Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 2426 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor

Premier W.Brytanii zrywa z Unią Europejską, wspiera Rosję i

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Premier Wielkiej Brytanii zrywa z Unią Europejską, wspiera Rosję i wygrywa: co dalej ?

Partia Konserwatywna wygrywa wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii. Co to oznacza dla kraju, premiera Johnsona i całego świata? Ostatnio szef rządu, pomimo światowej antyrosyjskiej histerii, nagle oświadczył, że nie widzi żadnej rosyjskiej ingerencji w sprawy Wielkiej Brytanii.

Przed nadchodzącymi wyborami niemieckie wydanie Deutsche Welle wydało satyryczną kreskówkę, w której poruszyło długą debatę w Londynie na temat Brexitu z Unią Europejską. W tej serii „The Reserve of the Show” światowi liderzy są reprezentowani jako koledzy z klasy. Okazało się to dość zabawne.

Trump jako nauczyciel, a reszta polityków była jego uczniami.

 W trakcie fabuły dzieje się tak:

Johnson podnosi rękę i pyta, czy można opuścić Unię Europejską. Merkel przerywa mu i się sprzeciwia.

„Dopóki nie przekażesz 45 miliardów na Unię , nigdzie nie wyjdziesz!” Krzyczy !.

Nagle Zelensky wchodzi do „ akcji ” i prosi o zapisanie go do „klasy”. Trump twierdzi, że rozmawiał już z tym chłopakiem „uczniem” przez telefon i wydawał mu się „rozsądny”. To powoduje ogólny śmiech. Trump reaguje i mówi, że odpowiedział Zelenskiemu też śmiechem :))).

„Okej ! (krzyczy Trump) cisza !"... "W tej klasie brakuje wam  dyscypliny ! i 400 miliardów dolarów na nową „żelazną kurtynę”, podsumowuje Trump.

Ale, teraz już  bez żartów, dalszy kurs Wielkiej Brytanii ma na celu wdrożenie Brexitu. Nowy premier kraju, Boris Johnson, nazywa ostatnie wybory „historycznymi” i zamierza zmienić kraj na lepszy. Pragnienie wielu Brytyjczyków opuszczenia Unii Europejskiej jest zrozumiałe. Uważają że UE ich krępuje.(Great Britain 209.331 km² / 60.800.000 mieszkańców ) Początkowo W.Brytania starała się utrzymać swoją  niezalność. Na przykład euro nie stało się walutą brytyjską. W marcu 2012 r.strona brytyjska nie podpisała paktu budżetowego, który był lobbowany przez Niemców i Francuzów. Brytyjczycy nie zgodzili się na zasady finansowe zaproponowane przez Paryż i Berlin. Jest zrozumiałe, że Wielka Brytania chce być jak najbardziej wolna od wszelkich ograniczeń w sprawach polityki wewnętrznej i między innymi handlowych narzucanych przez Brukselę całej UE, nie wspominając już o składkach do budżetu Unii.

Jeśli chodzi o dalsze stosunki między Wielką Brytanią a Rosją, nadal trudno jest powiedzieć na pewno, jakie one będą. Johnson wielokrotnie wypowiadał się na temat Federacji Rosyjskiej i to na dwa sposoby ... .

Niedawno brytyjski polityk, w przeciwieństwie do rozpętanej światowej histerii antyrosyjskiej, nagle ogłosił, że nie widzi żadnej ingerencji Federacji Rosyjskiej w sprawy Wielkiej Brytanii.

Sądzę że, Boris Johnson w reakcji na ciągle wysuwane wszelkie oskarżenia pod adresem Rosji,  odpowiedział rosyjskiemu ministrowi spraw zagranicznych Siergiejowi Ławrowowi że W. Brytania nie widzi takiego zagrożenia.

Ale jednocześnie Johnson jest aktywnie wspierany przez Trumpa, który najwyraźniej oczekuje specjalnych relacji z Wielką Brytanią, jeśli Brexit się powiedzie.

Według brytyjskiego premiera, Wielka Brytania opuści UE do 31 stycznia przyszłego roku.

 Zobaczmy... . 

Pozostaje więc pytanie, czy po uniezależnieniu się W.B. od unijnej "solidarności" i ewentualnej normalizacj kontaktów z Rosją,  

Polska a właściwie PiS znowu pozostanie z ręką w .... ?!

 

 

KOMENTARZE

 • B. Johnson ma również przodków żydowskich, dlatego jest tam gdzie jest.
  Cyt://Johnson’s maternal great-grandfather, Elias Avery Lowe, was a Moscow-born Jew born to a textile merchant. Johnson confirmed this in a 2007 interview for the Jewish Chronicle.//

  https://www.jta.org/2019/07/23/global/5-jewish-things-to-know-about-boris-johnson

  Johnson's paternal great-grandfather was Circassian-Turkish journalist Ali Kemal[562][563][564] who was a secular Muslim; his father's other ancestry includes English, German and French; one of his German ancestors was said to be the illegitimate daughter of Prince Paul of Württemberg and thus a descendant of King George II of Great Britain.[565] This would make him and Elizabeth II 6th cousins twice removed. However, through Mary of Teck's connection to Frederick II Eugene, Duke of Württemberg they have a closer genealogical link, as they are 5th cousins twice removed. Johnson's mother is the granddaughter of Elias Avery Lowe, a palaeographer, who was a Russian Jewish immigrant to the US,[566] and Pennsylvania-born Helen Tracy Lowe-Porter, a translator of Thomas Mann.[567] In reference to his varied ancestry, Johnson has described himself as a "one-man melting pot" – with a combination of Abrahamic religions great-grandparents.[568] Johnson was given the middle name "Boris" after a Russian émigré his parents had once met.[10]

  https://en.wikipedia.org/wiki/Boris_Johnson
 • @Arjanek 12:45:30
  "B. Johnson ma również przodków żydowskich, dlatego jest tam gdzie jest.
  Cyt://Johnson’s maternal great-grandfather, Elias Avery Lowe, was a Moscow-born Jew born to a textile merchant. "

  Czyli pradziadek - jedna ósma krwi.

  "Problem" polega na tym, że ludzie o "czystej" krwi są w mniejszości. Dlatego naziści w Ustawach Norymberskich musieli się ograniczyć do jednej czwartej. Chcieli uniknąć skandalu.

  W Polsce Żydzi byli liczni, i z upływem stuleci poprzez asymilację i nawrócenia mieszali się z rdzenną ludnością, także ze szlachtą. U bardzo wielu, jeśli zastosuje się niemiecką skrupulatność, znajdzie się żydowskich przodków. Także ruskich, niemieckich (w końcu ponad milion podpisało Volklistę), cygańskich, ormiańskich, czeskich itd ...

  Dążenie do czystości rasowej jest utopijne. Chociaż są enklawy czystej rasy nordyckiej na antropologicznych mapach, w krajach germańskich stanowią mniejszość, w Polsce to są Kaszuby. Może powinien Pan tam zamieszkać? Wśród swoich? ;)
 • @Pedant 12:58:55
  bRZydactwo to nie narodowość, to postawa amoralna, coś gorszego od kur..stwa.
 • Co dalej?
  "Premier Wielkiej Brytanii zrywa z Unią Europejską, wspiera Rosję i wygrywa: co dalej ?"
  -----------
  Co dalej? Przecież plany są opracowane w szczegółach i to z wieloma wariantami. To tylko takie niepoprawne wrażenie jakoby życie toczyło się według jakiegoś demonkraturowego show - na demonkraturowy żywioł.
  Wniosek?
  Znając nieziemska przewrotność ciemnej mocy wywijającej ludzkością na Ziemi - nikt poza wtajemniczonymi - nie wie co dalej.
 • @interesariusz z PL 13:18:00
  "bRZydactwo to nie narodowość, to postawa amoralna, coś gorszego od kur..stwa."

  I Johnson jest brzydki, bo ma 12 procentową domieszkę krwi bRzydowskiej. Jest rudy i rozczochrany, konfabuluje, zachowuje się niepoważnie, dba głównie o interesy bogatych, wiadomo dlaczego.
 • @Pedant 12:58:55
  Siostra Borysa Rachela Johnson z pełnej krwi żydówką i bliską przyjaciółką Emily Maitlis

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c0/Rachel_Johnson_and_Emily_Maitlis_FT_Summer_Party_2014.jpg/797px-Rachel_Johnson_and_Emily_Maitlis_FT_Summer_Party_2014.jpg

  In November 2019, Maitlis interviewed the Duke of York, Prince Andrew about his relationship with American sex offender Jeffrey Epstein who died in August whilst awaiting trial on sex-trafficking charges. The interview was broadcast on the BBC's Newsnight programme on 16 November 2019.[10]

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/75/Lionel_Barber%2C_Alan_Yentob%2C_Rachel_Johnson_FT_Summer_Party_2014.jpg/440px-Lionel_Barber%2C_Alan_Yentob%2C_Rachel_Johnson_FT_Summer_Party_2014.jpg

  ...z innymi żydami.
 • @demonkracja 13:33:06
  "Przecież plany są opracowane w szczegółach i to z wieloma wariantami. "

  Nikt nie jest tak genialny aby planować historię. Są spiski, intrygi, oraz wybitne destruktywne osobistości, ale dzieje mają głebsze podłoże i dynamikę, poza ludzką kontrolą.

  Główną wadą teorii spiskowych jest to, że skupiając się na personaliach (często trafnie), odwracają uwagę o kluczowych procesów zmieniających nasze życie.
 • @Arjanek 13:36:48
  "Siostra Borysa Rachela Johnson z pełnej krwi żydówką i bliską przyjaciółką Emily Maitlis"

  Mój przyjaciel z czasów licealnych i studenckich, przyjaźnił się z czystej krwi Żydem - Stanisławem Lemem. Mam zerwać z nim stosunki?

  Zna Pan jakiegoś Żyda osobiście?
 • @Arjanek 13:36:48
  I to w zasadzie wszystko wyjaśnia - mam na myśli stosunki polityczne UK - FR.
  Można tylko współczuć Ławrowowi, że musi wymieniać uściski dłoni z syjonistyczną szumowiną - no, ale na tym polega polityczna gra.
 • @ Autor - 5*
  Ciekawe, czy Wlk.Brytania zwróci nam część naszej składki wpłacanej przez 15 lat do budżetu UE w postaci rabatu za Wlk.Brytnię (Wlk.Brytania była zwolniona z wpłaty swojej składki wg traktatu akcesyjnego) -?
 • Nie wiem jakich przodków ma Johnson i mało mnie oni
  interesują. Natomiast interesują mnie dalsze losy Unii. Powinno to interesować wszystkich Polaków, bo Unia po odpadzie Anglii, będzie iść w kierunku stworzenia przestrzeni gospodarczej od Lizbony do Władywostoku.
  Na to wskazuje wyraźnie polityka Niemiec i Francji, popieranie Putina w rozmowach z Zełenskim oraz Nord Stream 2.
  Unia musi konkurować z Chinami i USA i tu jest właśnie wyścig do zasobów naturalnych Rosji.
 • W.Brytania poza UE zderzy się z USA.
  Stanie się kolonią USA ... USA chętnie przehandluje Polskę na W.Brytanię.
  Taki handel wyczyści mapę Europy.

  Nie zdziwiłbym się gdyby takki deal została zawarty w układzie
  UE, W.Brytania, USA... Polski o zdanie pewnie nikt nikt nie pytał... no bo kogo w Polsce o to pytać ? Donek jest out... a Jarek będzie przeszkadzał.

  W Brytania stanie się Amerykańskim lotniskowcem.
  ..i żadne Irlandczyki, Szkoty czy Walijczyki nie dostaną od USA pozwolenia na samodzielność...
  USA potrzebuje "Grenlandii" a jak nie chce Europa oddać Grenlandii to może być W.Brytania.
  To będzie Amerykańska "budka strażnicza" przy obozie "UE".
  UE od jakiegoś czasu kombinuje jakby się pozbyć okupantów ..
  no to okupant wykreował rozwiązanie.
 • @Oscar 14:42:17
  Faktyczne taki senariusz jest realny, po Trump'je zostanie inny jakiś nawiedzony demo-repubik prezydent, i będzie w interesie USA straszył Europę Rosją i żądać 400 miliardów na zakup amerykanskich produktów do niszczenia świata.

  Przecież jest od czasów istnienia szatanów ameryki północnej przez obie partie demokracji-republikanie konsekwentnie realizowana polityka imperialistyczna, zmiany rządów w innych krajach i ich skolonizowanie lub szantażem i przemocą podporządkować jako usłużych wassli.

  Pozdr.
 • @Anna-PK 14:26:46
  " Unia musi konkurować z Chinami i USA i tu jest właśnie wyścig do zasobów naturalnych Rosji."

  To wszysko prawda, jednak poza Rosją i jej surowcami, Chiny i USA spoglądają z ukosa także na wielki kraj pełen bogact naturalnych na Brazylie i istnieje zagrożenie calkowitej dewastacji tego pięknego kraju.

  Stany Zjednoczone już poparly całą mocą obecnego prezydenta który godzi się z rabunkową gospodarką tego kraju.

  A wiadomo że chinski smok 1.5 miliarda ludzi i amerykanski potwór ze szponami grabieżcy 300 milionów ludzi, mogą Brazylię zmienić w pustynię.

  Świat idzie ku zagładzie i sami ludzie przez wojny, rabunkową eksploatację a nie obcy-aliens czy inne poza ziemskie objekty zniszczą Ziemie. A drugiej w rezerwie gdzieś obok nie mamy.

  Pozdr.
 • @Rzeczpospolita 13:56:58
  Nie bedzie zwrotów indywidualnych, tylko jeden zwrot do budżetu Unii ten który żąda Unia.

  PiS i PO którzy tak zawzięcie popierali Wielką Brytanię w jej urządzanej na zamówienie Stanów Zjednoczonych antyrosyjskiej histerii nic nie otrzymają a mimo to dalej będą wierni szczególnie Stanom i GB.

  Taka już ich natura. Klepki na oczach i tradycje z lat 1920 - 1939.
 • @Oscar 14:42:17
  "W.Brytania poza UE zderzy się z USA. Stanie się kolonią USA"

  Wlk.Brytania, USA, Międzynarodowy Żyd (także Izrael) to w zasadzie jest jeden podmiot polityczny występujący w trzech postaciach - coś tak jak żydo-katolicki dogmat o św. trójcy. Na dobrą sprawę trudno nawet wskazać, gdzie znajduje się faktyczne jądro syjonistycznej władzy w Wlk.Brytanii, czy w USA - w każdym razie Bogiem ojcem jest Międzynarodowy Żyd.
 • @Oscar 14:42:17
  Świat wielobiegunowy już istnieje, tylko ciężko Ameryce przyznać się to nowych reali. I nie mogą zrezygnować z nacisków i gróźb mimo faktów że to już nie działa.

  Ani Rosja ani Chiny im nie ustąpią.

  Już Trump wycofuje w stosunku do Chin podwyżki ceł a taki był pewny ze Chiny to tylko papierowy smok, którego USA mogą postawić w kącie.
  To samo dotyczy Rosji, sankce sankcje sankcje a Krym jak byl Rosyjski tak jest i z Donbasem to samo, Rosja nie odpusci bo ma swoje związane z jej bezpieczeństwem własne interesy.

  .
 • @Monaco 15:11:06
  Ludzie żyjący obecnie nie martwią się czy za 100 lat następne pokolenia będą miały jeszcze jakieś surowce, dla egoistów liczy się tylko on sam i tu i teraz. No może jeszcze jego dzici i wnuki ale im dalej to już nie. Tak daleko nie sięga umysłem i wyobraźnią.
 • @Alfax 16:09:12
  "Ani Rosja ani Chiny im nie ustąpią. "

  Za niedługo dojdą Indie - największa demokracja na świecie, wielonarodowa, wielokulturowa i z lepszymi trendami demograficznymi niż Chiny

  Potem dojdą średni gracze - Turcja, Iran, Indonezja itd ... Pewnego dnia zjednoczona Korea i nawet szybko rozwijająca się i niezauważana Etiopia.
 • @Pedant 16:20:26
  Dobra obserwacja... coraz więcej krajów będzie się chować pod Rosyjsko Chińską parasolką.
  Najpierw te większe mniej zagrożone przez globalnego bandytę a potem te mniejsze ..
 • @Anna-PK 14:26:46
  Ostatnio napisała pani że:
  "Większość mediów jest żydowska"

  Teraz:
  "Nie wiem jakich przodków ma Johnson i mało mnie oni
  interesują."

  Znacząca niekonsekwencja, typowa dla kobiety, która zgłasza pretensje od bycia wyrocznią w sprawach global politics.
 • @Pedant 16:20:26
  Tak, gdy porównuję ilość mieszkańców to Indie juz prawie dogoniły Chiny.
  Republika Indie, z 1.281.000.000. i
  Chinska R.L. z 1,386.000.000
  dane z 2017 roku.

  Niektóre źródła podają ze obecnie oba kraje maja razem ponad 3.000.000.000.- ludzi. ( 2019 r.)

  Z ponad 7 miliardów to ( " mniejsza połowa " ) ludzkości :))))
  To ogromne rynki wymiany handlowej. Tylko gdzie są nasze prawdziwie polskie produkty ? Tworzone z naszej polskiej myśli naukowo technologicznej.

  A my mamy w Polsce: agreement ; assembly; assembly; composition list preparation cuvée; assembly; assembling i jeszcze by można długo wymieniać i tak sprowadza się to że to wszysko jest obce i korzysta z naszej taniej siły roboczej.  .
 • Nasz prezessimusek pokatastrofalny stworzy Unię Jagiellońską polsko pisowsko banderowsko bltowską
  Nawet większą o Gruzję szakaszwilowską. Z nasym bratem Łukaszenką silni narracją hańby domowej Olgi Tokarczuk wszędzie wprowadzimy państwowe sądy i nie będzie aferAmbergoldu.
 • @Pedant 13:39:18
  --------------
  ""Przecież plany są opracowane w szczegółach i to z wieloma wariantami. "

  Nikt nie jest tak genialny aby planować historię. Są spiski, intrygi, oraz wybitne destruktywne osobistości, ale dzieje mają głebsze podłoże i dynamikę, poza ludzką kontrolą."
  --------------
  Napisałem to w takim kontekście, że od początku rządzący WB nie chcieli wyjść z eurokołchozu. Brexit to rodzaj szantażu (kłótnia w rodzinie) o większe wpływy na tenże eurokołchoz. Natomiast jeden z wariantów na ostudzenie zwolenników wyjścia z eurokołchozu - jest natychmiastowe uruchomienie separatyzmów w Szkocji i Irlandii
  Wniosek?
  Przeciąganie liny trwa na z góry ustalonych zasadach. Jednak jedno wiemy z pewnością - czarci pomiot nie odstąpi od likwidacji Białej Europy i jej cywilizacji - a to najlepiej zrobić w ramach eurokołchozu.
 • @Arjanek 17:16:55
  Nie winszuje wniosku.
  Anna PK stwierdzila FAKT na temat obecnosci zydöw w mediach. Zaznaczyla jednak, ze nie jest zainteresowana segregacja rasowa.
  Gdzie tu kobieca niekonsekwencja ?!
 • @telewidzacy 17:59:48
  Straszne ale prawdziwe.

  Hańbą okryli się po przewrocie , banderowskim zamachu stanu na Ukrainie. PIS i PO i kwasniewski i tusk i kaczynski i wszyscy zdrajcy Polski którzy haniebnie wspierają upa synów. Plując tym samym na groby ponad 200 tysięcy bestialsko zamordowanych Polaków.
 • Ale Szkotka Nicola może zrobić mu kuku, żąda kolejnego referendum w sprawie odłączenia się od
  Wielkiej Brytfanny, i pozostania w Unii!!
  https://www.reuters.com/article/us-britain-election-scotland/uk-pm-johnson-must-accept-another-scottish-independence-vote-sturgeon-idUSKBN1YI0EQ
 • @trojanka 00:09:42
  Szkoci starają się od wielu wielu lat o niepodleglosć.

  Ale na terenie Szkocji nieszka duzo Anglikow, i obcych, z emigracji między innymi Polacy z paszportem GB. i to oni się glównie sprzeciwijają.

  są języczkiem u wagi.
 • @Monaco 00:23:17
  Może nie tyle Polacy co glównie Anglicy są przeciwko niepodległości Szkocji.

  Info z Wiki.

  " Walki o wpływy w Szkocji ciągną się przez całą jej historię. Z czasem Szkocja została połączona z Anglią, najpierw unią personalną, gdy Jakub VI z dynastii Stuartów zasiadł na tronie angielskim po śmierci Elżbiety I, potem zaś unią realną w 1707, kiedy powstało Królestwo Wielkiej Brytanii. "

  " W końcu XIII wieku Szkocja została najechana przez Anglików, po czym na dwa wieki odzyskała swoją suwerenność, mimo nasilających się angielskich wpływów. W 1297 wybuchł bunt Williama Wallace, a w 1314 Robert I Bruce został uznany za faktycznego króla Szkocji (po bitwie pod Bannockburn). Od 1603 Szkocja i Anglia miały wspólnego władcę (unia personalna), a od 1707 wspólny parlament. Szkoci nigdy nie pogodzili się z angielską dominacją, co wraz z poparciem dla legitymistycznej dynastii Stuartów doprowadzało wiele razy do powstań. "

  Anglicy to nie są takie aniołki za jakich chcą uchodzić, kolonisci i rabusie.
 • @Monaco 00:38:59
  Byłem w Scotland. Pięknie tam. Już dawno powinni odłączyć się od buraków angolis.
 • @demonkracja 18:12:55
  mefisto niszczy ludzi od zarania dziejów.

  A lucyfer gotuje smołe na obiad.
 • @morgan 20:37:20
  Ludzie wywodzą się z Afryki. Jesteśmy wszyscy trochę murzyny.
 • Autor 5 *
  A ten skecz :-) i text prima.
 • Rosyjskie smartfony i inne cuda
  Alfax @
  Rosja produkuje u siebie własne smartfony telewizory pralki lodówki samochody osobowe i ciężarowe statki samoloty autobusy poprostu ma swoje produkty. A co w Polsce z tych wymienionych my swojego mamy . Psy po kostkach Rosję gryzące i wieczne pretensje do wszystkich. 

  Chociaż nie było to pewne, bo producent o tym nie informował, smartfon YotaPhone debiutuje w Polsce. Za 2 tys. zł można kupić rosyjskie urządzenie z dwoma ekranami – LCD i E-Ink.

  YotaPhone to produkcja rosyjskiej firmy Yota Devices. Początkowo nie było wiadomo, czy producent zamierza również zaprezentować smartfona w Polsce. Dopiero miesiąc temu pojawiła się informacja prasowa, że został wyłoniony polski dystrybutor – Ingram Micro Mobility. A teraz prawdopodobnie są pierwsze efekty tej współpracy.

  Za pośrednictwem platformy redcoon.pl można kupić multimedialnego smartfona YotaPhone za 2099 zł. Nie jest to mała kwota, ale dwa ekrany to naprawdę coś nowego w tego typu urządzeniu. Czy faktycznie dwa wyświetlacze są potrzebne? A może to zbędny gadżet?

  YotaPhone. Co ma w środku?

  Przede wszystkim smartfon wyróżnia się dwoma ekranami. Z przodu jest matryca LCD o przekątnej 4,3 cale, a z tyłu ekran wykonany w technice atramentu elektronicznego E Ink (takie rozwiązanie można spotkać w czytnikach e-book). Obraz zawsze wygląda tak samo, nie ważne z jakiego kąta patrzymy. Wyświetlacz cechuje się niskim poborem energii i jest ciągle uruchomiony, więc w szybki sposób mamy dostęp do informacji. Czujnik zmiany położenia sprawia, że po obróceniu telefonu wszystkie dane wyświetlają się na przednim ekranie LCD.

  YotaPhone / Fot. Producent

  YotaPhone pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora Snapdragon S4 o częstotliwości taktowania zegara 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Z kolei wbudowana ilość gigabajtów to 32. Smartfon współpracuje z sieciami LTE, a transmisję danych jest możliwa za pomocą Bluetooth v4.0 oraz WiFi.

  YotaPhone to produkcja rosyjskiej firmy Yota Devices. Początkowo nie było wiadomo, czy producent zamierza również zaprezentować smartfona w Polsce. Dopiero miesiąc temu pojawiła się informacja prasowa, że został wyłoniony polski dystrybutor – Ingram Micro Mobility. A teraz prawdopodobnie są pierwsze efekty tej współpracy.

  Za pośrednictwem platformy redcoon.pl można kupić multimedialnego smartfona YotaPhone za 2099 zł. Nie jest to mała kwota, ale dwa ekrany to naprawdę coś nowego w tego typu urządzeniu. Czy faktycznie dwa wyświetlacze są potrzebne? A może to zbędny gadżet?
 • @Leonardo 07:02:33
  No paczPan...
  A ja myślałem, że w Rosji produkuję się tylko gorzałę, walonki i onuce...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:19:19
  "A ja myślałem, że w Rosji produkuję się tylko gorzałę, walonki i onuce..."

  Żołnierze z innych krajów też czasem uzywają onuce zamiast plastikowych skarpetek z marketu.

  Co do walonek, to bardzo dobre buty, trudne do zrobienia. Porządne walonki na Zachodzie mogą kosztować pareset dolarów i więcej. (Masówka około sto)
 • @morgan 20:37:20
  Mądry wpis. Ludziom już odwala i budzą demony. Może ci ,,konsekwentni'' przestaną oglądać filmy zaczną ignorować kino i muzykę, bo tam jest potężna nadreprezentacja Żydów.
 • @Pedant 08:32:40
  Wystarczy rusofobom przypomnieć Stalingrad jak szkopy tam marzli w dupe i w dolne giczały a Rosjanie w walonkach i cieplych onucach czuli się jak na Hawajach i dokopali szkopom.
  Zresztą w polskim wojsku także do butów z cholewami zakładano na stpy onuce.

  To były inne czasy a wykorzystano w drogim klimacie to co chronić mogło naj lepiej.
 • @Leonardo 17:59:25
  W srogim klimacie ◇ :)))
 • @Leonardo 18:02:05
  A teraz jest klimatu ocieplenie i pisowskie ocipienie :)

  Pozdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej