Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2425 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

Terror bio-wirusami. To nie pierwszy raz.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bio-terror i laboratorium wojskowe USA w Kazachstanie. Ujawnione fakty.

Terror bio-wirusami.

Bioterror i laboratorium wojskowe USA w Kazachstanie ! Na Ukrainie i w Gruzji..

Niedawno Chiny po raz pierwszy oficjalnie ogłosiły podejrzenia o udział USA w rozprzestrzenianiu koronawirusa COVID-19 w Chinskiej Republice Ludowej. Pekin odniósł się do informacji o pojawieniu się pierwszego zarażonego w Stanach Zjednoczonych jeszcze na długo przed oficjalną datą o wykryciu zakażenia w Hubei.

Wiadomości o „amerykańskim szlaku” w wybuchającej pandemii mogłyby wydawać się zbyt szalone, ale ta wersja zaczyna wykazywać solidne dowody.

Niedawno kazachstańskie Yvision podało, że „ wśród pracowników Centralnego Laboratorium Referencyjnego (CRL) w Ałmaty wyciekły informacje potwierdzające, że w tej instytucji opracowano śmiertelny koronawirus”

To laboratorium zostało utworzone przy wsparciu finansowym armii amerykańskiej i jest kontrolowane wyłącznie przez przedstawicieli Waszyngtonu.

Badania tego wątku „dochodzenia” oparte są na źródłach które wykazały, że za tym przesłaniem kryją się prawdziwe fakty.

Przygotowanie do wojny biologicznej w krajach WNP (zrzeszające byłe republiki radzieckie).

Po zakończeniu zimnej wojny Departament Obrony USA w krajach poradzieckich utworzył kilka biologicznych laboratoriów o wysokim (trzecim) stopniu ochrony, zaprojektowanych do pracy ze szczególnie niebezpiecznymi wirusami i bakteriami. Obiekty te działają w Charkowie na Ukrainie, Tbilisi w Gruzji i Ałmaty w Kazachstanie.

US military bio-laps in Ukraine  (także bardzo blisko naszych polskich granic). 

Ich "oficjalnym celem" jest walka z rozprzestrzenianiem się niebezpiecznych infekcji, a prawdziwym celem  jest przygotowanie do możliwej wojny biologicznej na terytorium byłego ZSRR.

Badania naukowe w placówkach są finansowane i nadzorowane przez Departament Obrony USA i często są przeprowadzane z udziałem naukowców z Instytutu Medycyny Wojskowej. Walter Reed reprezentuje amerykańskie siły zbrojne (Maryland) przybywające do regionu. Na przykład oddział biologów wojskowych przez długi czas pracował w TsRL w Tbilisi pod dowództwem podpułkownika Jamie Blow, który badał afrykański pomór świń.

Krótko po rozpoczęciu pracy tego zespołu w 2013 r. Odnotowano wybuch tej choroby w południowych regionach Rosji.

Publikacje ujawniają.

Magazyn Viruses (Viruses, 2019, 11, 356, doi: 10.3390 / v11040356) opublikował w kwietniu 2019 prace grupy amerykańskich i kazachskich naukowców na temat nowego szczepu koronawirusa, którego rezerwuarem są lokalne nietoperze. Prace zostały przeprowadzone w ramach projektu KZ-33 Agencji Departamentu Obrony Zagrożenia w Departamencie Obrony w Almaty Central Defense League (Medycyna tropikalna i choroba zakaźna, 2019, 4, 136, doi: 10.3390 / tropicalmed4040136).

Projekt był prowadzony przez profesora Gavina Jamesa Smitha z Duke University (USA), ściśle związanego z National Institute of Health oraz Centre for Disease Control and Prevention of the US Department of Health.

Źródło kazachskiej publikacji podało, że biopróbki zawierające koronawirusa dostarczone do CRF zimą 2020 r.

 „Na poziomie molekularnym całkowicie pokrywają się ze szczepem, którego badanie rozpoczęto w laboratorium około dwa lata temu i który, zgodnie z jego obserwacjami, nie powinien opuścić TsRL.● Było to wspólne opracowanie prowadzone przez naukowców z amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom w ramach ostatniego etapu szkolenia dużej grupy kazachstańskich epidemiologów. ”

Według publikacji (Wirusy, 2019, s. 2) wspomniane amerykańskie badania nad koronawirusem przeprowadzono w kwietniu - maju 2017 r. Ponadto oba gatunki badane w 2017 r. I COVID-19 należą do koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

    Dilyana.bg The Pentagon Bio-weapons - Dilyana.bg.

Dlatego „informator” przypomina że naprawdę dobrze zna naturę pracy z koronawirusem w ostatnich latach w amerykańskich biolabs, których celem jest broń biologiczna z zamiarem zniszczenia Chin i Rosji.

Świat od 1945 roku stoi nad przepaścią i ma jeden krok do globalnej zagłady.

Dla przypomnienia należy też poinformować o tym. że to Stany Zjednoczone jako pierwsze zbudowały najokrutniejszą z bomb, bombę neutronową która po eksplozji zabija wszelkie życie biologiczne oszczędzając infrastrukturę, objekty jak domy czy sprzęt militarny np jak czołgi.

● Wyzwolone promieniowanie podczas wybuchu bomby neutronowej w promieniu dwóch kilometrów od epicentrum zabija życie we wszystkich postaciach flory i fauny. Można to dobrze zobrazować na przykładzie czołgu - osoby znajdujące się wewnątrz tego pojazdu opancerzonego giną, natomiast czołg pozostaje nienaruszony (nawet znajdując się blisko epicentrum eksplozji ERW). Śmiertelne promieniowanie przeniknie przez stal czy beton. W przypadku wybuchu bomby neutronowej np. w centrum Warszawy, natychmiast zginęło by okolo miliona. osób (obszar 2 km od PKiN). Obecnie bomby neutronowe są konstruowane również by wyrządziły jak najwięcej strat materialnych na terytorium wroga, podobnie jak inna broń niekonwencjonalna.

● " (Enhanced radiation weapon), ERW, to bomba neutronowa, została pierwotnie opracowana przez Edwarda Tellera a skonstruowana przez Samuel Cohen'a w 1958 r. w Lawrence Livermore National Laboratory. Bomba neutronowa wyzwala ogromne promieniowanie na skutek reakcji jądrowej deuterku i trytku litu-6. Działanie na zasadzie syntezy termonuklearnej (synteza jąder lekkich pierwiastków, w wyniku której powstają jądra cięższe o większej energii wiązania w przeliczeniu na jeden nukleon). Podczas tej reakcji, 80 proc. energii uwalnia się w postaci przenikliwych neutronów (promieniowanie neutronowe). Przy wybuchu klasycznej bomby wodorowej (ładunek termojądrowy) emisja tej promieniotwórczej energii wynosi zaledwie 15 proc".

● Obecnie tą zaawansowaną technologią ERW, dysponuje USA, Francja, Rosja i Chiny. Inne państwa takie jak Indie czy Pakistan zapewniają, że są w stanie zbudować bomby neutronowe, ale brak jest jednoznacznych danych o realizacji tych obietnic. A W.Brytania, Francja i Izrael zaprzeczająj posiadania tejże ludobójczej broni.

●. Zbrodniarz. Samuel Cohen (konstruktor ERW) proponwał wykorzystanie bomby neutronowej w Iraku aby odnosić szybkie militarne zwycięstwo, nie narażając życia amerykańskich żołnierzy jak dzieje się w przypadku tradycyjnej wojny - pisał o tym w 1990 r. Los Angeles Times informując o ówczesnej sytuacji w Zatoce Perskiej. Na szczęście, nikt z wojskowych tych rad nie wziął sobie za bardzo do serca.

● Ale temat użycia bomby neutronowej w Iraku znów powrócił w 2007 r. za sprawą Saifeddina al-Rawima. Ten były członek saddamowskiej Gwardii Republikańskiej w wywiadzie dla arabskiej telewizji Al-Jazeera  oskarżył USA o zrzucenie na bagdadzkie lotnisko bomb fosforowych i neutronowych podczas operacji "szok i przerażenie".

Amerykańscy zbrodnuarze wychodzą z założenia.

Jak nie można atomen na ogromną skalę bo  reposta, kontratak napadniętego może być z jeszcze większą siłą niszczącą całkowicie agresora,  to można bardziej skrytobójczo,  mikro-wirusem na ogromną skalę,

Bo przecież wirusowa bomba zabija wyselekcjonowane biologiczne życie oszczędzając infrastrukture i sprzęt wojenny.

  

Czy na to jako ludzkość pozwolimy ?  Ofiara broni biologicznej koronawirusa.

 

 

KOMENTARZE

 • Pentagon's bio- labs in The World
  https://i.pinimg.com/564x/37/0b/00/370b004a69d7b676e161e8d5963d0874.jpg
 • Jak to jest możliwe że Kazachstan ma u siebie amerykańskie laboratorium ?
  Podobno to wierny sojusznik Rosji.
  Czy ci Kazacy na mózg upadli wypuszczając na swoje terytorium yankees.

  Białoruś ze starym Lukaszenko flirtuje z ropokradziejami z amerykańskich pustyń . Czy im już naprawdę władza do łbów uderzyła ?

  :))))))✔ 5⚄
 • Bilans
  Ktoś na innym forum w internecie powiedział
  "cynicznie " ? Że dzięki pandemii na drogach ginie obecnie mniej ludzi bo ze strachu i z przymusu ludzie siedzą w domu.
  To ostateczny bilans ofiar będzie taki sam jak był przed pandemią.

  Coś w tym jest ale czy na pewno ?.

  5 *. :)
 • @Leonardo da Vinci 11:42:26
  To świadczy że Rosja musi tylko liczyć na swoją siłę.
  Ani na Białoruś ani na Kazachstan ani na Chiny. Tylko i wyłącznie na swoją armię i nic poza tym.
  Myślę że Putin doskonałe o tym wie. Zbrojąc Rosję w ten hiper -nowoczesny sprzęt.

  Pozdr.
 • @Alfax 10:49:34
  O USA. Bułgarska dziennikarka.

  »Za granicą» USA produkują broń biologiczną na całym świecie. Dziennikarka ujawnia, jak wojsko amerykańskie szerzy śmiertelne choroby

  Bułgarska dziennikarka śledcza Dilyana Gaytandzhieva odkryła, że ​​wojsko USA często wytwarza śmiertelne wirusy, bakterie i toksyny do broni biologicznej, naruszając w ten sposób konwencję ONZ przeciwko broni biologicznej.

  Gaytandzhieva ujawnia, że ​​amerykańscy naukowcy badający wojnę biologiczną przetestowali wirusy wytworzone przez człowieka w co najmniej 25 krajach.

  Odbywa się to w laboratoriach finansowanych przez Agencję Redukcji Zagrożeń Obronnych (DTRA). Obejmuje to około 2,1 miliarda dolarów.

  Wąglik.
  Laboratoria znajdują się w takich krajach jak Gruzja i Ukraina, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Afryce.

  Gaytandzhieva odnosi się do oficjalnych dokumentów, incydentów i podaje wiele przykładów.

  Według jej laboratorium, około 17 kilometrów od amerykańskiej bazy wojskowej Vaziani w Gruzji, istnieje takie laboratorium, w którym biologowie z armii amerykańskiej testują broń biologiczną.

  Na podstawie dokumentów rządowych dziennikarka śledcza twierdzi, że tak zwane Centrum Lugara eksperymentuje z wąglikiem, gorączką zająca i gorączką krwotoczną Konga Krymskiego.

  Gryzące owady.
  Gaytandzhieva ujawnia dalej, że USA ukradły duże ilości śmiertelnych bakterii w Iraku po tym, jak Waszyngton zaatakował kraj w 2003 roku.
  Należą do nich Bacillus thuringiensis, bakteria, która jest używana nie tylko jako broń biologiczna, ale także do produkcji genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy.

  Według niej zdjęcia wykonane przez CIA dowodzą, że bakterie zostały zebrane przez USA w Iraku.

  Odkryła, że ​​Pentagon przeprowadził testy w Gruzji i Rosji, wykorzystując gryzące owady, takie jak muchy i komary.

  Śmiertelne choroby.
  Wojsko amerykańskie często wykorzystuje owady do rozprzestrzeniania śmiertelnych chorób, powiedziała Gaytandzhieva.

  Raport armii z 1981 r. Porównuje dwa scenariusze: 16 ataków na miasto komarem z żółtą febrą lub rozprzestrzenianie się gorączki przez aerozole.

  Terroryści.
  Na przykład podczas operacji Big Buzz „wyprodukowano milion komarów żółtej febry, z których jedną trzecią umieszczono w amunicji i wyrzucono z samolotów lub wypuszczono na ziemię”.

  Wcześniej bułgarska dziennikarka ujawniła, w jaki sposób CIA dostarcza terrorystom broń w Syrii. Została zwolniona po tej publikacji.

  Bulgar Press freelance Roy.
 • @Leonardo da Vinci 14:08:02
  To prawda o jej działalności, ujawniajace amerykańskie niezgodne z prawem międzynarodowym działania. A właściwa nazwa to , zbrodnicza działalność armii amerykańskiej.

  Reporterka, dziennikarka Dilyana Gaytandzhieva jest w gronie dziennikarzy
  " ARMS WATCH ".

  Jedna z nielicznych które narażając się na represje i utratę pracy ujawniają przestępstwa dokonywane na świecie przez rządy i armie.

  Dziękuję i pozdrawiam.
 • @Leonardo da Vinci 14:08:02
  Znalazłem jej foto,

  https://i1.sndcdn.com/artworks-000606814888-76t5p1-t500x500.jpg

  Z podpisem.
  The Conspiracy / Bulgarian Journalist Dilyana ...
 • @Monaco 12:15:42
  Prawda leży po środku.

  Mniejszy ruch mniej wypadków i czyste powietrze.
  Tylko to nie musi odbywać się przy pomocy wirusów czy innych klęsk .
  Tym razem to nie do śmiechu, straty będą w ludziach, szkoda ludzi.
  Straty będą ekonomiczne i też tragedie ludzkie po utracie pracy. A żyć przecież trzeba.
 • @filemon123456 04:39:04
  Ale wiadomo że barany ponownie wybiorą te same hyieny,

  Taka to już tradycja : )
 • "Czy na to jako ludzkość pozwolimy ?"
  -------------
  Czy światowy, czarci pomiot będzie się pytać - ludzkości - czy mu na cokolwiek niecnego pozwoli uczynić wobec tejże ludzkości?
  Wniosek
  Najpierw światowy czarci pomiot ubezwłasnowolnił kompletnie ludzkość na określonych obszarach globu - a potem za pomocą tzw. globalizacji ubezwłasnowolnił ją już globalnie.
  Na koniec - ten ukoronowany przez samego Belzebuba świrus - to taka wisienka na torcie globalizacji - to taka wiech na budowie Piekła na Ziemi przez światowy, czarci pomiot.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej