Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

❗❗❗ Okryci HAŃBĄ ❗❗❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

* Teraz mamy prawdziwe oblicze krajów Unii Europejskiej i USA bez retuszu. *

 
 
 OKROPNY  WSTYD:  
 
 Tak te państwa które nie zagłosowały i te które się wstrzymały są OKRYTE  HAŃBĄ .
 
 Tylko dwa kraje w ONZ sprzeciwiły się rezolucji Rosji w sprawie walki z nazizmem. 

 

                          Lista

                           * Lista głosujących państw * .

 Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ ds. Społecznych i humanitarnych większością głosów przyjął projekt rosyjskiej rezolucji w sprawie walki z gloryfikacją nazizmu. Dzięki tej inicjatywie radykalne grupy mogą mieć duże problemy. 

Przedstawiciele 121 krajów poparli wniosek rosyjskich dyplomatów.

Zgodnie z przewidywaniami tylko dwa kraje głosowały przeciw - Stany Zjednoczone i Ukraina. Te dwa państwa ukazały prawdziwe oblicze jaka panuje tam prawdziwa demokracja. USA dało schronienie zaraz po zakończeniu 2 wojny światowej tysiącom niemieckim nazistom, SS-manom a Ukraina gloryfikuje obecnie zbrodniarzy UPA i czci zwyrodniałych morderców Polaków.  

 Kolejne 55 krajów wstrzymało się od głosu. 

 Pełny tytuł przyjętego dokumentu to „Zwalczanie gloryfikacji nazizmu, neonazizmu i innych praktyk, które przyczyniają się do eskalacji nowoczesnych form rasizmu, dyskryminacji rasowej, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji”.

 Zgodnie z tym dokumentem zachęca się państwa do podjęcia odpowiednich środków w dziedzinie edukacji i części legislacyjnej. Konieczne jest zapobieganie rewizji historii Drugiej Wojny Światowej, oraz karanie zbrodni wojennych i zwalczanie skrajnych grup radykalnych.  

 Należy zauważyć, że jedna z delegacji wyraziła pogląd, że w żadnym wypadku nie powinniśmy potępiać współpracy z nazistami. Jak stwierdził później Rinat Aliautdinow, dyrektor Departamentu Współpracy Humanitarnej i Praw Człowieka w rosyjskim MSZ: „łatwo zgadnąć, z jakiego kraju była ta delegacja i kto to był". 

 Biorąc pod uwagę, że ukraiński neonazistowski batalion „Azow” i podobne gangi propagują agresywne nazistowskie poglądy, przygotowują ludzi do konfrontacji ze swoimi przeciwnikami, uczą dzieci zabijania, fałszują historię i popełniają zbrodnie na Ukrainie , grupa ta może mieć duże problemy.  

 

                           ukrain nazi

                             | >  ukrainscy nazisci  < |  

 

   Okazuje się, że Rosja w walce z neonazistami wygrała, jeśli nie ostateczne, ale pośrednie zwycięstwo. Radykalne nastroje i organizacje muszą zostać zabronione i prawnie zwalczane, 

  Poza tym głosowanie ujawniło że kraje Unii Europejskiej, (wszystkie wstrzymały się od głosu ) nie wyciągnęły z lekcji historii żadnych dla siebie refleksji, gdyż to one padły jako pierwsze ofiarą brutalnego niemieckiego nazizmu, utraty niepodległości, pracy niewolniczej na rzecz nazistów, rabunkiem ich dóbr, surowców, dzieł sztuki, grabierzy mienia i prześladowaniami politycznymi a w końcu, śmiercią z rąk nazistów. 

 Czy aż tak daleko i głęboko upadły morale rządzących w Unii Europejskiej  ?

By ze względów politycznych móc dalej popierać na Ukrainie tych co w sposób nie demokratyczny przejęli władzę, przez krwawy zamach, tych   puczystow z symbolami UPA, których nota bene sowicie sponsorowali i wspomagali by z Ukrainy zrobić śmiertelnego wroga Rosji i mieć dla NATO dogodne miejsce wypadowe na Rosję i rabunek jej bogactw naturalnych !  

 Jak by nie patrzeć to Unia Europejska zawsze ma gębę pełną frazesów na temat praw ludzkich i demokracji w Rosji czy w innych niepodległych państwach od światowego monopolisty na ''demokracje,, USA i Europy Zachodniej a w tej samej obłudnej gębie ma ciszę na temat braku równych praw, dla kobiet w Arabii Saudyjskiej czy na przykład,  jak prawo do nauki w języku  ludności która stanowi mniejszość narodu i nie widzi odrodzonego nazizmu w krajach bałtyckich, Estonii Litwy i Łotwy w których to maszerują weterani w mundurach SS,  że o Ukrainie i gloryfikacji tam banderowskich ludobójców Polaków  to już nie wspominając.

 Zakończę tym czym rozpoczęłem,

 

 WSTYD i HAŃBA dla Europy, Polski i tzw demokratycznego świata !.

 

 Ps,

Kraje Azji, Afryki, Ameryki Południowej poparły wniosek Rosji dotyczący walki z nazizmem, chociaż same nie doznały okrucieństw ludobójstwa,  barbarzyńców z pod znaku SS czy hakenkreuz , ale zaznały kolonializm , niewolnictwo, nienawiść rasową i ludobójstwo i za to że poparły walke ze złem  należy im się SZACUNEK !!! ...,

A dla Europy i USA • HAŃBA •  ❗❗❗

 

KOMENTARZE

 • dajecie się nabierać
  "...neonazizmu i innych praktyk, które przyczyniają się do eskalacji nowoczesnych form rasizmu, dyskryminacji rasowej, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji".
  Problem z tą deklaracją jest taki iż zostawia wolną drogę do potępienia zdrowego nacjonalizmu, patriotyzmu, obyczajów danej ziemi, zewnętrznego ingerowania w wolę suwerennych narodów oraz daje grupom zainteresowanym w rękę broń w postaci walki z "niby rasizmem" w celach walki z wrogimi i nieprzychylnymi im podmiotom. Daje lewakom wielkie pole manewru w każdym zakresie działania.
  Aż dziw bierze że wymyślili to Rosjanie... a może rosyjscy żydzi?
  Gdzie w tej rezolucji jest komunizm i syjonizm?

  PS: proszę pamiętać, ksenofobia jest odwrotnością kosmopolityzmu
  i jest jednym z warunków patriotyzmu. No ale teraz będzie przez ONZ potępiana.
 • @Uchoigielne 05:05:31
  Really?
 • @Uchoigielne 05:57:43
  Sam jesteś przygłupem i to agresywnym.
 • @Husky 06:21:21
  Ktoś wypuścił ze schroniska wściekłe zwierze.
 • ONZ
  to skompromitowana do dna organizacja, która dawno powinna zostać rozwiązana. Jest jak taka kurwa - nie mająca honoru, bezsilna i uległa jednemu alfonsowi, który robi co chce. I dopóki to się nie zmieni, nie powinna istnieć. A jeśli powstanie w innej, lepszej formie, to w żadnym wypadku nie powinna mieć siedzibę w alfonsiej rezydencji.
  P.S. A jak głosowała Polska ? (tak z ciekawości!)
 • Na zaproszenie pani Mazurek Beaty /PIS/przyjechał odwiedzić Polskę niejaki Mazur z Ukrainy.
  Żołnierz, aktywista,UNA UNSO.
  za kresy.pl
  Polska straż graniczna na wniosek Rosji zatrzymała Ihora Mazura, wiceszefa skrajnie nacjonalistycznej ukraińskiej partii UNA-UNSO, współpracownika ukraińskiej RPO. O jego ewentualnej ekstradycji do FR zdecyduje sąd. Większość polskich mediów przemilczało jego członkostwo w UNA-UNSO, podkreślając za to, że walczył w Donbasie.

  Mazur został zatrzymany przez polską Straż Graniczną na wniosek Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej, który zwrócił się do Interpolu odnośnie umieszczenia go na liście osób poszukiwanych na skalę międzynarodową.

  Pani Gosiewska zapewnia ze nigdy przenigdy ten osobnik nie będzie nikomu wydany!!
  Tymczasem w Kijowie i na portalach trwa opluwanie Polski/ kurw...y to łagodne, oraz rozwalenie konsulatu i obsmarowanie ekskrementami samochodów polskiego konsula,i /!!Sława Ukrainie!!Ile to już dopłaciliśmy z naszych podatków do nich??30 mld ..więcej???

  https://twitter.com/HromadskeUA/status/1193228340779474944

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska-zatrzymala-wiceszefa-skrajnie-nacjonalistycznej-una-unso-na-wniosek-rosji/


  Sława Ukrianie, sława Gosiewska i mazurek/opłacane z naszych podatków/sława Kuroniowa i jej kompani.

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/aktywisci-odnowili-pomnik-upa-w-werchracie-i-wezwali-do-odnowienia-mogil-i-pomnikow-upa-w-polsce-foto-video/


  https://twitter.com/PartiaKresowian/status/1193248123063328770
 • @Uchoigielne 05:05:31
  ... a ty "mieeeeeetek" co sie fukasz. Corny jesteś cy cóś tam?
 • @SZS 09:47:50
  Polska na smyczy usrarla , zagłosowała tak jak jej pan w białym baraku z za wielkiej wody kazał.
 • @trojanka 09:57:18
  I tak będzie jak długo rządzić Polską będą kolaboranci bandery i upa banditen. Przecież w PIS i w PO to same judasze.
 • @trojanka : Należeć do PIS i PO to zdrada interesów Polski, to hańba. 
  Należeć do PIS i PO to zdrada interesów Polski, to hańba. 

  Żaden Polski patryjota nie popiera tych partii które są anty-polskie i reprezentują interesy usraela

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej