Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2421 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tragedia, za którą odpowiadają sprawcy za biurkiem w Kijowie i w Waszyngtonie.

Tragedia w której giną niewinni ludzie jest z punktu współczucia dla ofiar i ich rodzin słowami nie do opisania.

To jest jasne że szkoda bardzo mi tych niewinnych ludzi.

Natomiast przyczyny tych dwóch katastrof i tragedii należy poszukać wśród głównych sprawców którzy kryją się w swoich twierdzach, w Waszyngtonie i w Kijowie.

Zestrzelenie ukrańskiego samolotu nie jest tak wcale inne od tego który został zestrzelony nad terenem walk w Donbasie.

Analogia.

Niczym doszło do zestrzelenia MH17 lecącego nad strefą wojny to należy przypomnieć co działo się przed tą straszną tragedią. Ukraińskie lotnictwo dokonywało tam systematycznych bombardowań miast, ludności cywilnej w tym szpitali szkół, domów, atakujac rakietami i bombami. Obrońcy Donbasu broniąc się zestrzeliwali różne ukraińskie bombowce, myśliwce i helikoptery.

Jeżeli chodzi o to kto zestrzelil MH17 ja nie wiem. Nie ma w tej kwestii jeszcze definitywnych dowodów.

Ale podkreślam, że nawet jakby to zrobili obrońcy Donbasu to mieli prawo do samobrony i użyć wszelkich środków by ochronić ludność cywilną i siebie przed bandyckimi bombardowaniami ukraińskiej armii z ziemi i z powietrza.

Natomiast bezporna i ewidentna wina jest po stronie reżimu w Kijowie. To jest bezporne, ponieważ reżim kijowski miał OBOWIĄZEK ze względu na toczące się tam walki, na trwającą tam wojnę zamknąć dla cywilnego lotnictwa przestrzeń powietrzną nad terenem walk.

Tego nie uczynił, a wręcz celowo i świadomie skierował MH17 pasażerski samolot w rejon walk gdzie obrońcy Donbasu w każdej chwili obawiali się ukraińskich nalotów i bombardowań ich pozycji, ich miast i ludności. Należy tu przypomnieć że przed katastrofą z MH17 ukraińskie lotnictwo intensywnie bombardowało i ostrzeliwało pozycje obrońców i miasta i całą infrastrukturę Donbasu. 

To o czym wyżej napisałem nie oznacza że winę ponoszą Powstańcy. Obroncy Donbasu nawet jakby zestrzelili ten tragiczny samolot to nie ponoszą żadnej winy ponieważ mieli prawo i obowiązek bronić swoich rodzin, domów przed morderczymi bombardowaniami lotnictwa ukraińskiego i to wszelkimi środkami.

Obrońcy mimo zaistniałego dla nich zagrożenia ze strony ukraińskiego lotnictwa jak bombardowań nie muszą być tymi którzy zestrzelili MH17 chociaż mileli ludzkie moralne prawo by się wszelkimi środkami bronić.przed bombardowaniami.

Wedlug mnie ukraiński reżim mógł być sprawcą tej tragedii, a wrecz ją wcześniej zaplanował, ponieważ to ich płatni mordercy finansowani przez Zachód i USA mordowali ludzi na Majdanie w Kijowie.

Prowokacje junty kijowskiej. 

Popełniona przez prawy sektor zbrodnia w Odessie i ich ciągle trwające zbrodnicze działania na Donbasie są dowodem że w skład tego reżimu wchodzą zwyrodnialcy którzy kosztem niewinnych ludzi osiągają swoje haniebne cele i to ukraincy mogli ten samolot celowo zestrzelic tak by winę rzucić na broniących się Powstańców i na Rosję by w ten ochydny sposób zmusić  kraje zachodnie do bezpośredniej interwencji i udzielenia puczystom kijowskim militarnego wsparcia przeciwko obrońcom Donbasu a Rosję pogrążyć i uczynić wspólwinną tej tragedii.

Jednak dla uczciwego obserwatora wyraźnie jest widać kto miał w tej sytuacji z tej strasznej tragedii profity.

Obrońcy Donbasu i Rosja,  ŻADNYCH.

Reżim w Kijowie, TAK.

Wcześniejsze wydarzenia to udowodniły, że mimo ewidentnych zbrodniczych działań junty kijowskiej, skierowanych przeciwko ludnosci rosyjskojezycznej, Zachód tą juntę ten kijowski reżim bez krytycznie popiera.

Krwawy przewrót na Ukrainie, obalenie legalnej demokratycznie wybranej władzy przez puczystòw, ZERO krytyki a wręcz są popierani przez USA i kraje Zachodu.

Mord dokonany przez prawy sektor jak spalenie żywcem w Odessie młodych bezbronnych ludzi 2.05.2014, ZERO krytyki ze strony Zachodu. Brak śledztwa i winnych.

Bombardowanie przez reżim kijowski miast , szpitali, domów, szkół mieszkańców Donbasu, ZERO krytyki i współczucia ze strony Zachodu a wręcz wspieranie bandytów z armii ukraińskiej.

Te wydarzenia udowodniły tym ludziom którzy uczciwie obserwują sytuację na Ukrainie do czego jest zdolny reżim w Kijowie. Ukazały też że bierność, sympatia zachodnich reźimów jest stronnicza i że taka bezkrytyczna postawa Zachodu sprawia że to tylko majdanowscy puczyści, neobanderowscy i rządzona przez puczystòw Ukraina ma z tej tragedii MH17 korzyści.

Rosję objęto sankcjami, a obrońców Donbasu uznano bez dowodów już winnymi. 

A teraz powrócę do tragedii nad Iranem. Boeing737-800

To co tam się wydarzyło jest konsekwencją podobnie jak w Donbasie, dużo wcześniejszych zaistniałych wydarzeń.

To nie Iran był prowodyrem podsycania napięć i wrogości w tym rejonie, ani w Iraku, Syrii i w Iranie.

Dużo wcześniej Trump (USA) wycofał się z ustaleń z porozumien podpisanych przez USA, Rosję, Francje, W.Brytanie, Chiny i Niemcy w Genewie a dotyczących ograniczeń programu nuklearnego Iranu.

To Trump użył szantażu na inne kraje by Iran ponownie był obłożony embargiem. By zniszczyć gospodarczo Iran i by ludzie wyszli na ulice i została wywołana niszczycielska wojna domowa. Cel ? gnębienie gospodarcze Iranu  tak by nastąpiła zmiana władzy i obsadzenie wasali, marionetek posłusznych USA. 

To Trump podpalał Bliski Wschód swoim uznaniem Jerozolimy i okupowanych przez Izrael terenów Palestyńczyków za żydowskie.

To Trump i W.Brytania zaczęli stosować prowokacje rekwirujac tankowiec z ropą irańska dla Syrii.

Syrii którą to Stany Zjednoczone jak kryminaliści okupują rabując SYRYJSKĄ ropę. 

TO TRUMP WYDAŁ BEZ SĄDU, HANIEBNY BEZPRAWNY WYROK ŚMIERCI NA GENERALA SOLEIMANI I STAŁ SIĘ TYM SAMYM  NASTĘPNYM MORDERCĄ Z ZA BIURKA tak jak jego inni amerykańscy poprzednicy.

Iran postanowił ukarać amerykańskich zbrodniarzy przez atak na bazy USA. Spodziewał się zmasowanego kontr ataku na swój kraj ze strony amerykańskich rakiet i bombowców, oraz nalotów F 35.

Więc Iran był ALERT, a gdy na radarach ukazał się objekt na niskim pułapie to w obronie przed amerykańskimi bombardowaniami zestrzelil niestety cywilny samolot. Nie po to by zabić niewinnych ludzi lecz by chronić swój kraj, swój naród i swoje objekty przed amerykańską agresją.

Wyznaczone przez reżim USA cele w Iranie były narażone na odwet amerykańskich okupantów Iraku, Syrii i Afganistanu.

Tak wygląda analogia tych dwóch tragedii.

Tragedii nie zamierzonych ani przez bohaterskich obrońców Donbasu ani przez bohaterskich broniących się Irańczyków.

W sytuacji wojny obrońcy nie mają czasu na analizowanie błyskawicznie rozgrywających się sytyacji.

Każda stracona sekunda to może być stracone życie tych których oni bronią i samych obrońców.

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Niczym doszło do zestrzelenia MH17 lecącego nad strefą wojny to należy przypomnieć co działo się przed tą straszną tragedią. Ukraińskie lotnictwo dokonywało tam systematycznych bombardowań miast, ludności cywilnej w tym szpitali szkół, domów, atakujac rakietami i bombami."

  Dobrze, że tak to zestawiłeś.
  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 22:18:04
  To że Iran się przyznał do zestrzelenia tego samolotu nie oznacza że wina leży po stronie Iranu. Zastanawiające jest oświadczenie ukraińskiego prezydenta, ogłoszone już po przyznaniu się przez Iran do zestrzelenia samolotu "Ukraina domaga się pełnego przyznania do winy" - to znaczy czego ?
  Kluczowe jest pytanie jaki czynnik sprawił, że operator systemu rakietowego zakwalifikował ten samolot jako zagrożenie, podczas gdy wcześniej startujące samoloty, w tym Cargo Lufthansy nie. I jaki był powód zerwania łączności operatora z dowództwem.

  Nie wiem czy tak jest, ale cała sprawa śmierdzi prowokacją pewnego małego państwa, położonego na ukradzionej ziemi, bo w istocie na całej sprawie tylko ono odniosło korzyść dzięki wizerunkowej szkodzie Iranu. O państwie tym mówi się że to ogon machający psem, w istocie posiada ono dostęp do technologii firm amerykańskich, w tym zapewne Boeinga, oznacza to możliwość zdanego wpływu na parametry lotu produkowanych przez tą firmę samolotów.
 • @Jasiek 22:18:04
  Jak by nie patrzeć to winą obarczają zawsze tych którzy nie kochają USA i Izraela.

  Jeszcze śledztwo nie rozpoczęte a winna Rosja, naturalnie a jakże zawsze i wszędzie Putin no i Asad w Syrii i w Wenezueli Maduro itd.

  A Natajahu który ma na sumieniu tysiące niewinnych ofiar w Palestynie to cacy.

  Tak wygląda obecny świat gdzie opinie kreują kezusi z narodu wybrsnej nacji.

  Pozdr. :)
 • @Drab61 23:02:58 Samolot zrobił ruch w powietrzu tak, jakby
  chciał zawrócić i to spowodowało, że do niego strzelano. Z ziemi było podejrzenie, że to nie jest samolot, tylko coś i ktoś kto chce zaatakować Teheran. I to widać na filmie.
 • @Drab61 23:02:58
  W czasach obecnej technologii, jak najbardziej wszystko, jest możliwe a zwlaszcza wojna elektroniczna. Zakłócenie, lub zmiana parametrów. A to wystarczy by w nocy samolot stracił orientację.

  Obecnie wszystko polega na komputerach i software.

  A w tej dziedzinie hakerzy mają pole do działania nie ograniczone.

  Pozdr. ;)
 • @Anna-PK 23:17:03
  Tak jak Alfax napisał, w sytuacji zagrożenia nie ma czasu na wahania. Jak żołnierze nie zareagują na czas to zostaną tylko zniszczenia kraju i ofiary wśród obrońców.

  Rakieta czy spadająca bomba nie poczeka.

  Pozdr. :)
 • 5*
  5 Plus

  :)
 • @Anna-PK 23:17:03
  nie widziałem, ale zawrócenie takiego samolotu to są kilometry przestrzeni, z pewnością więc opuścił korytarz ścieżki wznoszenia. Pytanie tylko czy piloci mieli tego świadomość, bo z uwagi na ciemność startowali wyłącznie na przyrządach, bez możliwości wzrokowej weryfikacji ich wskazań.
 • @Monaco 23:28:36
  Monaco - może byś mi bana zdjął ?
 • @Drab61 23:33:33
  Oky :)
 • 5⚄ Buona Sera
  Ciekawy temat. Uświadamia jaką histerię rozpętała mafia rządząca imperium szatana przeciwko Rosji i Iranowi.

  It is time to say goodnight to Alfax and for everyone )))))
 • @Jasiek 22:18:04
  Właśnie czy polscy komentatorzy kiedykolwiek zwrócili na to uwagę.

  Według mnie to pominięto ten fakt. I rozpowszechniali kłamstwa.
  Same oszczerstwa przeciw DRL i LRL.

  POZDRAWIAM ))))
 • @Drab61 23:02:58
  W wojsku obowiązują rozkazy. 
  Gdy władze Iranu zdecydowały się zaatakować amerykańskie bazy to liczyły się z kontr akcją ze strony USA. 
  Więc ogłosiły w armii stan najwyższego zagrożenia. Kod czerwony.
  A to oznacza, że przy najmniejszej oznace ukazania się na radarach latającego obcego objektu, dowódca wydał rozkaz do wystrzelenia rakiet w celu likwidacji zagrożenia. 

  " Cos na wzór amerykańskiej policji. Najpierw strzelaj a następnie pytaj".

  Myśle że armia Iranu była na serio nastawiona na zmasowany atak amerykańskich rakiet, i bombowców. 
  Więc reagowali bardzo nerwowo i wcale im się nie dziwię. 

  Wiedząc że amerykanie to bezwzględni mordercy.
  Przykład to dywanowe bombardowana Hanoi.
  Bombardowanie Libii, czy bombardowanie bombami ze zubożonym radioaktywnym uranium Jugosławii czy totalne zniszczenie Iraku.

  " Prezydent Serbii: NATO-wskie bomby z zubożonym uranem powodują raka u wielu naszych dzieci"
 • @Leonardo da Vinci 00:20:44
  Oficjalne media piszą tylko to na co pozwalają im główni mocodawcy.

  Jest bardzo widoczne, że te wszystkie oficjalne portale które są w rękach podlegających obowiazujacej narracji i poprawności politycznej, takich mediach jak amerykańskich, niemieckich czy polskich, piszą identycznie jeżeli chodzi o krytykę Rosji i pozytywny obraz NATO, USA.

  A jak ktoś spróbuję skrytykować czy jakis z you tube link zamieścić to cenzura kasuje lub blokuje.

  Pozdrawiam
 • @Anna-PK 23:17:03
  Może po odczytaniu czarnych skrzynek dowiemy się dlaczego piloci chcieli zmienić trasę. Czyżby jednak awaria silnika.
  A może elektronika zawiodła.
  W Boeing Max bylo złe oprogramowanie i do tej pory wszystkie tego typu samoloty są uziemione.

  Pozdrawiam
 • @Jasiek 22:18:04
  Tak warto było przypomnieć fakty uprzedzające późniejsze tragedie.

  Nic nie dzieje się bez przyczyny. A gdy znamy przyczyny i mimo to wbrew zdrowemu rozsądkowi brniemy dalej to skutki są wręcz są do przewidzenia.

  Pozdrawiam ))
 • @Alfax 02:19:43
  Podobno Rosję dopiero teraz dopuszczono do śledztwa.
 • @Drab61 23:02:58
  "Nie wiem czy tak jest, ale cała sprawa śmierdzi prowokacją pewnego małego państwa, położonego na ukradzionej ziemi..."

  Jak nic... :-(

  Pozdro!
 • @Drab61 23:02:58
  "I jaki był powód zerwania łączności operatora z dowództwem."

  To może być najważniejszy trop w całej sprawie.
 • @Leonardo da Vinci 00:20:44
  "Właśnie czy polscy komentatorzy kiedykolwiek zwrócili na to uwagę."

  Zaślepienie rusofobią wyłączyło im logikę. Albo szekle...
 • @Jasiek 04:02:33
  Najprawdopodobniej i rusofobia i szekle, a do tego nakaz szefa.
  Ślepe posłuszeństwo.
  Taki kurski ludzi zwalnia którzy pis krytykują i przyjmuje lizusów.

  Pozdrawiam i miłego poniedziałku, :)))
 • @Leonardo da Vinci 02:36:36
  Tak , Holandia w końcu poprosiła bo Rosja protestowała, że całe to śledztwo jest zmową. Malezja też żądała by dopuszczono Rosję.

  Pozdr.
 • @Leonardo da Vinci 00:20:44
  Polscy komentatorzy widzą związek ze Smoleńskiem :)
 • Tak to jest - jak raczył
  opisać Autor. Ja tylko dodam, że mamy do czynienia z koronkową robotą dzieci Złego. Otóż - jak gdyby nigdy nic - morduje się generała irańskiego z całą świtą a potem to zdarzenie rodem z Piekła - przykrywa się zestrzeleniem pasażerskiego samolotu. W przypadku zestrzelenia MH17 nikt nie mówił o nieludzkich bombardowaniach z powietrza przez banderssynów - miast w Donbasie - tylko mówiono o zestrzeleniu pasażerskiego samolotu.
  Wniosek?
  Wyreżyserowanie takiego zdarzenia nie jest trudne - jeżeli ma się w danym kraju swoje V kolumny - a z pewnością takie tam - ma się - bo niby dlaczego miałoby się ich tam - niemieć.
 • @Anna-PK 23:17:03
  na jakim filmie ?
 • @Drab61 23:31:35
  bez przesady, Irańczycy przecież nie wygasili świateł.
 • @Alfax 01:32:44
  Sam zubożony uran nie jest tak szkodliwy, jak pył z niego.
 • @maricus 07:02:19
  chodzi o wygląd pobojowiska.
 • @demonkracja 09:43:04
  generała irańskiego, i generała irackiego
 • "w skład tego reżimu [ukraińskiego] wchodzą zwyrodnialcy, którzy kosztem niewinnych ludzi osiągają swoje haniebne cele"
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  I my ten reżim popieramy, kosztem naszych własnych obywateli, przekazujemy kasę na ukrainę, nie zarabiamy na tranzycie ropy i gazu, a w przyszłości nie będziemy zarabiać na jedwabnym szlaku, gościmy ukraińców na swojej ziemi, razem z ich chorobami, którymi zarażają nas, wypłacamy im dodatki, których nie otrzymują nasi obywatele, pozwalamy na coraz częstsze panoszenie się banderowców na niegdyś naszych ulicach.

  Po co Ukrainie Krym, skoro lada moment wchłonie Polskę?

  Wszytko w notce uzasadnia okoliczności łagodzące popełnienia czynu niedozwolonego.

  A jakie okoliczności łagodzące wystąpiły 10.4.2010r ?
  https://interesariusz.neon24.pl/post/152546,quo-vadis-vox-populi-25-wojna-o-nasze-dusze
 • @Alfax
  Cytat:
  "Jeżeli chodzi o to kto zestrzelil MH17 ja nie wiem. Nie ma w tej kwestii jeszcze definitywnych dowodów".

  Komentarz "hs"
  Samolot pasazerski malezyjskich linii lotniczych lecacy z Amsterdamu do Kuala Lumpur (lot MH17) zostal zestrzelony przez mysliwce UPA-iny.
  Dowodem na to sa otwory po pociskach 30 milimetrow wystrzelone z broni pokladowej przez mysliwce UPA-iny.
  Artykul i material dowodowy jest na stronie:
  https://www.globalresearch.ca/german-pilot-speaks-out-shocking-analysis-of-the-shooting-down-of-malaysian-mh17/5394111
 • @fiesta 11:31:04
  "Samolot pasazerski malezyjskich linii lotniczych lecacy z Amsterdamu do Kuala Lumpur (lot MH17) zostal zestrzelony przez mysliwce UPA-iny."

  Zawsze należy sprawdzać kto miał interes. W tym czasie powstańcy z Donbasu prowadzili spektakularnie zwycięską ofensywę. Wzburzenie światowej opinii publicznej i podejrzenia wywołane zestrzeleniem MH17 zmusiły ich do zgody na zawieszenie broni zawarte w Mińsku.
 • @fiesta 11:31:04
  Bardzo dziękuję za link.

  " So what could have happened? Russia recently published radar recordings, that confirm at least one Ukrainian SU 25 in close proximity to MH 017. This corresponds with the statement of the now missing Spanish controller ‘Carlos’ that has seen two Ukrainian fighter aircraft in the immediate vicinity of MH 017. If we now consider the armament of a typical SU 25 we learn this: It is equipped with a double-barreled 30-mm gun, type GSh-302 / AO-17A, equipped with: a 250 round magazine of anti-tank incendiary shells and splinter-explosive shells (dum-dum), arranged in alternating order. The cockpit of the MH 017 has evidently been fired at from both sides: the entry and exit holes are found on the same fragment of it’s cockpit segment!

  Now just consider what happens when a series of anti-tank incendiary shells and splinter-explosive shells hit the cockpit. These are after all designed to destroy a modern tank. The anti-tank incendiary shells partially traversed the cockpit and exited on the other side in a slightly deformed shape. (Aviation forensic experts could possibly find them on the ground presumably controlled by the Kiev Ukrainian military; the translator). After all, their impact is designed to penetrate the solid armor of a tank. Also, the splinter-explosive shells will, due to their numerous impacts too cause massive explosions inside the cockpit, since they are designed to do this. Given the rapid firing sequence of the GSh-302 cannon, it will cause a rapid succession of explosions within the cockpit area in a very short time. Remeber each of these is sufficient to destroy a tank."


  1. Ukraina świadomie nie zamknęła przestrzeni powietrznej nad Donbasem.
  2. Ukraina świadomie skierowała MH17 nad teren objety wojną gdzie wcześniej używała swoich samolotów do bombardowań miast i ludności w Donbasie.

  Bardzo raz jeszcze dziękuję za ten link.

  Pozdrawiam

  A
 • @interesariusz z PL 10:40:44
  piloci wznoszącego się samolotu mają raczej problem z obserwacją świateł na ziemi
 • @Pedant 11:53:48
  Tak, to prawda. Rozpętała się niesamowita histeria przeciwko Powstańcom i po dzień dzisiejszy ukrywane są materiały z amerykańskich satelitów. Rosja ma dowody na niekorzyść Ukraińców ale nie dopuszczono ich ani rosyjskich śledczych do sprawy.

  Pozdrawiam

  A
 • @interesariusz z PL 10:46:37
  System stypendialny dla studentów studiujących w Polsce jest tak skonstruowany, że większość pieniędzy jest kierowana do Ukraińców, mało kto o tym wie
 • @interesariusz z PL 10:46:37
  Według mnie to jest celowe działanie władzy.

  Szkodliwe dla Polski.
  Ale sondaże ciągle wskazują że ludzie nie odzyskali wzroku po oślepieniu ich przez 500 plus i będą głosować na nastepne 500 czy 1000.
  A to ze Polskę przejmują Ukraińcy czy przybysze z Izraela to jak widać jest wyborcom obojętne.

  Pozdrawiam
  A
 • @Drab61 14:40:04
  Ciekawe jak Ukraińcy zrewanżują się Polsce?

  Bo jak na razie to wrogością i brakiem chęci do pomocy przy identyfikacji zamordowanych Polaków na Wołyniu.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 14:51:39
  Link od wercia, https://m.youtube.com/watch?v=GXEFp-1qlM0

  Pożegnanie Generała Sulejmani.
 • Straszne.
  Już tyle niewinnych ludzi zginęło i zostało zabitych, zamordowanych a wszystko przez ingerencje amerykańskich bandytów i to tysiące km.od swoich granic.

  USA rządzą diabły w ludzkiej skórze.
 • @Drab61 23:02:58
  Tak pewnie że pewne analogie są.
  O ile przestrzeliny w poszyciu malezyjczyka były w internecie
  i to raczej prawdopodobnie prawdziwe to wyjaśniało dużo.
  Przyczyną nie była na 99% rakieta ziemia-powietrze, a opołczency samolotów nie posiadali.
  Innym słowem pięknie dopięta falseflag zmowa.
  To nie trzeba być expertem by widzieć kłamliwą postawę mediów pierwszego ścieku.
  Dodatkowo opołczeńcy z dombasu nie mieli nić do wygrania z takiego zestrzelenia ale kijowsko-banderowska hunta dużo.

  W iranie dalej nie mamy szczegółów, samolot się rozbił ale przecież nie wyparował.
  Powinny być też dowody w postaci przestrzelonych blach poszycia.
  To że była to dość duża rakieta taka jak niby na ukrainie to tylko domysły sciekowych mediów które wmawiają nam że to irńczycy to zrobili.
  Pamiętajcie trafiony pewnie samolotową rakietą rozleciał się w powietrzu.
  A ten w Iranie zapalił się i zpadł, pułap niby niższy, ale i rozbłysk z uderzenia rakietą w samolot nie taki też duży na filmie. A w nocy powinien być efekt zwielokrotniony.
  Inna sprawa w co trafiła rakieta w silnik czy w skrzydło ze zbiornikami powodując pożar.
  Może by się jakiś expert wypowiedział w jaki punkt na pasarzerskim samolocie celują różne rakiety. Bo media sciekowe wciskają nam że to była duża rakieta, a może to była taka przenośna. Co nikt nie wie z czego samolot zestrzelili, przyznali się to chyba i powiedzieli z czego zestrzelili.

  Narazie moja teoria jest taka że Iran się przyznał bo był zmuszony, a kto to zrobił to DUŻO by powiedziało gdybśmy wiedzieli z czego samolot zestrzelili. No bo jak miałby to mały przenośny zestaw.......

  Poza tym to prawda ja nie zauważyłem świateł pozycyjnych na tym samolocie z filmu, a może mi już wzrok zawodzi.

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 • @pepe1234 21:36:19
  Bezwzględnie winni są banderowcy, bo nie zamknęli strefy nad Donbasem

  Znalazłem na youtube dokumentalny film z 2014 o referendum w Slowiansku i walkach .
  Slowiansk po jakims czasie obrońcy stracili na rzecz banderowskiej junty.


  https://m.youtube.com/watch?v=hrloH6BeM5U
 • @Monaco 04:54:22
  Cd. z 2014 roku

  https://m.youtube.com/watch?v=OE5X0fBJqpY
 • @Monaco 04:54:22
  W tym reportażu mówią o ukrainskich stratach i wymieniają ze ukraincy stracili 78 czołgów, 12 samolotów i 10 helikopterów....

  https://m.youtube.com/watch?v=yC7kIChwugg
 • @Monaco 05:28:24
  A to był reportaż z 2015 roku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej