Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

ZBRODNIE armii ukraińskiej w DONBASIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas na ujawnienie prawdy o popełnionych zbrodniach przez juntę kijowską i wojsko ukraińskie na Donbasie.

Okropne dowody:

W Doniecku zaprezentowano książkę i album fotograficzny o zbrodniach ukraińskiego rządu i armii ukraińskiej w DONBASIE..

 Prezentacja materiałów analitycznych na temat zbrodni wojennych ukraińskiego rządu „Konflikt zbrojny w Donbasie” odbyła się niedawno w Doniecku. W udokumentowaniu wzięli udział Ivan Kopyl, wiceprezes zarządu Organizacji Publicznej do Spraw Zbrodni oraz Rinat Aigistov, przedstawiciel Ludowej Policji.

„Książka, która pojawiła się w wyniku wieloletniej pracy personelu organizacji Fair Defense”. „Zawiera materiały, które pozwalają uzyskać obraz na temat charakterystycznych cech zbrodni wojennych popełnionych podczas konfliktu zbrojnego w Donbasie, a także lepsze zrozumienie przyczyn i warunków jego wystąpienia.” Według działacza na rzecz praw człowieka informacje przedstawione w zbiorze będą wykorzystane jako dowód zbrodni wojennych junty kijowskiej oraz  przez wojska ukrainskie w Donbasie od 2014 r.

Publikacja obejmuje także badania historyczne i prawne dotyczące pojawienia się i rozwoju radykalnego nacjonalizmu na Ukrainie. Aigistov zaprezentował tematyczny album fotograficzny „Wojna oczami dzieci Donbasu”.

 Ilustrowane wydanie zawiera wyjaśnienia w języku angielskim i rosyjskim.

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/30/ukarac-winnych-nikczemnej-zbrodni-2-maja-2014-r-w-odessie/
 • Autor
  Na Kresy .pl jest wywiad z panem senatorem Kamińskim.Po przeczytaniu go dowiesz się, kto będzie stał za tym ,by książka ta nigdy nie pojawiła się w Polsce.
 • @Rzeczpospolita 15:00:49
  Dziękuję za link, bardzo ważna jest tam informacja.

  Tylko nie spodziewajmy się ze pis i po sympatycy bander ukrainy staną w obronie spalonych i pomordowanych. Przecież te partie przez popieranie krwawego zamachu dokonanego przy pomocy amerykanskich dolarów i Kaczyńskiego darcia sie na Majdanie sława ukrainu są współwinni tej j w Odessie w 2014 roku straszliwej banderowskiej zbrodni.
  Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński i cała ta grupa rusofobów ma krew na lapach 48 bestialsko zamordowanych w Odessie i ponad 12 tysięcy w Donbasie.
  Powinni sie smażyć w piekle ze popierają neobanderowców.

  Pozdrawiam
 • @Jwu 16:59:50
  Także dzięki za info.

  Pozdrawiam
 • 5*
  Pozdrawiam i 5*
 • Dałem 5*
  Ale jest to głos wołającego na puszczy.
  Uważam, że cała nadzieja w Rosji, która sprowokowana, zrobi porządek z tą bandycką kliką. Obawiam się jednak, że zostawi im część ziem zachodnich, żebyśmy tak różowo nie mieli...
 • @Monaco 18:29:23
  Jak ta nasza banda chciała przemilczeć dramat Wołynia a oficjalną uchwałą Senatu potępiła akcję "Wisła" to co im tam jakiś Donbas ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej