Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

Mniejszość dyktuje warunki całej Ukrainie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego od 2014 roku neonazistowska MNIEJSZOŚĆ dyktuje warunki całej Ukrainie?

▪  Kluczowe nasuwające się pytanie to, jak to jest że, tej aktywnej mniejszości neobanderowców udało się ujarzmić całe ukrainskie państwo i przy ich pomocy zmiażdżyć WIĘKSZOŚĆ, która jednak nie popiera obecnej narzuconej im władzy i ustroju ▪  

   Według faktów, to od 2014 roku na Ukrainie nie jest tak że to tylko ta aktywna mniejszość jest czynnikiem decydującym we wszystkich kwestiach. Dokładniej mówiąc, aktywna mniejszość jest narzędziem i niczym więcej. Za nimi stoją bardzo poważne, wpływowe i potężne siły, które zainwestowały i nadal inwestują bardzo poważne pieniądze i zasoby w trwające polityczne i strukturalne procesy. A odbywa się to tak że, ,,, Wszystkie najważniejsze stanowiska obejmują protegowani, wykonawcy wszelkich poleceń które są im narzucane  przez mocodawców z USA tak by Ukrainę a szczególnie ukraińską ludność sobie podporządkować.

Czyli do udziału w polityce są dopuszczeni tylko ci którzy muszą podporządkować się swoim z USA opiekunom i mocodawcom  nakreślającym kierunek wszelkiej polityki. Zatrudniają na najważniejszych stanowiskach  swoich sędziów, prokuratorów i służby specjalne, wchodzą do firm i zatrudniają swojego dyrektora - zwykle uległego im pionka, którego zadaniem jest szybkie podpisanie wszystkich dokumentów niezbędnych do ograniczenia uczciwej działalności przedsiębiorstw i przejmują zarządzanie i dochody. Tak, Ukraina znajduje się w rękach grupy oligarchicznej sterowanej przez potężne siły wpływów z USA..

 Więc jak wygląda ta nazistowska „aktywna mniejszość” ?, To jest ta miejszość, która przez głównych organizatorów zamachu stanu na Ukrainie, mając wsparcie tych mocodawców mordowała nie tylko swoich przeciwników  na Majdanie, ale spaliła ludzi w Odessie i po przejęciu władzy prowadzi od 5 lat krwawą wojne  na Donbasie i służy wyłącznie do wypełniania celów i jest przez organizatorów zamachu stanu kontrolowana . Nie więcej i nie mniej. Gdyby nie te potężne zagraniczne siły i ich pieniądze to ta aktywna mniejszość która dokonała przewrotu,  napadu na demokratycznie wybrane przed 2014 rokiem rząd, siedziałaby cicho, tak jak to miało miejsce przed krwawym zamachem stanu i Majdanem. 

  Takie są fakty, bo w końcu państwo w którym większość jest zastraszona do tego stopia że nie sprzeciwia się wszelkim niegodziwościom, brakiem swobód i praw i wszechobecnej korupcji to staje się niestety ofiarą nie tylko  aktywnej mniejszości ale i właśnie szczególnie  „biernej większości”.

  ▪ Ponieważ ci co mają pieniądze, zasoby, władzę, media, rządzą takim państwem jak swoim własnym folwarkiem a nieposłusznych wtrącają do więzień i okrzykują zdrajcami.▪

  Tak więc dzisiaj ten świadomy wybór na Ukrainie już nie  będzie tylko polegać  wyłącznie na wybraniu tej czy innej partii ( bo partie które niestety tam są to są wyłącznie dozwolone za zgodą wpływowych zagranicznch sił). A wybór dzisiaj i w przyszłości będzie polegać głównie  na uświadamianiu tejże  biernej większości, żeby dokonali wyboru między aktywną większością dającą szansę na normalność i prawa człowieka, swobody poglądów a pasywnością  biernej większości czyli poddaństwo, a w rezultacie, Ukrainą jako państwem terroru i całkowitego zniewolenia i biernej  "zgody" na dalszy rozwój neonazizmu tej aktywnej mniejszości.  

Ukraincy będą musieli dokonać wyboru., ponieważ do puki to nie nastąpi to WIĘKSZOŚĆ będzie niestety  głównie z własnej winy ofiarą własnej  pasywnej większości. A nie jak by się mogło wydawać, że jest obecnie ofiarą tylko tej to  nacjonalistycznej nazistowskiej mniejszości. 

KOMENTARZE

 • azov i nie tylko... .
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion
 • aktywna mniejszość azov. ...
  https://www.theguardian.com/world/2018/mar/02/neo-nazi-groups-recruit-britons-to-fight-in-ukraine
 • Azow uzbrajany przez swoich sponsorów!
  https://electronicintifada.net/content/israel-arming-neo-nazis-ukraine/24876


  https://grayzoneproject.com/2018/04/07/the-us-is-arming-and-assisting-neo-nazis-in-ukraine-while-congress-debates-prohibition/
 • Fakty o zbrodniach pułku Azov
  http://www.mysl-polska.pl/596
 • @trojanka 16:43:58
  Thanks for the links.
 • @Monaco 17:38:17
  You're welcome.
  Only true is important .
  :)
 • @trojanka 18:19:58
  Polski intelektualista o Rosji rzetelnie, :

  http://www.mysl-polska.pl/2070

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej