynuowana. Inwestycje w rozwój - co najmniej milion na inwestycje w twojej gminie. Program budowy dróg lokalnych, modernizacji powiatowych szpitali i żłobek w każdej gminie. Bezpieczną i niezależną Polskę - dobra współpraca Transatlantycka, wzmacnianie bezpieczeństwa w ramach NATO i niezależność energetyczna. Umacnianie naszej pozycji w UE. Na samym dole - Wybieram # Duda 2020 Biały napis na czerwonym pasku, ale tu użyto innego odcienia czerwieni, jest jak flaga polska a nie jak zastygająca krew.
  Ulotka obliczona na poziom przygłupiastego wieśniaka z patologii, takiego, co to dzieciaków naklepie i uważa, że Państwo powinno na nie łożyć, sugestywna, działająca podprogowo. No, w końcu większość Polaków na prowincji nie jest orłami intelektu. I do takiego "elektoratu" ona trafi. Tam nikt nie zada Dudzie pytania o 447 ani sens utrzymania amerykańskich żołdaków. Nawet o cenę amerykańskiego gazu wiejskie matołki nie zapytają.
 • @Oscar 11:07:42
  Wybranie PiS-u na drugą kadencję dowodzi, że Autor ma całkowitą rację!

  A nawiasem mówiąc, od wczoraj mam blokadę Neonu na komórce prywatnej ale do pracy zdalnej i w komputerze stacjonarnym w pracy. W domu jeszcze działa. Ciekawe ile komputerów służbowych PiS-iarnia tak załatwiła
 • @Alfax 11:36:23
  Jednak wybór PiS na drugą kadencję mówi sam za siebie. Ci ludzie najwyraźniej mają we łbach 500+ zamiast rozumu!
 • @viridiana 17:02:11
  Bardzo dobry ten opis i tekst

  Dlatego miasta zawsze mają progresywną większość a wiochy wybierają szkodników i ciemnogród ❗❗❗

  " Ulotka obliczona na poziom przygłupiastego wieśniaka z patologii, takiego, co to dzieciaków naklepie i uważa, że Państwo powinno na nie łożyć, sugestywna, działająca podprogowo. No, w końcu większość Polaków na prowincji nie jest orłami intelektu. I do takiego "elektoratu" ona trafi. Tam nikt nie zada Dudzie pytania o 447 ani sens utrzymania amerykańskich żołdaków. Nawet o cenę amerykańskiego gazu wiejskie matołki nie zapytają."

  Tak to działa od 1989 roku, tłuki o niedokończonym wykształceniu podstawowym , żyją z + 500 + 500 + 500 +500 i rodzą następne rzesze tłuków oczekujących na pisowskie przekupstwo wyborcze ❗
 • @viridiana 17:02:11
  Viridiana.

  Opublikuj to u Jarka Ruszkiewicza.

  Salution :)))))✔
 • @Oscar 11:52:00
  "PIS podobnie jak Tramp który też jest Narodowy ale MUSI ulegać naciskom..globalnej mafii i ulega by przetrwać." Kiepskie porównanie, bo istnienie USA i byt narodu amerykańskiego nie są przez żydów zagrożone. Zagrożona jest tylko jego stara dupa, jak nie będzie przysparzał dochodów amerykańskim korporacjom wojskowym to dostanie kopa z prezydenckiego stołka. Na ile żydki były udziałowcami w jego prezydenturze też nie wiemy a sądząc z ilości żydowskich banków i korporacji oraz utworzenia z Jerozolimy stolicy Israela, bardzo dużymi. Natomiast nasz byt narodowy jest w chwili obecnej bardzo poważnie zagrożony, przez uległość Dudy. A jakoś Tusk, Komorowski i Kwaśniewski pod niczyimi butami się nie wili.
 • @Oscar 12:03:53
  Jakich reform, może sądownictwa, podatków, wolności słowa, sprzyjających PiS- przekrętom, służby zdrowia, edukacji? No jakich?!
 • @Oscar 16:30:12
  Pozwolę sobie zauważyć, że Pan swoje dyskusje gęsto okrasza treściami emocjonalnymi ad persona, insynuującymi głupotę oponentów. "Erystykę" Schopenhauera polecam.
 • @Alfax 19:42:05
  Kiedy na moich komputerach służbowych jest informacja o zagrożeniu włamaniem przez Neon kradzieżą i zniszczeniem moich danych.
 • @Leonardo da Vinci 01:20:48
  Jak Kaczyński zginął, to w Polsce chodziły dowcipy, że drugi trupolew by się przydał.
 • @Leonardo da Vinci 11:28:12
  Akurat ta polska wieś nie jest głupia. Oby więcej takich banerów.
 • @Leonardo da Vinci 12:39:31
  Film jest wstrząsający. Należy go linkować, gdzie się da. To powinna też puścić TVN. Ciekawe, co wówczas Duda mówiłby swoim wyborcom?
 • @SolidarnyX 15:55:24
  Te zamordowane palestyńskie dzieci i rozpacz ich matek, to dla ciebie brednie???!!! Nie chcę być ordynarna ty...
 • @viridiana 18:00:52
  Tu adres do tego filmu prawdy o zydowskim PIS i Dudzie.

  https://m.neon24.pl/5f84559c467dbf8d274fc797503480dd,14,0.jpg

  https://m.youtube.com/watch?v=JoW7N2veq8c

  Żydo prezydent of Polin ❗❗❗

  Niech każdy ten film zobaczy i osądzi kogo interesy reprezentuje PIS i Duda.

  Duda wy PAD z pałacu na śmietnik historii.
 • @viridiana 17:02:11
  Jak zwykle PiS używa kłamstw, pomówień, obrzucanie przeciwnika błotem.

  Nic nowego pod słońcem. Uprawiany przez PiS czarny PiaR na nie korzyść Trzaskowskiego może jak bumerang wrócić do PiS na nie korzyść Dudy.

  Pozdrawiam :)
 • @viridiana 17:39:53
  Tak też mialem takie komunikaty. A to dlatego że ważność certyfikatu nie była przedłużona.

  Obecnie jest przedłużony do 07.10.2020. Więc nie powinno już być problemu.

  Pozdrawiam :)
 • Polski Prezydent
  cyt:
  Czy my Polacy nie mamy wśród milionòw Polaków godnego na to stanowisko prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej godnego zaufania i mądrego patrioty Polaka ? Czy muszą nami rządzić zawsze obcy ?

  Tyle Szanowny Autor napisał, a wcale się nie zająknął, że Polacy mają swojego legalnego i bardzo aktywnego prezydenta. Dlaczego Pan pisze tendencyjnie, a nie obiektywnie?

  https://www.youtube.com/watch?v=sur6g8rZOVs
 • @Mufinek Sposypkom 21:55:18
  Pytanie.

  Kto tego czlowieka wybrał ? Na prezydenta 2 rypy !
  Kto tego człowieka zaprzysiągł ?
  Gdzie i kiedy odbyły się wybory by on został wybrany ?

  Czy kolega mieszka w innej galaktyce ?

  To że nazywa się ten człowiek Potocki to jeszcze nie jest powód zebym go uważał za prezydenta Polski.

  A może przyjacielu jesteś wraz z nimi z kabaretu ?

  I sobie robicie jaaaajaaaa :)))))))

  Salution :)))))) ✔☺
 • @Mufinek Sposypkom 21:55:18
  Wprawdzie nie jestem adwokatem Autora, ale tendencyjność nie widzę w przekazie Autora a wręcz odniesienie do aktualnych realii, do rzeczywistych faktów.

  Trzaskowski lub Duda to oni są w drugiej turze, a z info wynika, że wybór jest między złem a złem, tylko tym mniejszym złem jest Trzaskowski chociażby że może dyktat tego guru z Żoliborza trochę ukrócić.

  A pan daje link do czegoś na obecną dobę wirtualnego samozwańczego Potockiego, a jutro jakiś inny ujawni nową sebsację że mamy juź prezydenta, Kościuszke lub Krzywoustego.

  Tu na NEON jest też pani prezydent bardzo aktywna.
  Jeszcze chwila a bedzie więcej prezydentów niź ludzi.

  Salutori Maximus ;))))
 • @Leonardo da Vinci 23:02:38
  No cóż szanowny Panie Leonardo, nie posiada Pan wiedzy o tym fakcie, bo duży telewizor o tym milczy.
  Na każde z pytań istnieje odpowiedź i mogę ją Panu podać, ku edukacji zarazem innych czytających. A wiedzę tę pozyskałem z internetu i nabytej wiedzy historycznej i nie tylko tej.
  Zadał Szanowny Pan trzy rzeczowe pytania i na nie odpowiem. Pozostałe dwa pozostawiam bez odpowiedzi bo są jedynie ozdobnym tekstowym Pańskim żarcikiem.

  Kto tego czlowieka wybrał ? Na prezydenta 2 rypy !

  Według konstytucji 2RP, w trakcie trwania wojny, prezydenta nie wybierało się w wyborach co 7 lat, ale według dziedziczenia. Coś na podobieństwo jak scedowanie władzy w królestwie z ojca na syna. A to z tego powodu, że w trakcie wojny nie ma warunków na zorganizowanie wyborów. Jest to logiczny i zarazem nowatorski przepis prawny w konstytucji, który pozwala zabezpieczyć byt państwa na wypadek ataku przez wrogi naród, pragnący zniwelować zupełnie inny naród. Więc 2RP istniała i istnieje nadal, ponieważ 2 Wojna Światowa nie została zakończona traktatem pokojowym z udziałem rządu 2 RP i nawet taki traktat pokojowy nie został przez aliantów podpisany do dzisiejszego dnia. A to z tego powodu, że sytuacja była skomplikowana dla uczestników wojny. Otóż wojnę wywołało dwóch agresorów wspólnie w porozumieniu. Agresorami byli Niemcy i Rosja sowiecka. Zaś w trakcie wojny, pierwotny agresor zmienił swój koalicyjny udział, przechodząc na stronę aliantów. Z kolei prawdziwym agresorem w tej wojnie byli bankierzy z rezerwy federalnej w Stanach Zjedn. nadzorujący tę wojnę przeciwko wszystkim uczestnikom tej wojny, by ich pogrążać w niedostatku.
  Więc dziedzictwo prezydentury Pan Jan Potocki objął na zasadzie sporządzenia testamentu przez Prezydenta Sokolnickiego w dniu 15.08.2009 roku.
  W ten sposób, pomimo scedowania Prezydentury Sokolnickiego na Wałęsę po jego wyborze, prezydentura wróciła na Potockiego, bo podczas sporządzania tego testamentu, Polacy doradzili Sokolnickiemu by to zrobił, ponieważ Wałęsa jako prezydent zdradził naród, wielokrotnym swoim postępowaniem przeciw Polakom. Kolejni zaś prezydenci okazali się też wrogami polskości, bo udawali że są Polakami, a nimi nie byli.

  Kto tego człowieka zaprzysiągł ?

  Osoby urzędowe 2RP i świadkowie, w dniu 17.08.2019r na Wawelu w Krakowie.

  O szczegółach tego wydarzenia jest obszerniej w dzienniku ustaw, odtworzonej ponownie 2RP na uchodźstwie:

  na str 3 i 4
  https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/images/design/pdf/DzU-Nr1a-Skan.pdf


  Gdzie i kiedy odbyły się wybory by on został wybrany ?

  Jest już odpowiedziane w pierwszym pytaniu. Został wybrany przez akt nadania mu dziedzictwa prezydentury.
 • @Leonardo da Vinci 23:13:49
  Tak jak wyjaśniłem poprzednio, nie jest to prezydent samozwańczy, ale z dziedzicznego nadania, przez prawowitego prezydenta 2RP.
  O wspomnianej pani prezydent wiem i jej działalność jest również dobra, ale brakuje jej szerokiego wsparcia wśród Polaków. Nie mniej jednak nie uderza ona skutecznie w system okupacyjny, bo nie likwiduje w pierwszej kolejności cyfrowego zniewolenia przez nadawanie ludziom certyfikatu urodzenia, będącego podstawa do emisji pieniądza światowego na poczet podstępnego zadłużania obywateli spółek handlowych.
  Prezydent Potocki natomiast już uruchomił skuteczna logistykę na otrzymanie identyfikatora, dla osób żywych. Otrzymuje się więc dowód suwerena i nastąpi potem zbiorowe usuwanie numerów pesel, ewentualnie ten zapis o zmianie statusu człowieka w centralnym rejestrze stanu cywilnego, dokonuje firma personifikująca te dokumenty podczas ich produkcji. No bo musi też posprawdzać być może w tym zleceniu prawidłowość podawanego rodowodu na wniosku o dowód suwerena.
  W każdym razie dowód suwerena nie zawiera pesela, który jest numerem certyfikatu urodzenia na światowym rynku pieniężnym, no i identyfikator suwerena zawiera przede wszystkim, ortograficzny sposób zapisu imienia i godności.
  No bo jak pewnie Panu wiadomo, dowód osobisty plastikowy wprowadzony w 2001 roku, przestał być dowodem osobistym człowieka, lecz stał się dokumentem firmy, wewnątrz korporacji, która figuruje jako prywatna spółka za fasadowa nazwą państwo. Sam zaś obywatel nie posiada dokumentu identyfikującego. Więc jest nikim. Prawo morskie traktuje go jakby nie istniał i z własnej głupoty lub niewiedzy, obsługuje za darmo zasoby obcej firmy i wydaje mu się, że to są jego rzeczy.
 • @Oscar 11:07:42
  Ja uważam że, kacap, szwab, żyd, banderowiec, to wrogowie Polski
 • @Oscar 11:07:42
  re:
  Trzaskowski to... Soros

  Panie Oskar!
  Ładnie to tak okłamywać rodakow??

  Nie wiem kto to jest Trzaskowski i wielu Polakow tez nie ma pojęcia.

  Ale tylko tacy, ktorzy czytac nie umieją - nie wiedzą , ze PiS to organizacja założona przez Open Society. Ta sama organizacja, która stworzyla ruch LGBT.

  W poprzednich wyborach, Polacy tłumnie głosowali na Dude, bo przed wyborami brał udział w obradach Knessetu w Krakowie. Cala Polska mogla oglądać to wielkie wydarzenie:

  Na polskiej ziemi obraduje obcy parlament!!!
  I to przed wyborami do polskiego parlamentu.

  Na to nawet Stalin by nie wpadł.

  Ale Duda mial zagwarantowane zwycięstwo.

  W tym roku, na pare miesięcy przed radosnymi wyborami w środku kolowrotka-wirusa, Duda ma kolejne wiekopomne wystąpienie pt.
  'III Rzeczpospolita- Polska Obojga Narodow..'. na razie jeszcze Obojga narodow.

  Zachwyt Polakow nie miał granic.
  A Duda mial zagwarantowane zwycięstwo... obojga narodow.

  Jak tak dalej pojdzie.. to wystarczy jeden narod..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej