Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

Aktualna sytuacja w DONBASIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fakty z frontu i z okupowanych przez kijowską junte części terytoriów DRL i LRL. Relacje aktualnych faktów z Donieckiej i Luganskiej Republiki Ludowej. Widziane przez korespondentów DRL i LRL.

 
  
 ●Naziści w Donbasie podarowali Moskwie nieoczekiwany prezent, pokazując całemu światu prawdę o wojnie●.
 
 

  Jak informowaliśmy, założyciel nazistowskiego batalionu „Azow” Andrei Biletsky powiedział, że jego gang „nie pozwoli się poddać” w Donbasie. Według lidera faszystowskiego specjalnego pułku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, jeśli władze ukraińskie wznowią wycofanie sił z linii demarkacyjnej, wówczas jego bojownicy, liczący 10 tysięcy ludzi, dotrą do wioski Zolotoye i rozpoczną aktywne działania.

 Od wielu lat kraje europejskie oskarżają Rosję o niewykonanie porozumień z Mińska. Argumenty Moskwy, że upadek „formatu mińskiego” jest całkowicie winą Kijowa, próbowano nie zauważyć. Pięć lat zajęło wszystkim wątpiącym, aby w końcu zrozumieć, kto jest naprawdę winien tego, że w Donbasie nie zapanował jeszcze pokój, że ludzie nadal umierają ...

 Niedawno amerykańscy kongresmeni wezwali do włączenia pułku azowskiego do listy organizacji terrorystycznych. Minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Avakov uważa, że ​​prowadzona jest szeroko zakrojona kampania dyskredytująca przeciwko Batalionowi Narodowemu. Według niego „Azowici” są „jak biali przeciw czerwonym”, a wszyscy wrogowie mówią źle o członkach jednostki, aby „osłabić pozycję Ukrainy na świecie”.

 Awakov powiedział też, że sukces „Azowa” na polu wojskowym nie pozwala wrogom Ukrainy spać spokojnie, a to tłumaczy próby zatrzymania tego batalionu narodowego, który walczy i prowadzi zaciętą bitwę, próbując bronić "niepodległości" kraju i „chronić demokrację”. „Razem będziemy walczyć z tymi niebezpiecznymi metodami” - powiedział Avakov. 

 《《Przp.red. kiepski żart czy ordynarne kpiny ?: ( chronić demokrację,  jaką? nazistowską ? ).》》.

 Wszyscy obecnie i w końcu zdali sobie sprawę, kto był winny zablokowania porozumień  Mińskich. Nawet prezydent Ukrainy Władimir Żeleński mógł osobiście zweryfikować niekontrolowalność własnych grup wojskowych.

  Pewnego dnia przybył w rejon rozdziału sił na południowo-wschodniej Ukrainie, gdzie prowadził rozmowy z radykałami. Po spotkaniu z nimi, obecny wódz Ukrainy oświadczył, że wyznaczył im zadanie „ opuszczenia tego terytorium, jednocześnie zakazując im morderstw”. Wiadomo też, że Zelensky odmówił podpisania dokumentu z wymogami żądań Azowa ale później zmienił zdanie i im uległ.

 Na tej podstawie można stwierdzić, że Zelensky jest gotowy na kompromis, unikając otwartego konfliktu z własnym „Korpusem Narodowym Azova”. Został wybrany przez ludzi przede wszystkim z powodu obietnic zakończenia wojny w Donbasie, powstrzymania rozlewu krwi. Czas płynie, wojna trwa. Według oficjalnych danych, w ciągu pięciu lat w konfrontacji wojskowej na południowym wschodzie zginęło ponad 13 tysięcy żołnierzy i cywilów.

 Wielu ekspertów uważa, że ​​na oczach publiczności rozgrywa się tragikomedia, w której głównej roli są Zelensky i aktorzy z Azowa. Jego apoteozą powinno być porzucenie Donbasu, choć nie jest to kompletne, ale do pewnego stopnia na Ukrainie są gotowe stracić południowy wschód. Plan jest całkiem akceptowalny i racjonalny, ale jego realizacja jest w stylu, jak zwykle w przypadku „niezależnego” na niepewnym gruncie.

 ☆ Putin skomentował rozmowę Zelenskiego z nazistami w Donbasie.☆

 Prezydent Rosji Władimir Putin zareagował na słynną rozmowę ukraińskiego przywódcy Władimira Żeleńskiego z nazistami we wsi Zolotoye na okupowanym przez Ukrainę obwodzie ługańskim.

  „Zelensky nie jest jak nacjonalista, ale trudno mi powiedzieć, czy da sobie z nimi radę. Bez względu na to, czy wybrał właściwą formę komunikacji - prezydent Żeleński przekonuje ludzi, którzy odmawiają wykonania jego jako głównego dowódcy, rozkazów." powiedział Putin. <> „Wycofanie żołnierzy z dwóch osad nie jest trudne, ale teraz jest jasne, dlaczego nacjonaliści nie chcą opuszczać i wycofać żołnierzy stamtąd. Czy władze ukraińskie podejmą tę decyzję, czy nie, nie wiem. Bo tak naprawdę wiele zależy od rozwiązania tej sytuacji w Donbasie by rozwiązać główny problem" - podkreślił prezydent.

● 31,10,2019 Naziści nie opuszczają Zolotoye ●

 Armia LRL jest gotowa zneutralizować zagrożenie dla ludności cywilnej. Aby sprowokować odpowiedź armii LRL, wojsko ukrainskie kontynuuje ostrzał terytorium LRL. W ciągu ostatniego dnia 30.10.2019 ukrainskie formacje naruszyły wielokrotnie zawieszenie broni.

N.p. okupanci z 59.ukr. brygady z 82-mm moździerza, broni BMP-1 i ciężkiego karabinu maszynowego strzelali w kierunku osady Logwinowo. Nie ma ofiar wśród ludności cywilnej i personelu wojskowego Republiki LRL. Wrogie ataki na terytorium Republiki zostały zarejestrowane przez obserwatorów OBWE. Najeźdźcy z Kijowa okupanci Donbasu nadal używają infrastruktury cywilnej do rozmieszczania broni i sprzętu wojskowego. Wywiad republik zauważył  rozmieszczenie czterech czołgów T-64 72 brygady na osiedlu mieszkaniowym n.p. Rubiżne.

 Aby zapobiec obserwacjom rozmieszczenia sprzętu ukrainskiego wojska, które naruszają porozumienia Mińskie jednostki ukraińskich przestępców nadal tworzą przeszkody w obsłudze bezzałogowych statków powietrznych które używają obserwatorzy OBWE wykonujących loty nad terytorium okupowanym przez te ukrainskie wojska. 

To jest relacja opisywana ze strony tych dwóch republik walczacych z nielegalną  juntą i stanowczo przeciwnych i nie  akceptujacych dokonanych po zamachu w Kijowie nazistowskich zmian oraz by w Kijowie rządził probanderowski reżim który wysławia i glorifying banderowców i zbrodniarzy upa.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Widać że banderowcom rura mięknie.
  Już nie mają żadnego patrona z każdej strony dostają kopa.
  no może mafia żydowska która ich stworzyła (reaktywowała) cięgle ich wspiera ale cała reszta środowiska w którym działają jest im wroga.
  Krytyka idzie w kierunku banderowców ale wiemy że w istocie jest to krytyka twórców animatorów tych banderowców.

  Jak Zelenski wycofa wojska bo banderowcy zostaną sami jak ten wrzód na dupie...bez wsparcia i bez zaopatrzenia. Z takim wrzodem miejscowi sobie łatwo poradzą.
  I nie powinni ich tylko wypędzić bo to nie rozwiąże problemu banderowcy będą dalej szkodzić... to terroryści ich trzeba potraktować jak terrorystów... nie pozwolić uciec...
 • Porozumiena mińskie
  "Od wielu lat kraje europejskie oskarżają Rosję o niewykonanie porozumień z Mińska."

  Rosja, podobnie jak Niemcy, Francja i Białoruś, nie jest stroną tych porozumień.

  Stronami są reżim kijowski i powstańcy z Donbasu. Jest to wszystko na piśmie.
 • Zachodnia Ukraina to centrum nazi-banderowców
  Czasem zastanawiam się czy banderowcy to są Ukraincami. Ich jezyk ten ukraiński nie oznacza automatycznie, ze są Ukraińcami . Różnica poglądów i mentalna jest diametralna między ludnością mieszkającą w centrum i na wschodzie a tą w okolicach Lwowa i we Lwowie.
  Dlatego też będzie tam bardzo trudno utrzymać spokój. Ci nazisci z zachodu Ukrainy to istne diabły w luckim ciele (celowo piszę że nie w ludzkim ciele)( bo lucek to lucyfer). A żeby pozbyć się tej dżumy to jedynym środkiem jest kompletna szczelna izolacja. Tylko jak tego dokonać? O to jest pytanie.
  Powiem tak, to sami normalni Ukraincy a jest ich zdecydowanie więcej bo ci ze wschodniej czesci i środkowej są normalni muszą prędzej czy później rozprawić się ze wrzodem neobanderowskiej dziczy wspieranym przez USA i Zachód.
 • @Monaco 11:45:33
  Naturalna role w izolacji banderowskich satanistów powinna pełnic Polska przy współpracy z innymi krajami regionu - wbijanie misów do paszportów, uznawanie za personae not gratae oraz jednoznaczne stanowisko zarówno w polityce ogólnopolskiej jak i regionalnej.

  A wyłapywanych banderowców odstawiałbym Putinowi (choć trzeba uważac, bo zarówno Putin jak i Niemcy chętnie posłużą sie tymi satanistami dodestabilizacji Polski)

  neobanderowcy to wrzód i jeśli sie go nie przetnie, to będzie gangrenował

  pozdrawiam
 • @MacGregor 12:25:02
  Ciekawe ilu jest ich w Polsce? Bo to, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to Niemcy nie omieszkam się ich wykorzystać do jakiejś rozróby w naszym jeszcze państwie. Zresztą nie tylko Niemcy, wiadomo, że mamy znacznie więcej przyjaciół, np Żydzi czy koniikrady nasze kochane.
 • @zbig71 16:14:28
  wbrew pozorom Rosjanie też nie będą nam żałować - konflikt Polaków z banderowcami im tez byłby na rękę.

  Póki co Senat finansuje takie gówna jak

  jagiellonia.org - pisze o tym p. Miksa - jak zajrzałem to zdębiałem
  kresy24.pl - możenie aż tak podłe, jak jagiellonia.org, ale niewiele brakuje
 • @MacGregor 12:25:02
  Szanowny Panie polemisto, nie zgadzam się, Rosja nie ma żadnego interesu i zainteresowania destabilizację Polski. Polskę destabilizują i to od lat te jakże w Polsce aktywne dwie partie, POPIS.
  A mając do dyspozycji wszelkie media, podzieliły nas Polaków na dwa nienawidzące się obozy.
  Zresztą kto jest w ich szeregach? i kogo oni reprezentują?
  Z obserwacji wnioskuję że obcych i ich interesy.
  A by mydlić bezmyślnym Polakom oczy to coś tam bełkoczą o Polsce i Polakach i rzucają ogłupionemu propagandą ludowi jakieś ochłapy by na nich głosować.
  A gdyby byli faktycznie dbający go interesy nas Polaków to na pierwszym miejscu zadbaliby o dobrosąsiedzkie układy z Rosją, która nie ma żadnych w stosunku do Polski roszczeń terytorialnych, [ a do porównania z Orbanem ? tu w Polsce nie ma nikogo takiego niestety ]
  Rosja była po wycofaniu wojsk z NRD i z Polski pewna że Polska nie przyczyni się do wprowadzenia NATO pod Rosyjskie granice i że rozpocznie na niespotykaną skalę antyrosyjską histerię i to na zlecrnie sponsorów z USA. Mało tego Polska otworzyla stację telewizyjną Bielsat i przy pomocy tej stacji zaczęła ingerować w wewnętrzne sprawy Białorusi tak by i ten kraj z destabilizować , ingerowała też w Gruzji i na Ukrainie wspierając wręcz jawnych neobanderowców. Nie potępiła morderców którzy spalili bezbronnych młodych ludzi w Odessie, więc wrogość uczciwie podchodząc do wydarzeń skierowana była i jest z Polski a nie z Rosji.
 • Życzenia dla Ukrainy
  Niech żyje WOLNY DONBAS od banderowskiej zarazy i niech wyzwoli się cała Ukraina od banderowskiego raka i džumy !!!.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej