Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2426 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

Promieniowanie 5G i testy a jak jest naprawdę ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Promieniowanie 5G, czy nie ma powodów do niepokoju ?. Fakty i przypuszczenia.

 Promieniowanie 5G, czy nie ma powodów do niepokoju ? Jak to jest faktycznie w chwili obecnej ? 

Zgodnie z pierwszą serią pomiarów przeprowadzonych przez Telecom promieniowanie instalacji testowych 5G w Holandii jest poniżej europejskich limitów.

Mimo że 5G nie zostało jeszcze aktywowane, to wielu ludzi jest zaniepokojonych pojawieniem się nowej sieci komórkowej. Na przykład we wrześniu w Hadze odbyła się demonstracja ludzi, którzy chcieli powstrzymać nową sieć 5G z powodu obawy, że promieniowanie doprowadzi do choroby jak rak. W odpowiedzi eksperci twierdzą, że obawy są zrozumiałe ale nieuzasadnione.

W Holandii wydano piętnaście zezwoleń na miejsca testowe z 5G. Agencja Telekomunikacyjna odwiedziła losowo pięć lokalizacji; dwie w Hadze i w Maastricht, Groningen i Rotterdamie. „Na podstawie obecnie dostępnych danych nie ma powodu do obaw”, mówi Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i Środowiska (RIVM), który jest współautorem raportu z badań.

Trzymać palec na pulsie.

T-Mobile chce mieć ogólnokrajową sieć 5G pod koniec tego roku, a KPN (Koninklijke Post Nederland) spodziewa się również jej aktywacji. Aktywność tego systemu wzrośnie, gdy dostępnych będzie więcej urządzeń z obsługą 5G.

RIVM twierdzi, że w nadchodzących latach będzie wiele zmian: więcej anten korzystających z 5G i więcej konsumentów, którzy zaczynają korzystać z telefonów 5G. Raport ten stwierdza, że ​​ważne jest by „trzymać rękę na pulsie”. 

  Należy robić więcej pomiarów w nadchodzących latach.

Pomiary, które zostały już wykonane, można uznać za punkt wyjścia. Chodzi o to, a aby uważnie obserwować zmiany. W sumie rocznie wykonuje się siedemdziesiąt pomiarów 2G, 3G, 4G i 5G.

■ 5G podlega takim samym wymaganiom, jak poprzednik 4G. W praktyce, według agencji telekomunikacyjnej, oznacza to, że obecne promieniowanie jest w większości przypadków o dziesięć razy niższe niż określony limit.■

 Wielu uczestników w dyskusji nie ma wiedzy na temat górnego limitu. Przekroczenie górnej granicy limitu jest jak najbardziej groźne dla zdrowia.

Tu są faktyczne dane na ten temat:   

0,5 do 3 V / m jest mierzone w większości przypadków na poziomie ulicy. W domu jest to 1 V / m. Jest to znacznie poniżej najwyższego limitu ekspozycji wynoszącego 28 V / m.

Extra info: 

■ Wyjaśnienie pomiarów promieniowania elektromagnetycznego Agencja sprawdza w różnych lokalizacjach w Holandii, czy natężenie pola nie przekracza limitu. Taki pomiar nazywa się pomiarem natężenia pola. Następnie mierzą siłę pola elektromagnetycznego w określonym miejscu wyrażoną w woltach na metr (V / m). W miejscu mierzą całe obecne promieniowanie elektromagnetyczne, na przykład z radia, telewizji, bezprzewodowego Internetu, telefonii komórkowej i bezprzewodowego telefonu domowego (DECT). Jest to promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie częstotliwości radiowych (od 100 kHz do 6 GHz). Rejestrują najwyższą zmierzoną siłę pola.■

 

■  Czy aby na pewno ?... .  ■

 

■ Promieniowanie jest wszędzie,  dokładnie wszędzie i także w nas samych, tylko ważne jest by nie przekroczyło norm. ■

 

 

KOMENTARZE

 • Niezależnie od promieniowania i skutków jakie G5 niesie,
  to ta technologia istnieje i będzie używana. Zapewne jest już używana, szczególnie w wojsku czy działaniach dywersyjno-wywiadowczych. Pojawiają się informacje o zakłóceniach w działaniu różnych urządzeń, a również oddziaływania na ludzi. Przeszło rok temu były publikowane informacje o dziwnych zakłóceniach słuchowych pracowników ambasad.
  " Co dzieje się z dyplomatami USA na Kubie i w Chinach? "
  https://www.vox.com/2018/6/8/17438032/china-cuba-diplomat-attack-sonic-weapon
  A także zakłócenia GPS i inne zakłócenia w komunikacji radiowej okrętów wojennych na Morzu Śródziemnym.
 • @Anna-PK 20:39:50
  Ja się z panią muszę zgodzić.

  Między Chinami a USA toczy się już walka o 5G.

  " Pentagon przedstawił szczegóły dotyczące charakteru przyszłych testów wojskowego zastosowania 5G w amerykańskiej armii. Mają one umożliwić wykorzystanie pełnego potencjału nowej technologii przez siły zbrojne USA. Czy od wyników testów zależy przyszłość U.S. Army?"

  Tak więc promieniowanie to tylko część prawdy a o czym większość ludzi nie wie to 5G i armia.
 • @Monaco 20:54:10
  Z punktu widzenia Pentagonu najważniejsze jest to, by US armia mogłau w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje 5G.
  I w tym przypadku bezpieczeństwo cywilów dla US armii już nie jest wcale istotne.
 • @Anna-PK 20:39:50
  "  Co dzieje się z dyplomatami USA na Kubie i w Chinach? "
  https://www.vox.com/2018/6/8/17438032/china-cuba-diplomat-attack-sonic-weapon".

  Wiadomo jest, że najlepiej Amerykanom i Izraelczykom wychodzą wszelkie prowokacje urządzane przez CIA i mosad na terenie innych państw a zwłaszcza niezależnych od usraela jak Kuba która jest solą w oku yankee's.

  Przykłady biorą z Niemiec nazistowskich, np. "Prowokacja Gliwicka"

  W takich prowokacjach poświęca się zwłaszcza swoich by obraz był wiarygodny.

  Pzdr. :)
 • Pentagon i 5G
  https://www.cyberdefence24.pl/pentagon-stawia-na-5g-pierwsze-testy-w-sektorze-militarnym
 • Ważne, aby nie przekroczyło norm !!!!!
  normy pewnie pochodzą od stwórcy, a więc zapewniają nam przeżycie.
 • @interesariusz z PL 21:54:00
  No właśnie, jak te polskojęzyczne kreatury w Sejmie nie mają kszty wstydu. Pisiorom rzucili ochłap 500 a sami sobie ...

  Parlamentarzyści przyznali sobie podwyżki -

  Marszałkowie Sejmu i Senatu podpisali zarządzenie, na mocy którego posłowie i senatorowie otrzymają 1000 zł podwyżki - informuje "Super Express", powołując się na "Wirtualną Polskę". Ma ona dotyczyć pokrycia kosztów funkcjonowania biur poselskich i senatorskich.
  __________________

  " Zarządzenie w sprawie określenia "wysokości ryczałtu na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem biur poselskich i senatorskich" podpisali 9 stycznia marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

  Tym samym parlamentarzyści otrzymają łącznie ponad 15 tys. zł na prowadzenie swoich biur (także na wynagrodzenia dla asystentów i najem lokalu), a także swoje podróże służbowe. Nie muszą oni płacić za podróże po kraju komunikacją miejską, liniami kolejowymi oraz lotniczymi.

  Stała pensja posłów i senatorów wynosi 9 892 zł brutto. Otrzymują oni także dietę w wysokości 2 473 zł. Dodatkowe wynagrodzenie mogą też dostać z tytułu członkostwa w sejmowych komisjach.

  Podwyżka ryczałtu na utrzymanie biur nastąpiła już w 2017 r. i również wyniosła 1000 zł. Jak wylicza "Wirtualna Polska", budżet państwa, po najnowszej podwyżce ryczałtu, przeznaczy na pokrycie wydatków na biura poselskie i senatorskie blisko 7,7 mln zł."

  Źródło ONET.

  To jest rozbój w biały dzień, jak już dorwali się do kortyta to żrą ile się tyko da.

  Kanalie a nie posłowie, złodzieje okradający POLSKI Naród
 • @interesariusz z PL 21:54:00
  Tych osłów w sejmie i senacie nie obowiązują górne, żadne normy.

  Sami sobie podnoszą i wszystkich Polaków co na nich tyrają mają w San Escobadorze. Czyli w doooooopie.
 • 5〽
  Żadne protesty nic nie zmienią co ma byc to będzie.
  W 5G zainwestowano miliony dolców.
  I twórcy oraz ich lobby muszą chociażby kosztem trupów zrobić.

  Takie są fakty.
 • @Alfax
  5 G to ostatnie co dopilnuje społeczeństwo .Salute .
 • @Repsol 22:49:43
  Też tak myślę.

  Pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 21:54:00
  W Holandii ten problem jest bez końca nagłaśniajny przez różne media. Kraj mały 1/7 Polski a ludności prawie 17 milionów.
  Więc w sytuacji dużego promieniowania może być przy tak ogromnym zagęszczeniu ludności na 1 km/kw bardzo dużo zachorowań.

  A jak intensywne przeprowadzane są u nas badania ?

  Pozdrawiam
 • @Leonardo da Vinci 22:04:29
  Leonardo, szkoda nerwów. Nic nie zmienisz.

  Tak to jest, gdy ludzie idą do pilityki nie w celu poprawy bytu dla ludzi pracy by Polska stała się niezależna i silna a idą w nurt polityki wyłącznie dla swoich osobistych egoistycznych celów.

  A wyborcy no cóż, jak to wyborcy.... sam wiesz.... .

  Pozdrawiam
 • @Alfax 23:06:27
  " Leonardo, szkoda nerwów. Nic nie zmienisz."

  Ależ ja mam nerwy spokojne. I tu nie chodzi o mnie.
  Tylko o sam fakt jacy ludzie są w korycie.
  Banda osłów okradająca Naród Polski. Emeryt 1200 zł a te nieroby po 20.000 zł.  

  Pozdrw ⚄
 • Pani Ewina protestuje
  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/152770,wazne
 • @Leonardo da Vinci 22:17:54
  Miało być 》》》


  I twórcy oraz ich lobby muszą chociażby kosztem trupów 《 zarobić》. 
 • na tej fotografii protestujący to eco-terroryści.
  Wszystko im się nie podoba. George Soros finansuje a banda demonstruje.
 • "Fakty i przypuszczenia."
  -------------
  Jeżeli grandziarze zza wielkiej wody dogadają się z Chinami w temacie 5G -
  to wtedy wszelkie protesty znikną jak ręką odjął.
  Wniosek?
  Fakty w świecie rzeczywistości podstawionej - nie są żadnymi faktami w realu - co nie znaczy, że PM nigdy nie zagraża żywym organizmom.
 • Jak jest z tymi normami?
  Jabłonowski opowiadał jak pisowski poseł na alarm o zanieczyszczeniu wody odpowiedział, że normy się podniesie i woda będzie czysta. Za solidną opłatą wybrany naukowiec napisze oczekiwaną przez zamawiającego ekspertyzę. W UE nie ma obowiązku stosowania "norm unijnych". Każdy kraj może mieć własne. Belgia zakazała stosowania 5G. Polskie korytowe wydelegowały do współpracy z urzędasami unijnymi Polski Komitet Normalizacyjny (który nigdy samodzielnie nie miał prawa do narzucania norm, działał w czasach jako takiej przyzwoitości naukowej i opierał się na badaniach technicznych, pomiarowych i innych specjalistycznych). Obecne normy to radosna twórczość dostosowywana do potrzeb. Np. określające zawartość dodatków szkodliwych do żywności odpowiednio do układów i umów międzynarodowych obejmujących obrót towarami. Jeśli się mówi o normach unijnych to są średnie stosowane w krajach członkowskich. Polska podwyższyła normy promieniowania 100 razy bez jakichkolwiek ekspertyz mimo, że z psią wiernością jest zapatrzona w przepisy unijne a tam obowiązują przepisy ogólne zalecające ostrożność.
 • @wercia 11:43:48
  Oczywiście że normy podniosą jak zwykle . https://dragonmask.pl/blog/normy-dla-pylow-pm2-5-i-pm10-w-polsce-i-w-europie
 • @Alfax 22:59:55
  Tu masz zwolnienie pasm telewizyjnych dla technologii 5G , mają ludzi za matołów wszystko już mamy za plecami przyklepane . Salute . https://tech.wp.pl/beda-zmiany-w-nadawaniu-telewizji-nie-strac-dostepu-uke-podpowiada-jaki-tv-kupic-6470137542600833a
 • @Repsol 12:12:34
  Tak, ja o tym wiedziałem bo tymi sprawami interesuję się i czytam tak angielskie info jak i holenderskie i niemieckie, szukam też w j.rosyjskim bo Rosjanie są w niektórych dziedzinach bardzo zaawansowani i do przodu o czym w Polsce się wcale nie pisze albo nie chętnie no bo przecież nie wypada rusofobom chwalić Rosji a tym bardzej Putina. 

  Dużo poruszam się po obcych językach, przecież dziś świat stoi dla chętnych informacji z różnych dziedzin i dowolnego źródła otworem.

  Dziekuje za link, i Pozdrawiam 

  Ps. Polska TV satelitarna już używa TVB-T2 .
 • Autor
  Mnie tylko jedno zdziwiło. O co chodzi z tym stukrotnym podniesieniem norm. Może źle rozumuję ale np. na strop kupuję belkę w/g norm ma wytrzymać 3 t. Nagle ministerstwo podnosi normy 100 razy i mam uwierzyć że ta belka wytrzyma 300 t. Albo te normy były do d...., albo minister chce żeby mi strop spadł na łeb. Może niefortunne porównanie, ale sens ten sam.
 • @marek500 14:22:57
  Dr J.Jaśkowski o promieniowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=zgOAM26ecxE
  Prawdopodobnie minister nie ma zdolności przewidywania, czy ten strop może Panu spaść na łeb, albo mu wszystko jedno. Po nim choćby i potop.
 • @wercia 11:43:48
  "podniesiono normy"

  Tutaj akurat (na szczęście?) POsły strzeliły sobie samobója. Mają kasę, więc będą mieli (szybko) telefony z 5G. Jest ich tam (teoretycznie) 460,więc w okolicy 4 operatorów będzie musiało postawić KILKA (każdy) masztów....Miłego raka wybrańcom.
 • @wercia 18:22:44
  Tu jest gorzej, bo nie bezpośrednio.
  Belka jak pęknie to skutek jest natychmiastowy i możliwy do udowodnienia.

  Z 5G jest inaczej, skutki są rozłożone na LATA, kto udowodni związek np raka z 5G?
  Albo nawet inaczej, 5G to IoT, jaki będzie wpływ, już nie stacji bazowych (to łatwo zmierzyć) ale milionów urządzeń "z netem komórkowym"? Pralka, lodówka, kuchenka itp.... w 2G był limit mocy 2W na urządzenie (impulsowo, ale kto wie co gorsze), w 3G mniej bo 1W, LTE nie wiem, tak samo jak 5G. Ale jest pojęcie "smog elektromagnetyczny".
  Na szczęście dla nas, Chińczycy wprowadzają to u siebie na masową skalę, na 10-15 lat będziemy wiedzieć, jak to wpływa na ludzi.
 • @Leonardo da Vinci 01:57:15 oraz Alfax 22.01.2020 23:06:27
  Alfax - cytat:
  "Tak to jest, gdy ludzie idą do pilityki nie w celu poprawy bytu dla ludzi pracy by Polska stała się niezależna i silna a idą w nurt polityki wyłącznie dla swoich osobistych egoistycznych celów."

  Leonardo da Vinci - cytat:
  "Ależ ja mam nerwy spokojne. I tu nie chodzi o mnie.
  Tylko o sam fakt jacy ludzie są w korycie.
  Banda osłów okradająca Naród Polski."

  KOMENTARZ "fiesta"

  Z przykroscia musze stwierdzic, ze wasze wypowiedzi to bajki dla doroslych.

  Tymczasem faktem jest, ze w Polsce rzadzi zydostwo przez ostatnie 75 lat (1945 - 2020) - szczegoly sa w tajnym referacie Bermana wygloszonym na forum komitetu zydowskiego Poalej-Syjon w 1945r.
  Np. w roku 1989r zostal podlpisany uklad przy Okraglym Stole pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR i Solidarnosci udajacymi "opozycje", ktorzy podzielili sie wladza w Polsce i te zydowskie partie polityczne stworzone na bazie umowy z 1989r rzadza na przemian przez ostatnie ponad 30 lat.
  Zydom u wladzy w Polsce nie chodzi o dobro Polakow.
  Oni realizuja zydowskie interesy lokalne i globalne kosztem Polski i Polakow w/g scenariusza J.Sachsa i G.Sorosa (2 zydow z USA) oraz pod dyktando MIEDZYNARODOWEGO ZYDOSTWA z USA i Izraela.
  Bez odsuniecia zydow od wladzy i wplywow w Polsce nie beda realizowane interesy Polski i Polakow. Kropka. Koniec dyskusji.
 • @wercia 11:43:48
  @wercia 11:43:48 - cytat:
  "Polska podwyzszyla normy promieniowania 100 razy bez jakichkolwiek ekspertyz mimo, ze z psia wiernoscia jest zapatrzona w przepisy unijne a tam obowiazuja przepisy ogólne zalecajace ostroznosc".

  KOMENTARZ "fiesta"

  Nie Polska, ale zydostwo u wladzy w Polsce, ktore realizuje zydowskie interesy lokalne i globalne pod dyktando zydow z USA i Izraela, ignorujac zalecenia UE - analogicznie jest w przypadku szczepionek podawanych polskim noworodkom, szczepionek wyprodukowanych w USA i w Izraelu przez zydowskie firmy, ktore sa szkodliwe dla noworodkow, co zostalo juz udowodnione i z tego powodu UE nie zaleca wczesnych szczepien noworodkow w krajach UE.
  Ale zydostwo u wladzy w Polsce naciska na stosowanie wczesnych szczepien u noworodkow w Polsce pomimo tego, ze sa szkodliwe.
  Wiadomym jest, ze w szczepionkach znajduja sie substancje trujace/toksyczne dla organizmu czlowieka (rtec, aluminium, formaldehydy - substancje chemiczne stosowane w klejach, materialach budowlanych etc) i te swinstwa sa wstrzykiwane do organizmu noworodkow z premedytacja, zeby zmniejszyc liczbe polskich gojow i zrobic miejsce dla zydow, ktorzy masowo dostaja polskie paszporty i osiedlaja sie po cichu w Polsce.
  Zydostwo z PiS (partii interesow syjonistycznych) u wladzy w Polsce milczy na te tematy, ale od czasu do czasu ktos z nich cos powie (Duda, Morawiecki, Glinski, Czaputowicz etc ) i tym samym potwierdza sie teoria o budowaniu panstwa zydowskiego w Polsce dla zydow - wczesniej byly 2 takie proby: w 1919r (Konferencja w Wersalu) oraz w 1940r (list rabinow z GG do H.Himmlera - niemieckiego zyda i zastepcy A.Hitlera).
  Od 14-tu lat trwa proces JUDAIZACJI POLSKI, ktory zapoczatkowal zyd L.Kaczynski poprzez zapalenie MENORY W PALACU PREZYDENCKIM w grudniu 2006r, co weszlo juz na stale do repertuaru wydarzen w Polsce nie tylko w palacu prezydenckim, ale rowniez w sejmie i senacie III ZYDO-RP. 
  Proces JDUAIZACJI POLSKI zamienil sie w 2019r w PROCES PRZEJECIA POLSKI PRZEZ ZYDOW i do tych celow posluzyli sie "JUST ACT 447"(Jewish Uncommonly Stupid Terrorist Act 447 - niezwykle glupi zydowski akt terrorystyczny 447) , ktory byl inicjatywa zydow z USA, ktorzy kontroluja wladze Stanow Zjednoczonych na czele z prezydentami (obecnym D.Trumpem i jego poprzednikami) , ktory ma na celu wyludzic pieniadze od Polski , a w przypadku ich braku przejac rownowartosc w naturze (ziemia, lasy, bogactwa naturalne etc), o czym milczy zydostwo z PiS, ktore dla nowych potrzeb zydow z USA i Izraela wprowadza rowniez technologie 5G w Polsce, ktora z powodzeniem moze byc wykorzystana przeciwko czlowiekowi jako bron psychotropiczna (wywolujaca zaburzenia swiadomosci).
  Kazde promieniowanie jest szkodliwe dla czlowieka, gdy czlowiek jest narazony na promieniowanie przez dluzszy okres czasu i takie przypadki mialy miejsce w czasach PRL - patrz: nadajnik radiowy w Konstantynowie k/Gabina , generatory w elektrowniach, podstacje wysokiego napiecia etc, o czym z kolei milczeli rzadzacy komunisci w PRL.
  Dzieki zaawansowanej technologii tych zagrozen przybywa, poczawszy od piecyka mikrofalowego, a konczac na technologii 5G i moja pojedyncza opinia nic nie zmieni w tych sprawach, poniewaz ciemna masa w Polsce glosuje na zydow z PiS, PO, SLD i PSL (uklad zydow z zydami z 1989r), ktorzy maja w swoich lapach media o zasiegu na cala Polske i steruja ciemna masa, dzieki ktorej rzadza w Polsce.

  Poza tym teraz panuje nowa moda na telefony komorkowe i argument, ze mikrofale sa szkodliwe dla czlowieka nie sa w stanie przekonac uzytkownikow telefonow komorkowych, dla ktorych telefon komorkowy spelnia jednoczesnie role mikro-komputera o prawie nieograniczonym zasiegu.
  A poniewaz czlowiek ma wolny wybor, wiec robi to co uwaza za sluszne ze swojego punktu widzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej