Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

Polską rządzą obcy ! Wybory, czy wybieramy naprawdę Polaka ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O to przyjaciele PiS i PO oraz innych zwolenników UPA ! Mam nieodparte bardzo silne wrażenie, że od czasu jak PO rządziło a zwłaszcza jak obecnie rządzi PiS to Polską rządzą mieszkający w Polsce banderowcy !.

 
Wybory tuż tuż a kogo my wybieramy ???    Czy my tak na prawdę  wybieramy Polaków ??? 
 
 

Mam nieodparte bardzo silne wrażenie, że obcy przejęli w posiadanie Polskę i od czasu jak PO rządziło a zwłaszcza jak obecnie rządzi ▪ PiS ▪ to Polską rządzą jednak nie Polacy a mieszkający w Polsce banderowcy !. 

 ■ A skąd jest u mnie takie silne wrażenie ? ■

 Z obserwacji czynów i wypowiedzi tych ludzi którzy mają realny wpływ na sytuację w kraju. 

Stąd też, że taką skrajną okazywaną na każdym kroku nienawiść do wszystkiego co było w Polsce Ludowej ( i do ZSRR ) mogą żywić zwłaszcza tylko ci potomkowie UPA którzy przegrali wraz z hitlerem mrzonki o banderowskiej Ukrainie i pozostali na nasze nieszczęście czyli na nieszczęście nas Polaków na terytorium Polski po 1945 roku.

To właśnie Polska Ludowa razem z ZSRR pozbyła ich tych upa-mrzonek o banderowskiej Ukrainie.

Więc nienawiść do PRL i do obecnej Rosji jest w nich z tych powodów ogromna.

Okazują to głównie przez nienawiść oczerniając Polskę Ludową i prowokując bez końca Rosję.

To moje wrażenie opiera się między innymi na fakcie przetrzymywania przez 3 lata bez procesu w więzieniu Mateusza  Piskorskiego tylko za to, że chciał normalnych pokojowych kontaktów między Polską i Rosją.

Także na braku ze strony organizacji pod nazwą PiS i PO jakichkolwiek protestów i krytyki krwawego, bandyckiego zamachu stanu, puczu w Kijowie, braku potępienia kijowskiego reżimu za stosowanie represji, pozbawienia prawa do istnienia partii która pragnie zbliżenia z Rosją, represje i zakazy upamiętnienia bohaterów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej przez weteranów i ich bliskich i prowadzenia na wschodzie brutalnej wojny przeciwko tym ludziom którzy nie godzą się żyć w kraju rządzonym przez neobabderowców !.... .

Moje wrażenie że w Polsce rządzą banderowcy jest potęgowane też tym, gdyż widzę wyraźnie i to na co dzień fakty popierania przez członków partii PiS i PO neobanderowskiego reżimu, który jawnie wychwala ukraińskich zbrodniarzy z pod znaku SS. Waffen-Division der SS Galizien. Nazywa ich imieniem ulice, place, buduje zbrodniarzom pomniki. 

Dziwnie się też składa, że członków w PiS i w PO nie razi widok maszerujących we Lwowie ubranych w mundury SS i w banderowskie mundury zwolenników UPA-krainy z hasłami przeciwko Polsce i Polakom.

Taka obojętność na istnienie banderowskiej Ukrainy i takie przyzwolenie nie może być ze strony normalnych Polaków a jest tylko możliwe ze strony samych potomków upa i sympatyków  banderowców. 

Przeświadczenie że Polską rządzą banderowcy jest widoczne gdy protesty przeciwników budowania dla ukraińskich zbrodniarzy pomników na terenie Polski są ze strony "polskich władz" tłumione i protestujący Polacy są represjonowani we własnym kraju  przez " władze " polskie " !.

 

Tu jest ważny link   ■■■   m.youtube.com/watch   ■■■ 

 

Czy to jest normalne ?  że w kraju który stracił ponad 200 tysięcy bestialsko zamordowanych Polaków przez ukraińskich zwyrodnialców z pod znaku bandery, rządzący Polską uważają juntę probanderowską za przyjaciół  !

Czy to jest normalne i patriotyczne ? że PiS i PO uważają za przyjaciół tych którzy czczą zwyrodnialców za swoich bohaterów !. 

 ■ Pytam was ! ■

Jaki normalny Polak zdrowy na umyśle będzie spadkobierców upa, banderowców uważał za przyjaciół ?  i przekazywał z naszego budżetu miliardy polskich złotych na zrodniczą kijowską juntę, która ma na sumieniu spalonych młodych ludzi w Odessie  i zamordowanych przez niekończące się i trwające od ponad 5 lat bombardowania mieszkańców w Donbasie w tym zabijane przez bomby i pociski dzieci.

Jaki normalny Polak zdrowy na umyśle będzie popierał i wspierał zainstalowaną przez amerykańsko-zachodnią agenturę neobanderowską juntę ?

Myślę że Polską od 1989 roku już nie rządzą Polacy leczy są to obcy, są to banderowcy. Owszem oni są urodzeni w Polsce mają polskie obywatelstwo ale nie są Polakami,  ich interesy nie pokrywają się z interesami nas Polaków i tych którzy stracili z rąk ukraińskich banderowców, z rąk barbarzyńców używających siekier i noży i wideł swoich bliskich na Wołyniu i w innych rejonach Polski. 

Czyny mówią za PiS i PO oraz za inne ugrupowania i ukazują gorzką prawdę,  że Polską rządzą nie Polacy !!!

Ja wiem, że my Polacy nie jesteśmy aż tak nienawistni do Polski Ludowej i do Rosji (ZSRR) której zawdzięczamy wyzwolenie i ocalenie od biologicznej zagłady  jaką gotowali nam nie tylko Niemcy hitlerowskimi łapami ale też Ukraińcy z pod znaku wideł i siekiery, bandery !

 

 

KOMENTARZE

 • A kim jest Duda ? Bo kaczynski ma przodków z Odessy.
  Ja dodam że brakuje potępienia ze strony rządu marszów Ukraińców popierających upowców w Przemyślu na Podkarpaciu.

  Salution 5⭐ ✔
 • 5*
  "Jaki normalny Polak zdrowy na umyśle będzie spadkobierców upa, bandery uważał za przyjaciół ?"
  Zapytaj się kulawego Lisa to Ci odpowie, że wrogiem jest Rosja a Ukraina sojusznikiem bo taka jest strategia karakana Żolborza.
  Ale to nie są normalni Polacy.
 • @Leonardo da Vinci 05:56:42
  Nie tylko że brak jest potępienia - oni jeszcze ich finansują!!!
 • @Leonardo da Vinci 05:56:42
  Dziękuję za uzupełnienie.

  https://m.youtube.com/watch?v=PnT7YBLH7Ao

  Pozdrawiam :)
 • @Robik 06:34:21
  Dlatego zadałem to pytanie. Bo fakty wskazują że źle się dzieje w Polsce.
  I jest to bardzo widoczne. Tylko nie wszyscy chcą to widzieć.

  Pozdrawiam :)
 • @Robik 06:34:21
  To też są fakty.

  https://m.youtube.com/watch?v=-2Wv9XeFoM4
 • Polskie
  Wsparcie dla Ukrainy to także potężne straty dla polskiej gospodarki. Z powodu sankcji przeciwko Rosji. A niejaka menda Żurawski vel Grajewski opowiada, że świniopasy nie decydują oPolityce zagranicznej. Tak się chyba wyraził o naszych rolnikach, którzy jednak płacą podatki i utrzymują taką szumowinę.
 • @Autor
  Ten film o Morawieckim warto obejrzeć.

  https://m.youtube.com/watch?v=iZkbhGTQFwU
 • @zbig71 08:34:12
  Straty ogromne i napięcie powodowane przez ciągłe ataki słowne na Rosję. Prowokacje, sabotaż NS2.
  PiS to partia bandersynów i syjonistów.
 • @Autor
  "Mam nieodparte bardzo silne wrażenie, że od czasu jak PO rządziło a zwłaszcza jak obecnie rządzi PiS to Polską rządzą mieszkający w Polsce banderowcy". -

  --- Czy banderowcy? - Myślę, że to centrum rządzące jest za oceanem, a banderowcy mają określoną rolę do spełnienia. Jeśli chodzi o nasz stosunek do Rosji, to jest on niestety nasz własny, kształtowany propagandowo od XVIII wieku, a może trochę wcześniej. Zwróć uwagę na to, że zaborców było trzech, a powstania narodowe przeciwko jednemu z nich

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @zygmuntbialas 10:15:01
  Tak to prawda.
  Ja celowo akcentuje tu banderowców bo wiem, że są obecni w Polsce w strukturach władzy w polityce w partiach.
  Mają swoją silną reprezentację w Polsce i to szczególnie szkodliwą dla Polski.
  Są nadzwyczaj aktywni i bezczelność ich przekracza wszelki granice.
  Tak jak Duda zakłamani i fałszują historyczne fakty.

  A koncentruje ich działanie się głównie na prowokacjach przeciwko Rosji, wybielaniu zbrodni ludobójstwa na Polakach oraz narracji że to oni walczyli jedynie u boku hitlera z komunizmem.

  Pozdrawiam serdecznie :) i zdrowia Tobie Zygmund z serca życzę.
 • @Leonardo da Vinci 10:10:27
  Ja zawężyłem do banderowców, ale wiem że nie brakuje tam też syjonistów.
  Z resztą to samo jest i w innych partiach polskiej sceny politycznej.

  Pozdrawiam
 • @zbig71 08:34:12
  Tym bardziej jest trudno zrozumieć poparcie przynajmniej jakiej części rolników dla PiS.

  Pozdrawiam
 • @Robik 06:33:40
  To taka ukro prawda jak ta Dudy, że to Rosja napadła na Gruzje.

  Kłamstwo ma krótki nogi i tylko ludzie wyzuci rozumnego myślenia uwierzą w takie ewidentne brednie.

  P.S.

  A o tym Duda nie chce pamiętać i ogłosić o prawdy Stanach Zjednoczonych. ...

  https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/509046,iii-nuklearna-wojna-swiatowa-amerykanskie-plany-polskie-miasta-i-lotniska-mialy-byc-zbombardowane-przez-usa-lista-celow.html


  Pozdrawiam :)
 • @Alfax
  Polecam : https://naszdziennik.pl/polska-kraj/142983,kresowianie-prosza-o-naprawienie-bledu.html Jak widać jedna sitwa .Salut .
 • @Repsol 12:52:57
  Dobrze ują to Alfax pisząc o PISs i PO tak jak Pan to w sposób dokładny określił = to jest jedna sitwa ❗❗❗

  Tylko dlaczego wyborcy tego nie widzą ?

  Bo jak wytłumaczyć notowania dla judy kaczyzada i morawa kłamców nad kłamcami.

  Salution ✔
 • @Repsol 12:52:57
  Fragment dla tych którzy nie wchodzą na link.

  " Kresowianie czują się upokorzeni faktem nadania odznaczenia człowiekowi, który w ich ocenie nie jest tego godzien. Przypominają, że prezydent ma możliwość pozbawienia orderu, jeżeli jego nadanie nastąpiło w wyniku wprowadzenia w błąd albo odznaczony dopuścił się czynu, wskutek którego stał się niegodny tego wyróżnienia. W ich ocenie, o ile w pierwszym przypadku trudno dopatrywać się wprowadzenia w błąd ówczesnego prezydenta Komorowskiego, to  w drugim – biorąc pod uwagę bardzo jasną i zdecydowaną postawę i wypowiedzi Piotra Tymy – są poważne przesłanki, że jest osoba jest niegodną jednego z najwyższych odznaczeń państwowych. – To niedorzeczne, że to samo odznaczenie otrzymuje żołnierz 27. Wołyńskiej Dywizji AK czy osoba, która zdołała przeżyć rzeź swojej miejscowości,

  a jednocześnie gloryfikator UPA i „kłamca wołyński” – podkreśla dr Zbigniew Kopociński.

  W ocenie Kresowian, Piotr Tyma owszem zasłużył swą postawą na najwyższe odznaczenia, ale od pogrobowców banderowców, ukraińskich SS-manów z SS-Galizien czy pacyfikatorów Powstania Warszawskiego z Legionu Wołyńskiego."

  Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/142983,kresowianie-prosza-o-naprawienie-bledu.html
 • @Robik 06:34:21
  Finansują wszystko co antypolskie. Głównie żydostwo i UPAiństwo bo z tych nacji głównie się wywodzą. Finansują swoich.
 • Atrapą Polski
  nie tyle rządzi - co poniewiera żymokomuna z niejednokrotnie ukraińskimi korzeniami - i tyle.
  Wniosek?
  Jednak to nie wszystko - bo ci - co to łaskawie pozwolono tubylcom ich wybierać - to tylko taka dekoracja tzw. demonkratury - jednak i ta dekoracja też ma niejednokrotnie korzenie - jak wyżej.
 • @Alfax 11:38:01
  Czy rządzą nami obcy dopiero po 89' roku? I niby dlaczego autor sądzi, że neobanderowcy?

  PS. Jest pan w stanie nakreślić zasady Polskiej Racji Stanu?
 • @Rolnik67 13:39:45
  A niech sobie finansują z upadlińskich i żydowskich źródeł a nie z kasy polskiego podatnika.

  Jakim prawem PIS i PO miliardy polskich złotych przekazują poplecznikom banderowskiej ideologii ! To jest nic innego jak kpiny z ofiar zakatowanych przez banderowską swołocz.

  Takie dzialania są kolaboracją z bandersynami i zdradą interesów narodowych Polski.

  https://naszdziennik.pl/polska-kraj/142983,kresowianie-prosza-o-naprawienie-bledu.html
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:42:47
  Tu mały wycinek z całości:

  // Środowiska kresowe zwróciły się do prezydenta Andrzeja Dudy z wnioskiem o rozważenie możliwości odebrania Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski Piotrowi Tymie, przewodniczącemu Związku Ukraińców w Polsce. W ostatnich dniach urzędowania wyróżnił go Bronisław Komorowski. Dla środowisk kresowych ludobójstwo na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej dokonane na ludności polskiej przez OUN-UPA to wciąż niezabliźniona rana. Wielu z nich cudem uszło z rzezi, stając się świadkami tamtych zbrodni, a wielu straciło tam swoich najbliższych. Są bardzo wyczuleni na fałsz, przeinaczenia i wszelkie próby zakłamywania historii przez spadkobierców zbrodni, którzy nie dość, że nie przeprosili, to propagują kłamstwo.

  Tym bardziej boli ich fakt, gdy w Polsce przedstawiciele najwyższych władz nie dość, że nie upominają się skutecznie na Ukrainie o prawdę, to jeszcze honorują odznaczeniami państwowymi tych, którzy publicznie negują fakty. Jedną z takich osób jest Piotr Tyma, przewodniczący Związku Ukraińców w Polsce, który za swoje poglądy i postawę od lat antagonizuje środowiska ukraińskie i polskie. Policzek wymierzony prawdzie i ofiarom.//

  Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/142983,kresowianie-prosza-o-naprawienie-bledu.html
 • @Monaco 13:55:29
  Tu dla przypomnienia . Salute. https://litpolukrbrig.wp.mil.pl/pl/articles6-aktualnosci/druzyna-litpolukrbrig-zdobywa-i-miejsce-w-wojskowych-zawodach-strzeleckich/
 • @Robik 06:33:40
  Ta strategia zmuszania do akceptacji i finansowania super bogatych w ziemie i bogactwa sąsiadów z Ukrainy , to strategia PISu sterowana przez mocodawców zza oceanu.Którymi też rządzi starszy i mądrzejszy.
  Ruch banderowski spełnia role Al Kaidy oraz ISIS /na "kierunku rosyjskim"/ razem wziętych, dlatego jest hołubiony dokarmiany i zbrojony.Na fali " narodowościowej" urósł wypasiony Frankenstein.
  Nie szkodzi żydowskim/chazarskim/ władzom Ukrainy to co się działo z żydami w czasie wojny.Bo to drobiazg.
  I dlatego ,wspólni nadzorcy żądają tego także od Polaków.

  Bo są zbrodnie "użyteczne jak Katyń, oraz nieużyteczne i niewygodne jak Wołyń!Na Wołyniu ginął "gorszy sort" Polaków.
  Rolę poligonu teraz spełnia także Polska.
  Sam fakt, że kiedyś Polska miała zostać bez żadnych ceregieli zrównana z ziemią, świadczy o jednym.
  Nie ma żadnej "przyjaźni" tylko socjotechnika "urabiania" Polaków.
  Mnie się po tym, jak się dowiedziałam o tym że w razie potrzeby z Polski miały zostać atomowe zgliszcza,skończyła sympatia do USA!I jeszcze po zobaczeniu zdjęcia matki wietnamskiej niosącej swoje dziecko poparzone napalmem, któremu skóra z ciałka zwisała do ziemi.

  Bo zrozumiałam , ze tu NIE o Polskę chodzi, ani o Polaków.
  Cały czas od wielu lat chodzi o Rosję, czy była carska , czy komunistyczna , czy taka jak obecnie, cały czas!!!!Dla tego celu można rozwalić każdy kraj, wcześniej go obskubawszy.Można użyć nazistów i banderowców/ czyli zbrodniarzy/ sprowadzonych i pasionych po wojnie, można stworzyć Al Kaidę z terrorystów, ISIS,można najgorszy element bez jakikolwiek ludzkich uczuć "zagospodarować w tym celu. Nie ma obciachu.Żadnego ani moralnego ani ludzkiego.
  Diabeł, może być nawet diabeł.
  Już byli blisko za Jelcyna iale się pos r ..ło.Boris był klepany po ramionkach, opijany, nazywany "przyjacielem" Ameryki.Gorbaczow też był "obdarowywany" np. kolią diamentową dla Raisy!!Co tam się nie działo.

  Teraz nowa strategia planowana od dawna....należy "okrążać" ruskich,dookoła ich granic Polska, Ukraina/ zwłaszcza chodziło o Krym jako dobry punkt do ataku na BW Iran/, na "tapecie" jest Białoruś , której "przysposobienie"i opanowanie powierzono Polsce!, w tym celu Polska / czyli polscy podatnicy/ dawała po 5 mln rocznie na radio , ściągała Białorusinów do pracy / może da się coś z nich wydusić i zorganizować grupę specjalną pod kierunkiem "instruktorów znad Potomaku i pustyni/na opracowanie czegoś majdanopodobnego na Białorusi /i inne tego typu cele.
  Dlatego cały czas , usilne działania trwają w celu zorganizowania "Majdanu" i ew. zbuntowaniu Łukaszenki.To już będzie solidny pierścień dookoła.

  Te wszystkie wystudiowane "gesty"w stosunku do Polski , mają ten jeden cel, nazywa się Baza Polska Fort Knox... a nie Trump....i go osiągnęły.Przy okazji wydrenować finansowo, sprzedać po najwyższych cenach co się tylko da, skasować opłaty na utrzymywanie eksterytorialnych baz i wojska..
  Historia osądzi i pokaże KTO miał racje, byle tylko nie na zgliszczach Polski, nawet tych gospodarczych i demograficznych.
 • @trojanka 15:45:11
  Bardzo cenny komentarz. Daję dla Pani *****

  Czy może Pani ten to komentarz ujac w formę noty ?
  I na Neon 24 opublikować ?

  To powinno ukazać się jako oddzielny artykuł.

  Pozdrw. :))
 • @Monaco 16:18:20
  Panie Monaco!
  Nie piszę notek jak Pan zapewne zauważył, bo szacunek do komentatorów wymaga odpisywania i prowadzenia dyskusji!
  Nie mam czasu tego robić w ciągu dnia, jestem z doskoku.
  A jak widzę po dyskusjach ostatnio na Neonie, zrobi się być może z tego ściek jak się zlecą charczący "patryjoci", dopuszczający tylko swoje racje i pouczający wszystkich dookoła...i zaczną obrzucą błotem autorkę oraz "niewygodnych" komentatorów.
  Porządek na blogu wymaga prawie stałej obecności, żeby śmiecie usuwać!
  Nawet przypuszczam KTO się pojawi.Bo już tego doświadczyłam.
  Piszę to co czuję,i obserwuję i podaję FAKTY, z prasy ogólnodostępnej, nawet niewygodne.Niebawem może będzie to zabronione.
  Pozdrawiam.
 • @trojanka 15:45:11
  Dziękuję za ten bardzo istotny komentarz.
  W każdym kraju, narodzie są zdrajcy i kolaboranci. Dzieła się na rodzaje.

  Jedni robią to z wrogości ze względów na nienawiść do narodu wśród którego żyją, kwestie ustrojowe, polityczne.
  Inni z pobudek materialnych za judaszowe srebrniki.

  W Rosji w tak ogromnym ludnościowo państwie łatwo jest udawać patriote i kryć swoje złe zamiary,
  przykład to zdrajca - jelcyn był członkiem KPZR, a od 1977 I sekretarzem Komitetu Obwodowego KPZR w Swierdłowsku, tak zresztą jak i pozostali "komunisci", zdrajcy - kuczma i szuszkiewicz.

  Takiego przykładu narodowej zdrady świat nie znał wcześniej. Co najgorsze ta zdrada uszła tym zdrajcom całkiem bez karnie !

  A powinni być skazani na karę śmierci.

  Pozdrawiam :)
 • @Monaco 16:18:20
  popieram...prawdy nigdy dosyć..
 • @trojanka 16:31:56
  okrótnie trafne wnioski...pozdrawiam
 • @Alfax 16:38:42
  Jelcyna "namaścili" Amerykanie na prezydenta.
  Wcześniej była wykonana analiza osobowościowa, słabości, nałogi itp.Tak myślę.
  Boria się nadawał idealnie, może nawet w głębi duszy chciał dobrze , ale był słabym człowiekiem,kompleksy, poklepywanie po pleckach i pompowanie jego nałogu zrobiło swoje.
  Dla jego słabości został protegowanym USA.
  https://wiadomosci.wp.pl/clinton-szokuje-nagi-jelcyn-biegal-przed-bialym-domem-6037112557834881a

  za jego plecami , jak sądzę pan Clinton ps cygaro, i sp-ka śmiali sie z Jelcyna do rozpuku i kpili ze aż miło!!
 • Zakamuflowani Ukraińscy w rządach w Polsce
  My Polacy, musimy być zorganizowani w państwo narodowe, a nie obywatelskie, jakie mamy obecnie. W tym drugim przypadku – przybysze, pomimo że nie ponosili żadnych wyrzeczeń i ofiar krwi dla Narodu, mają takie same prawa do wszystkiego jak i Polacy. Czy to jest rozsądne? Czy to jest sprawiedliwe? Co gorsza, istotą żydowskości jest sprowadzanie innych do poziomu niewolników, gdzie Żydzi są panami życia i śmierci.
  Ukraińcy to naród mściwy, przepełniony nienawiścią do wszystkiego, co polskie (to samo Litwini), skłonny do rzezi. Ośrodek kierowniczy szowinistów ukraińskich znajduje się w USA, finansowany z funduszy CIA, wypracowali dalekosiężny morderczy program, realizowany podstępnymi metodami. Wszystkie szkoły policji w Polsce są opanowane przez ukraińskich banderowców, a komendantami policji prawie we wszystkich miastach wojewódzkich III RP są zakamuflowani Ukraincy. A oto kilka nazwisk polityków banderowskich udających Polaków: Janusz Onyszkiewicz- były szef MON (Żyd oddelegowany na odcinek Ukrainy; jego stryj to Myrosław Onyszkewyczbył, płk UPA, dowódca VI Okręgu "Sian", działacz Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, członek Krajowego Prowydu i referent do spraw wojskowych. Sąd PRL skazał go 2 czerwca 1950 na karę śmierci. Wyrok wykonano w więzieniu mokotowskim w Warszawie 6 lipca) , Paweł Kowal – b. wiceminister MSZ, europoseł i szef partii Polska Jest Najważniejsza, Bogumiła Berdychowska – doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego, brat Bogumiły B. Zygmunt Berdychowski (radny PO) – założyciel „prywatnego” (za pieniądze CIA i OUN) Forum Ekonomicznego w Krynicy z olbrzymią możliwością oddziaływania w Polsce i Europie na rządy i na media, Miron Sycz, Marek Kuchciński – szef klubu parlamentarnego PiS i Marszałek Sejmu; poseł Bury, T. Siemoniak – szef MON-u w rządach PO, Joanna Kluzik- Rostkowska, Adam Bodnar – rzecznik praw obywatelskich, senator Anna Anders (córka banderówki), Osadczuk(†) – Był działaczem OUN, odłamu melnykowskiego, na początku lat 40-tych ukrainizował Chełmszczyznę, za co pojechał później, w nagrodę - na studia do Berlina. Publicysta i dziennikarz, sowietolog, badacz historii Europy Środkowo-Wschodniej. Członek Rady Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, stypendysta Hitlera, bliski współpracownik Żyda Giedroycia i jego paryskiej „Kultury”; dziennikarz Tomasz Maciejczuk grający rolę Polaka w rosyjskie tv – konfliktujacy nas z Rosjanami; Mirosław Czech – dziennikarz Gazety Wyborczej, sekretarz generaly Unii Wolności w latach 1997–2001; .
  Bardzo mocno i nieproporcjonalnie do wielkości, zostały przez Ukraińców obsadzone stanowiska w wymiarze sprawiedliwości i prokuraturze, straży granicznej, policji, służbach celnych, służbie zdrowia i lasach państwowych.
  Żyd Lech Kaczyński obsadził IPN Ukraińcami: Januszem Kurtyką, Grzegorzem Motyką, Ihorem Hałaidą, Andrzejem Arseniukiem i dziesiątkami innych. To dzięki nim, IPN od 1991 roku nie skazał ani jednego bandyty z UPA za zbrodnie, a odwrotnie: wszystkich skazanych bandytów z UPA przez Wojskowe Sądy Rejonowe operacji „Wisła” – zrehabilitował, bez wyroków sądowych, i zaliczył ich do „Osób represjonowanych przez PRL ze względów politycznych” – na równi z AK, WiN i NOW. Uznał więc de facto ich działalność na terenie Polski od 1944 r. do 1948 r. za legalną.
 • @trojanka 15:45:11
  -------------
  "Bo zrozumiałam , ze tu NIE o Polskę chodzi, ani o Polaków.
  Cały czas od wielu lat chodzi o Rosję, czy była carska , czy komunistyczna , czy taka jak obecnie, cały czas!!!!"
  -------------
  Nie docenia Szanowna @trojanka przewrotności czarciego pomiotu. Ja uważam, że Rosja jest w całości w rekach czarciego pomiotu - odkąd zamordowano carska Rosję. Obecnie mamy taką grę - która ma obecną Rosję wtrącić w objęcia Chin.
  Wniosek?
  Chiny staną się teraz takim Bucefałem światowego,czarciego pomiotu - na którym ów pomiot będzie podbijać świat - budując komunizm globalny. Natomiast amerykański mustang już w odstawce. Rosja w objęciach Chin - to zapewnienie owym Chinom surowców - aby te zapewniły światu wszystko - co jest mu niezbędne do życia. Oczywiście Rosja bez Ukrainy - bo tak zaplanował czarci pomiot. Jednak aby plan istnienia Ukrainy w ogóle powiódł się - należało wytworzyć nienawiść do Rosji - a nawet nową, zimna wojnę. Do końca ta nienawiść nie zdała egzaminu - bo wschodnia część Ukrainy z własnej woli - odrzuciła banderyzm i ogłosiła niepodległe republiki - co V kolumnę pupili szatana w Rosji postawiło w niezwykle - niewygodnej sytuacji.
  Na koniec - Rosja na oderwanie Ukrainy musiała się zgodzić - inaczej nie byłoby żadnego odrywania owej Ukrainy od Rosji a prędzej jej rozczłonkowanie tych jej części, które zabrano kiedyś innym państwom.
 • Jezus Chrystus ostrzega Polaków przed Ukraińcami!
  Cytaty z orędzi Cypriana Polaka zamieszczonych w internecie: cyprianpolakwiara.blogspot.com

  Orędzie z 10 VII 2019
  Jak mówiłem dziecko – Ukraińcy w Polsce z a w s z e będą narzędziem w rękach wrogów Polski. Mniejszość ukraińska w Polsce jest cały czas Polsce nieżyczliwa, a nasiliło się to po roku 90- tym i zwłaszcza w ostatnich latach.
  Polska nie może przyjmować nowych Ukraińców do pracy, nie może nadawać im obywatelstwa.
  Wrogowie Polski będą chcieli by tak się stało i wiele więcej, ale Polacy muszą się temu przeciwstawić. Wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni. Musicie mówić : Tak, tak, nie, nie.
  Nigdy w czasie Mego nauczania na ziemi nie kazałem przyjmować do domu rozbójników i złoczyńców, czy choćby potencjalnych zbójników i złoczyńców. Nikt nie ma prawa narażać swojej rodziny. Jeszcze bardziej kraju.
  Ukraińcy to szczep dziki i bezwzględny. Szkodzili Polsce i będą szkodzić w jej granicach.
  Ukraińcy muszą oddać Lwów. Nie chodzi, dziecko, o łączenie się z Ukraińcami w jedno Państwo. Oni nie są państwem. Chodzi o przyłączenie Lwowa na początek. To nie jest po myśli wrogów Polski abyście mieli Lwów. Ten fakt wywołałby wielką wściekłość waszych wrogów i pomieszał im szyki.
  - Ale mówi się, Panie o tym, że żydzi chcą stworzyć Judeopolonię, połączyć Ukrainę z Polską całą ,czy do Wisły.
  - Dlatego musicie się temu przeciwstawić i Lwów wcielić do Polski.
  - Niemcy będą chcieli odebrać ziemie, które skrwawili przez wieki wymordowaniem Lehitów i obróceniem ich w ludzi drugiej kategorii. Lecz im się to nie uda. Zapadł na nich wyrok. Może być tylko cofnięty, gdy idzie o wygubienie ich prawie całego narodu. Ale nie będzie cofnięty, gdy idzie o upadek ich państwa, jako zagrażającego ich sąsiadom.
  - Litwini rozumieją, że tylko będąc w państwie polskim mogą ocaleć.
  Moja Matka, Matka Boska Ostrobramska zadba o sprzymierzenie.
  A jednak tak musi być. Polska odzyska Wilno i Lwów... Lecz najpierw Polska dozna ucisku.


  Orędzie z 18 VII 2019
  Polska nie ma obowiązku godzić się na wjazdy bez wizy, bez względu na to jakie są paszporty. To Polska ma decydować jak będzie się rządzić u siebie.
  Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi. A przecież Jan Paweł II mówił do was, że musicie być mądrzy i mocni. Żadnej z tych cech nie macie i nawet one maleją. Nie potraficie współpracować. Nie przyświeca wam nadrzędny cel.
  Nigdy naród wybrany nie był karany gdy słuchał Boga i wiernie trwał na straży Jego praw. Nigdy. To samo dotyczy i was, bo jesteście drugim narodem (wybranym) naznaczonym.
  Wpuszczanie w swe granice bezbożnych, choćby Słowian, nie przymnoży ich wiary. Czyż widzicie Ukraińców, którzy wychodziliby z kościołów, rozpoznając ich po mowie? Czy spotykacie takich, którzy szukaliby Mnie i jeśli nawet nie na mszy to szukali Mnie w pustym kościele? Nie, nie znajdujecie takich.
  Nie wy tylko jesteście winni. Na polu wiary pierwsi winni być pasterze i pouczać lud we wszystkich potrzebnych sprawach, potem kapłani.
  Macie tu raczej do czynienia ze zdradą narodową ze strony biskupów, tych biskupów, którzy zachęcają do przyjmowania przybyszy „uchodźców”, jak mówią, mimo że już kilka milionów Ukraińców znajduje się w Polsce. A Polacy przecież nie znają dokładnej ich liczby, która cały czas się zwiększa. 5, 10, 15… Zniesiecie?
  Nie sprowadzacie rodaków ze Wschodu a sprowadzacie obcych. Powiedziałem ze Wschodu, gdyż Polacy z terenów II Rzeczpospolitej winni mieszkać u siebie ( o ile chcą), lecz winni mieć pomoc od państwa polskiego, takie właśnie 500 plus na każdego Polaka, z udokumentowanym pochodzeniem, nie piąta woda po kisielu jakby się chcieli dla korzyści podszyć Ukraińcy z małą domieszką krwi lechickiej.

  Orędzie z 9 VIII 2019
  Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian, nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.
  Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły. Ich bezwzględne okrucieństwo w czasie II wojny przeszło wszelkie granice bestialstwa. Kaci są w strasznym piekle. Po stokroć dostają to, co zadali. Ale na Ziemi musi też być sprawiedliwość.
  Prawo i Sprawiedliwość stały się formacją skrycie wrogą.
  Ukraińcy w Polsce, zasiedzeni, będą zawsze narzędziem w rękach sił wrogich Polsce, przede wszystkim Rosji, ale także Niemców i Żydów.
  Orędzie z 10 VIII 2019
  Nie można dopuścić do otrzymywania polskiego obywatelstwa przez Ukraińców. Gdy to się stanie, będą nieusuwalni. Karta Polaka w intencji pomysłodawców nie była dla Polaków, ale dla Ukraińców, którzy powołać się na polskie korzenie, piątą wodę po kisielu jak mówiłem i aby był pretekst do dawania im obywatelstwa.
  Już mniejszość ukraińska w Polsce wroga jej skrycie jest dla Polski niebezpieczna, ze względu na liczebność mało może szkodzić. W połączeniu jednak z napływowymi Ukraińcami, którzy dodatkowo będą mieć polskie obywatelstwo jest niebezpieczna wielokrotnie bardziej. Pamiętajcie o wsparciu przez bogatych Ukraińców, którzy mieszkają na Zachodzie, głównie w Kanadzie. Często zresztą ich korzenie są mieszane żydo- ukraińskie, nie mówiąc o krwi chazarskiej, bez wyznawanej religii talmudycznej.
  Trzeba wypleniać tę ukraińską zarazę. Ukraińcy, którzy mieszkają tu od drugiej wojny światowej mają prawo do mieszkania w Polsce, lecz muszą być lojalni wobec państwa polskiego.
  Wszelka zdrada, choćby ukryta, pełzająca i niepodlegająca wprost paragrafom karnym musi być nazywana po imieniu i piętnowana.
  Polacy muszą walczyć o swoje na wszystkich poziomach. Muszą szukać liderów, którzy ich będą reprezentować i wspierać ich. Muszą to być ludzie czyści i ideowi. Jeśli sami nie mogliby działać ze względu na pracę i obowiązki to Polacy winni tę działalność im umożliwiać przez różnego rodzaju wsparcie.
  Świadomość Polaków musi być taka, że wybierają osoby co do których wiadomo kim byli rodzice, dziadkowie, pradziadkowie. Życiorys kandydata nie może zaczynać się wraz z ukończeniem studiów.


  Orędzie z 2, 3, 4 XII 2019
  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią. Lecz potem ich krew się poleje, i także na terytorium Ukrainy.
  I Ty będziesz w tym brał udział. W przelaniu ich krwi w słusznym gniewie, który Ja poprę.
  - Ale czy to możliwe, Panie Jezu, że Ty jesteś, mówisz, jak Bóg ze Starego Testamentu?
  - Zapewniam Cię, dziecko, że Bóg nie wypiera się, ani nie wstydzi czegokolwiek co uczynił, powiedział, do czego zachęcał.
  Przychodzi czas krwi. Czas krwi i ognia. Wywołuje to człowiek. Bóg zaś uniża się do człowieka, jak uniżał się w czasach Starego Testamentu.
  Ukraina musi spłynąć krwią. Polska też spłynie, ale w mniejszym stopniu. Wolna Elekcja zaś to jeszcze złagodziła.
  - Panie Jezu, ale powiedziane jest, że Polska ma nieść pokój i miłość innym narodom.
  - Powiedziałem: Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc. I będziecie karać śmiercią Ukraińców, którzy na was podnieśli rękę na waszej ziemi, dziękując w ten sposób za chleb. Oni zrobią to tchórzowsko stojąc pod osłoną waszych wrogów, wy zrobicie to z otwartą przyłbicą, nie chowając się za niczyimi plecami. I Wołyń i Małopolska Wschodnia, która dzisiaj jest poza granicą wschodnią, spłyną krwią ukraińską z waszych rąk. Tak musi się stać. Ilość zabitych ukraińskich dzieci i kobiet przekroczy ilość zabitych kobiet i dzieci polskich nie tylko w czasie drugiej wojny, ale i do czasów hajdamackich.
  Nie bój się o swoje zbawienie, w tym wypadku, dziecko. Ja, Bóg jestem mocen zdjąć z człowieka winę. Nie będziesz miał zasługi, ale nie będziesz też miał winy.
  - A czytelnicy tych Orędzi czy ucierpią od Ukraińców w Polsce?
  - Niektórzy nie ucierpią. Ci, co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci, co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę.
  Ci, co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je, są szczególnie chronieni.
  Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Ty Panie Jezu też dałeś czytelnikom ( i nie tylko) możliwość ochrony. Przypominasz i zachęcasz do skutecznej broni dozwolonej prawem, którą można obronić się w domu, czy w mieszkaniu przed grupami, które nie są zorganizowanymi i wyszkolonymi oddziałami, a teraz mówiłeś, Panie, by mężczyźni zadbali choć o maczety, aby mieć przewagę nad tymi, którzy mają nóż.
  - I aby nie dać głowy pod nóż jak wieprze, tak powiedziałem.
  - Tak Panie Jezu.
  - Bądźcie mężczyznami też powiedziałem. Człowiek ma prawo liczyć na pomoc Boską, ale czyż żołnierze i ochotnicy Bitwy Warszawskiej liczyli tylko na Boską pomoc? Trzeba jej pomagać tak, jak to czynili obrońcy Jasnej Góry. Polecajcie się też obrońcom Jasnej Góry w czasie potopu szwedzkiego. Nie tylko święci pomagają.
  Gromadźcie wodę w butelkach, żywność, która się nie psuje, bandaże, lekarstwa, także zioła ze sklepów zielarskich, spirytus lub róbcie sami bimber.
  W domach zadbajcie o drugie wyjście. (Niech będzie zamaskowane). Sadźcie rośliny, w których można się skryć na polu i w ogrodzie. ( Broń należy święcić o tym mówiłem).
  Nie wpuszczajcie nikogo, kto chce wam zrobić krzywdę, za drzwi swego domu lub mieszkania. Lepiej zginąć czy być okaleczonym w walce niż patrzeć potem jak mordują Twych bliskich.
  NATO wam nie pomoże. To organizacja coraz bardziej satanistyczna oraz pilnująca mamony.
  Nie pozwalajcie Amerykanom na bezkarne wyciąganie rąk po polskie bogactwa naturalne.

  Orędzie z 6 VI 2018
  - Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń.
  Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania, oznacza to, że jesteście niewolnikami. W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić, poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.
  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą, jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych, a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni.

  Orędzie z 13 XI 2019
  - Panie Jezu, ale teraz nie ma mieczy, no są w jakimś sensie, ale jest inna broń.
  - A jednak. I broń biała będzie użyta i ludzie nią mordowani. Na Polaków wystarczy broń biała, bo nie mają czym się bronić.
  Wy, którzyście nie kupili do tej pory broni a macie rodziny, kupcie chociaż broń białą, jak maczety. Aby choć w ten sposób mieć przewagę nad kimś, kto ma nóż. I móc obronić kobietę, dziecko, a nie poddać swej szyi zbyt łatwo pod czyjś nóż, jak wieprz na zabicie. Bądźcie mężczyznami.
 • Bóg Ojciec: wynik wyborów jest już przesądzony i nie ważny jest wasz głos!
  https://anna-od-jezusa.pl.tl/Maj--%236.htm

  29.05.2020r.

  Bóg Ojciec: Moje drogie umiłowane dzieci.
  Modlitwy wasze są kadzidłem i wynagrodzeniem za zło, są motorem co zmienia bieg wydarzeń. I wiedzcie, że Ja nie chcę was karać lecz szala zła już dawno jest przeważona i nadszedł czas kar.
  Mój Syn Jezus Chrystus jest waszym Królem a Królową narodu Polskiego jest Maryja. Dlatego kary będą łagodniejsze i zło nie ma takiej swobody działania. Wiele jeszcze będzie cierpiał Polski naród, lecz Ja Bóg Ojciec zmniejszam wam kary mimo iż nadal jest wiele zła.
  Moje drogie dzieci wkrótce Zesłanie Ducha Świętego. To czas gdy Duch Święty obdarza swoimi łaskami wiele dusz i za wiele dusz módlcie się moje drogie dzieci. Bo teraz jest czas ratowania dusz co Boga nie znają i go nie potrzebują tylko na sobie się opierają. Proszę módlcie się gorliwie za tych co profanują Ciało i Krew Mojego Syna. Bo tak przyjmowana Komunia Święta, gdy jest wyciągnięta ręka jest zniewagą dla Mojego Syna. Wiedzcie też moje drogie dzieci, że każda dusza co profanuje Ciało Mojego Syna ściąga na siebie śmierć. Śmierć duszy jest gorsza od śmierci ciała, bo to jest wieczna śmierć. Wiedzcie też, że jak taka dusza się nawróci to powinna już zawsze przyjmować Komunie Świętą godnie i tylko na kolanach, by wynagrodzić mi swój grzech.


  Tak drogie dzieci już niedługo ogłoszą ponowne wybory, a ich wynik jest już przesądzony i nieważny jest wasz głos. Choć wiele krajów będzie bardzo odczuwać kryzys gospodarczy, to w Polsce nie będzie to tak bardzo odczuwalne choć wielu zubożeje i straci swe majątki.
 • @Janisław 19:01:56
  Skuteczna metoda na zamykanie dyskusji. Niech sobie założy stronę pt. moje orędzia. Jeśli ktoś zechce, to będzie czytał.
 • @Alfax 11:24:18
  "Ja celowo akcentuje tu banderowców bo wiem, że są obecni w Polsce w strukturach władzy w polityce w partiach". -

  --- Sporo polityków (m.in. Kaczyńscy) ma korzenie z Kresów czy z dalszej części Ukrainy. Jaki to ma związek z ich polityką? - Osobiście widzę tu przemożną rękę suwerena, który nakazuje kochać Ukraińców i nienawidzić Rosjan.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Alfax 11:29:00
  "... trudno zrozumieć poparcie przynajmniej jakiej części rolników dla PiS". -

  --- Tak, to fakt.
 • @Leonardo da Vinci 13:05:35
  "Tylko dlaczego wyborcy tego nie widzą?" -

  --- Wyborcy też nie mają w czym wybierać. Na kijowskim Majdanie aktywni byli nie tylko członkowie PiS z samym Kaczyńskim na czele, ale też politycy PO, np. Sikorski, Protasiewicz), a także Kukiz.

  Pozdrawiam :)
 • @Janisław 19:01:56
  Drogie dziecko...wez balijke i wypelnij ja lodem...sciagnij pory i usiadz gola dupa na ten lod wbalijce....tylko sie nie pomyl i nie kladz lodu na leb...szkoda lodu.

  Drogi panie ALFAX.... Polska rzadza Obcy..od chwili podpisania przez Sejm Rzeczypospolitej Aktu Rozbiorowego i Oddania sie pod Opieke osciennym wladcom.... i po podpisaniu przez Krola Rzeczypospolitej Aktu Abdykacji... Wszystko legalnie ..pokojowo...jak przystalo na Psichhoooyofff naszych podlych przodkow bez wyjatku herbowych :-))).Pardon za wyjatkiem jednego..pana Tadeusza Rejtana...
 • @zygmuntbialas 23:11:29
  "Jaki to ma związek z ich polityką?"
  Sentymenty. Naturalne związki z ziemią pochodzenia przodków. Nienawiść do Rosji nie przejawia się w chłodnej kalkulacji strategicznego sojusznika ale w emocjach pisowców z kaczelnikiem na czele. Zewsząd złowrogo wyziera Putin, nie podzielający tych obsesji to ruskie onuce.
 • @wercia 09:44:00
  Rządzący celowo wręcz ośmieszają Polskę, co świadczy o braku związków z naszym krajem (opluwany ambasador Magierowski, inny prymitywny błazen w Japonii -zero reakcji). Izrael -cud świata według Kaczyńskiego, trzyma sztamę z Rosją, zadeklarowanym strategicznym wrogiem Polski a Żydzi szarogęszą się tutaj bardziej niż u Netanjachu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej