Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 1799 komentarzy

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐ ◇ ⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka meryt

Wolność i prawa po europejsku w GB.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na próżno Assange prosi o odroczenie procesu ekstradycji.

 

 Na próżno Assange prosi o odroczenie procesu ekstradycji.

Postepowanie w sprawie ekstradycji, przeciwko założycielowi WikiLeaks Julianowi Assange będzie kontynuowane w lutym następnego roku. Assange stawił się dziś przed sądem w Londynie aby poprosić o odroczenie procesu ekstradycji do USA. Aktywista internetowy jest od sześciu miesięcy przetrzymywany w więzieniu Belmarsh w Londynie. Został aresztowany w kwietniu , po tym jak Ekwador deportował go z ambasady w Londynie. Gdzie ukrywał się przez prawie siedem lat. Dziś Assange zacisnął pięść gdy zwolennicy powitali go głośno w sądzie. Miał na sobie niebieski sweter I niebieską kurtkę, zgolił brodę I chyba stracił na wadze. 

Kiedy jego prośba została odrzucona. Powiedział niskim głosem, że nie rozumie wyroku sędziego. Walcząc o powstrzymanie łez, skarżył się na niesprawiedliwą walkę, ponieważ rząd USA ma „ nieograniczone możliwości a jednocześnie on ma trudności z dostępem do prawników I dokumentów potrzebnych do realizacji  jego obrony. 

Jego prawnik argumentował, że sprawa mawiele stron I że konieczne jest ogromne przygotowanie. Oskarżył także USA o szpiegowanie Assange'a podczas jego pobytu w ambasadzie Ekwadoru. USA wytoczyły osiemnaście oskarżeń przeciwko Assange. Istotą sprawy jest to, że ujawnił plan Amerykanów dotyczący okupacji Iraku oraz że pomógł informatorowi Chelsea Manning w opublikowaniu danych o wojnie w Iraku za pośrednictwem WikiLeaks. 

Sympatycy i obrońcy  postrzegają Assange'a jako męczennika wolnego słowa, który pokazuje nadużycie władzy przez rząd amerykański.

Więc tak wygląda w "demokracjach zachodnich" wolność ujawniania prawdy i walka z tymi którzy ujawniają prawdę o tych rządzących tak w USA jak i w innych krajach popełniających przestępstwo.

 

 

KOMENTARZE

 • w polskich mediach o Assange cisza.
  A wypadałoby o tym człowieku pamiętać. 7 lat straconych ... czy na próżno? Mam nadzieję że nie.
 • "Wolność i prawa po europejsku w GB."
  ---------------
  Kto da głowę, że sprawa Assange to nie jakaś intryga służb specjalnych - bo wcześniej jakieś grube Srule chwycili się pod dywanem za łby?
  Wniosek?
  W szatańskim świecie - wolność i prawa - też służą Szatanowi - do przerobu ludzkości stworzonej przez Boga na - szatańskie odchody.
 • @Alfax 07:13:19
  A nie piszą w ,,polskich mediach,, że Assange jest ruskim agentem?
 • @demonkracja 08:37:02
  Tak czarci stwór ostatnimi czasy jest bardzo aktywny i czyni dużo złą.
  Ale przecież dobro zwycięża zło, czy już i w tej kwestii coś się zmieniło?
  Czas pokaże jak daleko jako ludzkość zajdziemy... .
 • @zbig71 09:17:09
  Jak obecnie ? W polskich mediach głównego nakazu?. To nic nie piszą, milczą jak im Washington nakazał.
 • @Alfax 09:24:54
  Bo Duda dostał rozkaz od koniokradów, że Polska będzie miała świetne stosunki z Rosją. W Czerwcu bodajże, jak ten pajac był w USA i,, kupował,, F35.
 • @Alfax 09:24:54
  W mediach w Polsce nie ma informacji, jest propaganda.
 • @Alfax 09:21:50
  "Ale przecież dobro zwycięża zło..."
  Wolne żarty.
  Jakiś przykład proszę. Ale nie wpłaty na cele charytatywne.
  A wtedy dam przykład miliona antonimów...
 • @SZS 12:27:10
  Wiara czyni cuda ;))) Ale sceptycyzmu trochę też nie zaszkodzi. ... . By twardo stąpać po ziemi.
  Wio'sennego dnia :)))
 • @wercia 11:20:21
  Doskonała analiza rzeczywistości. Bo fakty są niestety takie, że media te mainstream'owe są narzędziem polityków wraz z ich sponsorami.
 • @Alfax 12:34:33
  "Wiara czyni cuda ;))) "
  Cudów nie ma.
  (J.W.Stalin)
  A on na pewno twardo stąpał po ziemi :-)
 • Szanowny Panie Alfax,
  Witam serdecznie na Neon24.pl
  Mam nadzieję, że będzie Pan u nas na dłużej.

  Tak się zdarzyło w moim życiu, że spotkałem Juliana Assange w swoim życiu - dwa albo może nawet więcej razy.
  Julian urodził się (w 1972 roku) i mieszkał w dzieciństwie w Townsville, gdzie ja kilka miesięcy pracowalem jako GP - lekarz ogólny.
  Prawdopodobnie, jako dziecko był moim pacjentem w latach 80-tych.

  Potem on założył WikiLeaks - a ja NowyEkran(Neon24) - i spotkaliśmy się w 2013 roku, wkrótce potem jak Julian otrzymał azyl w Ambasadzie Ekwadoru w Londynie.

  Rozmawialiśmy o potencjalnej współpracy naszych portali - ale nic z tego nie wyszło z rozmaitych powodów, o których parę razy już pisałem

  Na mnie Julian zrobił bardzo dobre wrażenie, uważam, że jest naprawdę wspaniałym człowiekiem - prawdziwym człowiekiem idei - i prawdy...
  Chciałby coś dobrego zrobić - dla przyszłości cywilizacji.

  Ale...niestety -dla takich ludzi nie ma miejsca we współczesnym świecie.
  Światem rządzą układy pieniądza i interesów.

  Niestety, myślę również, że Julian źle skończy i to wkrótce.
  Pewnie popełni... samobójstwo - jest człowiekiem bardzo niewygodnym.
  Mam szczerą nadzieję, że się mylę...

  Kiedyś przekonywałem go aby wystartował w wyborach do parlamentu albo też senatu w Australii - wygrana dawałaby mu imunitet - ale nie zgodził się... No i mamy to co mamy...

  Zobaczymy co nam przyszłość pokaże.

  Jeszcze raz witam w Neon.24.pl

  Ryszard Opara
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Ryszard Opara 13:41:43
  Dwóch wybitnych ludzi w obronie Assange'a:
  John Pilger joins Pink Floyd's Roger Waters at Julian Assange rally outside Home Office:
  https://www.youtube.com/watch?v=5PQ5ZuatVSs
 • @Robik 14:03:26
  Pink Floyd's Roger Waters: WHOLE WORLD Must Focus on Julian Assange Arrest!:
  https://www.youtube.com/watch?v=8W9DqF6K7Pk&t=48s
 • @ Autor, All
  "Istotą sprawy jest to, że ujawnił plan Amerykanów dotyczący okupacji Iraku oraz że pomógł informatorowi Chelsea Manning w opublikowaniu danych o wojnie w Iraku za pośrednictwem WikiLeaks."

  A jeszcze istotniejszą istotą jest to, że nie było broni masowego rażenia i jakiekolwiek oskarżenia J.A. w tej sprawie (i pewnie w innych) przez USA są Himalajami hipokryzji...

  Oczywiście 5*

  Powodzenia na NE :-)
 • @Jasiek 16:53:01
  Oczywiście na NEonie24.pl...
 • @Ryszard Opara 13:41:43
  Serdecznie witam Pana Ryszarda Opara.

  Także serdecznie dziękuję za miłe ciepłe powitanie.
  Jestem człowiekiem niezależnie myślącym. W realnnym świecie nie pasuje do świata sformatowanego przez pewien nachalnie narzucany nam stroming, czy tok myślenia. Czasem niektórym ludziom to nie odpowiada, że mam swój odmienny pogląd na otaczający nas świat. Jednak zrozumieć potrafię tych którzy muszą mieć jakiś wzorzec by móc w tym świecie funkcjonować, wiem kto i jak umiejętnie manipuluje by sprowadzić ogół do naśladowania, poparcia i przez to osiągnięcia obranego celu.
  Szanuje naturalnie tych którzy są odmiennego zdania i podążają im wytyczoną drogą. Tak było jest i będzie że niektórzy muszą mieć przez życie swojego przewodnika. Ja korzystam z samodzielego myślenia chociaż mogę się w swoich zapatrywaniach mylić i wyciągnąć błędne konkluzje. Ale nie akceptuje politycznej manipulacji. Ważne jest dla mnie by wymiana poglądów odbywała się w cywilizowany sposób. Bez słów które uznajemy za nie kulturale a wręcz wulgarne.
  Raz jeszcze serdecznie dziekuje za cieple mile przywitanie i życzę Panu zdrowia i pomyślności oraz dobrych ludzi tak na forum jak i w realu.

  Pozdrawiam i miłego czasu , Leon :).
 • @Ryszard Opara 13:41:43
  Jeszcze o Julian Assange.
  Bardzo przykro, że tak małe zainteresowanie jest losem tak bardzo odważnego i uczciwego człowieka. Przecież zawsze tyle jest obrońców gdy chodzi o zatrzmanych przeciwników, dla przykładu n.p. Rosji, Chin, czy Wenezueli chociaż tych zatrzymanych intencje często są delikatnie mówiąc sprzeczne z interesami danego narodu czy ogółu a służące obcym z za oceanu zleceniodawcom i ich sponsorom.
  Pozostaje dla Julian'a Assange jeszcze nadzieja, że będzie sądzony przez uczciwego nie zależnego od wpływów politycznych sędziego i uwolniony od wszelkich oskarżeń i represyjnej na niego nagonki .

  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę Panu.
 • @Jasiek 17:02:22
  Tak to fakt, dziękuję za dobre życzenia i pozdrawiam,
  Leon
 • @Rzeczpospolita, J Assange to taki międzynarodowy Bolek "V" - KONTROLOWANY OPOZYCJONISTA, którego zadaniem jest manipulowanie i
  kontrolowanie ludzkich emocji, co ma doprowadzić do kontrolowanego sprowokowania ogłupionych mas ludzkiego bydła do bezmyślnych protestów - rewolucji.


  PSYCHOLOGICZNA OPERACJA


  "Otwarcie Czarnej Skrzynki Amerykańskiej Maszyny Propagandowej - Przygotuj się na zmiany"
  (Opening the Black Box of America's Propaganda Machine - Prepare For Change)


  "Julian Assange, jeden z najskuteczniejszych agentów Izraela od czasu Jonathana Pollarda. DC jest wypełnione izraelskimi szpiegami.
  W 2009 roku przyjrzeliśmy się materiałom i wyciekom Wikileaks z Iraku i odkryliśmy, że są fałszywe.


  Wikileaks został stworzony, aby prać materiały Mossadu, Mi6, Mi5,... mieszankę, jak to określił Zbigniew Brzeziński, „karma drobiowa i materiał siewny”. Przez „ziarno, ZB znaczyło „fałszywe ”.

  Assange pszeszedł szkolenie wywiadowcze w Izraelu, i został przydzielony do Michaela Orena i grupy wsparcia w ramach tajnie finansowanych internetowych stron dezinformacyjnych.

  Julian Assange jest Agentem Mossadu.


  Assange współpracował z internetową stroną Tor, skonfigurowaną dla pedofilów do wymiany obrazów. Tak zaczęła się jego „kariera hakerska”....


  Konsekwentnie i otwarcie Wikileaks współpracowało z Rupertem (Greenbaumem) Murdochem, potężnym pro-likudystą, który wykorzystał swoje imperium medialne do wspierania Izraela i organizowania wyborów na całym świecie.

  Każdy wyciek, był zawsze obsiany fałszywkami.
  Assange był w ciągłym i bezpośrednim kontakcie z Mossadem, pewnego razu otwarcie zaprasił ich do redagowania materiału Wikileaks w biurze New York Timesa, gdzie wysłyłano prawdziwy wyciek.

  Większość Wikileaks (wycieków) pochodziła z CIA lub Mossadu, przekazywanych przez NSA na mocy umowy partnerskiej z Izraelem.

  Zwolennicy Assange'a byli niewidomi, nieświadomi oraz zdrajcy w Rosji i USA. Teraz widać, jak rozgrywa się prawdziwy teatr.

  Dla tych, którzy zapomnieli, organizacje, które wspierały i chroniły Assange w Wielkiej Brytanii, są kontrolowane… otwarcie… przez rodzinę Rothschildów.
  Teraz obserwujemy, jak zaczynają swoją magię, gdy ludzkie owce tego świata kulą się z przerażenia, podczas gdy mały, bezlitosny Mussolini wkracza w nową fazę służby dla Izraela.

  https://prepareforchange.net/wp-content/uploads/2016/08/whistleblowers.jpg
  https://www.washingtonpost.com/resizer/lGmguRZoeO0CL3CT7ZMF5wiJltA=/arc-anglerfish-washpost-prod-washpost/public/6FNQZ3S4TUI6TBBNPU7NP2ZZK4.jpg  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej