Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2426 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

Rosyjska pomoc dla Włoch i tym samym dla Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

■■■ - Wstyd dla NATO - ■■■ Dlaczego Shoigu zrobił wszystko na czas i poprawnie ? Dlaczego Rosja pomaga państwu które należy do NATO ?

 

 

 

 Rosyjski dowódca wojskowy Alexander Sladkov komentuje pomoc humanitarną dla Włoch, porównując ją do akcji wojskowej na dużą skalę. Na stronach swojego osobistego bloga pisze także o roli Ministra Obrony Federacji Rosyjskiej w tej kwestii.

" Po pierwsze, należy odnotować zdecydowane działania rosyjskiego ministra obrony wzywające ochotników do służby wojskowej w czasach, gdy cały świat panikuje i ludzie boją się zbliżać do innych ludzi. Armia FR zamierza pomagać. A są to setki młodych ludzi z kilkudziesięciu regionów zgromadzonych w tych różnych jednostkach , każdy z własną odpornością. Jest to absolutna pewność, że maszyna rekrutująca będzie w stanie „odkryć” problem koronawirusa, jeśli się pojawi. Myślę, że tak się stanie - wszystko będzie poprawnie" .

" Po drugie, jestem pewien, że wysłanie ośmiu zespołów wojskowych lekarzy i wirusologów do Europy to nie tylko humanitarny cios w piersi państw NATO i to nie tylko gest rosyjskiej dobrej woli. Bo ta akcja jest porównywalna na skalę ze słynnym desantem naszych spadochroniarzy w Kosowie (Airdrome Slatina), aby uratować Serbów kosowskich przed ludobójstwem w 1999 roku !"

" Wysłanie naszych ośmiu zespołów do Włoch to: - bezwarunkowe zaufanie do naszej nowoczesnej armii, że nie zawiedzie (wobec całej społeczności międzynarodowej), wykonując to zupełnie niestandardowe zadanie - walkę z wirusem w Europie, w kraju NATO". To dowód dla społeczności światowej, że na Rosję w czasach kryzysowych można liczyć i na władze Rosji; - działania Rosji są w pewnym sojuszu z Chinami które (wysyłają również swoich lekarzy do Europy), w celu zwalczania wirusa na skalę światową."

Poza tym FR -ma doświadczenia w radzeniu sobie z taką katastrofą w kraju, a pomoc na innych nieznanych terytoriach jest dla dobra wspólnego by zapobiec dalszej tragedii, gdyż możliwe są nawroty już w innych formatach wirusowych Jest to dowód, by powiedzieć, że nie może istnieć czysto zachodnioeuropejski system bezpieczeństwa, oparty o Niemcy i Francję o którym rozmawiają w Berlinie i w Paryżu bez Rosji.

Najważniejsze jest teraz, aby doprowadzić sprawę przy pomocy Rosji do końca w Europie nie zwracając uwagi na różnice i na podziaĺy. 

Regiony najbardziej dotknięte koronawirusem. ITALY .

 

 

 

KOMENTARZE

 • Lombardia
  Włoski dziennik Corriere della Sēra odnotowuje hipotezę, jaką przedstawił wirusolog z Mediolanu Fabrizio Pregliasco. Przytoczył on opinie o tym, że liczba faktycznych zakażeń w Lombardii jest dalece niedoszacowana i może być nawet 10 razy wyższa od faktycznej. To tłumaczyłoby jego zdaniem wysoki wskaźnik śmiertelności, bo przy znacznie wyższym bilansie pozytywnych przypadków zbliżyłby się on do tego z Wenecji Euganejskiej.

  Ale problem polega na tym - zaznacza „Corriere della Sēra” - że w Lombardii, a zwłaszcza w Mediolanie testy na obecność koronawirusa wykonywane są tylko osobom z objawami choroby, tymczasem są też zakażeni bez symptomów, bądź tylko z lekkimi dolegliwościami, którzy nie są uwzględniani w oficjalnych rejestrach.

  Dlatego wielu ekspertów apeluje o masowe przeprowadzanie testów, podobnie jak Światowa Organizacja Zdrowia - przypomina gazeta.

  Inni specjaliści, cytowani na jej łamach, twierdzą zaś, że takie badania na bardzo szeroką skalę nie stanowią żadnej gwarancji, bo osoba, u której wynik był negatywny, po 12 godzinach może okazać się już zakażona. Poza tym, argumentują, testów nie można robić bez końca.
 • Mutacja ?
  Wirusulog Ilaria Capua, wykładająca obecnie na uniwersytecie na Florydzie wypowiedziała się że „W Lombardii dzieje się coś, czego nie rozumiemy”. Jej zdaniem wirus jest tam wyjątkowo gresywny,na co nie ma wyjaśnienia.

  „Hipotezy mogą być różne, a jedna z nich jest taka, że wirus mógł ulec mutacji”- dodała. Zaapelowała do naukowców o zjednoczenie wysiłków, by zrozumieć i wyjaśnić to zjawisko.
 • ...
  POPISali się "nasi" rządzący w tej sprawie:

  https://sputniknews.com/world/202003231078687190-russian-planes-carrying-aid-to-italy-blocked-from-using-poland-airspace---russian-lawmaker/

  "9 rosyjskich samolotów towarowych przewożących pomoc do Włoch musiało przelecieć przez Soczi, a następnie przestrzeń powietrzną w Turcji i Grecji, zamiast podążać zwykłą drogą Moskwa-Rzym, ponieważ kilka narodów europejskich odmówiło otwarcia swoich przestrzeni powietrznych."

  Ścieżka lotu dziewięciu rosyjskich samolotów towarowych Il-76, które dostarczyły pomoc do Włoch:

  https://zapodaj.net/images/18c047257da86.jpg
 • Słowianie ! Nie dajmy się ogłupiać żydowskiej anty-rosyjskiej propagandzie !
  Słowianie ! wczoraj maiłem nieprzyjemność oglądać TVP wiadomości 19,30 i co w tej żydowskiej gadzinówce usłyszałem na temat Rosyjskiej pomocy humanitarnej dla Włoch ? NIC !!!! te skurwysyn.. żydowskie w TVP Wiadomości skwitowali tym zdaniem [ INNE SAMOLOTY ]

  Słowianie ! gówna żydowskie z TVP pominęli całkowicie wiadomość że !
  Do Włoch poleciało 14 samolotów lotnictwa wojskowo-transportowego Sił Powietrzno-Kosmicznych Rosji z całym sprzętem !

  UWAGA ! żydowskie gadzinówki w Polsce NIE INFORMUJĄ Polaków ! żydowskie gówn.. z TVP Wiadomości uprawiają chamską propagandę !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • wiadomo w PIS consternatio . 5*
  Jest wiadomo że w PiS pełna konsternacja i wściekłość że Włochy otrzymują pomoc od złego Putina i od tak znienawidzonej Rosji.

  To sprawia u PiSowców panikę i histerię.

  Pozdr. :)
 • @Monaco 11:36:21
  Panie @Monaco.

  To że ludzie są "świniami", szczególnie politycy, to wiadome nie od dziś.
  Ale ja nie wiem jak określić polskojęzycznych polityków, którym katolicka miłość bliźniego z ryjów nie schodzi, a którzy z kościołów prawie że nie wychodzą.
  I taka to właśnie jest owa polska pokazowa (na pokaz) miłość bliźniego, i inne wielkie słowa.
  Są wielkie, dopóki nie trzeba powiedzieć "sprawdzam".
  Czysta dulszczyzna.
 • @Kmieć 12:07:42
  Każdy dzień pokazuje prawdziwe oblicze rożnych na świecie narodów w sytuacji kryzysowej.
  Jedna blokują, nakładają sankcje a inne spieszą z pomocą.

  Rosja sama boryka się z różnymi trudnościami ale w tym czasie gdy źle dzieje się gdzieś na świecie zawsze potrafi dzielić się z tymi którzy jeszcze są w gorszej sytuacji.

  Ze wspomnę tu ogromną pomoc kosztującą miliardy dla tych dwóch Republik DRL i ŁRL. Poza tym Syrii czy Wenezueli.

  Pozdrawiam
 • @Kmieć 12:07:42
  Ciężko odpisać, internet nie działa jak należy.

  Już pisałem do Pana o tym, ze dobrze Pan to okreslił, ze to są polskojęzyczni którzy niszcząc Polskę służą obcym, żydom i banderukrainie. Dla tych polskojęzycznych interes Polski nas Polaków nie istnieje. Polskę używają jako źródło ogromnej kasy dla samych siebie i do plucia na Rosję w interesie usa.

  Pozdr. :)
 • Wstyd ?????
  " Wstyd dla NATO - Dlaczego Shoigu zrobił wszystko na czas i poprawnie ? Dlaczego Rosja pomaga państwu które należy do NATO ?"


  Wstyd ? !!! agresywne NATO które okupuje Afganistan, Irak i Syrię oraz kradnie ropę naftową nie tylko nie mają oni tam nic a nic wstydu.

  To zbrojna mafia pod egidą amerykańskich w Waszyngtonie faszystòw.

  Pozdr. :)
 • NATO
  NATO jest stworzone do zabijania a nie do pomagania.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej