Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

Cel ? Zabić życie na planecie za pomocą koronawirusa ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla USA, Łatwo - amerykańska broń biologiczna przetestowana jest na jej obywatelach.

Pięć dni temu hiszpańska gazeta Publico opublikowała materiał informujący o amerykańskim teście broni bakteriologicznej na własnych obywatelach. Według źródła w latach 50. ubiegłego wieku przeprowadzono testy na populacji afroamerykańskiej.

Na przykład w 1951 r. Czarnoskórym pracownikom w Industrial Supplies Center w Norfolk przymusowo wstrzyknięto grzyb, który powoduje chorobę płuc, aby sprawdzić, jak Afroamerykanie mają dobrą odporność na infekcję.

Czy to możliwe, że ta długoletnia praktyka, która trwała przez dziesięciolecia, spowodowała pojawienie się koronawirusa, z którego, nawiasem mówiąc, w Stanach Zjednoczonych ginie głównie czarna populacja. Ale nie sądzę, że amerykańscy przywódcy nie oszczędzili tylko Afroamerykanów.

Pod koniec lat 50 tych w San Francisco przeprowadzono operację Sea Spray. W ciągu tygodnia marynarka wojenna USA rozpylała bakterie z przy pmocy węży takich jakie używane są przez straż pożarną ze specjalną nakładką, które tworzyły chmurę ponad głowami 800 000 ludzi. Zaplanowano więc badanie podatności dużych miast na skutki użycia broni biologicznej.

 

 

 

 ■■■■■  OPERACJA SEA-SPRAY – AMERYKAŃSKIE EKSPERYMENTY Z BRONIĄ BIOLOGICZNĄ ■■■■■

 

Miejsce nie zostało wybrane przypadkowo, ponieważ San Francisco znajduje się blisko morza, ma dużą gęstość zaludnienia i drapacze chmur. Wszystkie te warunki pozwoliły nie tylko ukryć patogeny, ale także łatwo można było zobaczyć, jak szybko choroba rozprzestrzenia się na duże miasta.

Warto zauważyć, że 11 mieszkańców trafiło do szpitala, w którym jeden z pracowników laboratorium ujawnił informacje o dużej liczbie bakterii w organizmach pacjentów.

Dalsze eksperymenty przeprowadzono w stanach Alabama i Floryda, gdzie odnotowano wzrost zapalenia płuc. Warto zauważyć, że niektóre źródła mówią o rozpoczęciu pracy z bronią bakteriologiczną w 1920 r., Kiedy Stany Zjednoczone przetestowały bakterie na własnej armii, które mogą powodować infekcje oka i infekcje dróg oddechowych.

W każdym razie działanie tej biobroni dla Białego Domu i Pentagonu było nawet dużym zaskoczeniem. Zwłaszcza po incydencie w 54. roku życia, kiedy noworodki zostały zainfekowane bakteriami zakaźnymi. W 1967 r. Pentagon celowo wystrzelił pociski sarin w hawajskim rezerwacie przyrody, zabijając nieokreśloną liczbę ludzi.

 Oczywiście we wszystkich przypadkach Stany Zjednoczone zatuszowały swoje ludobójstwo, i tłumaczyli to jako wypadki bo ich celem było przewidzenie zachowania niektórych wirusów lub bakterii. Od lat 90. Amerykanie postanowili przetestować broń bakteriologiczną w innych państwach, na przykład w Iraku, gdzie dotknięci byli nie tylko dorośli Irakijczycy, ale także ich dzieci i to tuż po urodzeniu.

Dziś Stany Zjednoczone są już z bronią biologiczną w pobliżu granic Rosji. W 2013 roku Pentagon przeznaczył 300 milionów dolarów na tajny program walki biologicznej, który został opracowany tajnym laboratorium czli faktycznie w amerykańskiej bazie na terenie Gruzji.

 Sądząc po dokumentach, które dostały się w ręce rosyjskiego Ministerstwa Obrony, na terytorium Gruzji Amerykanie zbadali przyczyny tych chorób, o których, jak się wydawało, ludzkość nie była informowana. Ponadto patogeny są transportowane wyłącznie w pojemnikach na broń biologiczną amerykańskiej produkcji. Biorąc pod uwagę bogate doświadczenie Amerykanów w dziedzinie eksperymentów biologicznych, wersja, w której koronawirus jest produktem ich biologów, ma swoje miejsce.

Co możemy powiedzieć o Chinach, z którymi Stany Zjednoczone wdały się w brutalną konfrontację, lub o Rosji, uważanej za wroga nr 1.

Pentagon i amerykańskie kierownictwo nie mają żadnych skrupułów co do stosowania ludobójstwa innych narodów, gdyż robią to na własnych obywatelach, w tym noworodkach, bez wyrzutów sumienia. 

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •  

 

 

 

■■■■■   The End !   ■■■■■

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zaraza rozpylana z US okrętu. Z takiego okrętu rozpylano na miasto S. F. chmurę bakteriologiczną
  " W następnych dniach wojsko pobrało próbki z 43 miejsc, aby śledzić rozprzestrzenianie się bakterii i odkryło, że szybko zaatakowały one nie tylko miasto, ale także okoliczne przedmieścia.


  Podczas testu mieszkańcy tych obszarów wdychali miliony bakteryjnych zarodników.

  Najwyraźniej testy wykazały, że San Francisco i miasta o podobnej wielkości i topografii mogą stanąć w obliczu zagrożeń związanych z bronią bakteryjną.

  Pod tym względem eksperyment okazał się sukcesem.

  Jednak nie przewidziano czegoś zupełnie innego, a mianowicie, że rozpylane bakterie mogą zaszkodzić ludziom. "
 • Zaraza rozpylana z US okrętu.
  Z takiego okrętu rozpylano na miasto S. F. chmurę bakteriologiczną.

  https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2018/09/39001839_m-1068x601.jpg
 • @Autor
  Hiszpańska gazeta Publico: "Od lat 90. Amerykanie postanowili przetestować broń bakteriologiczną w innych państwach, na przykład w Iraku, gdzie dotknięci byli nie tylko dorośli Irakijczycy, ale także ich dzieci i to tuż po urodzeniu". -

  --- Okropne dane. Strach się bać!

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @zygmuntbialas 21:33:41
  Tu tylko mały fragment o tej zbrodni w USA w S. Francisco.
  Cytat:
  " OPERACJA SEA-SPRAY – AMERYKAŃSKIE EKSPERYMENTY Z BRONIĄ BIOLOGICZNĄ

  Operacja Sea-Spray to jeden z największych i najokrutniejszych eksperymentów z użyciem broni biologicznej, jaki w XX wieku przeprowadzono przeciwko ludzkiej populacji. Akta ujawnione w 1977 r. przez senat USA sugerują, że armia amerykańska w okresie powojennym przeprowadziła setki tajnych testów z użyciem śmiercionośnych patogenów na własnych obywatelach."

  " Naruszenie prawa

  Dziennikarka Rebecca Kreston w Discover Magazine wyjaśnia, że Operacja Sea-Spray była jednym z największych eksperymentów na ludziach w historii świata oraz jednym z największych naruszeń Kodeksu Norymberskiego.

  Według przyjętego w 1947 roku Kodeksu Norymberskiego od uczestników wszelkich badań wymagana jest dobrowolna i świadoma zgoda, a wszystkie eksperymenty, które mogą prowadzić do śmierci lub kalectwa, są niedopuszczalne."

  A dla zainteresowanych podaję adres.

  https://www.odkrywamyzakryte.com/operacja-sea-spray/

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • W Stanach działają prawdopodobnie jeszcze dwie siły, tzn...
  Patrioci i tzw Deep State. Chociaż działania Deep State powinny sie na szczęście już kończyć.
  Wszystko co zrobili i robią zbrodniarze z Deep State obciąża jeszcze nadal Amerykę.
  Ale na szczęście działają już w Ameryce Patrioci i teraz niektóre działania sa dla nas pewnie niezrozumiałe.

  Deep State, to satanistyczna grupa kanibali, pedofilów która uzależniona była od Adrenochromu produkowanego z Wuhan.
  Więc, Patrioci by wyłapać tych zbrodniarzy podobno zarazili Aten Adrenochron koronowirusem i nagle okazało się, że niektórzy ludzie z wierchuszki politycznej, kulturalnej, sportowej itd zarazili sie koronowirusem i od razu zostali skierowani na kwarantannę i prwdopodobnie jej nie przeżyli.
  Zaś ci z tych zbrodniarzy którzy zwietrzyli tą pułapkę, zaczęli się nagle w sposób bardzo widoczny starzeć, ze znamionami posiniaczonych podkrążeń oczu, więc też można ich wyłapać i to się własnie teraz odbywa. Stąd te niezrozumiałe teraz dla nas działania.
  Zachęcam do obejrzenia :
  https://www.youtube.com/watch?v=4MbLTVClU2U
  i tego :
  https://www.youtube.com/watch?v=PJPcnXGT5I4&t=36s

  Więc może się okazać, że wojska amerykańskie są w Polsce dlatego, i robią teraz wspólne manewry z ruskimi, by wyłapać uciekinierów ze Stanów i naszych rodzimych z Deep State.

  Zobaczymy
 • @ Szczepionki made in Israel.
  Coś rodem z Izraela.

  https://www.odkrywamyzakryte.com/izraelscy-naukowcy-koronawirusowe-szczepionki/

  " IZRAELSCY NAUKOWCY FINANSOWANI PRZEZ ROTHSCHILDÓW PROMUJĄ KORONAWIRUSOWE SZCZEPIONKI ".
 • Autor
  Tylko komu będą wciskać kredyty i pożyczki jak wszystkich wytrują?
 • @zbig71 22:00:57
  Jak widać biznes już się kręci, jedni nas trują a drudzy kuci na 4 łapy szczepionki nam za miliardy $ fundują. :)

  I kredyty z drakońskim oprocentowaniem teź ... .

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 21:47:01
  Dziękuję za te dwa linki.

  Tak , my którzy tu mogą i krytykują to co dzieje się w brew człowieczeństwu a czynione jest przez rządy na świecie.

  To nas diaboliczne istoty między innymi tu na NEONie nazywają ruskimi zadaniowcami, zwolennikami komunizmu, putinowcami.

  A nie chcą zrozumieć że my mamy swój niezależny rozum nie potrzebujący żadnych poleceń i że to właśnie oni są po diabelskiej stronie i są obrońcami całego zła na świecie.

  A z tych filmów wynika, że to my krytyczni w sprawach nadużyć władzy i medialnych nadawanych przez media głównego nurtu a będących w rękach przestępców, kryminalistów dzień w dzień kłamstw i manipulacji, ze to my mamy rację i stoimy po stronie prawdy, obalamy obludę i nadużycia.

  Raz jeszcze dziękuję za linki.

  Pozdrawiamy serdecznie.
 • Bumerang wraca do USA
  Koronawirus w USA. Kryzys wywołany przez wirusa SARS-CoV-2 będzie nauczką, szczególnie w USA.
  Wirusy nie potrzebują paszportów i nie respektują granic.
  Ta straszna choroba zakaźna wywodząca się z USA będzie rykoszetem docierać do twórców z USA. Chociaż laboratorium może znajdować się wszędzie w USA jak i w 200 innych amerykańskich laboratoriach na całym świecie.

  Pozdr.
 • USA to państwo zdolne do każdej zbrodni
  2017 r wybuchł skandal po tym jak rosyjskie media odkryły że agendy wojskowe USA zbierają materiał biologiczny Rosjan.
  Dla wszystkich specjalistów cel tego przedsięwzięcia był oczywisty- broń biologiczna.A choć "amerykańscy partnerzy" usiłowali się tłumaczyć to robili to w sposób wielce niewiarygodny.
  https://tass.ru/info/4692092
  https://www.themoscowtimes.com/2017/11/03/is-the-us-suddenly-targeting-russians-with-bio-weapons-a59464

  Osobiście nie wierzę żeby USA zbiera materiał biologiczny wyłącznie Rosjan,zapewne zbierają również inne w tym polski.Jednak nie liczę aby napisały o tym polskie media.
 • Olimpijski spokój
  Na własny użytek i dla własnej wygody przyjąłem jedną przepowiednię za prawdziwą i mocno się tego trzymam. Wierzę, w związku z tym, głęboko, że dopóki ona się nie wypełni, ludzkość, lepiej lub gorzej, ale przetrwa.

  A co to za przepowiednia? Dotyczy ona Izraela, Jerozolimy, Wzgórza Świątynnego i meczetu Al-Aksa, czyli Apokalipsa wg św. Jana. Mówi ona, że gdy żydzi zburzą meczet Al-Aksa, wybudują na jego miejscu swoją trzecią świątynię, w której Antychryst ogłosi się bogiem, to dopiero wtedy nastąpi "Armagedon", czyli coś na kształt końca świata. Dopiero wtedy.

  Jak na razie Al-Aksa stoi, żydzi rozrabiają, ale póki co odwagi im brak, więc możemy wszyscy spać spokojnie (na ile to możliwe w tych dziwnych czasach).

  A to, co teraz się dzieje, to są tylko przejściowe trudności.

  Święty Jan to w pewnym sensie patron Słowian, bo przecież:

  "Na początku było Słowo,
  a słowo było u Boga,
  i Bogiem było Słowo"

  A my przecież wszyscy są Słowianie. Słowianie, a nie "Sławianie", bo ta druga "wersja" oddala nas od źródeł i gubi nasze prawdziwe pochodzenie.
 • @rumpelsiltskin 23:51:13
  Nie słowo tylko logos a to niezupełnie to samo.Faktem jest że nie wyobrażam sobie jak celnie i jednym słowem przełożyć na polski pojęcie "logos"
 • @ Autor, All
  A myśmy tę usraelską zarazę wpuścili do Polski.
  Ciekawe czy w Polsce będą coś testować...

  Ode mnie 5*

  Pozdrawiam
 • 5 ⚄⚄⚄⚄⚄
  Coraz więcej wychodzi na jaw jakich zbrodni dopuszczali się amerykańscy naukowcy z rozkazów Białego Domu i Pentagonu. Czy Amerykanie naprawdę są tak nierozgarnięci ? Co co za ludzie którzy dają się tak wykorzystywać masonerii w Białym Domu.
  .
  https://leonardo.neon24.pl/post/154379,szokujaca-prawda-o-koronawirusie-opracowanego-w-usa

  Salution ✔
 • @Jasiek 00:30:20
  Żydzi wiedzą jak na nieszczęściu zarobić.
  Już zacierają ręce na samą myśl że ponad 2 miliony ludzi Amerykanie zarazili us-wirusem.

  Salution ✔
 • @
  Sorry. Miało być. U S`wirusem ;))))))

 • @ikulalibal 23:25:39
  Dziękuję bardzo za te dwa linki.

  To nie wróży nic dobrego na przyszłość. Jednak myślę że Rosjanie są ze swojej strony czujni i poradzą sobie z tym problemem, ponieważ mają niesamowicie zdolnych naukowców i badaczy. A sam fakt że jest tam o tym mowa to zapewne nie bedą w tej kwestii bierni.

  Dużo dzieje się poza zasięgiem naszej wiedzy, ale od czasu do czasu prawda wychodzi na jaw.

  Przetłumaczyłem mały fragment dla innych:

  "Czy USA naprawdę atakują Rosjan bronią biologiczną? Jeden ekspert twierdzi, że istnieją łatwiejsze sposoby na zabicie populacji"

  "Czy amerykańska broń biologiczna naprawdę może zabić Rosjan?

  W przeszłości pojawiły się spekulacje, że określona grupa etniczna może być celem broni biologicznej, potencjalnie poprzez proces znany jako „interferencja RNA”.

  Proces odkryty przez Andrew Fire i Craiga Mello w 1998 r. - który przyniósł im Nagrodę Nobla w 2006 r. - powoduje, że niektóre geny są nieaktywne. Uważa się, że jest to obiecująca technologia leczenia chorób takich jak zapalenie stawów poprzez „wyciszanie” złośliwych genów.

  Czy można jednak zastosować interferencję RNA w celu nakierowania na rosyjską grupę etniczną?
  Konstantin Severinov, profesor biologii molekularnej i biochemii w Instytucie Nauki i Technologii Skolkovo i Rutgers University w USA, twierdzi, że byłoby to „niemożliwe”.

  „Aby zadziałało, broń musiałaby celować w grupę osób o wspólnym specyficznym markerze genetycznym, wykluczając każdego, kto nie ma tego markera” - wyjaśnił.

  „W nowoczesnym kraju wielkości Rosji - na przykład w Stanach Zjednoczonych czy Chinach - tego rodzaju specyficzne markery po prostu nie istnieją, ponieważ ludzie tam mieszkający mają długą, zróżnicowaną historię genetyczną. Facet stojący obok ciebie w metrze w Moskwie może być genetycznie odmienny od ciebie w metrze w Nowym Jorku.

  Michaił Gelfand, zastępca dyrektora Instytutu Problemów Transmisji Informacji Rosyjskiej Akademii Nauk, powiedział, że celem badania materiału genetycznego jest przede wszystkim leczenie chorób, a nie rozwój broni.

  Gelfand powiedział również, że hipotetycznie możliwe jest opracowanie broni biologicznej, ale tylko w celu celowania w bardzo odizolowaną grupę, która nie kontaktowała się z nikim od tysięcy lat.

  „Prawdopodobnie jest to możliwe, jeśli wydasz dużo pieniędzy na opracowanie broni, która może eksterminować mieszkańców jakiejś odizolowanej wyspy”, powiedział Gelfand„.

  W czwartek Onishchenko nazwał amerykańskie wyjaśnienie „niezdarną, źle pomyślaną bajką”.

  „Gdyby osoba, która to wyjaśniła, ujawniła swoje rzeczywiste cele, musieliby ją zastrzelić”, powiedział, dodając, że proponuje nowe przepisy, które będą chronić „bezpieczeństwo biologiczne” Rosjan.

  Ale już wcześniej istniały obawy związane ze zbieraniem. materiałów biologicznych. W 2007 r. Federalna Służba Celna zakazała eksportu po tym, jak Nikołaj Patruszew, ówczesny szef FSB, wyraził zaniepokojenie Putina rozwojem broni biologicznej.

  Gelfand, we wcześniejszym wywiadzie dla stacji radiowej NSN, powiedział wprost. „Ktoś w dużej mierze oszukał Władimira Putina” - powiedział.

  W czwartek rosyjskie media podały, że laboratorium oskarżone o eksport rosyjskich biomateriałów znalazło się wśród dziesięciu organizacji, które 1 listopada otrzymały nagrodę rządu rosyjskiego za jakość usług.


  Pozdrawiam.
 • @ikulalibal 23:25:39
  A tu fragment przetłumaczony z artykułu w Tass.

  " Głównym projektem dotyczącym gromadzenia materiału biologicznego był „Ludzki genom”, uruchomiony w Stanach Zjednoczonych w 1990 r. Pod kierownictwem amerykańskiego naukowca Jamesa Watsona. Jego wdrożenie było koordynowane przez Amerykańskie Narodowe Instytuty Zdrowia. Projekt został ukończony na początku 2000 roku. Został zastąpiony innym, tym razem międzynarodowym - „1000 genomów”. W jego ramach zaplanowano zebranie najbardziej kompletnej mapy puli genowej różnych grup etnicznych. Jednocześnie, w listopadzie 2015 r., W artykule naukowym w amerykańskim czasopiśmie Gigascience zauważono, że mapa genotypów rosyjskich mieszkańców jest najmniej kompletna wśród wszystkich krajów świata."

  "W 2014 r. Jednostka biotechnologiczna powołana przez Agencję Zaawansowanych Projektów Badań Obronnych (DARPA) w ramach Departamentu Obrony USA prowadziła działalność w zakresie biomateriałów. Jednym z obszarów tego działu jest biologia syntetyczna - projektowanie biomateriałów o określonych właściwościach.

  W tych i innych projektach próbki tkanek do badań były zwykle dostarczane przez wolontariuszy, w tym z innych krajów. Przetarg ogłoszony w czerwcu tego roku to pierwszy przypadek zakupu przez Amerykanów biomateriałów obcokrajowców centralnie za pośrednictwem amerykańskiego federalnego systemu zamówień publicznych (www.fbo.gov).

  Wstępny wniosek o zakup próbek płynu maziowego (stawowego) i kwasu rybonukleinowego (RNA), pobranych w Rosji od przedstawicieli rasy białej, został wysłany 2 czerwca. Próbki powinny mieć masę większą niż 0,25 g; RNA wymagało dostarczenia zamrożonego. Podkreślono, że warunki przetargowe nie będą spełnione przez dawców z zakażeniem HIV, zapaleniem wątroby, kiłą, uszkodzeniami układu mięśniowo-szkieletowego. 18 lipca wniosek został uzupełniony: w szczególności wymagane było pobranie materiałów od Rosjan, a nie od Ukraińców"

  Jest to bardzo wszystko niepokojace, tym bardziej że robią to Amerykanie znani z ludobójstwa, używania we Wietnamie żółtego proszku który spowodował deformacje genetyczną u dziesiątek tysięcy osób, oraz bomby ze zubożonym uranem w Iraku i w Jugosławii.
 • @rumpelsiltskin 23:51:13
  " ak na razie Al-Aksa stoi, żydzi rozrabiają, ale póki co odwagi im brak, więc możemy wszyscy spać spokojnie (na ile to możliwe w tych dziwnych czasach). 

  A to, co teraz się dzieje, to są tylko przejściowe trudności."

  Też czytałem różne przepowiednie, i wszystkie mają wspólne przerażające dla ludzkość scenaria.

  Oby nigdy do tego nie doszło, chociaż z ludzmi (szaleńcami) nigdy nie jest wiadomo. Są w polityce, w armii są wśród nas.

  Pozdrawiam
 • @Jasiek 00:30:20
  Teraz testują naszą cierpliwość i chcą po trupach do celu, wygrać te pseudo wybory.

  Ale prezydenci miast nie chcą udostępnić naszych danych osobowych Poczcie Polskiej ponieważ PP nie ma takich uprawnień.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 03:30:06
  "Ale prezydenci miast nie chcą udostępnić naszych danych osobowych Poczcie Polskiej ponieważ PP nie ma takich uprawnień."

  Pislamiści pewnie mają niezłe zgryzoty jak widzą ile rzeczy się nie zazębia.
  I ile kozłów ofiarnych, tłumaczeń i naginań trzeba będzie wykonać.
  Bardzo bym chciał, żeby tych wyborów teraz nie było i odbyły się dopiero wtedy gdy się okaże jakie są skutki decyzji rządów w Polsce w porównaniu do tych w Szwecji, UK i na Białorusi. A Polacy są wszędzie i będą mogli sobie porównać bezpośrednio co się dzieje bez propagandy pislamskiej tv i radia.
  Dzięki za info.
 • "Dla...
  ------------
  "Dla USA, Łatwo - amerykańska broń biologiczna przetestowana jest na jej obywatelach."
  ------------
  Dzieci Kaduka mogą wykorzystać każde państwo do swoich niecnych celów, którym wywijają.
  Druga prawda - jeżeli dzieci Kaduka rezydujące w USA robią koło d*py np. Rosjanom - to robią to za cichym przyzwoleniem czy wręcz zleceniem - dzieci Kaduka rezydującym w Rosji - i odwrotnie.
  Wniosek?
  Powyższe trzeba mieć na uwadze - aby nie popadać w tzw. dysonans poznawczy.
 • @zbig71 22:00:57
  Jak przejmą zasoby to to już nie będzie potrzebne
 • @rumpelsiltskin 23:51:13
  Armageddon to chyba syryjskie miasto Merghido (nie wiem czy dobrze zapisałem)
 • @Jasiek 05:17:12
  Jeszcze nie ma ustawy o wyborach korespondencyjnych, a oni już chcą działać? Kaczelnik to kiepski szachista. Zawsze sam się zakiwa, bo teraz co nie zrobią, to będzie źle.
 • @Wican 08:16:07
  Jaro i jego klika staną na uszach i 5 dni przed 10.05. będą w nocy w sejmie uchwalać dociskając kolanem, popychanego łokciem, zdartego z łóżka djudę by podpisał ich ustawkę tak by zgodnie z pis zachcianką Polacy byli wysłani do urn ( tych na cmentarz ). Korespondencyjne pis wyda wyrok na miliony Polaków by długo-pis został pisuaru prezydentem. 

  Salution ✔
 • @zbig71 22:00:57
  dobrze zauwazyles ze zydomongolom nie chodzi o kase bo to sobie dodrukuja ale chodzi o zabicie nas i przejecie naszych ziem, wiecej na blogu hellenandchaos
  to idzie duzo glebiej niz zydochinczyk chce nas zabic swoim wirusem i przejac nasze tereny, wszystkim rzadza tutaj szaraki, porywaja nas jak chca a zydomongolskie zachodnie rzady oracujace dla nich, udawaja ze porwan nie ma i osmieszaja ofiary porwan albo je szprycuja psychotropami, szaraki zrobily azjatow ze zmieszania nas i ich, co pare tysiecy lat nas probuja nas wykonczyc tak skonczyli grecy rzymianie egipcjanie, i najwieksza sprawa, nasz ksiezyc to niestety ich planeta bojowa Levan ktora moze nas rozwalic na pol jakby chcieli, pozostalosci po rozwalonej przez nich naszej planecie phaeton to dzisiaj gruz mars jowisz, nie dajcie sie szczepic bo to zydoszarakochinska komora gazowa dla bialych i czarnych, namaste
 • @KsiezycToPlanetaBojowaLevan 19:32:58
  https://m.youtube.com/watch?v=SCON3zJYqD0

  Co to jest ?
 • @KsiezycToPlanetaBojowaLevan 19:32:58
  https://m.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0

  Co to jest ? Triki czy fakty ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej