Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2425 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

USA w szoku ??? !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krwawi zabójcy z Majdanu nazwali zleceniodawców - więc już nigdy więcej wątpliwości. W Stanach Zjednoczonych kanał telewizyjny One America News, pokazał film dokumentalny "Ukraińskie oszustwa: Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa".

W Stanach Zjednoczonych pokazano „filmową bombę”o Majdanie, Bidenie i Obamie.

Krwawi zabójcy z Majdanu nazwali zleceniodawców i sponsorów - Już nigdy więcej wątpliwości.

Amerykańskie oszustwo zostało zdemaskowane w filmie dokumentalnym Michaela Caputo:

 "Ukraina i mistyfikacja" "Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa".

Film dokumentalny Michaela Caputo, konsultanta politycznego, został wyemitowany w sieci One American News (OAN).

Dokument zatytułowany "Ukraina mistyfikacja" z dokumentalistą Michaelem Caputo omawia stosunki zagraniczne Stanów Zjednoczonych z krajem Europy Wschodniej. Zgodnie z informacją,  widoczna jest masakra na Majdanie, „masowe morderstwo które do tej pory było gmatwane i nierozwiązane przez pro-amerykańskie rządy w Kijowie” a są to celowe morderstwa ze strony majdanowej opozycji i oplacanych przez USA wynajętych płatnych bandytów i zamach stanu który doprowadził do obalenia prezydenta Wiktora Janukowycza w 2014 roku.

W filmie, Caputo omawia różne powiązania ukraińskiej junty z byłym wiceprezydentem Joe Bidenem i jego synem Hunterem, które w konsekwencji prowadzą do impeachmentu Donalda Trumpa.

Szczegóły dotyczące strzelaniny i zabójców z Majdanu zostały przekazane autorom filmu dokumentalnego, który został pokazany przez amerykańską telewizję, co wywołało prawdziwe zamieszanie wśród politycznych elit Waszyngtonu, a ludzie byli oszołomieni oglądaniem jak płatni zabójcy z polecenia Waszyngtonu mordowali z zimną krwią  ludzi strzelając z okień hotelu i z innych przygotowanych wcześniej miejsc. Film o nazwie "Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa ”został stworzony przez autorytatywnego w Stanach Zjednoczonych autora - byłego doradcę prezydenta Trumpa Michaela Caputo.

Dzięki imponującej i długiej liście ekskluzywnych wywiadów jeden na jednego Michael Caputo informuje, że problem amerykańskiej ingerencji w sprawy Ukrainy nie rozpoczął się od rozmowy telefonicznej między prezydentem Donaldem Trumpem a prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Żeleńskim.

( Rozmowa ta była jako główny argument  wykorzystywana  przez Demokratów do " impeachmentu " Trumpa).

W rzeczywistości zaczęło się to wiele lat wcześniej, gdy Ameryka wtrącała się w wybory na Ukrainie, i ponad 130 osób zostało zamordowanych - oraz że to Ukraina wtrącała się nasze wybory prezydenckie przeciwko Trumpowi”- czytamy w komunikacie.Były doradca Donalda Trumpa, ekspert polityczny Michael Caputo powiedział, że kiedy przyleciał na Ukrainę ze swoją ekipą filmową w połowie sierpnia 2019 r., to nie wiedział, jak bedzie wyglądać ten aktualny dokument.

W 50-minutowym materiale ponad połowa czasu poświęcona jest Ukrainie. W szczególności mówi o roli ówczesnego prezydenta Baracka Obamy i jego administracji w usuwaniu Wiktora Janukowycza od władzy w 2014 roku, o egzekucjach na Majdanie, o związkach rodziny byłego wiceprezydenta Joe Bidena z oszustwem korupcyjnym w firmie Burisma oraz o interwencji wyższych urzędników Ukraińskich w wyborach prezydenckich w USA w 2016 r. którzy byli po stronie kandydata z amerykańskiej Partii Demokratycznej.

W dokumencie są ujawnione szczegóły o byłym szefie SBU Nalyvaichenko, o byłym pośle Pashinsky, oraz o byłym prezydent Gruzji Saakashvili i byłym prokuratorze generalnym Ukrainy Shokin i o byłych pracowników „Berkut” Tamtura i jego prawniku Goroszinsky.

Przez długi czas gruzińscy snajperzy wysłani na ukraiński Majdan, by zamordować bezbronnych ludzi, nie nazwali zleceniodawców, ponieważ bali się, że zostaną po cichu wyeliminowani.

Tym razem jednak amerykańskim dziennikarzom udało się wyciągnąć z nich prawdę.

Według uczestników zamachu stanu, egzekucją ludzi zarządzali Paszyński, Parubij i Saakaszwili. Co więcej, plan został opracowany o wiele bardziej globalnie niż prowokacyjne strzelanie do protestujących w celu sprowokowania i obarczenia wszelką winą za wszystkie ofiary „«Беркута» Berkuta".  

Jeden ze mordercòw-(strzelców) powiedział, że komendant Majdanu  Parubij był odpowiedzialny za zaopatrzenie - mieszkanie, transport i broń. Te informacje o tym pojawiły się już wcześniej z innych źródeł, ale nie od tych, którzy bezpośrednio wykonali „zamówienie” na egzekucje.

Operacją zarządzał Siergiej Paszyński i bezpośrednio Michaił Saakaszwili, który najwyraźniej za zasługi otrzymał później od Petroszenki  Odessę za swoje  „usługi”.

Jeden ze snajperów został poinstruowany, by śledzić trasy ruchu prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Prawdopodobnie zamach na prezydenta Ukrainy Janukowicza był tylko kwestią czasu. Gdyby Janukowycz postanowił zostać dłużej w kraju, z pewnością byłby w zasięgu wzroku gruzińskich snajperów.  

O tym, że taki plan naprawdę był przygotowany, świadczy również telefon Victorii Nuland, która powiedziała, kto powinien zostać wyznaczony i na jakie stanowiska. I to w czasie, gdy Janukowycz był jeszcze u władzy.

Oczywiście, jawny udział Stanach Zjednoczonych był przez Zachód skrywany ale każdego roku coraz więcej faktów dotyczących przez USA opłaconych zbrodniarzy zostaje ujawnionych.   Warto zauważyć, że po tym wszystkim wszyscy przywódcy Majdanu otrzymali wysokie stanowiska państwowe, z nominacji Nuland.

 O wiele bardziej dziwne jest też to, że to amerykańscy dziennikarze (w prawdzie po 5 latach) zdecydowali się ujawnić prawdę o ponurych faktach i opowiedzieć o tej strasznej zaplanowanej zbrodni i że to USA (ich kraj) był odpowiedzialny za te zbrodnicze krwawe wydarzenia. Za brutalną ingerencję w wewnętrzne sprawy Ukrainy.

Ciekawe jak długo prawda o ingerencji USA i zbrodniczej winie Waszyngtonu będzie mogła byc w Stanach Zjednoczonych publikowana przez tych odważnych i nielicznych amerykańskich dziennikarzy, ponieważ w amerykańskiej wersji „wolności słowa” nie ma tam zwyczaju mówić prawdy o krwawym zamachu stanu i zbrodniach popełnionych przez wynajętych za amerykańskie dolary płatnych bandytów.

 W filmie występują także tak zwani „gruzińscy snajperzy” i gruziński generał Tsitelashvili, który jako jeden z pierwszych ogłosił o zaangażowaniu niektórych obywateli Gruzji w morderstwa i egzekucje na Majdanie.

W filmie występuje także nieznany zamaskowany mężczyzna, który twierdzi, że strzelał do protestujących i do policji 20 lutego 2014 r.  „Rozkaz polegał na strzelaniu do Berkuta i także do  protestujących ludzi, by wywoływać chaos. Zaczęło się 20.02.2014 około 8 rano ... Było nas dwóch. Najpierw otworzyłem okno i mój przyjaciel strzelał. Potem zmieniliśmy pozycję i wziąłem karabin. Nie było nam znane ile ludzi zabiliśmy". Na pytanie autora filmu, kto im kazał zabijać? Zamaskowany mężczyzna ukrywający twarz, odpowiedział: „ oni wydali rozkaz strzelania”?

Gruzińscy snajperzy przybyli do Kijowa z fałszywymi paszportami. Według nich to głównie Parubij i Paszyński byli odpowiedzialni za sytuację w hotelu Ukraina z którego strzelano do ludzi i za dostawę broni, a także byli odpowiedzialni za organizację strzelaniny na Majdanie. Gruzińscy snajperzy potwierdzili też, że wspólnik Saakaszwilego, Mamuka Mamulaszwili był zaangażowany w ich rekrutację i organizację strzelaniny na Majdanie. Mamunja Mamulaszwili później został dowódcą Legii Gruzińskiej na Ukrainie.

Inny obywatel gruziński o imieniu Zurab wskazuje w filmie, że podczas Majdanu spotkał się w Kijowie z Saakaszwilim i Lordkipanidze (byłym szefem regionalnej policji w Odessie ), „Kiedy spotkałem się z George'em Lordkipanidze i Michaiłem Saakaszwilim, Misza powiedział nam i chłopakom, że mamy wyśledzić trasy poruszania się Janukowycza. Zadanie polegało na śledzeniu tras ruchu Janukowycza. Ponieważ oni planowali zabić Janukowycza.

Film ujawnia też, że z 45 płatnych morderców - obywateli Gruzji, którzy zostali specjalnie sprowadzeni do Kijowa podczas Majdanu, przeżyło tylko 14. Według autora filmu, Michaela Caputo, ktoś stara się pozbyć niebezpiecznych świadków.

Caputo odwiedza również jeden z pokoi hotelu Ukraine, z którego można było strzelać.

Były gruziński wojskowy Tsitelashvili, który jako jeden z pierwszych w 2014 r. Ogłosił udział „gruzińskich snajperów” w strzelaninie na Majdanie, powiedział w filmie, że ludzie byłego prezydenta Poroszenki i byłego szefa SBU Gritsak próbowali wymusić na nim zmianę niekorzystnych dla nich zeznań i chcieli zmusić go do milczenia o zleconych zbrodniach.

„Skontaktowali się ze mną. I zostałem zaproszony na Ukrainę w imieniu prezydenta Poroszenki i Hrytsaka". "Obiecano mi jeśli zmienię swoje stanowisko dobre samopoczucie finansowe. Ale kategorycznie odmówiłem" - powiedział Tsitelashvili. 

 Autor, były doradca Trumpa, publikuje też swoją opinię w tym filmie: „Prezydent Trump zamierza rozpocząć dochodzenia. I ma ku temu powód by ujawnic cały ten preceder związany z partią Demokratów".

 ” Mówi także, że prezydent Zelensky „nie powinien płacić za to, co zrobił jego poprzednik - za ingerowanie Poroszenki i Ukraińców w wybory amerykańskie”. Caputo przypomina także wydarzenia na Ukrainie i próbę oskarżenia Trumpa, zwracając uwagę na pismo i zaangażowanie George'a Sorosa oraz byłego wiceprezydenta Joe Bidena i innych przedstawicieli Partii Demokratycznej USA.

 Front Notes - nazwał film „bombą”.na którą Trump  czekał  by na zakończenie procesu impeachmentu, mógł  teraz rozpoczął walkę z nielegalnymi praktykami demokratów oraz z wieloma zwolennikami reżimu Obamy na Ukrainie, którzy są związani z demokratami. Oni również będą mieli problem z .... zemstą Trumpa.

Wnioski z "bomby filmowej":

1. Odtąd desakralizacja Euromajdanu będzie szła w zawrotnym tempie. Wkrótce samo słowo „euromajdan” będzie miało negatywną konotację.

2. Jest teraz jasne, że prawdy nikt już nie  będzie mógł zagłuszyć o zleconych przez ekipę Demokratów egzekucjach setek protestujących  ludzi i żołnierzy Berkut na Majdanie,  dokonanych przez opłaconych w dolarach USA płatnych morderców.

3. Wydaje się, że Soros wkrótce zostanie wypędzony z wielu krajów.

4. Biden zostanie zmiażdżony w nowych wyborach, a Demokraci poniosą straty.

5. Poszukiwacz krwawych przygód Saakasziwili który poszukiwany jest też listem gończym za zbrodnie przeciwko opozycji  w Gruzji  może zapomnieć o Ukrainie.

6. Poroszenko oczywiście zacznie eskalować histerię antyrosyjską napadami złości, grozić Rosją aby chronić „wartości Euromajdanu” i zapobiec zemście za jego ingerencje w amerykańskich wyborach prezydenckich na nie korzyść Trumpa.

7. Pozycja negocjacyjna Ukrainy w sprawie porozumienia mińskiego gwałtownie się pogorszyła, ponieważ film twierdzi, że doszło tam z przyczyn zewnętrznej ingerencji Stanów Zjednoczonych, reżimu Obamy do krwawego zamachu stanu stanu i obaleniu demokratycznie wybranego prezydenta Ukrainy.

https://spectrumlocalnews.com/nys/buffalo/ny-state-of-politics/2020/01/22/caputo-has-role-in-pro-trump-documentary

 

Dodatkowe info:   http://mysl-polska.pl/node/275 

 

  

KOMENTARZE

 • Link
  https://spectrumlocalnews.com/nys/buffalo/ny-state-of-politics/2020/01/22/caputo-has-role-in-pro-trump-documentary


   
 • @Alfax 13:07:22
  Nie ma takiej strony
  Strony o adresie "/node/275%C2%A0" nie ma na tej witrynie.
 • @SZS 13:44:26
  "Nie ma takiej strony
  Strony o adresie "/node/275%C2%A0" nie ma na tej witrynie."

  A co to miała być za strona ???

  Przecież ja nie pisałem takiego adresu, takiej strony o której Pan pisze .

  Pozdrawiam
 • @SZS 13:44:26
  http://mysl-polska.pl/node/275
 • @SZS 13:44:26 Dodatkowe info
  Przepraszam w adresie była jena kropka za dużo.

  Tu jest poprawny adres.

  http://mysl-polska.pl/node/275
 • @ Autor - 5* ....................Żydo-katolicki Kościół w IIIRP poparł żydo-rebelię na Majdanie
  Z wielce błogosławionym ks. abp. Światosławem Szewczukiem, arcybiskupem większym kijowsko-halickim, głową Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, rozmawia Piotr Falkowski

  Czy polskie doświadczenia, duchowość, tradycja obywatelska i polityczna mogą czegoś nauczyć Ukrainę?

  – Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie.
  http://www.naszdziennik.pl/wp/64667,mozemy-budowac-przyszlosc.html

  więcej tu: https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/09/17/cala-ta-syjonistyczna-zgnilizna/
 • Naprawdę szokujące informacje. Ludzie przez 5 lat domagali
  się aby postawić kogoś przed sąd za śmierć na Majadanie, ale pewnie
  im się to nie uda.
 • 5* za naprawdę ważną informację. Która otwiera przed nami prawdę.
   

  Szczególnie że jest link potwierdzający tą sensację. 

  Mnie też ciekawi , jak długo będą jeszcze polskie media głównego kalibru wmawiać ludziom, że to była spontaniczna rewolucja " godności ".
  Czy polscy publicyści, zaprzedani żydomafii będą bez końca dalej łgać i za wszystko oskarżać Rosję !?. A amerykańskich zbrodniarzy i gruzińskich mordercòw snajperów ukrywać przed polską opinią publiczną.

  https://spectrumlocalnews.com/nys/buffalo/ny-state-of-politics/2020/01/22/caputo-has-role-in-pro-trump-documentary 


  Pozdr.:)
 • @Anna-PK 15:07:12
  A w TVPis TVN POLSAT cisza, mimo że w USA medialna bomba już wybuchła

  Media mainstream'owe czekają teraz na instrukcje ! Z centrum dowodzenia "demokratów*.

  Pozdr.:)
 • @Rzeczpospolita 14:04:56
  https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/09/17/cala-ta-syjonistyczna-zgnilizna/

  Ten pana link jest także ciekawy, i warty uwagi ,dzięki. :)
 • USA zrobiły rewolucję w Ukrainie przeciwko Rosji.
  A chodziło im tzn. Pentagon i służby, aby na Krymie zrobić bazę. Kupiono nawet budynek na sztab.
  Jak Putin zajął Krym, to zainteresowanie Ukrainą upadło,
  oprócz tych co korzystali na korupcji.
  Jak to się zaczęło:
  "W czerwcu 2013 r. (Na długo przed rozpoczęciem „rewolucji demokratycznej” na Ukrainie) NAVFAC, amerykańskie dowództwo inżynierii obiektów morskich, opublikowało na swojej stronie internetowej „Opis projektu” dla „Renowacji szkoły nr 5 w Sewastopolu na Ukrainie” pod eufemistyczny tytuł „Program pomocy humanitarnej EUCOM”. EUCOM jest dowództwem europejskim USA - ma charakter wyłącznie wojskowy, a nie „humanitarny”
  https://ahtribune.com/world/europe/3622-how-the-war-in-ukraine-started.html
 • @Monaco 16:46:02
  Łeeee. Takie to jednostronne. Gołym demokratycznym okiem widać, że "kremlowskie podcieraczki" sprefabrykowały tego paszkwila na największego sojusznika III RyPy, siedliszcze wszelakich wolności (do złodziejstwa przede wszystkim), i na ociekającego demokracją, sponiewieranego przez Putina, sąsiada z UPAdliny.

  Liczę, że panowie @Brian i @Husky odpowiednio wyprostują te fejk niusy, będące w ogóle zamachem na demokrację, a w szczególe na "Prawa Człowieków" do niepenalizowanych geszeftów Parchatej Ręki Niewidzialnego Rynku...
 • Ciekawe jak samopoczucie
  prezia PiS i pana Dudy. Ich aktualny sojusznik Trump pokazuje na widelcu okrzyki "sława Ukrainie". Pan Duda był kapciowym brata bliżniaka (służba nie drużba) , teraz obłudnie mizdrzy się do Trumpa. Wybraniec Kaczyńskiego Morawiecki też brzydko wypowiadał się o Trumpie przed wyborami, a fundacja Sorosa ma się dobrze w tej scenie politycznej.
  Oj powinno być co najmniej nietęgo. Jak tu się znależć jak spiskowców i ich popleczników przyjdzie do głowy komuś naprawdę rozliczyć.
 • @Kmieć 17:04:05
  Sarkazm na100 % :)))))

  Fajnie doradca Trumpa Michael Caputo wycieraczka Kremla :)))))
 • @Anna-PK 16:56:25
  Dzięki i salute :)))))
  Czlowiek ciągle dowiaduje się nowych rzeczy.

  Tylko przecież Rosja miała wykupioną dzierżawę na okres chyba 20 lat bazę w Sewastpolu?. To co tam mieli szukać ropokrady ?
 • @wercia 17:12:16
  I dziś ten PIS i duda obłuda na kolanach proszą Rosję i Putina o pomoc w eskapadzie do Katynia. By z stamtąd mogli pluć na Rosję.

  Co za swołocz to PiSzambo..
 • @wercia 17:12:16
  Gruzin też w Polsce czuł się jak u siebie. Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci kim jesteś.
 • @wercia 17:26:01
  Szakaszwili jest poszukiwany przez Interpol. Listem gończym za tortury na opozycjonistach gdy był proamerykańskim prezydentem.
 • @Leonardo da Vinci 17:16:34
  Tu się za bardzo nie ma co cieszyć.
  "Uny" zawsze wiedzą skąd wiatr wieje. Nawet jeśli się "unym" nie udało go wywołać, to są niebywale elastyczne, i zawsze jakoś znajdują się "z ramienia na czele" wszelkich odrodzeniowych ruchów, żeby je zdusić (a przynajmniej kontrolować u samej góry) w zarodku.

  Patrz: ostatni wpis Charta o sentymentach do PRL.

  A przecież co się raz zobaczyło (przeczytało), tego się nie odzobaczy.
  A przynajmniej ja nie zapomnę. Bo jak raz maska spadnie, to ja to pamiętam. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że zdemokratyzowani Polacy mają pamięć "RAM" nie pozwalającą na wspomnienia dalsze niż 2-3 dni.
  Ale ja już na zawsze będę pamiętał chartowe "Będzie o nas głośno" i w dupie mam chartowe podlizywanie się wychodzącym z cienia polskim narodowym socjalistom (nie mylić z faszystowską Rzeszą towarzysza Hitlera) wspominającym sprawiedliwie Polską Rzeczpospolitą Ludową.

  Chart ma zakaz politycznej aktywności na terenie byłej (PRL) Polski!
 • @Kmieć 17:47:31
  Ja mam pamięć ROM. READ ONLY MEMORY :)))))

  Niestety te uny są jak robactwo z RAM Random access memory i przez ich guru erased memory and deleted brain.

  :))))✔
 • @Anna-PK 15:07:12
  Na Majdanie, dzisiaj już wiadomo, kto i z czyjego polecenia dokonał tej zbrodni.
  A w Odessie , spalono i zastrzelono dziesiątki młodych dziewcząt i chłopców, tylko dlatego że mówili po rosyjsku i protestowali pokojowo przeciwko nielegalnej krwawej juncie uformowanej na wzór nazistowski..

  I chociaż wszyscy doskonale wiedzą kto strzelał i podpalał ludzi to po dzień dzisiejszy bandyci żyją sobie i są w obliczu prawa bezkarni.
  Jak długo będą rządzić Ukrainą elementy pro banderowskiej spuścizny tak długo na Ukrainie będzie panować bezprawie i stronniczość.

  A zbrodniarze będą czuć się bezpiecznie i bez karnie.
 • @wercia 17:26:01
  No właśnie, czy zwolennicy PiSu nie rozróżniali dobra od zła?

  Przecież było ogólnie znana przyczyna wywołanej napaści Gruzji na Osetię. I stosowane przez reżim Szakaszwilli represje w stosunku do gruzińskiej opozycji.

  A jednak wyborcom PiSu to nie przeszkadza że on ma krew na rękach śpiących bezbronnych ludzi w Osetii.
 • @ Autor
  5*

  Dla mnie Majdan to był punkt zwrotny - zawrócił mnie Michalkiewicz. Zauważył, że w Polsce jak jest demonstracja, to wieczorem ludzie się rozchodzą, bo następnego dnia trzeba iść do roboty... a tam demonstrowali i demonstrowali. Mieli jakąś żywność, ktoś rozstawił toalety, media sprawę transmitowały... I to wszystko jeszcze za tym, żeby kiedyś zostać członkiem UE. To już w ogóle dla mnie było chore.
  Wyszło co wyszło: wzrost cen, spadek zarobków, strata terytorium, wojna, grabież złota...

  Ukłony
 • @Jasiek 19:12:15
  Tak pani Nuland dysponowała na ten cel, obalenia legalnej demokratycznie wybranej władzy z Janukowiczem ponad 4 miliardami dolarów i jeszcze przed krwawym zamachem stanu już decydowała kto z liderów zamachu zajmnie miejsce w nielegalnym rządzie (z puczystòw) i jakie stanowisko.

  A cały zachodni świat łącznie z Polską był zachwycony że puczyści są pro westers i nic nikogo z tych co tak zawsze "bronią praw człowieka" nie wydał żadnego jęku na widok bombarowsnych miast w Donbasie przez juntę uformowaną z elementów kryminalnych i nazistowskich. To samo było gdy spalono (rosyjskojezycznych) dziesiątki niewinnych młodych ludzi w Odessie.
  Zachód i polscy politycy oraz polskie media ani jednego słowa potępienia i współczucia.
 • @Jasiek 19:12:15
  Pozdrawiam

  Miłego wieczoru i weekendu.
 • @SZS 13:44:26
  Podany przez Alfaxa link wchodzi bez problemu.
 • @wercia 17:12:16
  Ten film z jego tresciami jest ogromnie wazny dla Trumpa. Moze dobrac sie do skory Bidenowi.Jesli rozgrzebie sprawe /lezy to w jego interesie/, z pewnoscia zajmie sie entuzjastami tego lajdackiego przewrotu a raczej przekretu. Link podany przez Alfaksa nosi date 22 stycznia, sprawa jest wiec dosc swieza. Jesli amerykanskie spoleczenstwo dostrzeze w koncu podle dzialania poprzedniej ekipy, Demokratom moze sie zapalic pod stopami.
 • @wercia 17:26:01
  Wlasnie ! Szubrawiec, poszukiwany listem gonczym, przyjmowany z honorami w W-wie.
  Trump, byc moze, choc w czesci osuszy bagno u siebie, kto osuszy bagno w Polsce ?!?
 • A dzisiaj została tylko Polska i Rumunia jako teren doświadczalny.
  "Reżim USA pod wodzą Baracka Obamy planował od czerwca 2011 r. Przejęcie Ukrainy, aby ostatecznie umożliwić jej rozmieszczenie pocisków nuklearnych w czasie krótszym niż pięć minut lotu do pierwszego uderzenia."https://ahtribune.com/world/europe/3622-how-the-war-in-ukraine-started.html
 • @morgan 19:53:19
  Pod tym linkiem od Alfax jest orginalny tekst. Dzięki Alfax !!!

  A documentary film starring and produced by Western New York political consultant Michael Caputo will air on the One American News (OAN) network this weekend.

  The documentary, titled The Ukraine Hoax with guest host Michael Caputo, explores the United States foreign relationship with the Eastern European country. According to the release, the exposé prominently features the Maidan Massacre, “a mass murder still unsolved in Kyiv” which led to the ousting of President Viktor Yanukovych in 2014.

  In the film, Caputo discusses the connections to former Vice President Joe Biden and his son Hunter, questions that consequently lead to the House impeachment of Donald Trump.

  “With an impressive and long list of exclusive one-on-one interviews, Michael Caputo reports that America’s Ukraine problem didn’t start with a telephone call between President Donald Trump and Ukrainian President Volodymyr Zelensky. In fact, it started years before when America meddled in Ukraine’s elections,130 people were assassinated - and Ukraine then interfered in our presidential elections,” the release said.
  Caputo said when he flew into Ukraine with his film crew in mid-August, 2019, he didn’t know how topical the documentary would remain even today.

  “As I arrived, the CIA whistleblower had filed his complaint and official Kyiv was already on fire, quietly burning up the phone lines to Washington,” he said. “Strange things happened all around us that only made sense in September, back home - the Democrats were setting up impeachment and our documentary film was right in the middle of it all.”

  Pozdr. :)
 • Może to jest nowość w USA
  Ale ja film dokumentalny na ten temat (zabójstw przy okazji Majdanu), na którymś z rosyjskich kanałów, widziałem ze 2 lata temu. Były wywiady z tymi Gruzinami (nawet nie kryli twarzy), a sprawę na światło dzienne wyciągnęła jakaś dziennikarka, była obywatelka Rosji, a obecnie mieszkająca w Izraelu. Film trwał dobrą godzinę.
 • @Anna-PK 19:58:44
  Pani Anno.
  Powiem tak. Dzięki za super link.

  A obecnie gdy w samych Stanach pękła bomba to teraz z prędkością światła powinna ta prawda okrążyć kulę ziemską.

  A w naszych mediach cisza i dalej żelaza kurtyna na niekorzystną prawdę dla polskojęzycznych polityków i medialnych kłamców.

  Pozdr.:)
 • @rumpelsiltskin 20:13:41
  To wszystko, jest z pewnością w Rosji od 2014 roku znane.

  A tube końcu sami Amerykanie ujawnili prawdę, prawdę która w USA ŻYŁA SKRYWANA I TABU. A wiadomo, że jak coś Rosja pokaże choćby najprawdziwszą prawdę i fakty to światowa mafia z siedzibą w Waszyngtonie okrzyczy że to Kremlowsa propaganda i żadne amerykańskie media TV RADIO PRASA tego nie pokażą i nie ujawnią.

  Teraz gdy ten dokument zrobił sam Amerykanin to bomba eksplodowała na samym terytorium imperium zła.

  Nareszcie, tylko co na to reszta zachodniego zakłamanego świata ? z Polską na czele ?
 • @Monaco 20:24:53
  To tylko dowodzi tego, jak w rzeczywistości w Stanach wygląda wolność słowa i dostęp do informacji. A raczej jak nie wygląda.
  Tamten film, o którym pisałem, zrobiła żydówka z Izraela rosyjskiego pochodzenia i film był izraelski (nie "kremlowski"). Ale wpisywał się bezsprzecznie w politykę Kremla.
  Teraz, jeżeli siły "trzymające władzę" i media w USA zdecydowały się to "puścić" (film, o którym mowa w poście), znaczy, że nastąpi jakaś zmiana polityki amerykańskiej. Może teraz nasz "strategiczny sojusznik" zechce Polaków poinstruować, żeby normalizowali stosunki z Rosją... Kto wie. Chciałbym zobaczyć Kaczyńskiego wraz z czeredą wyrażających się pozytywnie o Rosji i połykających swój dotychczasowy język. To byłby dopiero spektakl! Komedia (pomyłek?)...
 • @rumpelsiltskin 20:38:33
  Ktoś kiedyś napisał że PIS i Kaczyński to żmija która pluje jadem, ale gdy jej coś grozi to chowa się , zwija i czai.
  Tak było zawsze przed wyborami ze schowaniem Antoniego oczadzonego rusofobiczną trotylową mgłą.

  Więc, gdy patronat z za oceanu wyda polecenia by Rosji kochali to będą z podskórną nienawiścią kochać a gdy znów nadejdzie okazja i wiatr zawieje z innej strony to wyplują cały swój nagromadzony toksyczny jad na Rosję.

  Taka to już pissekty natura. Niestety.
 • @Alfax 14:01:10
  Dziękuję.
  Pzdr.
 • Panie Alfax...Caputo ruszyl dopiero pierwszA WRSTWE KUPY GNOJU
  JAK NAZYWAMY ROBOCZO DEEP STATE...co jest tez tylko slowem kluczem. Pod jakim chowa sie Neoconska Dintojra Illuminacka jaka przejal wladze w USA poprzez objecie kolejnych administracja az do...Trumpa.
  Zatem nazywanie rzeczy po imieniu rozjasnilo by o wiele lepiej obraz rzeczywoistosci niz walenie z armat w Amerykanski Washington...gdzie wlasnei toczy sie bezpqardonowa walka o odzyskjanie Amerykanskiej Administracji dla ..Amerykanow.
  Celem tej Ukrytej Dintojry nei byla wielkosc czu interes Ameryki ale Budowa Hazarii Magna..o czym swiadczy sklad wszystkich zaangazowanych w TZW NIe WIADOMO DLACZEGO : "ukrainski" Majdan I ' Suwerennosc Ukrainy", ktorego najwieksza ofiara jest lud Ukrainy..Slowianie , Rusini….a kraj zamienia sie w prywatny folwark zydowskich oligarchow, jacy tworza Kaganat Becka…
  CI Gruzini maja tyle z Gruzinami wspolnego co nie przymierzajac rabin Shuldrich z Polakami.. Mendel Gdanski...
  Niech pan nie zapomina ze w samyum srodecvzku tych buleczkowych intyeresow pani Nulland znajdowalo sie wielu tez nei wiadaomo dlaczego zwanych " polskich politykow" z Kwachem na czele na aozycji czlonka zarzadu Burisma obok Bidena...czy niejakiego Sienkiewicza operatora terrorystyczno ochroniarskiej siupryzy pod nadzorem.
  Troszke cierpliwosci...bo wlasnei w USA nastepuje demontaz Deep State...co doprowadza do szalu moderatorow Hazarii Magna ..ktorzy nawet nei moga posluzyc sie tarcza antysemityzmu..gdyz Amerykanie nie pieprza na darmo...ale robia swoje, po swojemu:-)))))
 • Dwie, zasadnicze prawidłowości
  szatańskiego świata.
  1. Wtedy jest ujawniany rąbek tajemnicy dla dzieci Boga, kiedy dzieci Złego zaczynają się żreć we własnym gronie.
  2. Dzieci Złego zawsze siedzą okrakiem na każdej barykadzie - a to znaczy, że są oni także po stronie Trump'a. To z kolei - nie rokuje dobrze dla dzieci Boga.
  Wniosek?
  Niech sobie nikt nie myśli - że rzeczony rąbek prawdy - zwiastuje jakąś pozytywną zmianę z punktu widzenia dzieci Boga.
 • @Alfax
  Wszyscy normalni wiedzą jak to było .Salute : https://zygumntbalas.neon24.pl/post/120106,jak-to-bylo-z-tym-majdanem-ii
 • @Anna-PK 19:58:44
  Za co ten Obama otrzymał pokojową nagrodę Nobla?
  Za zniszczenie Syrii i za chaos i śmierć ponad 12 tysięcy ludzi na Ukrainie !

  Ta komisja i Obsma to mają tyle z pokojem wspólnego co kuchnia z ubikacją.
 • @Repsol 22:40:24
  Dziękuję za ten cenny link. Do Pana @Zygmuntbalast.

  Ja wiem od 2014 jak naprawdę było, śledziłem te tragiczne wydarzenia na żywo dzieki satelitarnej TV na obcojęzycznych kanałach i info w internecie

  Tu napisałem o tym ze względu na okoliczność ujawnienia w końcu i nareszcie przez Amerykanina tej prawdy właśnie dla odbiorcy w USA (o prawdzie o której inteligentni ludzie na swiecie wiedzieli) do tej pory ukrywanej i fałszowanej w USA oraz w krajach wasalskich pro-amerykańskich jak Polska. Miliony Amerykanów nie ma dostępu do obcojęzycznych stacji, prasy, mediów. Są izolowani, a także wpatrzeni w amerykańskie media jak w święte jedyne patriotyczne medium.

  A ten dokument zrealizowany i pokazany przez ich własne media napewno przynajmniej co nie którym Amerykanom rozświetli ciągłymi = (sorosa i nie tylko) = kłamstwami przyciemniony i wyprany umysł.

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 18:57:32
  A którym wyborcom przeszkadza cudza krew ?
 • @Jasiek 19:12:15
  Unia też miała w tym swój interes. Polacy również. Splądrować Ukrainę wszyscy chcieli.

  Przpominam o amerykańskiej recepcie na napalm domowej roboty, którym polewano Berkut.
 • @interesariusz z PL 09:31:46
  Słusznie! A teraz polskie wojsko okupuje Irak.
 • @interesariusz z PL 09:29:11
  Zapewne tym przeszkadza, którzy mają czyste sumienie.
  I przeciwni są mordowaniu niewinnych ludzi dla jakiś politycznych celów.

  Pozdrawiam
 • @Leonardo da Vinci 17:25:31
  Trudno jest mi czasem zrozumieć te ciągłe ustępstwa Rosji w stosunku do tak nienawistnych polityków reprezentujących PIS.
 • @Robik 14:16:56
  Okupowanie przez polskie wojsko Iraku to na zawsze będzie ciemna plama na honorze polskiego oręża.
  Żołnierz Polski powinien stać na straży Polski i bronić Ojczyzny.

  A Irak który leży tysiące kilometrów od terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nigdy nam nie groził jest obecnie, ofiarą agresywnej polityki Stanów Zjednoczonych w tym Polski i bezterminowo okupowany.
 • @Alfax 15:57:59
  Na te "misje" to nasi jeżdżą dobrowolnie, nie na rozkaz. Dla mnie to nie są już polscy żołnierze tylko zwykli najemnicy.
 • @Alfax 15:50:22
  "Trudno jest mi czasem zrozumieć te ciągłe ustępstwa Rosji ..."

  Ustępstwa i cierpliwość to jest dawna ruska tradycja. Rosja nie ukarała Turcji za zastrzelenie samolotu i inne sprawki (poza ograniczeniem importu pomidorów). Później Rosjanie uratowali Erdogana i teraz on jest jedną nogą w ich obozie. Chociaż dalej kombinuje.

  Zasada, że nie ma trwałych przyjaciół w polityce, ma drugą stronę. Nie ma też trwałych wrogów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:11:29
  Faktycznie tak to można określić. Że są najemnikami.
  Tylko że oni maja orła białego i noszą polskie mundury i opłacani są z polskiego budżetu. Czyli reprezentują Polskę przynosząc tym samym nam Polakom poczucie wstydu.

  Pozdrawiam
 • @Pedant 16:12:22
  Turcja, to kraj szalenie nie pewny w kwestii sojuszy.
  Widać wyraźnie że ma wyłącznie swoje imperialne interesy i jest w stanie nagle zmienić front o 180° .
  Rosjanie mają dowody że ataki na ich bazę są prowadzone przez terrorystów wspieranych przez Turcję i z terytorium Syrii zajętym przez wojska tureckie.
  Rosja tak naprawdę jest osamotniona i w każdej chwili może dojść do tureckiej agresji na wojska syryjskie wspierane przecież przez Rosję.
  Pozostaje nam pytanie, jak zachowa się wówczas ciągle ugodowa Rosja.

  Libia to także konfrontacja. Sprzecznych interesów Rosji i Turcji.
  Obawiam się dla Rosji noża w plecy ze strony Turcji.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 16:35:26
  "w każdej chwili może dojść do tureckiej agresji na wojska syryjskie wspierane przecież przez Rosję.
  Pozostaje nam pytanie, jak zachowa się wówczas ciągle ugodowa Rosja. "

  To jest pytanie. Warto obserwować.
 • @Alfax 16:35:26
  "Warto obserwować"

  https://www.youtube.com/watch?v=g-dE38dvRQU
  https://www.youtube.com/watch?v=mCnOqd_RtTE
 • @
  Dlaczego statek do układania rur Academician Chersky płynie do Singapuru.
  https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:899194/mmsi:273399760/vessel:AKADEMIK%20CHERSKIY
  http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fteknoblog.ru%2F2020%2F02%2F10%2F103924
 • @Pedant 17:08:11
  Dziękuję za linki.

  Interesujące.

  Pozdrawiam
 • @fretka 18:22:46
  Także dziękuję za tą informację.

  Pozdrawiam
 • @fretka 18:22:46
  Instalacja rurociągów kosztuje miliardy. Rosja musi dokończyć choćby ze względu na poniesione ogromne koszty. A usa powinna zaskarżyć za sabotaż do trybunału sprawiedliwości w Hadze.
 • @Pedant 16:48:30
  Idlib i Latakia wolne od terrorystów. Syria musi wyzwolić całe terytorium i wypędzic amerykańskich żołnierzy ropozłodzieji.
 • @Leonardo da Vinci 05:33:00
  Pomyłka nie Latskia a Aleppo jest wyzwolone.
 • WAŻNE !!!
  Tak działa światowa mafia w Waszyngtonie

  O światowej mafii w Waszyngtonie.

  https://www.youtube.com/watch?v=mOypdIhNrME&t=19s

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej