Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

Lekarze alarmują : „Assange umiera w niewoli".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aktualności, dotyczące Assange i represji przez aparat ucisku w Wielkiej Brytanii.

 

Lekarze alarmują : „Assange umiera w niewoli".

 Aktualności.

Ze zdrowiem Juliana Assange'a jest tak źle, że może umrzeć w więzieniu, ostrzega o tym 60'sięciu lekarzy. W liście otwartym do brytyjskiego ministra spraw wewnętrznych Priti Patel wzywają do przeniesienia Assange'a do szpitala. Assange, 48-letni założyciel Wikileaks jest teraz uwięziony w mocno strzeżonym więzieniu w Belmarsh w Londynie.

„Pan Assange pilnie potrzebuje specjalistycznej oceny medycznej zarówno w sprawie swojego fizycznego, jak i psychicznego stanu zdrowia. Wszelkie niezbędne leczenie musi być zapewnione w dobrze wyposażonym szpitalu i przez wykwalifikowany personel uniwersyteckiego szpitala akademickiego” - mówią lekarze z różnych stron świata.

Tortury.

Lekarze opierają swoją ocenę zdrowia Assangesa na zeznaniach naocznego świadka w sądzie 21 października w Londynie, kiedy była złożona prośba o odroczenie ekstradycji. Świadek powiedział że "Assange był wychudzony, emocjonalny, był zdezorientowany i narzekał na okoliczności w których był przetrzymywany i przesłuchiwany".

Obawy zostały potwierdzone w raporcie specjalnego sprawozdawcy ONZ ds. Tortur Nilsa Millera. Odwiedził on Assange w więzieniu i doszedł do wniosku, że „ciągłe narażanie Assange na arbitralność i represje może wkrótce kosztować Assange'a życie”.

Pod koniec lutego sąd brytyjski zdecyduje, czy Assange może zostać ekstradowany do USA. Lekarze obawiają się, że jego stan nie pozwoli mu przejść przez cały proces, ani przez czas w związku z odwołaniem, które może zostać wniesione przeciwko ewentualnej niekorzystnej dla Assange decyzji.

Assange. Człowiek, który pokazał światu, czego nie wolno czynić i jakie przestępstwa ukrywają rządy. ● Assange jest oskarżany przez Amerykę o hakowanie i ujawnianie tajemnic państwowych i może zostać skazany za szpiegostwo. W 2010 r. Opublikował informacje wojskowe i dyplomatyczne o operacjach USA w Iraku i Afganistanie za pośrednictwem strony Wikileaks.

  Napaść i gwałt.

Dwa lata później został aresztowany w Wielkiej Brytanii na wniosek Szwecji za napaść i gwałt na dwóch szwedzkich kobietach. Kiedy został zwolniony za kaucją, ukrył się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie, gdzie następnie przebywał przez siedem lat. Assange powiedział, że sprawa w Szwecji miała na celu jedynie ekstradycję go do USA, gdzie będzie ścigany za ujawnienie tajemnic państwowych w USA. W ubiegłym tygodniu Szwecja postanowiła zaprzestać śledztwo w sprawie gwałtu.

Zeszłej wiosny po zmianie władzy w Ekwadorze ( obecnej pro USA), Ekwador wydał go i brytyjska policja wyprowadziła go z ambasady. Od tego czasu był przetrzymywany w ściśle strzeżonym Belmarsh, który ze względu na okoliczności w których żyją tam więźniowie, został porównany przez BBC do Guantanamo Bay, znanego kompleksu więziennego na Kubie, w którym zatrzymywano podejrzanych o terroryzm. Assange utknąłby tu w złych warunkach, odizolowany od świata zewnętrznego i bez dostępu do obciążającej go dokumentacji.

Departament Sprawiedliwości USA ma nadzieję na dalsze rozszerzenie zarzutów przeciwko założycielowi WikiLeaks Julianowi Assange. Widać to po rozmowie "News Hour" z Sigurdurem Thordarsonem, byłym powiernikiem Assange, który zwrócił się przeciwko organizacji.Agenci FBI przeprowadzili w zeszłym tygodniu kompleksowe przesłuchanie Isladczyka Thordarsona, który specjalnie wybrał się do Waszyngtonu po tym, jak obiecano mu immunitet. Przesłuchanie nie koncentrowało się na kontaktach Assange'a z byłym analitykiem wojskowym Chelsea'em Manning w 2010 roku, za które Assange został oskarżony na podstawie prawa szpiegowskiego, ale na kontaktach z grupą hakerów w 2011 roku. 

Extra info.

m.youtube.com/watch  

 

 

Islandczyk.Kontrowersyjna postać !.

Od początku 2010 r. do końca 2011 r. ten Islandczyk był ważnym powiernikiem Assange. Między innymi zarządzał czatem WikiLeaks, dzięki którym organizacja utrzymywała kontakt ze źródłami, dziennikarzami i innymi relacjami. Sigurdur Thordarson („Siggi”) jest skazanym przestępcą. Był zatrzymany na półtora roku w 2015 r. Po tym, jak został skazany za wykorzystywanie seksualne nastoletnich chłopców. Został również skazany za malwersacje pieniędzy z Wikileaks.

Kiedy w 2010 r. Islandia wychodziła z kryzysu bankowego, ujawnił poufne dokumenty instytucji finansowej, w której pracował jako ekspert komputerowy. Według Thordarsona dokumenty wykazały korupcję wśród biznesmenów i polityków.

 Zaufanie.

Sądownictwo wszczęło kilka dochodzeń w sprawie korupcji, a dokumenty dostarczały wiadomości przez wiele miesięcy. Sam Thordarson został aresztowany za złamanie zabezpieczeń komputera, wówczas zwrócił na niego uwagę Kristinn Hrafnsson, dziennikarz z islandzkiego publicznego nadawcy, Hrafnsson  który wkrótce potem pracował dla WikiLeaks, to on przedstawił Thordarson'a Julianowi Assange. Powstała między nimi więź zaufania; dwóch byłych pracowników WikiLeaks rozmawia z "News Hour" na temat pewnego rodzaju „relacji”. Ten związek nie potrwa jednak długo. Około półtora roku później Thordarson decyduje się skontaktować z FBI za pośrednictwem ambasady amerykańskiej w Reykjaviku, która od czasu publikacji dokumentów Chelsea Manning dąży dotrzeć do Assange.

 FBI.

Thordarson nagle zwraca się przeciwko WikiLeaks i pomaga FBI w dochodzeniu,, zdradza, ponieważ ma nadzieję na uniknięcie oskarżenia i kary. Co więcej, Thordarson postrzega swoją współpracę z FBI tak, jak postrzegał swoją pracę dla WikiLeaks: jako ekscytującą przygodę. Magazyn "Rolling Stone" zapisał całą tą historię pięć lat temu.

Przez osiem lat Thordarson nic nie słyszał od FBI aż do kwietnia ubiegłego roku. Islandzka policja zapytała go, czy jest gotów spotkać się z delegacją FBI. Thordarson się zgodził. A 6 maja odbył krótką rozmowę na komisariacie policji w Reykjaviku, między innymi z agentem specjalnym Megan Brown, który prowadzi dochodzenie w sprawie Assange. Podczas przesłuchania obecny był także asystent prokuratora z Wirginii, Kellen Dwyer. To on pod koniec 2018 r. ogłosił istnienie zarzutu przeciwko Assange.

 Hakerzy.

Krótko po wizycie FBI w Reykjaviku Thordarson i jego prawnik polecili do Waszyngtonu z umową o immunitet w celu uzyskania bardziej kompleksowego zeznania. W Wirginii, gdzie toczy się sprawa przeciwko Assange, Thordarson był przesłuchiwany przez kilka dni. Przesłuchanie nie dotyczyło istniejącego aktu oskarżenia przeciwko Assange'owi, na podstawie którego Amerykanie poprosili o ekstradycję, a o powiązaniach Assange'a z Chelsea Manning w 2010 roku. FBI chciało usłyszeć od Thordarsona, a zwłaszcza szczegóły dotyczące kontaktów, które on i Assange mieli online z grupami hakerów, takimi jak Anonymous i Lulzsec w 2011 roku. Prawdopodobnie prokurator ma nadzieję wykazać, że Assange wyraźnie nakazał hack, który jest czymś trudnym do udowodnienia w sprawie Chelsea Manning.

 Całkowita lojalność.T

Thordarson jest pierwszym świadkiem przeciwko WikiLeaks, który udzielił "News Hour" wywiadu. Rozmawiali również z Kristinn Hrafnsson który obecnie prowadzi Wikileaks, od czasu jak Assange jest w więzieniu. Według Hrafnssona, Thordarson odegrał znikomą rolę w WikiLeaks, czemu sprzeciwiają się inni interesariusze mający kontakty z organizacją informującą o nieprawidłowościach.

"News Hour" ma setki stron rozmów przeorowaszonych na czacie między pracownikami WikiLeaks i ich kontaktami oraz między samymi pracownikami WikiLeaks. W nim Assange mówi Thordarsonowi między innymi: „Będę cię bronił przed wszystkimi oskarżeniami, bez względu na to, czy są one uzasadnione, czy błędne. Ale w zamian chcę całkowitej lojalności”.

Obecnie.FBI nie chce odpowiadać na pytania ze względu na trwające dochodzenie.

Informacja to zbiór faktów opartych na: 

(Źródłach ogólnie dostępnych w brytyjskiej, australijskiej i zachodnio-europejskiej przestrzeni medialnej).

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ AUTOR
  @ Autor
  Witam...
  WikiLeaks & Julian Assange....
  tu...ponizej...troche wiecej szczegolow - po angielsku..
  o ASSANGE...
  Chcialam wkleic po polsku- ale INFO jest tak ubogie w jezyku polskim...
  jakby to bylo czyms nieprzyzwoitym...
  pisac o dziennikarzu & hakerze Julianie A.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

  Dzieki Bogu... Ambasador Ekwadoru - to DOBRY czlowiek..
  I po 7 latach SAMO-uwiezienia Assange...
  wypuscil Juliana na...WOLNOSC>>>
  Julian Assange potrzebuje ..WOLNOSCI & swiezego powietrza..02...

  SZALENSTWEM Juliana Assange bylo--SAMO-uwiezienie sie na...
  tyle lat w Ambasadzie Ekwadoru w Londynie...
  Jako parados ...policjanci angielscy( oplacani z budzetu UK)
  pilnowali DRZWI do wiezienia Juliana Assange...
  czyli drzwi Ambasady Ekwadoru w Londynie...

  Pisalam ze 2 lata temu do Assange...
  do Ambasady..tu..w Londynie..
  ale MIALAM BLOKADE na moim email-koncie...tu w UK
  ZLI ludzie (tu angole!)nie pozwolili mi nawet wyslac emaila do Julka A.

  Julek jest szargany & szarpany po roznych angielskich urzedach...
  za to ze... zaczal PUSZCZAC online - przecieki INFO o ..
  ZBRODNIARZACH z NATO BANDYTOW Klubu...
  do ktorego i naleza BANDYCI - Polska & UK !

  Zadam tylko 1 proste pytanie w tej sprawie:
  DLACZEGO ta kryminalistka & SUKA Hilary C. nie zostala
  wtracona do USA wiezienia...
  za to...ze korzystala z PRYWATNEGO
  serwera ... uzywajac go do przesylania korespondencji
  MAKULATURY=dokumentow tajnych USA- via jej
  prywatny komp..
  I serwer- trzymany w piwnicy ???

  I DLACZEGO NIE ufala OFICJALNYM/USA rzadowym serwerom ???

  : )
  ZNA KTOS odpowiedz na to pytanie ????

  Czesc odpowiedzi jest tu: w zyciorysie tej TFU! szmaty amerykanskiej!
  podtytul : Email controversy
  FBI & James Comey CHCIAL sie zajac... rozwiklaniem tej zagadki...
  ale parchate otoczenie od Trumpa Donalda- Prezydenta USA 2016
  UKRECILO LEB tej sprawie...
  SPRAWA wiec...NIE jest ZAMKNIETA... : )
  I MUSI byc PUBLICZNIE wyjasniona przez FBI&Rzad USA...
  po to aby SPRAWIEDLIWOSCI stalo sie zadosc...

  Chyba FBI nie dyga ze Strachu...przed KRYMINALISTA Hillary Clinton -wg Prawa USA ( vide:Email controversy &Benghazi attack and subsequent hearings)
  ??????

  https://en.wikipedia.org/wiki/Hillary_Clinton

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://www.youtube.com/watch?v=vicNgL_E3XQ

  Sash! - Ecuador (with lyrics)
  Dame tu mano
  y venga conmigo
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos
  de Ecuador!
  Ecuador!
  Escúchame!
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos
  de Ecuador!
  Escúchame!
  Ahora si!
  Escúchame!
  Ecuador!
  Ahora si!
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos
  Escúchame!
  Ahora si!
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 • @panna ewcia 23:08:16
  Warte uwagi !

  Spawa Assange, znowu nam wszystkim uwidacznia kto sponsoruje tzw Amnesty International i inne tuby "obrony" praw człowieka. 

  To aż śmierdzi na tysiące kilometrów że są to organizacje sponsorowane przez światową mafie tylko w interesach USA i zachodnich wasali tak zwanego świata zachodniego i zawsze jednostronnej 
  "opinii międzynarodowej". 

  Z ich strony jest zawsze cisza o gwałconych prawach człowieka w USA, Izraelu który dokonuje bombardowań ludności cywilnej w Syrii i w Palestynnie, cisza o łamaniu praw człowieka we Francji w Hiszpani (więźniowie polityczni z Katalonii) czy kompletna cisza i brak protestów przeciwko innych reżimom jak w Arabii Saudyjskiej gdzie notorycznie są torturowani ludzie mający odmienne poglądy niż despotycze reżimy. 

  Ale gdy jakiś oportunista zostanie aresztowany w Chinach, Rosji, Wenezueli czy Iranie lub na Kubie to te trąby jerychońskie i tuby pod nazwą "Amnesty International" i inne pseudo humany drą się i ryczą histerycznie na cały świat przez 24 h .

  Więc kto dzisiaj stanie w obronie Assange ? człowieka który odważył się kosztem swojego życia i zdrowia zdemaskować tych reżimowych bandytów mających do swojej dyspozycji wszystkie środki by ludzmi na całym świecie manipulować, kłamać, wmawiać, a więzionych bestialsko torturować i mordować. 
  Assange przeciwstawił się tym oprawcom co rządzą w imię tylko swoich własnych interesów a nie w imię jakże niestety ogłupionych i zdewastowanych moralnie narodów. To On zdemaskował fałsz i obłudę praworządności w USA ujawniając kryminalne działania tych którzy przed całym światem udawali wielkich obrońców praworządności i wolności a okazało się ze to sadysci i mordercy, kryci przez reżim USA.

  ASSANGE ujawnił prawdę o kryminalnej działalności a nie zmyślone historie. Niestety dziś jest sam, dziś dla których ryzykował, to ci wszyscy milczą zamiast stanąć obronie Assange bo On staną w obronie tych którzy byli bez sądów i procesów mordowani, przez przedstawicieli tej udających gołąbki parszywej władzy. Assange przeciwstawił się bezkarnemu amerykanskiemu ludobójstwie w Afganistanie i Iraku. Skrupulatnie ukrywanymi zbrodniami i objętymi tajemnicą przed całym światem bo dokonanymi przez amerykanskich okupantów i zbrodniarzy. 

  Zapamiętajcie. Dziś Irak, Afganistan a jutro może ta sama bezkarna amerykańska przemocy uczynić to samo w Polsce i gdzie tylko zechce przy takiej pasywności i aprobacie, przy milczeniu milionów obojętnych na los Assange i takich ludzi jak on.
 • Julian Assange jest godny podziwu w swojej samotnej walce z
  aparatem władzy. Wybrał trudną drogę życia, która z góry jest skazana na przegraną. Jest trudno zrozumieć czemu to zrobił, bo ze swoim talentem nie musiał tego robić, mógł żyć wygodnie jak miliony innych ludzi.

  Drugim takim człowiekiem, jest Edward Snowden, który ujawnił kulisy działania CIA. Temu lepiej się powiodło. Co prawda jest na wygnaniu, w Moskwie, ale jest z żoną i prawie ma normalne życie.

  Tacy ludzie są unikalni i powinni być chronieni, bo są niezwykłą rzadkością. Czemu władze się ich boją?
 • @Anna-PK 01:32:18
  Assange wybrał Ekwador, południowo amerykański kraj, w którym wówczas prezydentem był Rafael Vicente Correa Delgado − ekwadorski ekonomista i polityk, minister finansów od kwietnia do sierpnia 2005, 
  prezydent Ekwadoru od 15 stycznia 2007 do 24 maja 2017,
  który był przeciwny amerykańskiej ingerencji w wewnętrzne sprawy Ekwadoru i z tego powodu Assange uważał że będzie tam bezpieczny. Jednak nie przewidział że od 24 maja 2017 r. prezydentem zostanie Lenín Boltaire Moreno Garcés (a) – ekwadorski polityk, który uległ presji USA i odmówił dalszej pomocy, pozbawiając tym samym Assange prawa do azylu. Dla publiki wydano oświadczenie, że Assange nie stosował się do obowiązującego go rygoru w ambasadzie Ekwadoru.

  Szkoda ze nie schronił się i poprosił o azyl w Rosji, bo tak jak Snowden byłby w 100% bezpieczny o ile nie publikował wczesniej czegoś na temat Rosji.
 • @Anna-PK 01:32:18
  Szanowna Pani Anno,

  Kilka lat temu, byłem w Londynie i spotkałem się 2 x z Julianem A., kiedy on już przebywał w ambasadzie Ekwadoru.
  (Tak się złożyło, że w latach 80-tych, pracowałem kilka miesięcy w mieście Townsville - Queensland w Australii - jako lekarz GP - General Practitioner, gdzie Julian sie urodził i chodził do szkoły.
  Zresztą tylko dlatego mnie przyjął.) Pisałem już o tym parę razy.

  Chciałem nawiązać współpracę z nim i WikiLeaks oraz Nowym Ekranem.
  Namawiałem go wtedy także aby zdecydował kandydować w wyborach parlamentarnych - albo do Senatu w Australii (jako niezależny).
  Julian Assange jest w Australii dość popularny - miałby duże szanse a to z kolei dałoby mu immunitet i mógłby wrócić do Australii.

  Niestety nie posłuchał mojej rady, a dodatkowo...niestety i ja, zrobiłem bardzo duży błąd po powrocie do Polski. Opowiedziałem kilku swoim znajomym i "przyjacielom" o moim spotkaniu z Julianem oraz o naszych planach współpracy itd itp...
  No i wtedy właśnie zaczęła się nagonka na mnie...
  Okazało się, że ja jestem agentem WSI i innych tajnych służb oraz że NE- jest finansowany przez te służby. Wiele innych negatywnych spraw.
  Oczywiście wszystko było nieprawdą, ale jak to udowowdnić...

  Dotarło to do Juliana, który już więcej nie chciał się ze mną spotkać - a niedługo potem - ja straciłem Nowy Ekran...
  Teraz jest więc Neon24.pl

  No i tak niestety zakończyła się możliwość współpracy...
  Chociaż ja też straciłem bardzo wiele - ale nie siedzę w więzieniu...

  Pozdrawiam
 • Czarci świat charakteryzuje
  się nieziemską przewrotnością - której każdy człowiek musi ulec - jeżeli nie jest wtajemniczony.
  Wniosek?
  Czy aby Assange - czarcie służby specjalne - nie wpuściły w kanał w ramach ich wewnętrznej walki pod dywanem?
 • Assange, Piskorski
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  marny jest los tych, którzy walczą w naszej sprawie, za naszą wolność,

  a my nic nie jesteśmy warci, nic nie robimy.
 • @Monaco, WikiLeaks jest organizacją założoną przez CIA, CSIS, MI6, ASIS, a Bolek Julian Assange jest agentem ASIS i MI6.
  .


  Bolek Julian Assange Jabłonowski jest zawodowym rewolucjonistą tzn. jest płatnym prowokatorem.


  Bolek Julian Assange Jabłonowski jest koncesjonowanym patriotą do przewodzenia z organizowanej i kontrolowanej przez światowe elity tak zwanwej "opozycji".  Polascy Słowianie nie dajcie się wciągnąć w te ich GIERKI po raz kolejny, bo spotka was następne rozczarowanie, zrezygnowanie, marazm, porażka i klędska !!!!!!!!!!!!!!!


  To jest zwykłe odwracanie uwagi od czegoś bardzo ważnego co w krótce ma się wydażyć.  Im zalęży na wywołaniu negatywnych emocji - gniewu, rozruchów co da im wytłumaczenie na wprowadzeniu STANU WYJĄTKOWEGO, TOTALNEJ CENZURY i odebrania ostatnich strzępów przywilejów obywatelskich.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE WOJNĄ REWOLUCYJNĄ i ABY JĄ ROZPĘTAĆ MUSI BYĆ JAKOŚ SPROWOKOWANA.


  IM ZALEŻY NA SPROWOKOWANIU ŚWIATOWEGO ------ MAJDANU ----  KINO OKO i rewolucyjna pięść MAJDANiarzy.


  "Poznacie ich po symbolach ich i po ich czynach"


  https://static.standard.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2019/11/18/12/JulianAssange181119.jpg
  https://cdn.abcotvs.com/dip/images/5243080_041119-wabc-assange-img.jpg
  https://m.neon24.pl/802f05d10eacffe4fe58d5aa3c8d70a7,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Monaco 02:17:20
  @Monaco 02:17:20 @Anna-PK 01:32:18
  Assange wybrał Ekwador, południowo amerykański kraj.......
  Dla publiki wydano oświadczenie, że Assange nie stosował się do obowiązującego go rygoru w ambasadzie Ekwadoru.........
  Szkoda ze nie schronił się i poprosił o azyl w Rosji..............
  bo tak jak Snowden byłby w 100% bezpieczny !
  Monaco 26.11.2019 02:17:20
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Hej Monaco....
  Jestes MADRY chlopiec.... idziesz DOBRYM tropem do...
  rozwiazania zagadki....
  m.in. DLACZEGO Assange...wybral Ekwador/Ambasade Ekwadoru w Londynie.. (Ambasada Ekwadoru w Londynie byla przez ten CZAS- strzezona -przez 7 lat !przez Policje Angielska: )
  na miejsce swojego- dobrowolnego WIEZIENIA! przez ostatnie 7 lat !

  ????????????
  DLACZEGO ??????? WHY ???????

  https://www.youtube.com/watch?v=1OjQRmu2m50
  sash-techno Ecuador

  Ponizej troche info z GEOGRAFII :
  re: ECUADOR=EQATOR!
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ecuador

  https://en.wikipedia.org/wiki/Equator

  Sash! - EQUATOR !!!
  Dame tu mano
  y venga conmigo
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos
  de Ecuador!
  Ecuador!
  Escúchame!
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos
  de Ecuador!
  Escúchame!
  Ahora si!
  Escúchame!
  Ecuador!
  Ahora si!

  https://www.youtube.com/watch?v=QqJvqMeaDtU
  El Condor Pasa - Paul Simon & Garfunkel
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  No I troche ostatnich INFO-BREAKING News from the GLOB!

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/albania-trzesienie-ziemi-nie-zyje-kilka-osob/8nn7g8r
  26/11/2019

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://www.independent.co.uk/news/world/africa/congo-plane-crash-today-goma-death-toll-latest-drc-a9215981.html
  24/11/2019
  At least 27 killed as plane crashes into busy city in Congo
  Aircraft hit house in crowded neighbourhood-At least 27 people were killed, including some on the ground, when a small plane crashed into a densely populated neighbourhood in the city of Goma in eastern Democratic Republic of Congo on Sunday, (24/11/2019) a rescue official said.
  The propeller plane, which was operated by local company Busy Bee, crashed shortly after take-off en route to the city of Beni, about 155 miles to the north, officials said.

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Troche na temat: Byznes sport: 21/01/2019
  The £15m striker, 28 Emilian Sala, was flying back to the UK after signing for Cardiff City in a record deal on the 21st January when the plane disappeared into the English channel.
  https://www.itv.com/news/wales/2019-02-08/timeline-of-events-since-emiliano-salas-disappearance/
  https://www.itv.com/news/wales/2019-04-03/cardiff-city-granted-deadline-extension-on-sala-transfer-evidence/
  https://www.standard.co.uk/news/uk/part-of-missing-cardiff-strikers-plane-found-off-guernsey-a4053226.html
  Wreckage from the light aircraft carrying missing Cardiff City striker Emiliano Sala has been discovered.
  Part of a seat cushion washed up on a beach in north west France on Monday morning.
  Later that day another section of cushion washed up on the same beach at Surainville on the Cotentin Peninsula in Normandy, around 60km from Guernsey.
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://uk.news.yahoo.com/wales-plane-crash-emergency-operation-151700454.html
  25/11/2019
  Wales plane crash: Emergency operation launched after suspected accident off coast
  The light aircraft, which had one pilot on board and no passengers, was last seen two miles northeast of Penmon in Anglesey, close to Puffin Island.HM Coastguard said they received a call for assistance at around 12.47pm after the plane “disappeared from radar contact”.
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://uk.yahoo.com/news/cornwall-earthquake-22-richter-scale-080555487.html
  Cornwall hit by earthquake measuring 2.2 on the Richter scale
  08 – overnight 09/08/2019 Ellen Manning,Yahoo News UK
  Parts of Cornwall have been struck by an earthquake measuring 2.2 on the Richter scale.
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7332991/British-Airways-chaos-linger-WEEK-glitch.html
  7/08/2019 British Airways FINALLY fixes IT glitch after 12 hours of delays, more than 120 flight cancellations and an £8m compensation bill for 20,000 passengers - but chaos may linger for a week as airline clears backlog
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Mysle...ze JUZ prawie wszyscy wiedza..o CO chodzi ???
  I DLACZEGO wiezienie Assange bylo w Ambasadzie Eqatoru- w LONDON-City : )
  I dlaczego BYLO pilnowane przez UK POLICE w sluzbie dla London-City... : )

  ??????

  xxx : ) ewa
  PS.
  Pudelsi - Nigdy więcej

  Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem.. : )
  nigdy wiecej nie miej takich dziwnych oczu
  miłość jeszcze żyje w nas jeszcze się nie zamknął CZAS
  nigdy więcej nie patrz na mnie tak jak dziś....
 • @Ryszard Opara 07:43:36
  @Ryszard Opara 07:43:36 GOOD MORNING !

  @ Pan Opara.... GOOD MORNING!
  WAKE UP! Mr.Opara...
  Moj powyzszy wpis dzisiejszy...(troche GEOGRAFII o ASSANGE-hakerze) --panna ewcia 26.11.2019 12:47:18
  jest odpowiedzia dla Pana -Panie Opara

  Dlaczego zaczela sie nagonka na Pana w Polsce...
  I dlaczego Pan STRACIL DUUUUUUUUUUZO...
  Byznes-sport to...Niebezpieczne gierki z....DLUUUUUUUUUUgimi lapami...I ZYCIE mozna tez stracic jesli sie stapa NIE
  po TYCH! rownoleznikach/poludnikach na MAPIE POLITYCZNEJ SWIATA !

  Ponizej- Pan Opara sam sobie odpowiada-
  DLACZEGO-WHY????
  ''Chciałem nawiązać współpracę z nim (Assange) i WikiLeaks oraz Nowym Ekranem.
  Namawiałem go wtedy także aby zdecydował kandydować w wyborach parlamentarnych - albo do Senatu w Australii (jako niezależny).
  Julian Assange jest w Australii dość popularny - miałby duże szanse a to z kolei dałoby mu immunitet i mógłby wrócić do Australii.

  Niestety nie posłuchał mojej rady, a dodatkowo...niestety i ja, zrobiłem bardzo duży błąd po powrocie do Polski. Opowiedziałem kilku swoim znajomym i "przyjacielom" o moim spotkaniu z Julianem oraz o naszych planach współpracy itd itp...
  No i wtedy właśnie zaczęła się nagonka na mnie...
  Okazało się, że ja jestem agentem WSI i innych tajnych służb oraz że NE- jest finansowany przez te służby. Wiele innych negatywnych spraw.
  Oczywiście wszystko było nieprawdą, ale jak to udowowdnić...

  Dotarło to do Juliana, który już więcej nie chciał się ze mną spotkać - a niedługo potem - ja straciłem Nowy Ekran...
  Teraz jest więc Neon24.pl

  No i tak niestety zakończyła się możliwość współpracy...
  Chociaż ja też straciłem bardzo wiele - ale nie siedzę w więzieniu...

  xxx C'est la vie !
  Jest jeszcze pare...'CIEKAWOSTEK' w tych POLITYCZNYCH sprawach Swiata : )
 • @Krystyna Trzcińska 10:20:08
  @Krystyna Trzcińska 10:20:08
  ej Bogumil...
  Gdybys byl laskaw NIE BLOKOWAC...
  z ta twoja Objazdowa wystawa plakatow..: )

  Wystarczy ze moje wpisy tu na Neon 24 maja angielska
  Northamptonshire : ) BLOKADE...
  czasowa az do...wypuszczenia w eter...
  : /

  TAK!!! z BLOKADAMI!!!! sie tu NIE da KOMENTOWAC Neon 24..
  z tymi BLOKADAMI od wazniakow! wszedzie tu !
  KOSZMAR! BANDA idiotow !!!
  Nie lepiej Juliana Assange zatrudnic do pisania komentarzy...
  tu na Neon 24 !
  mozna bedzie Assange ZNOW wtedy wsadzic dp...WIEZIENIA
  albo
  do POLSKIEJ lub USA...ewentualnie Rosja Ambasady w UK!-LONDYN!
  Albo prosto do wywiadowni Mi5/6 w Londyn CITY!

  xxx ewa : /
 • @panna ewcia 13:02:10
  Pan Opara byl z misją, aby Assange'a namówić do klękania pod pomnikiem Wojtyły.
 • @Monaco 02:17:20
  inien powiedzieć, ze jego babcia na łożu smierci, powiedziała, ze jest on Żydem. I wtedy dostałby azyl w Izraelu.
 • @Ryszard Opara 07:43:36
  Mam wielkie uznanie dla samotnych bojowników idących pod prąd powszechnie narzucanemu zakłamaniu. Większość z nas korzy się przed siłą dla świętego spokoju, dla spokoju rodziny, dla przyszłości dzieci. Jednak postęp społeczny determinują właśnie te samotne ludzkie "jaskółki", które wbrew wszystkiemu zwiastują wiosnę, na którą też wszyscy czekają, chociaż boją się do tego przyznać.
 • @Oracz 13:15:33
  "Pan Opara byl z misją, aby Assange'a namówić do klękania pod pomnikiem Wojtyły."

  A Szanowny Oracz był to był tam "taśmowym kelnerem", że taki zorientowany? ;-DDD
 • @Anna-PK 16:43:45
  "Większość z nas korzy się przed siłą dla świętego spokoju, dla spokoju rodziny, dla przyszłości dzieci."

  Myślę, że to nie tylko kwestia spokoju i dzieci.
  Niektórzy w robocie mają takie wtyki, kontakty, kasę, że są ustawieni na wiele lat i jak jeszcze nie mają rodziny to w razie gdy coś pójdzie nie po ich myśli, zrani ich uczucia to robią się niebezpieczni. Czasem ustawieni są tak, że nawet i rodzina nie przeszkadza, zwłaszcza jak jego działalności nie widać przynajmniej na początku.
  Tak np było z Kuklińskim - złamał się gdy okazało się, że w PRL jest radziecka broń jądrowa. I zaczął działać.
  Ale trzeba być w dobrym miejscu i w dobrym czasie.
  Taki przykład zdarzenia w sumie nawet większego kalibru: Chris Miekina (mam w polecanych) na swojej Nowej Atlantydzie pisał o sprawie tzw. tik-taka na co najmniej kilka miesięcy przed jej oficjalnym ujawnieniem. I pomimo, że to potencjalny kontakt z cywilizacją pozaziemską lub może ziemską ale np uciekającą, to nikt tego nie zauważył. Sprawa ruszyła gdy zajął się nią główny ściek...
  Poza tym o wielu osobach możemy się nigdy w pewnym aspekcie nie dowiedzieć - są eliminowane zanim zaczną działać jak powinni. Myślę, że tak mogło być właśnie w katastrofie w Mirosławcu, a "Smoleńsk" to już tylko dogrywka.
  Natomiast osobiście bałbym się coś planować - już mi się kilka razy zdarzyło, że o czymś pomyślałem zupełnie nie szukając tego w necie, a YT już miał gotowe podpowiedzi... Czyżby aktywność mózgu dawała się jakoś zdalnie odczytać? Niby pytanie głupie, ale głupia też była moja mina jak widziałem podpowiedzi na YT...

  Ukłony
 • @Krystyna Trzcińska 10:20:08
  Kryśka, jaka Ty jesteś niezaspokojona ;-)
  Pozdro!
 • @Jasiek 21:53:24
  Nie, ale odbyłem z p.Opara szereg dyskusji na w/w tematy. A jako że mnie te tematy interesują (zaraz będę miał 19 rok z Biblią w rękach) to udało mi się to i owo ustalić.

  Już dawno słyszałem że Polska to jest ,,mesjasz narodów", a przecież wiem kto jest maszym ,,ojcem świętym", a jak jest naszym to powinien być też waszym.

  Cała Australia żyje ponoć w ostatnich dniach głośną sprawą, za przyczyną jednej polskiej rodziny:

  https://wiadomosci.wp.pl/australia-zyje-klotnia-w-rodzinie-polakow-90-letnia-milionerka-zgotowala-pieklo-synowi-i-wnukom-6449939199133313a

  A przecież do zaoferowania mamy dużo więcej!
 • @Oracz 23:02:32
  Taaaaa.... Millie Philips. Pochodząca z Polski. To już na pewno Polka na schwał.
 • @Oracz 23:02:32
  "A jako że mnie te tematy interesują (zaraz będę miał 19 rok z Biblią w rękach) to udało mi się to i owo ustalić."

  A to co widział Ezechiel też?
  To mnie bardzo ciekawi.
 • @Jasiek 23:23:10
  Tak czy inaczej, to też nasz towar eksportowy! Nie wiadomo czy nie najlepszy! Przecież i sam ,,ojciec święty" - syn tej - polskiej ziemi, był z mamy też: Katzem. Ale czy to źle?
  Złe było to, że go, tak jak reszta krajan, tytuowałem tytułem należącym do Boga Ojca. Jednakże pamiętam jak w stosownym wieku (lat ok 8) pytałem o ten tytuł, wielce intrygujący, i po prostu nikt z dorosłych (a miałem w otoczeniu i magistrów) udzielić mi jasnej odpowiedzi nie potrafił.  Bóg jest z nieba, i Jego postać jest duchowa-niematerialna. Jednocześnie jest On Stwórcą świata i tego ludzki umysł nie obejmie. Jednakże wszystkie Jego stworzenia, z aniołami włącznie, też są rodem z nieba. Nawet te upadłe, które usłyszały wyrok.
  Nie będę się licytował, czy byłem świadkiem bardziej niezwykłych prypadków niż Ezechiel. Nie byłem, Bóg obecnie do ludzi bezpośrednio nie przemawia. Chociaż przez pośredników i owszem.
  W każdym razie i mi było dane ,,coś niecoś" zobaczyć. Z czasem pojąć.
 • @Krystyna Trzcińska 10:20:08
  Nie widziałem aby Pani, przepraszam za wyraz "analizowała" znaczenie nazwiska Assange. Bo według google translate:
  Ass = dupa (po. ang),
  ange = wchodzić (po szwedzku)

  czy powinniśmy iść tym tropem ? :-)
 • @Nibiru 05:36:17
  @Krystyna Trzcińska 10:20:08
  Nie widziałem aby Pani, przepraszam za wyraz "analizowała" znaczenie nazwiska Assange. Bo według google translate:
  Ass = dupa (po. ang),
  ange = wchodzić (po szwedzku)

  czy powinniśmy iść tym tropem ? :-)

  Nibiru 27.11.2019 05:36:17
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Witam NIBRU...

  Jak Najbardziej - TRAFNY TROP!!!!
  Tym sposobem- po Rzydowsku-od doopy strony..
  ASSange UWIEZIL sie...tu:
  NA WYSPIE-UK (gdzie kable trasmisyjne do
  odbioru/nadawania SA NAWODNIONE-ida pod WODA (via USA
  przez Wielki Atlantyk..via KONTYNENT Europa- France-Kanal La Manche..)
  I podobnie jak tu: na Neon 24...
  im DALEJ na... POLUDNIE
  tym... paradoksalnie... ZIMNIEJ-wszystko INFO sie MROZI via stand-still
  & stand-by...T=CZAS-owy.. tez

  DOBRZE...ze angole maja elektrycznosc z wtyczka na- AMPERenergie-
  inaczej przy tym sposobie starego BUDOWNICTWA jaskiniowego
  (bez podpiwniczenia i z kablami pod wykladzina lateksowa/gumowa
  (uziemnienie) --
  - to tu w UK- bez amperow
  TRZESIENIE ziemii WYJEBALO by UK juz dawno...na strzepki w Kosmos!
  przy tych ostrych GIERKACH na US WALL-str.
  podobnie jak np. TAJOW(Tajlandia)

  Tu- w UK wystarczy TROCHE manipulacji i np.
  przykrecic SYGNAL radio-trans-emisji VIRGIN online-internet...
  lub ustawic sie na DLUGOSCI geograficznej via Chanal La Manche tzw.OKONIEM -
  jak np. Bogdan z wystawka plakatow
  I...KONIEC!
  BLOKADA na 100 %
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ground_(electricity)

  Ja sobie tu: z NORTHAMPTONSHIRE moge KRZYCZEC do
  EKWADORU (EQUATOR)
  via
  moje MIKROFONY w USGoogol-wym YOU-tube:

  https://www.youtube.com/watch?v=vicNgL_E3XQ

  Sash! - Ecuador (with lyrics)

  Ecuador!
  Escúchame!
  Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos
  de Ecuador!
  Escúchame!

  A EQUADOR 0pozycja ani DRGNIE!! gluuuuuuchy jak pien !
  Tak sie robi ...POLITYKE I manipuluje...
  GLOSAMI KRZYCZACYCH wyborcow... : )

  I co WAZNE! sa tu w UK - 2 oddzielne Big Biznesy:
  I Odpowiednie manipulacje
  via Hi-tech & z miejsc - gdzie SATELITA zablokowany etcetc
  moga PRZYNOSIC codzienna FORTUNE£££$$%%% via
  tzw.PARCHATY byznes-sport(obstawianie koni w gonitwach etc)
  I/lub
  np.
  via CITY-LONDON gry/TRADING starych capow Rotszyldow...
  (London-City ma tzw.ruchome drzwi-Blokady lub nie-
  w centrum Londynu na tzw. swiatlach/skrzyzowaniu od 2009..
  Nieliczni o tym wiedza...; )

  xxxxxxxxxxxx
  Dlatego tez...Komunikacja online via internet VIRGIN in
  UK - to sa/BYLY ciagle zmagania...
  aby uwolnic sie z uscisku/bolca transmisyjnego USA...
  I/lub uscisku Europy/Rosji...
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  KAZDY chyba bedzie mogl sobie odpowiedziec na pytanie:
  DLACZEGO ASSange-haker wlazl do Ekwadoru w London-City..
  I sie SAM uwiezil...na 7 TLUSTYCH lat... : )

  ????
  To samo dotyczy SLEPEGO rejonu La France
  & Basse-Normandie..
  gdzie - to BYL/jest SEKRETNYM miejscem (SKLAD BRONI)
  dla Military operations via La France- Europe (patrz Inside job- US-Israel mini grupka terrorystow & np,11/13 Paris... Benelux..Turcja XII-2016.etcetc
  etc.etc TO sa GLUCHE...slepe..I NAWODNIONE miejsca w..
  Basse-Normandie...
  Tracking Terrorystow MOZE byc tylko via... : ) UMYSL!

  https://www.youtube.com/watch?v=Rq0yhizu0y8
  Michel Legrand - Les Parapluies De Cherbourg 1964

  xxx czy to dziwne...ze w 2019 RADAR w KANALE La Manche
  byl Slepy...jak kon sportowy-SALA frunal do Walii ?????

  Ps. : )

  https://www.youtube.com/watch?v=36anFBi5r40
  Stenia Kozłowska Będę Czekać ( Parasolki z Cherbourga )
 • @Nibiru 05:36:17 & panna ewcia 27.11.2019 11:43:18
  Hi from UK!
  Dodatkowa UWAGA! WARTA powtorzenia:
  Jak powyzej pisalam - I wkleilam LINK
  z googlowej PARCHATEJUS- SPY-der wikipedii:

  ,,Tu- w UK wystarczy TROCHE manipulacji i np.
  przykrecic SYGNAL radio-trans-emisji VIRGIN online-internet...
  lub ustawic sie na DLUGOSCI geograficznej via Chanal La Manche tzw.OKONIEM -
  jak np. Bogdan z wystawka plakatow
  I...KONIEC!
  BLOKADA na 100 %
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ground_(electricity)...'''


  W ODPOWIEDZI - czyli po wylogowaniu sie z NEon24
  tu w UK- otwiera mi sie tu w UK- ULOMNY link do tematu-uziemienie:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ground
  VIA GOOGLE...

  zamiast ORYGINALNIE wklejonego:
  BLOKADA na 100 %
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ground_(electricity)
  xxxxxxxxxxx
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ground_(electricity)
  Ground (electricity)
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  Jump to navigationJump to search
  A typical earthing electrode (left of gray pipe), consisting of a conductive rod driven into the ground, at a home in Australia.[1] Most electrical codes specify that the insulation on protective earthing conductors must be a distinctive color (or color combination) not used for any other purpose.
  In electrical engineering, ground or earth is the reference point in an electrical circuit from which voltages are measured, a common return path for electric current, or a direct physical connection to the earth…..etc.

  xxx MOZNA manipulowac ????
  MOZNA ! TYLKO trzeba wiedziec gdzie sie..logowac...
  via jakie INTERNATIONAL strony etc.
  I GDZIE SERWER-do odbioru INFO jest umocowany!
  To tez dotyczy siatki KARTOGRAFICZNEJ SWIATA via
  KRAJE poszczegolne/T-CZAS & online serwisy!

  Trzeba nam znalezc...TU: na NEON 24 tez...
  WYJSCIE EWAKUACYJNE : )
  aby byc...WIDOCZNYM & Slyszalnym via USgoogle-youtube-GLOSNIKI!

  https://www.youtube.com/watch?v=QOMs1PhAy4k
  Carlos Gardel - By a head (with lyrics)

  : ) Schody via comments w.... GORE... do GLOWY KONIA-Neon 24!

  : )

  https://www.youtube.com/watch?v=SJ1aTPM-dyE
  Por una Cabeza (Original) - Tango - Carlos Gardel

  xxx
 • @Oracz 13:15:33
  @panna ewcia 13:02:10
  Pan Opara byl z misją, aby Assange'a namówić do klękania pod pomnikiem Wojtyły.

  Oracz 26.11.2019 13:15:33
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Pan Opara ...byl NAIWNY...
  teraz juz p.Opara NIE jest naiwny
  ...bo jak sam pisal...ma w Australii wokol siebie biznes-doradcow...

  Co widac...nawet tu...w UK...I Londynie...
  po komentarzach/wpisach- co wyplywa...
  )patrz: co mi wyplynelo przy linku ground electricity z PARCH-wikipedii)

  I GDZIE SERWER do ...ODBIORU INFO-comments jest trzymany...
  Wyglada na to ze...chyba w Australii...

  No bo...CHYBA NIE w wikipedii=do logowania sie...I surfowania
  czy tez... chyba NIE w HAKERA-Julka ASSange's wikiLEAKS....???
  : )
  O odpowiedz..zawsze! trzeba by sie pytac USSPY-der' wujka GOOGLA?????

  Julek A. SIEDZIAL w wiezieniu EQATOR embassy UK-London-City...
  przez prawie 7 lat..
  19 czerwca 2012 do...11 kwietnia 2019 !

  19 czerwca 2012 Assange schronił się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie i poprosił o azyl polityczny, chcąc uchronić się przed ekstradycją do Szwecji[9]. 16 sierpnia ekwadorski minister spraw zagranicznych, Ricardo Patiño, poinformował o przyznaniu mu azylu politycznego[10]. 12 grudnia 2017 grudnia Asange otrzymał obywatelstwo ekwadorskie[11].
  11 kwietnia 2019 prezydent Ekwadoru, Lenín Moreno, ogłosił decyzję o wycofaniu azylu dla Assange’a. Moreno oskarżył go o to, że podczas pobytu w ambasadzie „wtrącał się w wewnętrzne sprawy innych państw”. Bezpośrednio po uchyleniu azylu Assange został aresztowany przez brytyjską policję[12].
  19 listopada 2019 szwedzka prokuratura umorzyła zarzuty przeciwko Assange'owi w sprawie o gwałt[13].

  I np. W 2016 BYLY WYBORY w USA...
  na PREZYDENTA TRUMPA do wyboru...
  bo Prezydent TRUMP to...DOBRY Biznesman dla USA...
  ; )
  WARTO...bylo ASSange siedziec ...I PILNOWAC mapy WYBOROW polityczno-GEOGRAFICZNEJ USA...via UK ambasade EQATOR...???
  WARTO! : )

  Warto pamietac tez...ze LOTNISKOWIEC KUZNIECOW byl na Morzu Srodziemnym w 2016...

  i ze LOTNISKOWIEC KUZNIECOW w 2016 mial miedzy innymi za zadanie:
  MONITOROWAC / i zbadac KRYMINALNA AKTYWNOSC w rejonie Basena Srodzemnomorskiego etc.etc
  a Kuzniecowa Rosyjski RADAR... byl /jest BARDZO CZUJNY i skuteczny ( i podobny do mojego w glowie -- : )... dziala chyba na tych samych - dobrze nastrojonych DUCHOWYCH czestotliwosciach : )
  Wiec - jako KONKLUZJA - WAZNE INFO re: KRYMINALISTOW Rzydowskich od byznes-sport posiada Moskwa-Rosja...
  ( RADAR Kuzniecowa wychwycil m.in. w XI 2016...
  w listopadzie 2016 - poczatek listopada...
  IMPULSY francuskie z... WALII via..
  Hiszpania chyba...
  bo pewnie NIE : ) FRANCJA!
  viaPLN.Afryka
  az... na WALL-street !

  : )

  WARTO bylo???
  Warto! bylo Admiralowi Kuzniecow pofatygowac sie z...Dalekiej Rosjii..
  I ZACUMOWAC na moment w 2016 kolo SYRII...
  ; )

  https://www.defence24.pl/reanimowany-rosyjski-sprzet-plynie-do-syrii-kuzniecow-i-rakiety-granit
  xxxxxxxxxxxx
  AHOY! Morska przygodo! po falach ETERU!

  : )
  UWAGA! dla naiwnych w UK!
  Nie ufac HANDLARZOM z firm energetycznych..
  chcacych wymienic STARE/solidne liczniki energii elektr.
  na NOWE Hi-tech - tzw, SMART liczniki energii elektrycznej...
  WEJSCIE w KAZDY KOMPUTER -Dostawcy energii no. eon
  w UK jest... GWARANTOWANE w 100 %
  To- SMART gadzet! - dziala jak MODEM do sieci VIRGIN (dostawca internetu)
  Dostawca energii elect. & Smart gadzet-rzekomy licznik -
  kontroluja CALY DOM & KOMPUTER!
  To niebezpieczny gadzet! bo NIGDY NIE bedzie 100% H&S-BEZPIECZENSTWA via zaden INTERNET dla
  glosu ETERU na falach rozbujanych GPS-em..
  & Zablokowanymi Satelitami...


  xxx virgin : )panna ewa z RAJU UK! ; )
 • @panna ewcia 14:32:50
  To nie cenzura Panno Ewciu, tylko pewien błąd techniczny spowodowany nowinką techniczną - użycialem znaków specjalnych w adresie www.
  Tu masz narzędzie do tzw skracania długich adresów: https://tiny.pl/
 • @panna ewcia 14:32:50
  Liczniki smart są o tyle niefajne że pozwalają w sposób zdalny kontrolować przedewszystkim czy ktoś jest w domu czy poza nim. Druga ich cecha, to niekorzystne naliczanie energooszczędnych sprzętów o złej charakterystyce tzw ,,power factor". A trzecia ich cecha, to jest taka że licznik jest własnością zakładu sprzedającego energię i to zakład decyduje jaki licznik będzie zdemontowany, a jaki zamontowany.

  Natomiast włam do komputerów przeprowadza się inaczej, przez Internet. Nie koniecznie w sieci Virgin.
  Co innego nasłuch sprzętu komputerowego, ten można przeprowadzić np przez ścianę budynku, przy pomocy specjalnego sprzętu. Gdyż każdy komputer sieje sygnały radiowe a z ich treści można np odtworzyć obraz znajdujący się na monitorze komputera nie wpiętego do sieci Internet.

  W razie gdybyś chciała zgłębić trochę więcej w tej materii, polecam serwis https://niebezpiecznik.pl
 • @Oracz 18:20:25
  @panna ewcia 14:32:50
  To nie cenzura Panno Ewciu, tylko pewien błąd techniczny spowodowany nowinką techniczną - użycialem znaków specjalnych w adresie w w w
  Tu masz narzędzie do tzw skracania długich adresów:
  tiny . pl
  Oracz 27.11.2019 18:20:25
  XXXXXXXXXXXXXXXX
  Hej Oracz...
  Dzieki za RADE! : )
  Ja jestem STARY KON....I wszystko badam: OCZAMI...
  Mieszkam w UK... I widze...OCZAMI...TO
  co wklejam ..tu... na ten polsko-MIEDZYNARODOWY PORTAL!
  Linki sa... w sam raz - dla tego miejsca- gdzie jestem- UK...

  Ponizej...: ) KROTKI LINK z wikipedii-
  z GEOGRAFII- podzial Swiata na STREFY T-CZAS-owe...

  https://en.wikipedia.org/wiki/Greenwich_Mean_Time

  Greenwich Mean Time(GMT)

  xxx Buzka z UK ; )

  https://www.youtube.com/watch?v=CA-_LS50Cd0

  Jan Pietrzak - Czy te oczy mogą kłamać?
 • @panna ewcia 22:19:48
  Skrypt popełnia błąd, gdy natrafi w adresie www na znaki narodowe (ąęć itd) lub inne specjalne jak nawias właśnie. Też już jestem leciwy, ale życie to nie je bajka i trzeba się stale czegoś uczyć, a najlepiej to na cudzych błędach.
 • @Oracz 22:30:41
  @panna ewcia 22:19:48

  Skrypt popełnia błąd, gdy natrafi w adresie www na znaki narodowe (ąęć itd) lub inne specjalne jak nawias właśnie. Też już jestem leciwy, ale życie to nie je bajka i trzeba się stale czegoś uczyć, a najlepiej to na cudzych błędach.
  Oracz 27.11.2019 22:30:41
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Oracz....
  Ze wzgledu na wujka GOOGLE=SPYdera...
  pisze...tak JAK WIDAC (ulomnym jezykiem POLSKIM!)
  bez tych ogonkow narodowych : )
  WUJEK GOOGLE z USA... jeszcze sie NIE NAUCZYL
  OD-kodowania tego JEZYKA...; )
  Wiec...przechodzi...przez CENZURE USgoogle...
  GLADKO!...
  I bez poejrzen...
  JA jestem STARY KON....I wujek GOOgle...
  MNIE NIE BLOKUJE...
  bo MNIE NIE widzi!-jest SLEPY na moj ULOMNY jezyk POLSKI!
  xxx
  ech...ORACZ...Fajny jestes chlopiec...: )
  moze bys mnie czegos NAUCZYL...jeszcze...
  bo czlowiek UCZY sie CALE ZYCIE...
  I... UMIERA...glupi...: )

  LUBISZ sie ...CALOWAC ????
  Jakie ksiazki Lubisz czytac ??? jaka muzyke lubisz...???
  : )

  Dla CIEBIE...Oracz... ta piosenka
  bo jestes FAJNY chlopiec... : )

  https://www.youtube.com/watch?v=o9Vb0Ld-EcE
  Anna Jantar - Za każdy uśmiech (1976)

  Usmiechnij sie...: )
  xxx ewa
 • @panna ewcia 22:47:21
  Dziękuję za komplementy, ale z propozycji nie skorzystam. Bo opanowanie chuci jest ważnym czynnikiem świadomego życia i dokonywania odpowiednich wyborów, o czym uczył Chrystus.
  Zresztą ja swoje wnioski też już zdążyłem wyciągnąć. Gdybym np kiedyś nie dał się uwieść rozwódce, to byłbym być może dziś głową rodziny.

  Jeszcze ciut pociągnę tę analizę. Panna Ewcia to działa jak te dwie szwedzkie agentki które zakręciły się obok pana Assange, a jak już zaspokoił na nich swoją chuć i dał im też pewnie trochę przyjemności, to przeszły do dalszej części rozkazu i stwierdziły przed prokuraturą że zostały zgwałcone. W Polin to byłoby pozamiatane, bo tu króluje niezawodna demokracja w każdym urzędzie i na każdym szczeblu. Po prostu, pan prokurator patrzy i liczy: agentki dwie, Assange jeden no to wniosek też jeden. Kajdanki na łapy (zapięte z tyłu) i dalej jazda z gamoniem. Potem tem na sali sądowej ten sam mechanizm (,,Panowie policzmy głosy") i dalej jazda, odsiadka itd. Poza tym ja dużo myślę, a Panna Ewcia jak zauważyłem dużo o sobie pisze. Jak Panna Ewcia wypróbowała już sztab WSI w łóżeczku, to ja bym nabawić musiał się wątpliwości jak na tle tej kadry, dobrej w łóżku i egzekucjach, wypadnę, i na pewno wypadlbym blado. Ale to tak na marginesie.
  Tak więc spotkanie w hoteliku w Warszawie, w pokoju nr 8, ze mną odpada. Może filozof podwarszawski, ten ,,za kołem sterowym" będzie skłonny reflektować, nie wiem.

  A co do beletrystyki, troszkę czytałem, ale zostawiam sobie ten rodzaj rozrywki na czas, kiedy demokracja pokona rozum i przepisy prawa, i trafię w miejsce odosobnienia. Moją dotąd ulubioną książką beletrystyczną są chyba ,,Przygody Dobrego Wojaka Szwejka". Ostatnio, jak trafiłem do aresztu za sprawą demokratycznej kalkulacji pana prokuratora Mariusza Zalewskiego, to trafiła mi się ciekawa książka pt: ,,Historia Filozofii", wydana w 1950r. Dzisiejsza demokracja ma też i swoje blaski, m.in daje do poczytania w areszcie policyjnym ciekawe lektury, z dawnych PRLowskich obowiązkowych archiwów bibliotecznych MSWiA. Na temat tej książki też miałbym ciekawe i pouczające uwagi.
 • @Oracz 10:37:50
  Oracz 28.11.2019 10:37:50 @panna ewcia 22:47:21
  Dziękuję za komplementy, ale z propozycji nie skorzystam. Bo opanowanie chuci jest ważnym czynnikiem świadomego życia i dokonywania odpowiednich wyborów, o czym uczył Chrystus.
  Zresztą ja swoje wnioski też już zdążyłem wyciągnąć. Gdybym np kiedyś nie dał się uwieść rozwódce, to byłbym być może dziś głową rodziny.
  Jeszcze ciut pociągnę tę analizę. Panna Ewcia to działa jak te dwie szwedzkie agentki które zakręciły się obok pana Assange, a jak już zaspokoił na nich swoją chuć i dał im też pewnie trochę przyjemności, to przeszły do dalszej części rozkazu i stwierdziły przed prokuraturą że zostały zgwałcone. W Polin to byłoby pozamiatane, bo tu króluje niezawodna demokracja w każdym urzędzie i na każdym szczeblu. Po prostu, pan prokurator patrzy i liczy: agentki dwie, Assange jeden no to wniosek też jeden. Kajdanki na łapy (zapięte z tyłu) i dalej jazda z gamoniem. Potem tem na sali sądowej ten sam mechanizm (,,Panowie policzmy głosy") i dalej jazda, odsiadka itd. Poza tym ja dużo myślę, a Panna Ewcia jak zauważyłem dużo o sobie pisze. Jak Panna Ewcia wypróbowała już sztab WSI w łóżeczku, to ja bym nabawić musiał się wątpliwości jak na tle tej kadry, dobrej w łóżku i egzekucjach, wypadnę, i na pewno wypadlbym blado. Ale to tak na marginesie.
  Tak więc spotkanie w hoteliku w Warszawie, w pokoju nr 8, ze mną odpada. Może filozof podwarszawski, ten ,,za kołem sterowym" będzie skłonny reflektować, nie wiem.

  A co do beletrystyki, troszkę czytałem, ale zostawiam sobie ten rodzaj rozrywki na czas, kiedy demokracja pokona rozum i przepisy prawa, i trafię w miejsce odosobnienia. Moją dotąd ulubioną książką beletrystyczną są chyba ,,Przygody Dobrego Wojaka Szwejka". Ostatnio, jak trafiłem do aresztu za sprawą demokratycznej kalkulacji pana prokuratora Mariusza Zalewskiego, to trafiła mi się ciekawa książka pt: ,,Historia Filozofii", wydana w 1950r. Dzisiejsza demokracja ma też i swoje blaski, m.in daje do poczytania w areszcie policyjnym ciekawe lektury, z dawnych PRLowskich obowiązkowych archiwów bibliotecznych MSWiA. Na temat tej książki też miałbym ciekawe i pouczające uwagi.
  Oracz 28.11.2019 10:37:50
  Xxxxxxxxxxxxxxxxx
  Hej Oracz…
  Nie pisz smetkow…ze NIE jestes PRAWDZIWYM MEZCZYZNA…podazajacym za wlasna chucia…
  Wiem…juz jakie lektury szkolne czytasz….: ) Biblia & Przygody Wojaka Szwejka… : )
  ‘BEZCZELNE sa…te KURWY…i nachalne…i zaczepne…’ --jak to mawial WOJAK Szwejk wchodzac DOBROWOLNIE do…BURDELU niemieckiego pod NEonem 24 !
  ‘’’ Panna Ewcia to działa jak te dwie szwedzkie agentki które zakręciły się obok pana Assange, a jak już zaspokoił na nich swoją chuć i dał im też pewnie trochę przyjemności, to przeszły do dalszej części rozkazu i stwierdziły przed prokuraturą że zostały zgwałcone. Jak Panna Ewcia wypróbowała już sztab WSI w łóżeczku, to ja bym nabawić musiał się wątpliwości jak na tle tej kadry, dobrej w łóżku i egzekucjach, wypadnę, i na pewno wypadlbym blado….’’
  Oracz…
  NIE DOCENIASZ mnie…: ) Ja JESTEM 1=panna ewcia! OPROCZ SZTABU WSI & Starej DOBREJ GWARDII PRL –wywiadu PRL… to ja wyprobowalam w LOZKU… tez innych Fajnych mezczyzn… : )
  Jako…ze wczesnie zaczynalam…lekcje BIOLOGIA czlowieka…w 5-tej klasie…potem byly PRAKTYKI! : )
  Ech…mezczyzni sa…FAJNI…a ja tez holduje CHRZESCIJANSKIEJ zasadzie: przez wlasne hotelowe LOZKO do…SERCA! (Przykazanie 8.NIE CUDZOLOZ!)
  https://www.youtube.com/watch?v=UGwXGdyiNqw
  Jan Pietrzak - Dziewczyna z PRL-u

  Ja…panna ewcia NIE DZIALAM tak…GLUPIO jak te 2 agentki szwedzkie werbujace Julka ASSANGE do… wiezienia w UK=EQATOR EMBASSY-LONDON
  Ja jestem…hmmm…ORYGINALNA…I tylko nachalna…na Przystojnych & MADRYCH chlopcow…
  Jak juz jestesmy w temacie Australijczyka Julka A. I jego przygod w UK-London-City…
  To myslalam…ze dobrze byloby PRZEDYSKUTOWAC Julka A. PROBLEM w jakims Hoteliku w Warszawie..i pokoiku nawet nr 8 lub 9! ; )
  Ja LUBIE GEOGRAFIE… wiec moglibysmy w LOZKU…pogadac po… : P francusku tez…
  O …naszym POLOZENIU…: )….
  Lub o francuskich Parasolkach z Cherbourg
  Jesli nie…WARSZAWA>>>
  https://www.youtube.com/watch?v=UB6seeGZwys
  Parapluies De Cherbourg (Michel Legrand) Duo Al Jarreau et Jasmine Roy

  To …moze LA FRANCE ??? How about…randezvous in ..PARIS…????
  Albo w London/UK …
  Patrz ponizej (sciagawka z…GEOGRAFII- UK -gdzie mieszkam … : )
  Teraz jest… tu…11.10 am GMT..
  RSVP
  Mozesz odpisac zaraz ????
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://en.wikipedia.org/wiki/Prime_meridian_(Greenwich)
  Prime meridian (Greenwich)
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  Jump to navigationJump to search
  This article is about a historical prime meridian. For the general concept and information on modern prime meridians, see prime meridian.
  Coordinates: 51°28′40.12″N 0°00′05.31″W
  Tourists taking pictures on the line of the Prime Meridian at the Royal Observatory, Greenwich.
  Laser projected from the Royal Observatory in Greenwich, marking the Prime meridian.
  The future prime meridian based at the Royal Observatory, Greenwich, in London, England,[1] was established by Sir George Airy in 1851. By 1884, over two-thirds of all ships and tonnage used it as the reference meridian on their charts and maps. In October of that year, at the behest of US President Chester A. Arthur, 41 delegates from 25 nations met in Washington, D.C., United States, for the International Meridian Conference. This conference selected the meridian passing through Greenwich as the official prime meridian due to its popularity.[note 1][2] However, France abstained from the vote, and French maps continued to use the Paris meridian for several decades. In the 18th century, London lexicographer Malachy Postlethwayt published his African maps showing the "Meridian of London" intersecting the Equator a few degrees west of the later meridian and Accra, Ghana.[3]
  The plane of the prime meridian is parallel to the local gravity vector at the Airy transit circle (51°28′40.1″N 0°0′5.3″W)[4] of the Greenwich observatory. The prime meridian was therefore long symbolised by a brass strip in the courtyard, now replaced by stainless steel, and since 16 December 1999, it has been marked by a powerful green laser shining north across the London night sky.
  Global Positioning System (GPS) receivers show that the marking strip for the prime meridian at Greenwich is not exactly at zero degrees, zero minutes, and zero seconds but at approximately 5.3 seconds of arc to the west of the meridian (meaning that the meridian appears to be 102.478 metres east).
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  https://en.wikipedia.org/wiki/Cherbourg-Octeville
  Cherbourg-Octeville
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  Jump to navigationJump to search
  "Cherbourg" redirects here. For the commune established in 2016, see Cherbourg-en-Cotentin. For other uses, see Cherbourg (disambiguation).
  Xxxxxxxxxxxxxxxx
  RSVP
  xxx ewa z UK
 • @panna ewcia 12:12:33
  Może trochę niefortunnie zestawiłem Pannę Ewcię z dwoma szwedzkimi agentkami wywiadu. Panna Ewcia to raczej jest agentka mająca wprowadzić w zakłopotanie, albo zdobyć publiczne kompromaty na tutejszych komentatorów, albo ma taki rodzaj poczucia humoru.

  Rewanzuję się też kabaretem ,,Pod Egidą", jak to niektórzy twierdzą ,,komunistycznym zaworem bezpieczeństwa upuszczającym parę":

  https://www.youtube.com/watch?v=yBRW6fqoJsE


  A o co chodzi z tym Greenwich i GPS, to chyba nie załapałem. Sorry że nie odpisałem natychmiast, ale czasem muszę zaczekać na wenę.

  Cdn..
 • @Oracz 21:34:30
  @panna ewcia 12:12:33
  Może trochę niefortunnie zestawiłem Pannę Ewcię z dwoma szwedzkimi agentkami wywiadu. Panna Ewcia to raczej jest agentka mająca wprowadzić w zakłopotanie, albo zdobyć publiczne kompromaty na tutejszych komentatorów, albo ma taki rodzaj poczucia humour
  A o co chodzi z tym Greenwich i GPS, to chyba nie załapałem. Sorry że nie odpisałem natychmiast, ale czasem muszę zaczekać na wenę.

  Cdn..
  Oracz 28.11.2019 21:34:30
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Hej Oracz...
  i ORKA na UGORZE... : )

  Nasza dyskusja przypomina mi ten skecz:

  https://www.youtube.com/watch?v=UvLOir8MHsw
  Kabaret Moralnego Niepokoju - Studencka pała

  Student ma egzamin z.. historii- GEOGRAFII : Francja...
  ale robi ...komicznie...: )
  spychotechnike na...WEGRY...(bo akurat ma na to sciagawke...)

  Tez niedaleko...bo w EUROPIE... i tez na tej samej EUROPEJSKIEJ czestotliwosci
  dlugosci & szerokosci geograficznej...
  xxxxxx
  Przyjrzyj sie o wkleilam z wikipedii-
  aby UDOWODNIC.... BLOKADE!
  100 % BLOKADA na tzw.poludniku 0-Green-witch! : )
  I tak jak poprzednio...
  wklejam INFO z wikipedia.org/wiki/Prime_meridian_(Greenwich)
  a otwiera sie...tu: TYLKO prime meridian...
  : )
  Spojrz na te linki z moich poprzednich postow...
  Sprawa jest OCZYWISTA - 100% BLOKADA !
  Spojrz przez jakie panstwa przechodzi....
  to widac dobrze na tej- sciagawce-zalaczonej
  I CO JEST ZABLOKOWANE & gdzie
  I PO CO???
  Dla kogo ????
  Nie chce mi sie teraz pisac SZCZEGOLOW na ten temat..
  ale DIABEL tkwi/siedzi w...SZCZEGOLACH...
  a raczej na DLUGOSCI geograficznej ...
  Zakladam sie ze..to parchaty izraelski DIABEL!
  (vide 9/13 Paris etc Basse-Normandie...Algeria etc)

  xxx : )

  Oracz...nie doceniasz mnie...
  Nie zalezy mi na niczyim uznaniu
  i/lub zaklopotaniu...etc..
  Lepiej chyba jednak...
  bysmy sie dogadali w lozku...
  anizeli na STOJAKA! ; )
 • @panna ewcia 22:45:23
  Przecież tłumaczyłem pannie na czym ten błąd skryptu na Neon24 polega. Polega on na tym, że znaki takie jak nawiasy ,,(" czy znaki narodowe, czy inne specjalne NIE MOGŁY wchodzić do niedawna w skład adresu www!

  A od jakiegoś czasu mogą, co niekoniecznie ułatwia życie właścicielom takich portali jak Neon24, bo wymaga dodatkowych nakładów finansowych i pracy odpowiedniego pracownika, co się zna na HTML5. To wszystko tylko z pozoru wydaje się banalne i tanie, ale takie nie jest!

  Jeśli Panna widzi podkreślenie wskazujące na link w który wystarczy ,,kliknąć", a to podkreślenie nie obejmie całego adresu to jest to efekt tego błędu. Tak kliknięty nie w pełni podkreślony link, daje w efekcie inny adres, albo kierujący do innego artykułu (tu na wikipedii), albo wyrzucający błąd.

  Więc podejrzenie w kierunku p.Opary jest niesłuszne. Trzeba docenić że wprowadził tu pełen (tfu) pluralizm. Najpewniej z powodów ekonomicznych, bo jak już pisałem, stworzenie tu ,,kółka różańcowego", czyli sprofilowanie portalu pod ochronę ,,uczuć religijnych" rzymskich katolików, spowodowało odpływ piszących i czytających, a więc zmniejszyło wpływy z reklam. A KRK się do interesu nie dołoży.


  Co do propozycji dogadania w łóżku: a po co nam się dogadywać w łóżku, skoro dogadujemy się nieźle tu? Ja akurat rzeczywiście leżę w łóżku.
  Nie umawiam się z dziewczynami, które sypią propozycjami na lewo i prawo. To po prostu jest nimfomania. Tylko na pozór jest to atrakcja dla mężczyzny. No, dla niektórych to tak. Ale ja do takich ,,niektórych" nie należę. Troszkę znam się na niektórych aspektach medycyny i taka okazja od Panny Ewci która ,,lubi ten sport", to możliwość złapania wirusa. Nie tyle HIV, co innego np HPV, który jest odpowiedzialny za epidemie raka szyi i głowy (tak dodatkowo natura ,,nagradza" za pewne formy seksu, zwane francuskimi). A problem dotyczy nie tylko osób rozwiązłych, ale takich które miały jedną przygodę z osobą rozwiązłą. Tak więc widzi Panna że są to zachowania ryzykowne! A umieranie na raka jest.. koszmarne. Czysto pragmatyczny, jak widać, powód do zachowania tzw czystości.


  To jest też opętanie, aka choroba psychiczna. Względnie efekt jakichś ,,cech osobowości". Cechy osobowości, to inna forma ,,choroby", tylko choroby na którą: nie ma lekarstwa. Prowadzi się formy terapii zwane psychoterapią. Czasem to pomaga, a czasem podobno wręcz szkodzi.

  By się w ogóle z takich różnych kompulsywnych zachowań wyleczyć, to chyba najpierw trzeba tego samemu chcieć. A rzadko się zdarza by taki człowiek chciał się wyleczyć. Przeważnie ,,zwisa mu to kalafiorem". Bo to też człowieka określa: czy należy do świata, czy jest ,,nie z tego świata" - świata który jest światem upadłym. Światem poznania dobra i zła.

  Może dlatego Panna myśli o Francji, a ja opowiadam o Węgrzech.
 • @Oracz 00:05:22
  @Oracz 00:05:22

  @Oracz 00:05:22 2 panna ewcia 28.11.2019 22:45:23
  xxxxxxxxx
  @panna ewcia 22:45:23
  Przecież tłumaczyłem pannie na czym ten błąd skryptu na Neon24 polega. Polega on na tym, że znaki takie jak nawiasy ,,(" czy znaki narodowe, czy inne specjalne NIE MOGŁY wchodzić do niedawna w skład adresu www!
  A od jakiegoś czasu mogą, co niekoniecznie ułatwia życie właścicielom takich portali jak Neon24, bo wymaga dodatkowych nakładów finansowych i pracy odpowiedniego pracownika, co się zna na HTML5. To wszystko tylko z pozoru wydaje się banalne i tanie, ale takie nie jest!
  Więc podejrzenie w kierunku p.Opary jest niesłuszne.
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Hej Oracz…
  A czy ja p.Opare…podejrzewalam o cokolwiek…
  z wyjatkiem tego…ze siedzi TERAZ w glowie KONIA Neon 24...
  I znow ...
  w OPARACH swoich absurdow…piszac ..
  ze marzy mu sie zyc…tu na Neonie 150 i… jeszcze 2 lata…
  Ooooooo!!!!!!!!!…DRZYJCIE wiec NARODY! I drzyjcie wszystkie mapy kartograficzne SWIATA!
  Pan Opara jest miekki jak i slodki …jak PRZEJRZALE mango z Australii…: ) dlatego te POLSKIE zlodzieje z PKO SA-banku zlodziei & malwersantow OKRADLY via bank- Pana Opare ! ZLODZIEJOM parchatym NIE nalezy ufac! Ja..to nie mango przejrzale…i od momentu jak tu do UK przyjechalam…2006 przygladalam sie tym..ZLODZIEJOM parchatym bankowym..szulerom on-line etc !!!!! : ) ; )
  Dlatego mnie ONE te parchate swinie NIE lubia… : ) ; ) bo ich CZYTAM!
  ale…co mi tam…nigdy z BANDYTAMI…. nie bylo mi po drodze… : )
  Oracz!
  Ty mi tu NIE rob WODY z …mozgu!!!… na czym to niby mial/ma polegac blad skryptu.. na MIEDZYNARODOWYM juz… Portalu Neon 24… Zapytaj sie tego CUDNEGO teraz tu na NEON24 MAGIKA-praktyka-(pracownika, co się zna na HTML5)...O CO CHODZI i dlaczego swinia ze skeczu powyzszego -hmm..HrumHa..HHHHmmmmHHHHruuuum??????? Pisal juz wczesniej tu: RAM z mafii wloskiej…ze COS NIE tak tu-…(zanizana iloscia ODSLON/wejsc na Neon 24) - co jest DOBRYM TROPEM… bo ilosc odslon tu: i jest/BYLA zanizana…bo ZLODZIEJE POLSKIE JUZ sie szykowali do SKOKU…aby UKRASC p.Oparze ostatnia rzecz ..ktora mu zostala: Neon 24 ! wraz z …SERWEREM…dla…MANIPULACJI…ONLINE…: )( pisalam tu wczesniej z UK na Neon24- ale wszystkie moje posty WYKASOWANE…)
  POSTY moje stare NIE byly bezcenne…ale jest CENNY TEN CZAS-T-zgubiony …ktorego : ) NIEKTORZY poszukiwacze w stylu Indiany Jones: Poszukiwacze parchaci Zlotego Runa/Poszukiwacze Zaginionej Arki Przymierza z Bogiem-JAHWE…poszukuja..
  Bog-Jahwe ulitowal sie nad nimi…I teraz od/PO 10 latach od (2009 Millenium BUG) poszukujemy ZAGUBIONEGO CZAS-u-T na Mapie kartograficznej Swiata ..
  CIEZKI to czas…I NIEBEZPIECZNY…TWORZENIE road-map/mapy PODROZY - bo wdepniecie na NIEKTORE celowo ZABLOKOWANE poludniki… : )I wdepniecie na OKRESLONE (zabronione!) miejsca dlugosci/szerokosci geograficznej …Moze powodowac/powoduje EKSPLOZJE/wybuchy…jak to na…poligonie wojskowym i Wojnie(WW3)
  Patrz tu:
  https://uk.yahoo.com/news/europe-hit-by-third-major-earthquake-as-tremors-hit-crete-104633992.html
  To nic takiego… TEN link mowi…ze ‘por una cabeza’… dla BIZNES-sport EURO 2020 & z pomoca Wujka Googla & cioci wiki- z AMERYKI ; ) gotuje sie INDYK ( cooking up –TURKEY) na mapie online.. Czyli TURCJA sie FORMATUJE wchodzac/lezac na…GRECJII…I laczac sie DUCHOWO ( niewidzialnie dla nas!) : )…
  A duchy parchatych greckich bogow(np. z Rotszyldowej wyspy Corfu) NIE sa z tego zadowolone…: ) wiec… ZIEMIA drzy…: 0
  Rotszyldy trzymaja swoje SZYBKIE Hi-tech KONIE dla online sportowych GONITW..gdzie indziej ; )
  : )
  To samo co Turcji powyzej – dotyczy tez Hiszpanii…lezacej juz /FORMATUJACEJ sie na wspolrzednych FRANCJI : )
  https://www.youtube.com/watch?v=Gcxv7i02lXc
  Por una Cabeza - Carlos Gardel

  CZY dla wlasnego BEZPIECZENSTWA/bezpieczenstwa wlasnych rodzin… CHLOPCY sa/beda w stanie zrezygnowac kiedys..z OGLADANIA meczy/obstawiania meczy…etc. czyli tych wszystkich sportowych BACHANALI(Bacchanalia)…ktore KOSZTUJA ZYCIE…
  ????
  NIE!

  Bo to glupcy-chlopcySPORTOWCY
  UTRZYMUJA ten MEGA BIZNES sport generujac…MILIONY££$$£$%%%$$££… ryzykujac zyciem wlasnym i…najblizszej rodziny…
  POR UNA CABEZA=dla SPORT-u/dla BIZNES-sport !

  Xxxxxxx
  Dlatego NAJBEZPIECZNIEJSZE miejsca do..przezycia dla ludzi..na Przyszlosc..to te..BEZ online zycia & IT technologii- polacie AZJI-Rosja na wschod od Moskwy-Mongolia-Korea Polnocna-czesc Chin&dzikaAmeryka Lacinska etc.

  xxx virgin panna ewa z Betlejem : )
  PS. Oracz-farmer… czasami a i czesto dobrze jest …ach…pokochac sie…bez zabezpieczenia!...
  to taka ..ROOOOZKOSZ…abys mnie poczul…w srodku…musisz wejsc soba=we mnie!
  A ja przeciez mam oczy!
  Z smierdzacymi BRUDASAMI i flejami facetami to NIE chodze do LOZKA!
  TFU! Na parchatego psa urok ! TFU!

  Ja lubie…eleganckich…pachnacych mezczyzn… : ) tak jak wszystkie dziewczyny!
  : )
 • @panna ewcia 12:39:36
  Cóż. Mam podobne spostrzeżenia w wielu wielu sprawach jak Panna Ewcia. A poza tym jestem też kawalerem, po nieformalnych związkach i pół formalnych rozwodach, więc nie będę udawał niewiniątka, a jedynie nadmienię, że musiałem zmienić swój tok rozumowania w tym względzie i przyjąć zasady ewentualnego poszukiwania swojej drugiej połowy, jakie obowiązywały ok 100 lat temu.

  A resztę Pannie Ewci wysłałem na prywatną* pocztę.

  *W znaczeniu wielce umownym prywatną.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej