Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2428 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

Akcja vs Reakcja - PiS vs Polacy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zazwyczaj wszelka akcja rodzi reakcję. Tak dzieje się gdy z czymś nie zgadzamy się a nawet gdy mamy podobne zdanie.

Akcja rodzi reakcje.

Tak powinno być w narodzie który jest wrażliwy na ograniczenie swobód, kneblowanie ust i jest wrażliwy na nadużywanie władzy. 

 Jednak  jak widzimy to w ogromnej większości jest społeczna pokora, cisza, brak reakcji, wręcz wygląda na pasywną akceptację ze strony społeczeństwa. 

Taka postawa wskazuje na to, że całkowita obojętność i bierność obywateli ułatwia rządzącym jeszcze bardziej poszerzać swoją bezprawną dyktaturę i ją pod wymyślonym pretekstem jeszcze bardziej bez ograniczeń w realu stosować i utrwalać. 

PiS od momentu jak przeją ster w kraju, rozpoczą od razu usuwanie ludzi nie popierających PiS szczególnie ze wszystkich ważnych stanowisk: w armii, w służbach specjalnych, w służbach kontroli, spółkach państwowych, mediach - TV, Radio, itd.

PiS, po usunięciu ludzi o odmiennych poglądach i niezależnych od doktryny którą kieruje się lider Kaczyński, konsekwentnie i systematycznie na miejsce tych wszystkich ludzi opornych i krytycznych instalował i instaluje swoich kolesi, poklaskiwaczy, którzy są często bez żadnych odpowiednich kwalifikacji, kompetencji ale spełniają rolę pożytecznych sługusów nie mających żadnego prawa sprzeciwu.

Tak działa PiS dyktatura,  która oparta jest na podporządkowaniu sobie wszelkich ważnych struktur i opiera się na klakierach i przemocy. A taka władza ma powody by bać się własnego narodu, głownie każdego istotnego głosu krytyki na jej temat. Tak więc by temu w środkach przekazu maksymalnie zapobiec stosuje eliminację ludzi niewygodnych i cenzurę w mediach.

Jaki jest powód że PiS kontroluje i nie dopuszcza krytyki, satyry, ironii w "publicznych mediach" na swój temat ?

PiS boi się w formie krytycznej satyry ujawnienia szerokiej publiczności  (narodowi) w "publicznych mediach" nagiej prawdy i kompromitacji, prawdy o swoich manipulacjach, konszachtach z obcymi agentami i robieniu korzystnych interesów ale nie dla Polski a właśnie dla obcych i wcale nam Polakom i Polsce nie dobrze życzących  "sojuszników" boi się krytyki ze strony niezależnych objektywnych ludzi  o fałszowaniu faktów historycznych i o swoich przekrętach szybko zamiecionych pod dywan.

Już samo zamykanie ust satyrykom którzy na swój sposób demaskują haniebne działania władzy i polityków oraz zamykanie dostępu artystom do publicznych mediów  jest kompromitacją PiS i jej liderów i dowodem że mają coś do ukrycia. Powód do wstydu.  Tym samym doprowadzili do tego że obecnie sprawujacy władzę zachowują się jak paranoiki, boją się juź sami własnego cienia.

 Ironia losu.

Strach przed społeczną reakcją u PiS jest tak wielki że nie dostrzegają kompletną bierność większości narodu, który zachowuje się od wielu lat bardzo pasywnie a którego tak bardzo PiS się boi. A może wychodzą z założenia, że naród uśpiony to bomba z opóźnionym zapłonem i zapobiegawczo dmuchają na zimno stosując totalną cenzurę i pisowski kaganiec na usta.

Tu należy zauważyć i podkreślć,  że PiS stosuje represje i cenzure od czasu przejęcia władzy i wyeliminowania im obcych mentalnie dziennikarzy i ludzi pracujacych w podległych PiS mediach - że stosuje ten pisowski kaganiec na fakty i na prawdę w "publicznych mediach". Prawdy której się ze wszystkiego strasznie boją - .

A jednak dyktatorski PiS ma w obecnej rzeczywistości poważny problem, ponieważ ich macki które są splamione kłamstwami i manipulacjami, despotyzmem nie mogą zamknąć na szczescie wszystkim usta.

PiS macki są stanowczo za krótkie w realnej przestrzeni medialnej, swobody-intetnetu. 

PIS niszczy Polskę. PiS dewastuje gospodarkę, karze i zamyka ludzi, gwałci bez karnie konstytucje i obowiązujące w Polsce prawo.

I to wszystko gdy w przypadku Polski ilość zarażonych to 0.023 % w stosunku do 38 milionów mieszkańców Polski.

CZAS by ci którzy stracili pracę,  dochody,  firmy, perspektywy normalnego życia rozliczyli PiS przy najbliższych wyborach i ukrócili bezprawne działania tej kliki, która niszczy Polskę i zachowuje się jak dyktator. 

Krytyka dotyczy tym razem PiS, ale nie oznacza to że PO jest partią wartą zaufania i poparcia.

Obie partie skupiają ludzi głównie dbających o swoje własne  interesy i o obcych i tym samym nie dbające o ineresy Polski i Polaków. Tak PiS  jak i PO wysługują się obcym i spełniają ich wole i dyrektywy swoich kuratorów z innych krajów. Posłuszeństwo PiS i PO  jest nad zwyczaj wyraźnie widoczne w stosunku do Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej jest dowodem o braku niepodległości, suwerenności Polski.

A przecież tak głośno przez PiS i PO w formie propagandy na prawo i lewo głoszonej.

Polecam ten film o PiS i PO.   Obejrzeć do samego końca  !


■   https://m.youtube.com/watch?v=Kn7Az3iCsYk   ■

   

  Same fakty, sama prawda.    ■■■    m.youtube.com/watch   ■■■

Czy warto na te partie głosować ? !  Po obejrzeniu niech każdy sam wyciągnie swoje wnioski i dokona wyboru.

  

KOMENTARZE

 • @ ALL. Tylko tyle... .
  Czy warto na te dwie partie głosować ? !  
  Po obejrzeniu niech każdy sam wyciągnie swoje wnioski i dokona wyboru.

  https://m.youtube.com/watch?v=Kn7Az3iCsYk

  Pozdrawiam.
 • @dolby 08:11:19
  Już tak masz, że wszystko i wszystkich krytykujesz?
 • to że Polacy są bierni, to jedno.
  Inną sprawą jest fakt, że nawet tutaj na neonie zdecydowana większość nie widzi największego zagrożenia jakim jest powód wywołania tej zawieruchy. Skupiają się i sprzeczają na temat zagrożenia chorobowego wirusem choć widać, że zagrożenie jest niewielkie. Największym zagrożeniem jest ostateczny cel tego kryzysu, a więc praktyczna planowa depopulacja zabezpieczona jakimiś chemikaliami (niby szczepionkami) wstrzykniętymi na siłę do naszego organizmu, działaniem sieci 5g i dodatkowo likwidacją gotówki. Wraz z planowanym na 2030rok podłączeniem naszych mózgów do centralnej sieci kontrolowanej przez AI staniemy się totalnymi, posłusznymi, sterowanymi niewolnikami-biorobotami nie będącymi w stanie już przeciw niczemu ani nikomu się wzburzyć. Pozbawieni zostaniemy wolnej woli - największej wartości ofiarowanej nam w akcie stworzenia.
  W między czasie doświadczymy kija i marchewki w stopniu dzisiaj wręcz niewyobrażalnym. Przykład? Chcesz kupić szynkę- dostajesz komunikat-w dniu dzisiejszym już dosyć mięsa zjadłeś, nie wykonałeś posłusznie tego i tego- możesz kupić sobie szczawiu lub kalarepę. Niemożliwe? Tak będzie!
  Ale te fakty jakoś nie budzą u ludzi sprzeciwu, tylko wykłócają się o podrzucony temat zastępczy, czyli chodzić w masce czy też bez. To jest przerażające.
 • @zadziwiony 08:39:56
  zamien smartfon na stary model "komorki " wryzuc z domu "wifi" plac gotwka - nie posluguj sie kartami . Pod zadnym pozorem smart tv , system operacyjny linux . Jak wprowadza obowiazkowe szczepienia wymeldujj sie , nie posiadaj tzw meldunku - zrezygnuj z abonamentu - kup prepaida na jakis lewy dwod osobisty - miej w rezerwie zloto , zawsze wymienisz na cos co ci potrzeba . Zapozja sie z " glebokim interenetem "
  Jakos dasz rade , wystarczy " nie krasc "
  Milego dnia :)))
 • @zadziwiony 08:39:56
  Nie wspomniałem o czipach, będących nieodłączną częścią tej układanki.
  ps.
  Niektórzy twierdzą, że covid i częstotliwości 5g maja podobne działanie na nasz organizm. Zaburzają wchłanianie tlenu przez krew. Te niby szczepionki mają mieć jakąś funkcję korelującą to działanie. W takim przypadku funkcjonowanie naszego organizmu będzie w 100% zależne od psychopatów ze szczytu piramidy.
 • Tak - PiS i PO
  to dwie strony złego szeląga. Ale co mamy jeszcze do demonkraturowego wyboru - skoro panuje zamierzona, demonkraturowa pustka - poza magdalenkową ferajną.
  Magdalenkowa ferajna może wygenerować każdą partię skrojoną na miarę okuwanych sierot po Polsce w atrapie Polski i według gustu tychże okupowanych.
  Wniosek?
  W ramach tzw. demonkratury - Polacy nawet w pobliże steru państwa nie zostaną dopuszczeni. Natomiast w razie jakiejś próby - jakimś cudem - pozademonkraturowego przejęcia steru państwa przez Polaków - próbę taką dzieci kaduka utopią we krwi.
  Powyższe nie dotyczy tylko atrapy Polski - bo podobnie byłoby w USA, Rosji, Niemczech, etc.
 • @rowszan 08:52:34
  Dzięki za radę- większość z tego co piszesz realizuję. Mam jednak rodzinę i nijak nie widzę możliwości by po norach w lesie się chować. Zresztą i tak by mnie szybko namierzyli przy dzisiejszej technice i życzliwości ludzi z którymi w każdej takiej sytuacji musiał byś mieć jakiś kontakt. A więc Twoja rada niezbyt racjonalna i przydatna w dłuższej perspektywie.
 • @dolby 08:55:50
  O niczym. Wiem, że masz plan uchronienia świata, ale nie jestem w stanie go pojąć...
 • @zadziwiony 09:16:22
  masz racje to byla lekka ironia i dlatego bedzie tak jak mowisz - 5G bez routerow bez aparatow nie zadziala - chwilowo nikt nikogo nie zmusi do zakupu - ludzie sami kupia - bedzie promocja -
  spojrz w inernecie ilu Niemcow placi gotowka , porownaj to z Polakami
  Cos to powinno ci powiedziec
 • Dałem 5*
  To jest prawda, a druga prawda jest taka, że tu na Neonie, po za paroma systemowymi idiotami, jest jeszcze grupa nad Jordańskich idiorów(każda władza jest od buka,albo módlmy się do Miriam królowej), a reszta tylko pisze. Wyjdzcie z tym do ludzi. Nie wszyscy czytają Neon itp. Ja zacząłem drukować broszurę z infoacjami i stronami w internecie co warto przeczytać. O psudo pandemi, o poczynaniach "naszego"rządu i opozycji. Chodzę i rozdaję. Ten wpis też polęcę i zamieszcze adres z krótkim opisem. Chyba autor nic nie ma przeciwko. Ludzi trzeba na prowadzać, bo sami zachowują się jak dzieci we mgle
 • Niestety, PiS lansuje miernoty
  Każdy oficer, który zasalutował Misiewiczowi, powinien wylecieć z wojska na zbity pysk
 • @goat 09:22:22
  Ja tam w dwóch lokalnych miesięcznikach sobie pisuję. Zasięg po kilka-kilkanaście tysięcy. jeden miesięcznik darmowy z reklamami (ten ma większy zasięg), drugi za bodaj 2 zł. Ale redakcja tego drugiego pisma działa społecznie, a pierwszego to pewnie szef zarabia. Ale piszący robią to dla idei.
  Ale co tam. Jak napisałem w trzech częściach tekst o banderowcach to był czytany po rodzinach i znajomych rodzin od Szczecina po Wrocław. Jakąś więc misję na miarę swoich możliwości prowadzę.
 • @dolby 09:34:30
  Tak zrobię. Tylko nie wiem, po co Ty tutaj lansujesz niewyobrażany potencjał swojego mózgu...
 • @Wican 09:25:06
  I tu masz rację. Nie ma teraz WP oficera przez duże O. Są karierowicze i wazeliniarze
 • @dolby 09:46:42
  Dolby ty przypominasz haskygo, który wylewał tu swoje wypociny. Nie kompromituj się.
 • @Autor
  "PiS boi się w formie krytycznej satyry ujawnienia szerokiej publiczności (narodowi) w "publicznych mediach" nagiej prawdy i kompromitacji, prawdy o swoich manipulacjach, konszachtach z obcymi agentami i robieniu korzystnych interesów ale nie dla Polski a właśnie dla obcych". -

  --- Ten numer, który wywinął Kazik PiS-owi to majstersztyk najwyższej klasy. Należy się tym butnym politykom za wiele spraw. Mnie szczególnie uderzyło trzyletnie uwięzienie dr. Mateusza Piskorskiego pod durnymi zarzutami, bez wyroku. No i przede wszystkim drakońskie obostrzenia w sytuacji totalnej ściemy, jaką jest covid19. Szkoda tylko, że nie ma innej partii, na którą mógłby naród głosować.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • Kpisz ?
  "PiS od momentu jak przejął ster w kraju, rozpoczął od razu usuwanie ludzi nie popierających PiS szczególnie ze wszystkich ważnych stanowisk: w armii, w służbach specjalnych, w służbach kontroli, "

  A co ? Miał pozwolić, aby służbami zarządzała ferajna Tuska? Jak sobie wyobrażasz rząd, który dopuszcza do tego, aby służby działały przeciwko niemu ?
 • @zadziwiony 08:39:56
  Nie prawda !!!!!!!!!!!!!!
  Wszyscy widzą zagrożenie, o którym mówisz. Dla przykładu, ja nie raz stwierdzałem, że trwa 3 wojna światowa, i skutki będą takie, jakie wywołuje wojna.

  Ale, skoro zaganiają nas jak trzodę do zagrody, to przecież muszą mieć jakiś kij. I tym kijem jest świrus. I ja, oraz rozsądni, tego kija się również boimy.
 • @Wican 09:25:06
  a czemu Ciebie w PiSie nie ma? Wtedy nie musieliby się opierać na miernotach.
 • @Wican 09:30:15
  No to życzę powodzenia, i dalszych sukceców. Po raz pierwszy się przyznałeś, że coś konkretnego dla społeczeństwa robisz.
 • @zygmuntbialas 10:12:51
  A ten durak, prezydent Trump, nie podziela pańskiego zdania

  https://interesariusz.neon24.pl/post/155396,prezydent-trump
 • @interesariusz z PL 10:26:42
  "A ten durak, prezydent Trump, nie podziela pańskiego zdania". -

  --- Durak to on jest, i komiwojażer, jeżdżący po świecie i opychający szmelc zwany uzbrojeniem. Teraz będzie handlował szczepionkami.
 • @zygmuntbialas 10:12:51
  Ale też reakcja PiSu była głupia. Sami pokazali przeciwnikom jakiie metody walki zastosować. A Kazik partyjny nigdy nie był. Pisał teksty od serca. teraz dowalił Kaczyńskiemu, kiedyś Oleksemu (Łysy jedzie do Moskwy) i Pawlakowi (Panie Waldku, pan się nie boi).
 • @interesariusz z PL 10:15:37
  Bo służby to powinni być apolityczni fachowcy a nie Misiewicze i młode Żaryny
 • @interesariusz z PL 10:24:27
  Robię dużo więcej,płaczku. Ale co tam. Siedź sobie z domku a na zewnątrz wyłaź w masce dalej, niewolniku.
 • @zadziwiony 08:39:56
  Fakty nie budzą u ludzi sprzeciwu, bo większość Polaków to scwelowany naród. https://www.youtube.com/watch?v=5DHBBXkPeSg&t=44s
  W tej nowej, projektowanej rzeczywistości z ulgą przyjmą wzamian za wolność jako wartość samą w sobie, wolność od wyimaginowanego wirusa. Globaliści chytrze nacisnęli na właściwą strunę: zdrowie. Stąd ta paranoiczna pandemia strachu wyłączająca myślenie i bezalternatywna wiara manipulatorom. Szumowski z trudem powstrzymuje się od rechotu na potrzeby podsycania grozy.
 • @interesariusz z PL 10:22:48
  Jestem przeciwnikiem qrew, dlatego się z nimi nie zadaję.
 • @Wican 10:38:30
  "Bo służby to powinni być apolityczni fachowcy a nie Misiewicze i młode Żaryny"

  Co tam służby, czym zawiniły konie w Janowie?
 • @Wican 10:39:11
  "@interesariusz z PL 10:24:27 Siedź sobie z domku a na zewnątrz wyłaź w masce dalej, niewolniku."

  Gdyby nie kazali nosić maseczki, ja bym dalej ją nosił. Dla własnej korzyści i dla innych - bo maseczki i utrzymywanie dystansu redukuje współczynnik zarażalności. Wystarczy go zredukować dwukrotnie aby epidemia wygasła.
 • PiS lansuje miernoty i lizusów
  bo takie są preferencje kaczelnika. Miernota będzie mu wdzięczna za posadę, zatem stosownie do jego oczekiwań będzie lizusem. Kaczelnik natomiast zdobędzie sobie nazwę strategosa i innego taktyka, co pozwoli mu wyzbyć się z kompleksów.
 • Pytanie paranoika......
  "Czy warto na te partie głosować ? !"

  Ciężko kumatym pozwolę sobie przypomnieć że....

  Partie to osoby prawne.
  Osoby prawne nie posiadają praw wyborczych!!!
  To samo dotyczy organów tych osób prawnych o nazwie "członek".

  Co zatem sądzić o kimś, co się zastanawia o głosowaniu, bądź niegłosowaniu na kogoś nie posiadającego praw wyborczych, ani biernych, ani czynnych ???
 • @Wican 10:39:11
  Jak mniemam, Ty w towarzystwie zachowujesz się obscenicznie.
 • @Wican 10:39:31
  No więc już wiesz, dlaczego Qrwy rządzą.
 • @Pedant 10:41:34
  Jestem tylko ciekaw, skąd wziąć apolitycznego fachowca? Jak apolityczny, to musi być ułomny na umyśle, innej możliwości nie ma, no chyba że sprzedajny zwyrodniały zbrodniarz, który nie ma własnego światopoglądu.
 • @Pedant 10:44:56
  Do sklepu nosiłem maseczkę jeszcze przed nakazem. Ale oczywiście, maseczka, plus obchodzenie wszystkich klientów szerokim łukiem. Kupuję to, na co nie ma popytu i ludziska się nie kłębią.

  Nie raz pisałem, że nakaz noszenia maseczek zawsze i wszędzie przyniesie więcej szkody, niż pożytku. I nie myliłem się.
 • @wercia 10:45:59
  Jak Ty coś powiesz, to szczena opada.

  Spróbuj założyć partię, w skład której nie będą wchodziły miernoty.

  Tak krawiec kraje ....
 • @zygmuntbialas 10:12:51
  Za pozbawienie bez wyroku dr. Mateusza Piskorskiego przez 3 lata wolności, sprawcy tego kryminalnego czynu powinni zostać ukarani.

  Pan Mateusz Piskorski musi szukać sprawiedliwości jak nie w Polsce to w Strasbourgu. Tam są często kierowane skargi gdy we własnym kraju człowiek jest bez podstaw prześladowany.

  A prześladowań ze strony władzy nie można tolerować bo to zachęca rządzących kacyków do jeszcze większego bezprawia i stosowania w stosunku do jej krytyków represji, cenzury, przemocy, zastraszania.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @interesariusz z PL 10:15:37
  Chyba sam sobie kpisz ?

  W państwie które chce uchodzić na arenie międzynarodowej i w oczach własnych obywateli za państwo wolne, demokratycze i sprawiedliwe takie czystki to zaprzeczenie od a do z idei tych wyżej wymienionych cech.

  Pozdrawiam
 • @adam54 10:50:18
  Dla nie kunatych radzę by w końcu skumali że poza tymi po-pis partiami są jeszcze w Polsce inne. Jakie ? to zostawiam to dla niekumatych w celu uruchomienia minimum wysiłku umysłowego.

  A czy warto wybierać ? Na pewno warto NIE wybierać PiSPO.


  https://m.youtube.com/watch?v=Kn7Az3iCsYk
 • @dolby 10:28:20
  Nie wiem, uświdom mnie.
 • @Alfax 11:14:57
  To po co wybory? To co zalecasz, podważa sens wyborów. Po każdych wyborach oprawcy ci sami.

  A niektórzy się burzą przeciwko okrągłostołowej mafii, niesłusznie, przecież twoim zdaniem to właśnie demokracja.
 • @Pedant 10:41:34
  A czym radio rozrywkowe-Trójka?
 • @Pedant 10:44:56
  Bzdura. Popytaj lekarza, ale nie telewizyjnego. Dowiesz się o szkodliwości i o bezsensie tego co kazali. Zwłaszcza, ze to co kazali nosić, wcale nie jest szczelne. A gdybyś chciał nosić szczelną, to byś się udusił.
  Jak byłem u weterynarza, to on też tego nie nosił, a miał klientów ze zwierzętami. Lekarze też to wiedzą, ale należy popytac prywatnie, a nie słuchać telewizyjnych
 • @wercia 10:45:59
  W sumie prawda. Przy miernotach to może nawet błyszczeć.
 • @interesariusz z PL 10:58:40
  Nie przykładaj swoim miar do innych. Ja nie jestem na zasiłku, ani w budżetówce. I mam naturalną sympatię do człowieka. Chyba, ze ktoś jest wyjątkowo głupi. Ale jako przedsiębiorca, i z takim muszę robić interesy. Bo on wydaje swoje pieniądze, a więc zasługuje na najlepszą jakość towaru
 • @interesariusz z PL 11:28:48
  Jednak jesteś wyjątkowo ograniczony.Musiałeć mieć szemrane życie?

  W poważnym państwie są poważni urzędnicy cywilni i mundurowi. Nieusuwalni dla polityków. Maj ą być fachowcami a nie funkcjonariuszami partyjnymi
 • Jest potrzebna wymiana pokoleń. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Ci pookrągłowcy stołu pełnego zmowy i zdrady. Muszą odejść na emeryturę bo inaczej zrobią z Polski całkowitą kolonię z marionetkowymi pajacykami udającymi ze Polin to Polska.

  Salution :)✔
 • @Wican 11:42:47
  Też tak uważam, w wielu dobrze prosperujących państwach są bardzo kompetentni urzędnicy mający poważanie ze względu na wiedzę a nie na poglądy polityczne.

  A pisowcy co zrobili ? Fachowców pozmieniali na lizozadów, nie znających się na niczym ale pochlebców prezesa z Żoliborza.

  Salution :)))) ✔
 • @Wican 11:41:26
  Twoja sympatia do drugiego człowieka przejawia się w tym, że chuchasz na niego bez maski.

  Ciekaw jestem, jak byś żył bez budżetówki? Nawet amerykanie tego nie wymyślili, chyba największa budżetówka świata.
 • @wercia 10:45:59
  Lepszego opisu PISu nie ma. Dla Pani 5 ⭐⭐⭐⭐⭐

  Salution :)))) ✔
 • @Wican 11:42:47
  I to jest właśnie część "ukrytego państwa". Nie politycy rządzą, wybory niczego nie zmieniają, zawsze rządzą pociągający za sznurki przy pomocy swoich marionetek, tj. owych "nieusuwalnych" funkcjonariuszy.
 • @Leonardo da Vinci 11:45:58
  Tak, Polskę zmienią na "lepsze" ci gaworzący po polorykańsku.
 • @interesariusz z PL 11:59:28
  Proces wymiany pokoleń to jednak długa droga a czas leci.
  I jeszcze nie wiadomo czy będzie to trafna wymiana.

  Bo czym skorupka za młodu na siąknie
  tym na starość. ........ ⤵ a może ⤴ :))))))
 • @Pedant 10:44:56
  Po dalszych uwagach widzę, że większość tego nie kuma.
 • @Wican 10:37:57
  "Ale też reakcja PiSu była głupia". -

  --- Ja wdałem się w S24 w dyskusję z PiS-owskimi blogerami i wiem, że można być okrutnie obity.
 • @zygmuntbialas 12:07:07
  Szkoda Pana zdrowia i wysiłku.

  Po co kopać się z koniem ?

  Beton to beton. Tylko to
 • @zygmuntbialas 12:07:07
  Jestem ciekaw, jak Pan rozpoznaje "PiSowskiego blogera" ?
 • @
  Tylko pstryk w nos ich może skruszyć.

  Może ale nie musi .

  ;))))) ✌
 • @Alfax 11:27:12
  "Dla nie kunatych radzę by w końcu skumali że poza tymi po-pis partiami są jeszcze w Polsce inne. "

  I co z tego że są inne ? Inne "partie" … to też osoby prawne - więc i właściwości charakterystyczne dla osób prawnych mieć muszą a z właściwości wynika zachowanie osoby.

  "A czy warto wybierać ?" - A jak można wybierać coś, co nie posiada praw wyborczych ???
 • Te dwa ugrupowania
  To po prostu ekspozytury obcych agentur na Polskę, zresztą to teraz po PiS-e bardzo jest widoczne. Niestety PiS mąci ludziom w głowach swoim ,,patriotyzmem,, i taką niby antyunijną i antyniemiecką retoryką, na co wielu ludzi daje się nabrać. Udział w oszukiwaniu społeczeństwa ma też niestety część hierarchii kościelnej.
  PO była uczciwsza w tych sprawach, oni szczerze mówili, że są ,,europejczykami,, i że trzeba słuchać się Niemca.
 • @zbig71 13:23:40
  Można się zgodzić. Tyle że pamięć mam dobrą.
  I pamiętam grzechy PIS i PO.

  Poza tym trudny wybór którą z tych innych partii wybrać ?

  :)
 • 5*
  Dobry ten link,
  można zrobić dzięki temu bilans kantów pisu i po.

  Pozdr. :)
 • @Wican 11:42:47
  "W poważnym państwie są poważni urzędnicy cywilni i mundurowi. Nieusuwalni dla polityków. Maj ą być fachowcami a nie funkcjonariuszami partyjnymi".

  U nas tych poważnych urzędników pis pozbawił stanowisk i zastąpił uległymi kaczelnikowi swoimi miernotami, wazeliniarzami bez kompetencji

  Pozdr. ;)
 • @zygmuntbialas 10:12:51.... Szkoda tylko, że nie ma innej partii, na którą mógłby naród głosować....
  -
  Jest zarejestrowanych kilkadziesiąt partii...
  Jest więc z czego wybierać...

  Moim zdaniem to nie partie są problemem,
  lecz gusta wyborców.
 • @Monaco 15:09:44
  To zależy od poglądów. Gdyby było normalniej, to ci co mają prawicowe to konfederacja, ci co bardziej socjalne to Zmiana Piskorskiego. A tak, to umarł w butach.
 • @Zbigniew Jacniacki 16:16:43
  Należy wymienić wyborców.
 • @zbig71 16:22:42....Należy wymienić wyborców....
  -
  Radykalny koncept...

  Zwróciłem uwagę na "gusta" wyborców.

  Też trudne do wymiany, ale może trochę łatwiejsze?
 • @Zbigniew Jacniacki 17:10:41
  Kwestia jakości propagandy.
 • @zbig71 17:31:07...Kwestia jakości propagandy....
  -

  Możliwe...
  A może kwestia samoświadomości?
 • @zbig71 16:22:42
  Ha ha ha, dobre :)))
 • @Zbigniew Jacniacki 17:38:41
  Dobry pomysł. Tylko trzeba skasować wszystkie media z telewizją włącznie. Tak na początek.
 • @Zbigniew Jacniacki 16:16:43
  Obawiam się że polaryzacja trwająca od czasów wojny Polsko Polskiej z fikserowała dużej liczbie wyborców mózgi i będzie Status Quo.
  A to zły prognostyk dla Polski, ale może się mylę.

  Chciałbym.
 • @zbig71 17:46:23....Tylko trzeba skasować wszystkie media z telewizją włącznie.....
  -
  A kto miałby to zrobić?
 • @Monaco 17:48:19...A to zły prognostyk dla Polski...
  -

  Zgoda.
  Dlatego narady o partiach bez narad o wyborcach są ...nieproduktywne.
 • @zbig71 16:18:43
  Mateusz Piskorski to dobra alternatywa , dla zdegustowanych POPISem.

  Tylko problem w tym że pis go teroryzował i pozbawił praw.
  Bez sądu i bez wyroku.
  To jest prawdziwy skandal i bezprawne działanie tego reżimu.
 • @Zbigniew Jacniacki 17:54:44
  Bo ja wiem, drogi kolego? Może jakiś porządny dyktator?
 • @Wican 09:25:06
  Zaraz "wylecieć na zbity pysk"?
  Przecież to był ulubiony misiaczek Antosia...
  No chyba, że ten drugi chłopczyk był bardziej ulubiony :)))
 • PIS to są Polacy ..katolicy niestety.
  Ci co nienawidzą PISu nienawidzą Polaków ...
  ...to obywatele Polski czyli wrogowie Polaków czyli mniejszości żydowska, banderowska i folksdojczowska.

  Jak widać tytuł kłamie w stylu mediów żydowskich odwracając kota ogonem.
 • @Zbigniew Jacniacki 17:56:13
  I tu jest pies pogrzebany.
  Tak to wyborcy są odpowiedzialni za to jacy ludzie w następstwie dokonanych wyborów rządzą Polską.

  Narzekamy na partie a wybieramy przecież ludzi, często nie mając pojęcia kim oni są.

  List,listami a kto ? i co ? To juź nie wnikay głębiej , kierujemy się ogólnikowo programem bez wglądu w personalia kandydatów.
  A wśród tychże kandydatów są dewianci czy jest sporo nawet psychopatów .
  No i mamy w końcowym efekcie kraj rządzony przez oszołomów.
 • @autor
  Tak jak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem tak i nie ma partii na którą mógłbym oddać z czystym sumieniem głos.

  Z drugiej strony widzę tutaj hektolitry pomyj wylewane na PIS ale przecież PO-PSL robiła dokładnie to samo.Czyli wypierdzieliła na zbity pysk ludzi którzy byli fachowcami a nie byli sympatykami Donalda.

  Na PIS głosowało ponad 8 milionów dorosłych Polaków i ten ich wybór należy uszanować .A jak uważacie,że zostali zmanipulowani i oszukani to zamknijcie ich w jakiejś Berezie i wtedy będziecie mieli wybory po waszej myśli.
  Powtarzam po raz setny załóżcie partie wygrajcie wybory i będziecie rządzić jak wam się podoba
  Ale widzę ,że najmocniejsi jesteście w tryskaniu jadem

  Mam wielu znajomych,którzy popierają PIS .PO czy Konfederację ale nigdy do głowy by mi nie przyszło aby wieszać na nich psy tylko dlatego,że głosowali na PIS
 • @Pedant 10:41:34
  //czym zawiniły konie w Janowie?//
  Araby są niekoszerne.
 • @Oscar 18:07:57
  PiS to jest partia interesów syjonistów, a niestety glosują na pis Polacy.

  A tytuł jak najbardziej prawidłowy.


  http://xportal.pl/?p=31860
 • @zbig71 17:59:35... Może jakiś porządny dyktator?...
  -
  Porządny dyktator, to według Ciebie jaki?
  Byłbyś mu posłuszny i jego porządnym funkcjonariuszom,
  bo zakładam, że dyktator nie byłby w stanie sam wszystkiego zrobić??
 • @Oscar 18:07:57
  Bez wątpienia. ...

  https://i1.wp.com/xportal.pl/wp-content/uploads/2017/11/PiS_u_Danielsa.png
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:30
  Taki Antoś, czy on nie powinien być przebadany ?
  Kompromitował nie tylko pisiorów ale całą Polskę.

  Jak mogli ci co go ministrem zrobili coś takiego popełnić.
  Im też Bóg odebrał chyba rozum.

  Pozdrw :)
 • @Monaco 18:22:09
  Nie znalazł się żaden specjalista, który podjąłby się diagnozowania @zbrzytwą. On wzrokiem zabija. Dlatego jeszcze Putin nas nie najechał :)
 • @Monaco 15:27:52
  System jeszcze dlatego tylko dycha, ze pozostała na stanowiskach jeszcze resztówka ludzi, któzy na czymś się znają
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:52:16
  Potem chyba bali się mu powiedzieć, ze już nie jest ministrem. I wciąż przyjeżdżał do pracy. Błaszczak ponoć biuro musiał zmienić.
  A on wygląda mi na agenta. I to co najmniej podwójnego. Jakoś Płatka nie pozwał za książkę
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:52:16
  Trochę o młodości Antoniego z Tworek. Za modu wielbił Che (w sumie ponoć to iberysta) i MAO
 • @ Autor
  Widzę, że konnica szarżuje, więc tylko odhaczam 5* i się chowam ;-)
  Pozdro!
 • @Zbigniew Jacniacki 18:15:03
  Taki, który weźmie wszystko za pysk.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:52:16
  Hahaha, dobre. Dlatego jeszcze Putin nas nie najechał... :)

  Co to będzie co to będzie jak Antonia już nie będzie :))

  Antoś, to dobry materiał na kabarete i variété. ... :)

  Pozdrw. :)
 • @Wican 19:33:12
  Faktycznie Anton miał zapędy jak MAO kto ;)

  Pozdrw :)
 • Granice otwarte ?
  O tym się nie mówi że w ciągu rządów pis, w przeliczeniu polskich zarobków na euro to wartość naszej siły na ywczej spadła.
  6 lat temu przed pisem było 3.85- złotych za 1 €uro.

  A teraz za czasów rządu pis jest 4 zł 61groszy za 1 €uro.
  Czyli siła nabywcza Polakòw w skali europejskiej spadła.
  A to jest także ważny faktor w handlu zagranicznym.
 • Traker covid-19
  https://www.kff.org/global-health-policy/fact-sheet/coronavirus-tracker/

  ✔❗
 • @Monaco 20:18:51
  https://oko.press/ujawniamy-lewacka-przeszlosc-macierewicza-o-ktorej-minister-zapomnial-promocji-ksiazki-o-kor/

  A oto piosenka "Antoni wzywa do broni":

  https://www.youtube.com/watch?v=V3YxFizj6pk
 • @Monaco 20:48:31
  Mimo oficjalnych podwyżek, to podwyżki cen są wyższe. Wartość nabywcza jest niższa niż była. A PiS wydawał kasę, któą zaoszczędzili POpaprani. Pewnie niechcący
 • @Wican 21:16:41
  A to "Czarne słońce' o prezesie

  https://www.youtube.com/watch?v=mGMnCvIhW0o


  Tutaj zaś o ministrze 1-21

  https://www.youtube.com/watch?v=N-Nj5Cy6rTY
 • @Wican 21:17:56
  https://www.youtube.com/watch?v=vbizefOCo-w
 • @Wican 21:16:41
  Dobre linki.

  Skoro Maciar tak lawirował, z lewa na prawo to musi być bardzo labilny i nie nadaje się na żadną funkcję, poza funkcją pacjeta objętego specjalną troską.


  " kto opierał się na znawcach co się znali na latawcach"

  Klip , super ❗❗❗✌✔
 • @Wican 21:21:51 Fenomen obecnych czasów
  A mimo to ludziska głosują na PIS jak by byli ślepi i głusi .

  Brawo BIG CYC ❗❗❗✌
 • @Leonardo da Vinci 21:30:44
  Może być podwójnym agentem. albo i potrójnym. Od tego można zwariować. Nikt tak nie kompromitował antyrosyjskości jak on, co może Rosjanom pasować. Nikt tak nie rozbrajał polskiej armii. I tak kupował śmigłowce od jankesów, że nie mamy żadnego nowszego. Na pewno wielki szkodnik. Tylko czy wariat czy wykonuje służbę. Nikt tak nie kompromitował i nie zapętlał śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Zamęt siany po mistrzowsku
 • @interesariusz z PL 12:15:58
  Jak rozpoznaję PiS-owskiego blogera? -
  --- To nie jest trudne. Piszą na przykład o Kaczyńskim i PiS-ie tylko w superlatywach, a inni politycy są tylko i wyłącznie źli. Co bardziej obyci nawiązują do Piłsudskiego itp.
  Tam w S24 było ich łatwo rozpoznać (w ogóle to czuje się ich na odległość), bo dwóch z nich było w zespole Macierewicza ds. wydarzeń 10.04.2020. I mieli bogate zaplecze trolli. Gdy mnie napadli (słownie), to było ich w pierwszym uderzeniu może z 50 trolli.
 • @Zbigniew Jacniacki 16:16:43
  "... to nie partie są problemem, lecz gusta wyborców". -

  --- Te gusta kształtowane są przez jednolite media. Gdy wszystkie ukazują i popierają tych samych, to większość tak będzie głosować, jak chcą media, za którymi kryją się określone siły.
 • @zygmuntbialas 21:45:23
  Szarańcza pisowskich trolli to czesty widok na Interia.pl

  Tam to jest ich tyle że czasem nie widać lasu przez gąszcz pisowskich krzaków.

  Salutori Maximus :))))) ✌✔
 • @Wican 21:26:03 KLIPY
  Piosenki ;)

  Fajne bo aktualne, zastępują tysiące pisanych słow.

  Pozdrw :)
 • @Leonardo da Vinci 21:30:44
  " kto opierał się na znawcach co się znali na latawcach " 

  Jak to kto ?

  Spec od helu, trotylu, brzozy, i od dojenia polskiego podatnika czyli dojnej polskiej kozy.

  Przecież te maciera komisje to rabunek podatnika w biały dzień.

  Po upadku pis , musi on za to być sądzony jako naciągacz i poniesione przez skarb państwa straty w milionach dla znawców od latawców.

  Pozdrw
 • @zygmuntbialas 21:49:41
  Najgorsze jest to, że nie chcą sprawdzać wiadomości. Kiedyś zwolennikowi Platformy powiedziałem, a było to w okolicznościach pięknej Sierpniowej pogody, przy piwku, że jakby Tusk powiedział, że dziś jest ładna pogoda, to ja musiałbym to sprawdzić. Nie wiedział, o co mi chodzi, tak był za PO. Absolwent SGH.
  Więc czego od ludzi oczekiwać?
 • @zygmuntbialas 21:45:23
  Ja też ich widzę.
  Pis trrole atakują personalnie, nie odnosząc się rzeczowo i przedstawiając argumenty dotyczące problemu. Nie oni atakują zawsze at persona.

  Pozdrawiam
 • @Leonardo da Vinci 20:56:38
  Na podstawie tych danych widać wyraźnie jak beznadziejna jest opieka medyczna w USA.

  Chorują głównie ludzie biedni i biedni głównie tam umierają.
  Dane ilosci chorych i zmarłych biją tam wszelkie rekordy.
  W USA - 1.505.000 chorych. 90.210 zmarło

  W "najbogatszym kraju " ?
 • @dolby 08:11:19
  @dolby
  Chcesz komentować ?
  To używaj argumentów związanych z tematem a nie personalnych podjazdów.
  Tak działają tylko trolle.
 • @Monaco 22:05:42
  Oni sami wskazali broń przeciwko sobie. Boją się ośmieszania. I teraz należy cisnąć
 • @Monaco 22:12:11
  Jeden z ich 'ekspertów" Binienda to wyjątkowy laik. A jego przeczytałem w całości. jego obliczenia były bezsensowne, bo on brzozę liczył jak gdyby była w powietrzu, a nie ukorzeniona.
  Do tego, wg Biniendy, drzewo mokre łatwiej się łamie niż drzewo suche.
 • Mocny kawalek
  https://www.youtube.com/watch?v=g2mo6H008t4
 • Akcent "Przekorny los"
  https://www.youtube.com/watch?v=IQM9U_ZPZKc
 • @Wican 07:22:23
  zależy od drzewa

  a ukorzenienie, czy odgrywało przy tej szybkości cięcia jakąś rolę?

  Najważniejsze jest w tym to, że nikt nie pokazał, iż samolot mógł się zmieścić tam, przy brzozie.
 • @Wican 07:44:52
  w czym on mocny? Żenada.
 • @interesariusz z PL 10:03:45
  Nie ma znaczenia. Ważne, że takimi papierowymi symulacjami TO SIĘ MOZNA PODETRZEĆ. a NA TO SZŁA KASA
 • @interesariusz z PL 10:05:32
  ZNowu zabolało PiSiorka? I tak ma być. Pryitywów i renegatów ośmieszać. To boli was najbardziej.
  Sami, PiSIorki, wskazaliście sposób
 • Piosenki "zakazane" dla PiSIorów (im nie wolno wkrótce bedzie tego słuchać, bo
  bo tak zarządzi ktos (?)

  https://www.youtube.com/watch?v=M7Ez-a4SBhc


  https://www.youtube.com/watch?v=kUq26Im0_GI


  https://www.youtube.com/watch?v=qRGcRUTicuw

  https://www.youtube.com/watch?v=TiP66qjsAQM

  A to kabaret Neonówka. Też wywalnoy z TVPiS chyba

  https://www.youtube.com/watch?v=7VfdOGjpRAw
 • @Wican 10:53:26
  Jak za okupacji 1939 - 1945.
  Tylko teraz to za okupanta PIS.

  Po latach pisowskiego zniewolenia przyjdzie w końcu wyzwolenie od tyrana i tyranii PiS.


  https://pbs.twimg.com/profile_images/1022080836601081856/NDYKxCRQ_400x400.jpg
 • @ Prawdza Protest Song True....
  https://m.youtube.com/watch?v=g2mo6H008t4
 • ALL ■ Czas absurdów ■
  Zastanawiam się, jaki potencjał kryje się wśród tych +/-55% uprawnionych do głosowania a nie korzystających ze swoich uprawnień.

  Za każdym razem tak niska frekwencja, czy to wybory do sejmu czy prezydenta umożliwia bycie u władzy ciągle tylko tym
  o pro-żydowskich, pro-upaukrainskich konekcjach.

  Czy kryjący się pod tą liczbą +/- 55%: potencjalni wyborcy mogliby zmienić bieg wydarzeń ?, bardzo niekorzystnych dla Polski wydarzeń które trwają już od 30 lat.

  Jak zmobilizować tych pasywnych uprawnionych, jak uzyskać info na kogo by oni zagłosowali ?

  Bo obecny stan rzeczy jest od 30 lat fatalny.

  Frekwencja 45%, wyłaniają się partie które uzyskują z tych 45% oddanych glosów jakieś tam procenty dla siebie.
  Po podliczeniu jedna z nich mająca w skali 100%:uprawnionych do głosowania uzyskuje zaledwie 15 a 20 % i !!! w bezczelny sposób ma prawo rządzić ogromną większością narodu.

  Powtórzę raz jeszcze. Chociaż sama w skali 100% uprawnionych może ma zaledwie 15% a 20% poparcia.

  Tak więc około 80% obywateli Polski jest rządzonych przez partię ktorą wybrali ludzie stanowiący zdecydowanie mniejszość w 38 milionowym państwie.

  Czy taką demokrację po 1989 roku chcą mieć Polacy ?

  To za dyktatury dzieją się takie rzeczy, że mała uzurpatorów klika rządzi całym narodem, a naród nie ma nic do gadania no bo nie ma konkurencji.

  Ale przecież mamy wybory, mamy różne partie a mimo to od 30 lat jest tak jak wyżej opisałem. I nie chodzi tu że teraz jest PiS mający zaledwie ileś tam procent poparcia. Tak było i za SLD, PO, PSL czy AWS itd.

  Panuje absurdalna sytuacja.
  To wyborcy ci pasywni są głównymi sprawcami trwania tego rodzaju absurdu, że Polską rządzą ludzie mający nikłe w skali kraju poparcie.

  Oni rzadzą między innymi tymi którzy w ponad 75% a 80% ich nie popierają.

  A to jest nielogiczne i nie demokratyczne, że mniejszość rządzi większością.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej